‘Rinasi’ afron prangat për ‘kokat’ e politikës; Ngjela zbulon çfarë fshihet pas deklaratave të SHBA

12 Pri 2021
92 865 Shikime

Komente
 • Amerika i ka politikanet e korruptuar Shqiptar si letra higjenike per banjot kaq vler do ken ne fund kur tu hidhen prangat nuk kan njerz te thjesht perball politikanet dhe tradhtaret e Kombit por kan nje Amerik qe kan 300 vjet demokraci

  Levent LeventLevent Levent10 ditë më parë
 • algones.info/global/iLWwm52ekWNulas/video

  Hamide Duka BlaceriHamide Duka Blaceri12 ditë më parë
 • Shpresojm te verdetohet

  Lazi SilviLazi Silvi14 ditë më parë
 • Bring Edward Snowden back to USA.

  Florida FloridaFlorida Florida18 ditë më parë
 • AMERIKA NUK NDIMON NESE NUK FILLOIM TE NDIMOIM VETES FILLIMISHT

  El CapedanEl Capedan22 ditë më parë
 • Po' Ca' flisni kot afronj prangat Edhe Juri Kim neqoftese do te donte drejtsi do ishin ne Burgpoliticanet kaq kohe sa i lufton PA resultat e korruptuar do jet Edhe Yuri KiM!

  Giancarlo PlacidiGiancarlo Placidi22 ditë më parë
 • Faleminderit Fisnike.

  Nermin MuratiNermin Murati25 ditë më parë
 • Taku ik e ik ha nga nje fik ec e ec ha nga nje spec se te bejne mire.

  Luan VeliuLuan Veliu26 ditë më parë
 • Popo rrini te qet , se usa me shqip do meret,

  VAN _ VAN _VAN _ VAN _26 ditë më parë
 • Nuk po shikojme ndonje gje asnje ndryshim besoj se me te kqinj po behen Na pyesni ne qe gjendemi ne dyert e tyre KORUPSIONI NE FAZEN ME TE LART Nuk i shkul njeri nga detyra se jane te njeri tjetrit se jane bij besnik te partive

  Liljana PukaLiljana Puka26 ditë më parë
 • Kjo ambsadorja amerikane esht kot fare te iki te krisr qafe ket e ka paguarilir meta kjp ne vend qe te deniou ilir meten sali beri shen denon tomd

  Klark RamaKlark Rama26 ditë më parë
 • Uba dokoh ardhja Ambasadores ne Shqipri ,por siduket kame ik krejt si Arviziu i Ziù, Hekuri rrahet sa eshte i nxehte ,kame ik Juri Kim siq ka ardh,ksaj ika mbet Gozhda te Tom Doshi,per Salen Meten Luljeten Fatmir Gerdeci, kto Juri Kim te Dekoroj,👏👏👏

  Edo ZemraEdo Zemra26 ditë më parë
 • IK BO MUTIN TAKU

  Deti DDeti D26 ditë më parë
 • ORE A MUND TE NA QEROHET KY LLOJ QELBSIRE PRESIDENT

  Anesti PetritiAnesti Petriti27 ditë më parë
 • E para, jeni një portal Leshi.. E dyta, Ndërsa kjo foka që flet ta ngre Tensionin.... Shkruan kush..? Kush esht Spartaku? Sa Ambasador kan ardhur, Dhe sa do vijnë.. Dhe ata si qeverrit ndërrohen, Çudi tek ne zun rrënjë kinezët.. Kemi 30 vjet që I shohim, Dëgjojmë. I votojmë. Her pa drita, Her pa uj, Pa pun si, Stres, Të gjithë duan të ikin, Administratat e ndara, Terreni gjithashtu,, Të fortët,, Shteti dhe spiunet e tij,, Të vrasin natën, Dhe të qajnë ditën, Pastaj Jan zagaret,, Kta fundërrina që me portalet e tyre, Kujtojnë se bëjnë diferencë.. Një mut.. Të shitur të ter jeni,, Ku Jan ata trima mallsor, Të besës, Të fjalës, Të kanunit,, Meqë të gjith jemi lepuj, Dhe flasim dhe vetëm flasim, Po varini more,, Duke filluar që nga më i madhi sali,, Dhe deri tek edvinrama.,

