DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

3 Pri 2021
99 577 Shikime

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : instagram.com/thebasementpizza/
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : instagram.com/supreme_albania/
Mitsos, the Laughing Stock
Grei sent Today at 9:56 AM
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Looot Selo Rezili

  Ardit ÇikaArdit Çika22 orë më parë
 • 1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂

  Arber LleshiArber Lleshi2 ditë më parë
 • Burr me namuz😂😂😂😂😂

  Xhevair DurresiXhevair Durresi2 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Xhevair DurresiXhevair Durresi2 ditë më parë
 • Bravo cunat e ngopit

  Kristaq BubeqiKristaq Bubeqi2 ditë më parë
 • Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺

  Ardit ShabaniArdit Shabani2 ditë më parë
 • Na helmuat me kto

  Tafil TafilajTafil Tafilaj3 ditë më parë
 • Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALgones-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏

  Devi ShaniDevi Shani4 ditë më parë
 • Atq

  Mond MondiMond Mondi4 ditë më parë
 • Jemi gangsta apo jo

  Mond MondiMond Mondi4 ditë më parë
 • Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....

  Arlinda Naçi LameArlinda Naçi Lame5 ditë më parë
 • Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏

  Antoneta LamaniAntoneta Lamani5 ditë më parë
 • o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻

  Muzic for youuuMuzic for youuu6 ditë më parë
 • 19 00 Lot

  Ervis BuziuErvis Buziu6 ditë më parë
 • Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Algert GeriAlgert Geri6 ditë më parë
 • Suksese Cuna 👏👏👏

  Matilda GjikaMatilda Gjika6 ditë më parë
 • Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.

  Iwb somebodyIwb somebody6 ditë më parë
 • Shumë bukur

  Darlen ManellariDarlen Manellari6 ditë më parë
 • "haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.

  theSilentStalkertheSilentStalker7 ditë më parë
 • Jeni super legjenda pz

  Albi SakuAlbi Saku7 ditë më parë
 • si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj

  Ronald BiraciRonald Biraci7 ditë më parë
  • Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)

   Xhelida RidelaXhelida Ridela5 ditë më parë
 • kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir

  Irda AllushajIrda Allushaj7 ditë më parë
 • Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.

  Marçela shehuMarçela shehu7 ditë më parë
 • hahahahaahhah lart fare

  KLAJDIKLAJDI7 ditë më parë
 • Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍

  Sam StoreSam Store7 ditë më parë
 • Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm

  Mond MondiMond Mondi7 ditë më parë
 • O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood

  Mond MondiMond Mondi7 ditë më parë
 • At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣

  Edi VloreEdi Vlore7 ditë më parë
 • bukur,por pse dubloni vetm filma grek

  Denis TrimiDenis Trimi7 ditë më parë
 • Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤

  Kristina BejajKristina Bejaj7 ditë më parë
 • Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron

  Arber RustemiArber Rustemi7 ditë më parë
 • Bravi 👏🌹

  klaurel cobanajklaurel cobanaj7 ditë më parë
 • 27:37 si e ka emrin kenga?

  The VirtuosoThe Virtuoso7 ditë më parë
  • @Xhelida Ridela faleminderit

   The VirtuosoThe Virtuoso3 ditë më parë
 • Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️

  Law TheKidtvLaw TheKidtv8 ditë më parë
 • Cuna ne cfar episodi vdiq maci !

  erlind elezajerlind elezaj8 ditë më parë
 • ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

  POHENIX X7POHENIX X78 ditë më parë
 • Kush erdhi per selon?

  KlausModzzKlausModzz8 ditë më parë
 • 12:02

  FILAN FISTEKU 2020FILAN FISTEKU 20208 ditë më parë
 • Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂

  FRENSI MUSTAFRENSI MUSTA8 ditë më parë
 • "Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣

  Marko MërkuriMarko Mërkuri8 ditë më parë
 • e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha

  HildaTo0327DHildaTo0327D8 ditë më parë
 • Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂

  Vjoli MiciVjoli Mici8 ditë më parë
 • Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁

  Sotiris MitrosSotiris Mitros8 ditë më parë
 • " me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Marçela shehuMarçela shehu8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

  Martin CupiMartin Cupi8 ditë më parë
 • bo nji me Crypto do dali e papame

  NICKNICK8 ditë më parë
 • Si e ka titullin kjo kenga taman ?

  julian cekanijulian cekani8 ditë më parë
 • Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️

  Latini 95Latini 958 ditë më parë
 • E keni qri ne byth me karkiven superrrrr

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ8 ditë më parë
 • Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp

  ៚SnoW WhiTe៚SnoW WhiTe8 ditë më parë
 • Super 👍👍👍☕☕

  gesi gesigesi gesi8 ditë më parë
 • Bravo cuna 👍🏻

  nikopano1nikopano18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Tila GeniTila Geni8 ditë më parë
 • Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂

  Dark Side OfficialDark Side Official8 ditë më parë
 • Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit

  ADI TRASHANIADI TRASHANI8 ditë më parë
 • jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare

  vlora turistikevlora turistike8 ditë më parë
 • Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂

  Jorgo GraciJorgo Graci8 ditë më parë
 • Pjesen e dyt

  AS 12AS 128 ditë më parë
 • O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏

  Plateo MeLLoPlateo MeLLo8 ditë më parë
 • Karkiva 😘🤣🤣🤣

  Dario HosajDario Hosaj8 ditë më parë
 • Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.