  triton Tototriton Toto27 ditë më parë
 • Qeroini sa me shpejt keta ndyresira

  Enrik RushanEnrik Rushan27 ditë më parë
 • O Z. Ngjela un nuk kuptoj se Çfarë ka bërë e po bën Ambasadoria për REFORMËN. 1-A Jan në krye të listave të zgjedhjeve të gjithë Politikanët e Përfolur për Korrupsion. 2- PËR SE NUK ËSHTË HAPUR AS EDHE NJË DOSJE PËR POLITIKANËT 3-ÇFARË BEHET ME KËTA QË NEUTRALIZOJNË SHTETIN.

  Abedin MbrakulliAbedin Mbrakulli27 ditë më parë
 • O SPARTAK NA QAVE KARIN , AMERIKA ,AMERIKA , JURI KIM ASHT E SORROSIT ,

  Tirana TiranaTirana Tirana27 ditë më parë
 • Kjo cinikja Do te boje reforma ne shqipri kto Jan llafe boshe mashtrime ska sukses Propaganda e budalliqeve te madkarenjeve

  Lirim AbaziLirim Abazi27 ditë më parë
 • Rofsh

  Jeton AmeJeton Ame28 ditë më parë
 • E gjithe problemi per te corjetuar Ameriken sala Basha metà kryemadhi e Kane kundra Zotit Edi Rama se Direkt nuk kapen me Ameriken. Por populli shwyptare don zotin Edi Rama per pune stabilitet e tek Amerika populli Shqyptare ka besim e per kyt Amerika Duhet te Analizoj mir sali Berisha ilir metà lulzim Basha

  Lek TomaLek Toma28 ditë më parë
 • Po nuk u Arrestu sali Berisha ilir metà lulzim Basha Monika kryemadhi nuk ecen shwyperia perpara. Shwyperia tani parà zgjedhjeve te 25 prillit ka agjent sekret serb Rus qe jan te lidhur me Salen Bashen meten Kryemadhin qe i paguajn p e bte laguar Amrukanin italiani. Italjan in nuk e do as greku si prezenca ne shqyperi.

  Lek TomaLek Toma28 ditë më parë
 • Ambasadorja amerikane eshte e lidhur me korrupsjonin si ambadadoret para saj

  It AlIt Al28 ditë më parë
 • Ku jane ato pranga se nuk po i shohim media koti

  Ermal PikuErmal Piku28 ditë më parë
 • Cfare.ka.bere.kjo..zonje.per.popullin

  Idriz MusliuIdriz Musliu28 ditë më parë
 • Shpresoj qe ishalla ky lajm behet e vertet te gjithe Politikanet e korruptuar ti vejne prangat se mjaft e kan vjellur dhe varferuar popullin fundi i Tone fatkeqsisht

  altin hasanialtin hasani28 ditë më parë
 • Bravo bravo 👏

  Leonard HoxhajLeonard Hoxhaj28 ditë më parë
 • Vërtet se hëngrën presionin Amerikanët po ne u përpoqëm me aq sa na mori lopata ujë

  Bashkim SeferiBashkim Seferi28 ditë më parë
 • Po dakort jam.qe jep lajmin po ti ne menyren si e shpjegon te ngelesh ne memorje ti sikur te ka rrahur gjith parlamenti me.aq urrejtje i thua po ne cfaj kemi na ke futur covid 2021😘

  KASTRIOT PASHOKASTRIOT PASHO29 ditë më parë
 • Cfar ze sexi ke moj.gazetare per koken tende

  KASTRIOT PASHOKASTRIOT PASHO29 ditë më parë
 • Ky idiot ngeli duke "kenduar" gjepura qe si dalin.

  good daygood day29 ditë më parë
 • A Ky Spartak Ngjela kok e zgjuar 😂😂😂😂

  Toto RinaToto Rina29 ditë më parë
 • KREJT PERKRAHJEN E KOMBIT SHQIPTAR E KINI ZONJ E NDERUAR JURI KIMSE BOLL MA 30 VITE KTO BANDA MAFIOZE PLAQKITSE E KAN PRU VENDIN NE MJERIM ME QKA EKZISTON NJI E ZEZ NE BOT FUNDI I KTYRE PLAQKITSVE SI META BERISHA E SHUM POLITIKAN TE PANDERGJEGJSHUM TE PAFTYR MORAL GABEL DUKE PUNUAR KUNDER INTERESAV TE SHTETIT DHE KOMBIT TE VET ME AGJENSI SEKRETE RUSE GREKE SERBE QE KTO KOMBE ME SHEKUJ BAJN DHE KAN VEPRUE PER SHKATRRIMIN DHE QFAROSJEN E KOMBIT MA TE VJETER .NE BOT E JO MORE JO KREJTE KA ME JU GJET RRUGA E ESAT PASH TOPTANIT BRE FAREN E JUVE POLITIKANVE PLAQKITES JAV SHKERDHEFSHA

  Ibro BašičIbro Bašič29 ditë më parë
 • pastaj let vjedhin mbas ktyne zguxon as makinen e punes e perdor pa nevoj ka e pas vezhgus kush p vjedh

  Bere KSMSBere KSMS29 ditë më parë
 • Bravo zonja ambasadore!

  G DG D29 ditë më parë
 • Ate nusen e Kimit do ta bejme presidente dhe do i japim edhe rrogen e Metes sepse i takon, e ka udhehequr Shqiperine drejt pushtimit paqesor te atdheut tone me mire se sa Leka Zogui i cili i hoqi shtizat topave te ushtrise shqiptare qe te mos qellonin anijet e pushtuesve Italiane.

  Albanian DictionaryAlbanian Dictionary29 ditë më parë
 • Ho mo pra kur do ti rrasin mbrenda dhe te kthehen Paret e Pronat Popullit...Llafe ato jan tu vjedh me keq...shif cfar po bon Veliaj ... me lopate tu vjedh Toka dhe ashiqare..jo si Meta direkt por me Spond qe mos ti hyje gjo ne kembe.Ne llamllam

  mimoza llabani gurramimoza llabani gurra29 ditë më parë
 • Po u burgosen dhe sekuestruan Meta-Berisha mer fund krimi e korrupsioni ne Shqiperi

  Bujar NallbaniBujar Nallbani29 ditë më parë
  • O bujar, kush e ka pushtetin në Shqipëri, Berisha e Meta, apo Rama?!

   Xhevahir SkuraXhevahir Skura27 ditë më parë
 • U lutemi juri kim mos i Lironi kriminelat ish komunistat .ne Burg.

  Badin DzabiriBadin Dzabiri29 ditë më parë
 • 🇦🇱💪🏻🇺🇸❤️🇽🇰🤝

  Dritan SemaniDritan Semani29 ditë më parë
 • Ju Lutemi Juri kim . kriminelat hajdutet Vrassit DROGISTAT te Burgosen mashpejt.

  Badin DzabiriBadin Dzabiri29 ditë më parë
  • HAHAHAH , JURI KIM E BERI LEMSH REFORMEN NE DREJTESI , KUSH E SHKELI MARVESHJEN E REFORMES ZGJEDHORE TE 5 QERSHORIT ?? JURI KIM ASHT NJE LAVIRE AZIATIKE , RAMA DIHET QE ASHT NJE PSIKOPAT DROGAGJI ..

   Tirana TiranaTirana Tirana27 ditë më parë
 • Po po o pamflet dhe ti o Ngjela psikopat, keni 5 vjet, qe thoni do te futen ne burg, por hiç asgje nuk po behet. Ata mbajne njeri tjetrin se eshte ppsh e ndare ne pd dhe ps.