  Fatbardh PikaloshiFatbardh Pikaloshi8 ditë më parë
  • @Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤

   Fatbardh PikaloshiFatbardh Pikaloshi7 ditë më parë
  • @Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.

   Marçela shehuMarçela shehu7 ditë më parë
  • @Marçela shehu epo kur de he 🍕

   Fatbardh PikaloshiFatbardh Pikaloshi7 ditë më parë
  • @Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕

   Marçela shehuMarçela shehu7 ditë më parë
  • @Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤

   Fatbardh PikaloshiFatbardh Pikaloshi7 ditë më parë
 • Rip Maçi!

  Eduart MiçaniEduart Miçani8 ditë më parë
 • Bravo 👏👏👏👏

  A GA G8 ditë më parë
 • Na knaqet🔥🔥🔥

  DEJV GDEJV G8 ditë më parë
 • Si eka emrin kenga kur kercen selua????

  ndricim zharrindricim zharri8 ditë më parë
 • Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot

  Osmon KasaOsmon Kasa8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Llazar BriskuLlazar Brisku8 ditë më parë
 • 21:36 mami ca po bën Ic po vdes

  Llazar BriskuLlazar Brisku8 ditë më parë
 • Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua

  FATMIR SKËNDAJ.FATMIR SKËNDAJ.8 ditë më parë
 • Humori shqipta❤

  Nam TabNam Tab8 ditë më parë
 • super fare

  Viktor IsarajViktor Isaraj8 ditë më parë
 • Te pa arritshëm rrespekte😂😂

  NIKO DANINIKO DANI8 ditë më parë
 • 😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏

  Esi MetallaEsi Metalla8 ditë më parë
 • Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Toni DaToni Da8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Eduart SejkoEduart Sejko8 ditë më parë
 • Beni me dublim dragon ball super plss

  SASUKE FFSASUKE FF8 ditë më parë
 • vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri

  Emiliano BrojajEmiliano Brojaj8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏

  Anonimi JuguAnonimi Jugu9 ditë më parë
 • Maci ne fund ❤

  Albanno TosskaAlbanno Tosska9 ditë më parë
 • Maci ne fund 😭😭😭

  Ermira KacupiErmira Kacupi9 ditë më parë
 • Ahahahaha muzika 😂

  Kreshnik MarkeKreshnik Marke9 ditë më parë
 • Do te vi ne mes te nates hahaha

  Alex OsmeAlex Osme9 ditë më parë
 • super emision ju lumte @ngop

  Mateo JashallariMateo Jashallari9 ditë më parë
 • Great job guys

  Andrew ALBAndrew ALB9 ditë më parë
 • baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️

  HOLIGAN GAMINGHOLIGAN GAMING9 ditë më parë
 • Suksese cuna jeni legjenda 🤝

  enerik sulcajenerik sulcaj9 ditë më parë
 • Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤

  Rreth botesRreth botes9 ditë më parë
 • Maciii iss baaaaack😭

  Çuli SallohonësÇuli Sallohonës9 ditë më parë
 • Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂

  first onefirst one9 ditë më parë
 • Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️

  Eriet 1234Eriet 12349 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🤩

  Armando Gjata10Armando Gjata109 ditë më parë
 • ma imiri

  Ardit xhArdit xh9 ditë më parë
 • Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum

  KLEJDIS ShehuKLEJDIS Shehu9 ditë më parë
 • HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1

  Omeld DuzhaOmeld Duzha9 ditë më parë
 • Duam « Aventurat e Julit »

  R.kenaci ALBR.kenaci ALB9 ditë më parë
 • Jeni legjenda hallall pz

  EZ.c e_z.officialEZ.c e_z.official9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 jo kërcimi fortnite kërcimu valle.😂😂😂

  Mirjan PerisnakaMirjan Perisnaka9 ditë më parë
 • Jua thate qe Mac I kishte infrakte ne zemer si ka mundesi qe eshte gjalle

  Suada AziziSuada Azizi9 ditë më parë
  • Po eshte video e vjeter, apo eshte e pamundur?

   Eljos KoliciEljos Kolici7 ditë më parë
 • Suksese! Jeni me te miret 👏👏

  Ana AnaAna Ana9 ditë më parë
 • kur shef dopio pite tu hanger pite

  The_Black_Hoodie_GuyThe_Black_Hoodie_Guy9 ditë më parë
ALgones