  Mira LuliMira Luli29 ditë më parë
 • Te gjith shqiptaret i kan syt nga ty zonja e nderuar kiiiiiiiiiiiim am besten frau ni der welt

  Pjeter GjinajPjeter Gjinaj29 ditë më parë
 • Vdekje korrupcioni vdekjeeeeeeeeeeeee

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi29 ditë më parë
 • Vdekje korrupcioni vdekjeeeeeeeeee korrupcioni

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi29 ditë më parë
 • Pse rreni o gazet koti ilir meta pasi tlaj punen 5 vjet nuk hetoet pse mashtroni na rrofshi topet

  Flamur XekaFlamur Xeka29 ditë më parë
 • Bravo te qofte dhe te pifsha dolline

  Mitri NdoniMitri Ndoni29 ditë më parë
 • ne qofte se keta bashkepunoine me rusin duhen varur ne litar

  Taulant BoraTaulant Bora29 ditë më parë
 • Ik more deshtak ngele me fjalet burg pranga dhe asnje gje ska ndodhur

  Pashku PashkuPashku Pashku29 ditë më parë
 • Juri Kim , shqiptareve do ju japesh te drejten qe po' presin me pa durime lirine e pritur prei nje shekulli , pore dhe ju si e derguara per drejtesi u takone nga populli shqiptare tju bei nje lapidare ne emer te demokrazise per popullin tone , dhe ju takone si veper ne shenje nderimi per gjithe drejtesise Amerikane

  Fatos LanajFatos Lanaj29 ditë më parë
  • JURI KIM E BERI LEMSH KETE VEND REFORMEN NE DREJTESI , MARVESHJEN E 5 QERSHORIT , HAHAHA JURI KIM ASHT NJE LAVIRE AZIATIKE QE ASHT E SORROSIT ME QELLIM TE SHPOPULLOJ SHQIPRIN ,

   Tirana TiranaTirana Tirana27 ditë më parë
 • Spaku nje partiak asgje ska bere vetem se me bo shantazhe opozites duke kapur ca njerez kot pse si kap kokatRama Meta Berisha Gjiknurin Doshin Ahmetajn Veliajn Beqajn Ballajn keta jane Vampiret me te medhenj te popullitShqiptar

  Lavdie XhebrajLavdie Xhebraj29 ditë më parë
 • Sa lepires qe eshte ky spurdhiak ngjela ,!

  Paskal DangaPaskal Danga29 ditë më parë
 • Islami nuk Don Kultur Shqiptare. Mos I beson I muslimanet

  kim jong kookkim jong kook29 ditë më parë
 • Une du te jete e vertete.... Por,Ngjeles dhe Hamfletit nuk ju dalin kurre parashikimet.... Deri kur te shoh hajnin e madh ne burg une nuk besoj ....

  Real M7Real M729 ditë më parë
 • Taku,Taku rrumbullaku,eshte i rrjedhur(budalla),koke sapllaku. Me pyeti nje mik nje dite: Sa femije ka Spartak Ngjela? I thash qe nuk ka familje fare... E dini Ç'me tha??!! Sa gjynah me vjen se qenka si gomari im qe ngordhi e nuk la ndonje kerriç te vogel i gjori. Ja ktheva: Nuk thua shyqyr,se do rritej kerriçi e do behej ma gomar se i biri i Kiço Ngjeles.(Taku),por prap mire si gomar qe eshte... ja vlen ti thuash mendermethene ky m..ti i Kiço Spiunit. Mos ja vini re,se dhe ai ka qejf te jete njeri,por Zoti e beri keshtu...

  Rruzhdi DaciRruzhdi Daci29 ditë më parë
 • o te lumt oj zonj e nderuar vertet qenke e hekurt te lumt bravo juri kim👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Xhavit BylbiliXhavit Bylbili29 ditë më parë
 • popull berk grisur qe del flet spartak koq.

  Mikele ShehajMikele Shehaj29 ditë më parë
 • popull sy mbyllur

  Mikele ShehajMikele Shehaj29 ditë më parë
 • nji film 30 vjet qe tregon kinezet amerikan qe (kapin peshkun)

  Mikele ShehajMikele Shehaj29 ditë më parë
 • O Pamflet... Qoka qe i ben ambasadores nuk me duket se eshte zgjidhje e problemeve... pergjithsisht qellimi i te gjitha komenteve tua eshte te luftosh personalisht Ilir Meten. Mos valle po mbron interesa private ngushtesisht lidhur me pushtetin?! Mos valle po na tregon se jemi leshko ne, te gjithe shqiptaret? Me ngjason me makinen ideologjike bolshevike keshtu por per ca interesa parash e pushteti... Pamlflet je nje genjeshter e madhe... Albens Alite... Ftoj te gjithe shqiptaret qe pas cdo komenti te tyre te vene emrin dhe mbiemrin... Behuni burra. Mjaft hipokrizise...

  Gjuetari i balonave AlfaGjuetari i balonave Alfa29 ditë më parë
 • Respekte per ju zonja Ambasadore.

  Gezim NacoGezim Naco29 ditë më parë
 • Ky eshte puc ne te gjith drejtimet

  Enrik RushanEnrik Rushan29 ditë më parë
 • POPULLI SHQIPTAR ASHT PRO AMERIKAN

  zarif bajramizarif bajrami29 ditë më parë
 • RESPEKT AMERIK NATO ME ALEATET

  zarif bajramizarif bajrami29 ditë më parë
 • Po po prit mas ha se do sjell pastrama .do i kapin do i kapin do i kapi he pra kur kur pjelli mushka gomar qe te bi te hash na keni ca .......

  Kimi KumurijaKimi Kumurija29 ditë më parë
 • 🐒💩💩💩💩ngjela

  Andon MarkajAndon Markaj29 ditë më parë
 • Zoti e nimoft shiprin e shiptaret

  Neta NdouNeta Ndou29 ditë më parë
 • Ooo amerike vetem ju mund te sillni demokrazi te vertete se ata politikanet tane jane te gjithe te koruptuar koke e kembe vetem tek ju i kemi shpresat se jemi bere turpi i botes per fajin e tyre

  Ermin AzoErmin Azo29 ditë më parë
 • SA ME SHPEJT I SPAK.

  Viktor ZenelajViktor Zenelaj29 ditë më parë
 • Respekt për ju Avokat e Politkan që inkurajon Shpresë për drejtësin në shqipëri.ju takon që të jeni Ministri Drejtsis në qeverinë e Ardhshme.

  Vasil LalaVasil Lala29 ditë më parë
 • Po.amerika.fut.ne.burg.ata.qe.do.populli.o.amerik.na.vrane.e.na.prene.pse.si.fut.ne.burg.kanidojne.per.deputet.o.amerik.po.po.popullin.e.ke.me.vete.pse.trembesh..nga.gerdeci.nentedhjete.e.shtata.njezet.e.nje.janari.piramidat.kete.do.populli.nga.amerika.prandaj.syme.ne. e.be...mos.i.mbro..na.shkaterove.si.qytetare.mos.mbro.politiken.ne.burg.duheshin.para.njezet.vjetesh.

  Anila KasemiAnila Kasemi29 ditë më parë
 • O Taku spurdhiaku, o "feno. no men" sikur te mundje te na jepje disa pergjigje1) Si ka mundesi nga te gjith te persekutuarit e Enverit ti dhe mbesa e B Ballukutu bete me krahun we je shkerdheu me gjithkuptimin e fjales. 2)O avokat I madh si nuk te degjuam njeher te flashes se ti di gjith ka per MIL euro we Shqiperia ka humble ne arbitrazh. 3)Munde te na thushper keta kontrollorve Turq Grek a cdreqin Jane sa eshte paga e Tyre? Se per keta te tanet sme plas fare e Burge te kalben. Aman o Taku ndrcoj shqiptearet se tek ty dhe ASPAKU I Kane shpresat. Dhe e fundit o Taku bishti I qeni ashtu ka per te ngel gjith jeten e bollnae cave trap in bashke me Edvin in, Koha juaj mbaroi.

  viktor lipiviktor lipi29 ditë më parë
 • O ILIR RUJE MONIKEN SE TA DERMOJ LULI😂

  A qA q29 ditë më parë
  • Cili Lul ! Per Lulin po i thahet ne rrëzë....

   Real M7Real M729 ditë më parë
 • Te shohim, se sa per SPAK nuk kemi besim se nuk punon per drejtesine e ndershme, por ne favor te te korruptuarve.

  Mirvjena TufaMirvjena Tufa29 ditë më parë
  • Po ç'mund te beje SPAKU ! Keta edhe Gjykaten e Larte e kane zgjedhur nje i imi,nje i joti,nje i ketij,nje i atij,nje i kojshise . Cili mund te denoje dikend ketu ?

   Real M7Real M729 ditë më parë
 • Z.Ngjela je prototipi i vecante dhe i vetmi qe ambsolutizon sensacionet me lajme bombastike.Qe kurr nuk kryne.C'ka kputohet se i ban per sensacin dhe per asgja tjeter.

  Mark HajatiMark Hajati29 ditë më parë
  • Cfar do te thote ( sensacin) -APO drejtim , / se Prototip e kuptoj / qe asgje nuk eshte absolute ,se varet tek relativja ,,, qe eshte apsolutisht relative ,RELATIVJA ESHTE ABSOLUTE - kjo eshte e vertet ( Albert Aeischtein)!!!??Pres pergjigje te kuptoj thelbin.

   andrea andrea12andrea andrea1229 ditë më parë
 • Ku mund te ankohemi per korrupsionin. Kerkoj ndihmen tuaj. Faleminderit

  Zamira BegejaZamira Begeja29 ditë më parë
  • Deri sot askund....prej sot ne shtrasburg

   Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi29 ditë më parë
  • Asnje nuk ta ve veshin,mos u lodh kot,kudo qe te shkosh vetem te rjepin...

   Mendi SinaniMendi Sinani29 ditë më parë
 • Aman e kur do ndodhi clirimi i shqiperise nga ilir meta e sali serbi...

  Haki GeshtenjaHaki Geshtenja29 ditë më parë
  • @Enver Beha me thuaj ti cfar krimesh ka bere sala me ilurin ..dhe car ka bere edi rama

   Haki GeshtenjaHaki Geshtenja28 ditë më parë
  • Pajtohem por edhe Edi Ramoviq Vuqiq...

   Enver BehaEnver Beha29 ditë më parë
 • Brravo Pamfleti!! Ju lumte!!

  V EffectV Effect29 ditë më parë
 • Po kur o taku po e thua vet 1 shekul ata keta qe kemi i interesojn se me te ndershmit smarin dot triliona ne dit kshu qe keta kishim keta kemi e keta do na zgjedhi prap evrop kurva e amelia

  George MilanoGeorge Milano29 ditë më parë
 • Shpresojme te behet me e mira per Shqiperine dhe shqiptaret !!!!Te pastrohet Shqiperia nga hajdutet e kriminelat..Sidomos kokat e medha qe po na hane megjithe lecka🙏🙏🙏🙏

  Mendi SinaniMendi Sinani29 ditë më parë
  • Edhe Dubai asht terrorist me Arab Kta dojn token e Shqiptarve me BA per Arab. Toka asht vetum per Shqiptar tung vlla mir e ki

   kim jong kookkim jong kook29 ditë më parë
 • KY AVOKATI I DEGJUAR DHE I MADH PSE NUK MBROJTI 114 MILION EURO QE DO MARE BEKETI SHQIPTARVE . KJO DO TE THOTE QE ESHTE " AVOKAT RUMPALL "....

  ylberi seferiylberi seferi29 ditë më parë
 • Burg per te gjith organizatoret

  Lido TiloLido Tilo29 ditë më parë
 • Nuke besoj.tek reforma nje partiake.

  Isak SmonaIsak Smona29 ditë më parë
 • Kan. Ardhur. Cobanet. Nga. Fshatrat. Ne. Tirone. Jo. Ne. Tirane

  Fatmir DorziFatmir Dorzi29 ditë më parë
 • RAMA SALIU DHE ILIRI DUHET MI DERGUA NE BURG TE PERJETSHUM

  Tonny IoTonny Io29 ditë më parë
 • Mire po akoma spo shohim gje! Kur do fillojne!?

  ardian kryemadhiardian kryemadhi29 ditë më parë
  • @Key Board kur qethen viqat

   Pashku PashkuPashku Pashku29 ditë më parë
  • Mbas votimeve

   Ludmilla KucukuLudmilla Kucuku29 ditë më parë
  • Ka filluar por kur do mbaroj eshte pyetja..

   Key BoardKey Board29 ditë më parë
 • Ishalla edvinin pe shofim ne pranga..........

  Shuki LipertShuki Lipert29 ditë më parë
  • Irma Tilmanstone ky emer pozitiv gjerman baba i kesaj guximtar mbrojti te pafajshmit e Luftes s e Dyte Boterore andaj u torturua dhe ti e nderuar Iirma shqiptare e shpreh dhimbjen qe shkaktoi koha e mbrashte qe erdhi tek ne por shpresa nuk vdes ti dhe une e shume te tjere si ty do u vine dita patjeter te jetojne ne harmoni e paqja do te pushtoj vendin t one jo vetem vendin tone por tere boten qe robetohet nga antinjerezoret shendet e mira Irme lum shoq shqiptare e kush te ka ty.Jjemi me fat qe te kemi ty shqetesohesh qe miresia tevine nje dite qytètarja nje zemer neneje

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
  • @Irma Cala eshte si ky duet andaj keshtu flet komenton sips bindjes e interesit te vet nuk shohin punen e kesaj qev por i thurin love 97 e sa e sa bemat qe po kryen ate qe nuk e arriten me lugten civil veri jug per te filluar percarja sot ne media verioret votojne verioret ani se ka elements qe veprojne kundra pop te tyre pra nuk shihet gabimi e veprimet antinjerezore keto 31 viteve qe terrorizuan pop tone mire idine bemat e tij duhet zonja e heekurt qe te marre masa si ne Gjermani dhe psesr ka ne parlament pakicen naziskine nuk i ka lene te destabilizoj kete vend te fuqishem te Europes por shpresoj qe njerez si ju do u vine fundi e te shpetoj jo vec vendi yne se si ju ka kudo anarshiste te betuar kundra jetes se njerezve te thjeshte qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
  • Unë do të jem i pari njeri që do ti kërkoj spakut hetim për Edi Ramën.

   Pashk NokajPashk Nokaj29 ditë më parë
  • duhet te hani me shpesh fasule qe ta festoni suksesin

   Mikele ShehajMikele Shehaj29 ditë më parë
  • Sa pre te qeshur .ti thot .Rama ne burg. Po harrove .klyshet e tjer .nuk eshte vete rama .po edhe Sala me luli qe çirret e berrte .po nuk ishin keta qe e kishin shqiperin .qe e shkatrruan qe te shkollat .spitalet .nu ishte sala e luli QE vrane njerz te pa fajshem. Keta i kam duar me gjak .e ti me thu .Rama ik. Si mud ti harronjne te gjitha keto .🙄🙄 .sa njerz i njorat. Po ti qe thua Rama ik .se nuk eshte me droga .nuk jypelqen dretesija .disave pradaj berrtistni Rama ik .te shkretit .

   Irma CalaIrma Cala29 ditë më parë
 • Z. Spartak Ngjela si jurist qe jame ju simpatizoj per mendimet e juaja te sakta si jurist i forte dhe analiste politik i sakte dhe i plote.Mbi te gjutha ju qmoj i nderuar si besimtare dhe optimiste i politikes amerikane ndaj Shqiperise.

  Naim CerkiniNaim Cerkini29 ditë më parë
  • @Naim Cerkiniz. Naim,e respektoj mendimin tuaj dhe shpresen tek Amerika,por besoj qe do te me mirekuptoni: Amerika ka mekanizma me te sofistikuar per te sjelle ndryshimin ne vendin tone(dhe jo vetem..),duhet te jemi koshient qe nje person qe "dje" ishte kandidat per kryetar bashkie nga PD,humbi,ju lepij PS-se nuk e qasen(se e njohin mire),sot shpik armiq imagjinar nga te gjitha anet e politikes besoj qe ka rrjedhur...! Kam mbaruar masterin ne shkenca penale (shkelqyeshem),por ti thuash avokat ati qe nuk e nxjerr dot nje fjali me kuptim deri ne fund,per mendimin tim fyhet intelegjenca e mijra djemve e vajzave qe jane jurista dinjitoze. Neve nga Dibra kemi nje shprehje: Kur i iken mosha,nuk zijen as grosha(fasulja),. Nejse duke shpresuar ne mirekuptimin tuaj,ndjej keqardhje per Takun,(me hoxhen u prish dhe me priftin s'u takua),gjynah i shkreti:s'ka familje,e ka zene skleroza etj...

   Rruzhdi DaciRruzhdi Daci29 ditë më parë
  • @Rruzhdi Daci Z. Daci te jem i sinqert une z.Ngjelen e njofe me shume permes internetit dhe shtypi shqiptare e personalishte nuk kame pase kontakt.E akceptoj dhe pranoj mendimin tuaj dhe faktin se Ju e njihni me mire z.Ngjelen.Sinqerishte me ka bere pershtypje te ky analiste fakti se Amerika eshte i vetmu faktore dhe shtet i cili mund te na ndihmoje qe ta nxjerrim vendin nga kjo situate kaotike si politikishte e edhe ekonomikishte.Situate gadi e pashprese e kaotike e bere nga politika jone shqiptare ne vazhdimesi shumekende e edhe mua e z.Ngjelen na bene shprese se vetem ndihma e nje shteti mik dhe te besuar si eshte Amerika mund ta nxjerrim vendin ne te mbare.Pra edhe une besoj ne kete porse edhe ne faktin se ne shqiptaret duhet te jemi te veredijshem dhe te bindemi ( te besojme ) se kete situate mundemi dhe duhet me tejkalue NE SHQIPTARET ne rend te pare e kuptohet me ndihmen e miqve tane Amerikes,Gjermanise,Anglise.Pra ne, politika shqiptare duhet te vetedijesohet dhe te punoj ne menyre unike per interesa te Kombit e jo si deri me tani per interesa partiake,private dhe me keq per shtete e interesa antishqiptare. Une mendoj edhe kete fakte se ne Shqiperi duhet te krijohet nje force e re politike, jashte ketyre tri partive PS,PD e LSI, te cilat ja dale si te deshtuara ne qeverisja apo keqqeverisje me shtetin.Pra si ne Kosove, kjo force e re politike me politikaj te ri te vendosur dhe te parruptuar, eshte ne gjendje me e nxjerre vendin nga kjo situate aspak te volitshme.Koha e tregon se kur krijohet ne Shqiperi nje force e re politike per ti que gjerat perpara.Dhashte Zoti e nuk zgjate shume. Me nderime z.Daci.

   Naim CerkiniNaim Cerkini29 ditë më parë
  • Jurist i madh qenke,imagjino Takun,ta durosh lektor apo seminarist. Me vjen keq qe te kundershtoj,por une qe e njoh personalisht qysh kur ishte kandidat per kryetar bashkie,me vjen per te vjelle. Ta njohesh,dhe do me japesh te drejte. Ka vetem armiq imagjinare.

   Rruzhdi DaciRruzhdi Daci29 ditë më parë
ALgones