Cricket x Anxhelo Koci - Madam (Remix)

15 Kor 2021
397 346 Shikime

Official video for "MADAM" by CRICKET & ANXHELO KOCI.

Madam Remix

Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.mus ...

Follow Anxhelo Koci on:
Instagram : instagram.com/anxhelo.koci/

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.

Komente
 • 👏👏👏👏🎵🎵

  Yllka QeracaYllka QeracaDitë më parë
 • Ku jan klikimet? 😶 kjo eshte super 🥰

  Emelda HatijaEmelda Hatija5 ditë më parë
 • Albulenaa Lena Gashi ❤ te dua shum shum shum!

  miri mirimiri miri5 ditë më parë
 • 👏

  Greta QarriGreta Qarri6 ditë më parë
 • Super 🔥🔥

  ZoyaZoya7 ditë më parë
 • Cara as melhores são suas🙌🏼🇧🇷♥️

  Paulo HenriquePaulo Henrique10 ditë më parë
 • 🫀🫀🫀🥰🎉🎉🎉🎉

  Enkelejda DedejEnkelejda Dedej12 ditë më parë
 • T

  marina beqirajmarina beqiraj14 ditë më parë
 • Nje kengetar i vecant me nje ze relaksues👏👏👏👏👏👏

  orgito Likaorgito Lika14 ditë më parë
 • Super.....

  varo Anavaro Ana15 ditë më parë
 • Ky veq hite bon

  North AlbaniaNorth Albania15 ditë më parë
 • Ti

  Anisa MaxhuniAnisa Maxhuni16 ditë më parë
 • Cricket x daris Best duo

  Nona XpNona Xp17 ditë më parë
 • Cricket da best i swear respekte per ty je talent mix et e tuja edhe instrumentalet te knaqin shpirtin 🙌

  Rnc 94Rnc 9417 ditë më parë
 • Mfal te lutem qe nuk ta dita vleren

  Toti LlToti Ll17 ditë më parë
 • I was hoping for this song in rmx 🥺😭 thnx alot cricket ❤️

  Romina KuqiRomina Kuqi17 ditë më parë
 • Anxhelo maj miri je respekt per ty trikent

  Arben JakajArben Jakaj17 ditë më parë
 • Super Limonad kang relaxuse🏝👏🍻

  PimOfficalPimOffical18 ditë më parë
 • Ta du zonin

  lumti metalumti meta18 ditë më parë
 • Congrats on 100k Cricket! Been here since 2k. Great work. ✌️

  Leander UkaLeander Uka18 ditë më parë
 • shume nice :)

  Amantia SimAmantia Sim19 ditë më parë
 • 🔥❤

  jusmiraa.Halimijusmiraa.Halimi19 ditë më parë
 • ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️‍🔥

  EliyahEliyah19 ditë më parë
 • Beni bashkpunim me Mozzik-un tek kenga Zemra Ime

  Ledri VulaLedri Vula19 ditë më parë
 • ku je ti madam 😞

  Fabio GjataFabio Gjata19 ditë më parë
 • EJA,dhe nje here ti EJA❤️

  JustiJusti19 ditë më parë
 • in love w this song💗🤤

  Ersa TroksiErsa Troksi19 ditë më parë
 • ❤👍🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana Haydey19 ditë më parë
 • Se per ty kom ndjenja💛🔥

  just_elajust_ela19 ditë më parë
 • The best 🤌😍

  Bl3ND DJBl3ND DJ19 ditë më parë
 • where is this place

  26 9726 9719 ditë më parë
 • ♥️

  Julia MuqajJulia Muqaj20 ditë më parë
 • Madam po ku je ti 😛 Madam m'fal qe t'a 😐 Theva zemnën💔 Dashnin t'a ktheva nhelëm🐍🐍

  🇦🇱Albania🇦🇱Albania20 ditë më parë
 • 🔥

  MERiT0NMERiT0N20 ditë më parë
 • O njerez ky esht Anxhelo Koci me zerin e ti te vecant, sidoqoft edhe Cricket esht njer nder te preferuarit e mi

  Mevli OffiicialMevli Offiicial20 ditë më parë
 • Killing it shqipe

  Donald MiskuDonald Misku20 ditë më parë
 • 💬😌

  Desi DesaraDesi Desara20 ditë më parë
 • Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Se për mu ishe ti Për mu ishe dashni E për me hek kët mërzi Për ty po pij Eja Dhe njëher ti eja Se për ty kom ndjenja Tash për ty flet zemra Eja Dhe njëher ti eja Se për ty kom ndjenja Tash për ty flet zemra Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm Madam Po ku je ti Madam M'fal që ta theva zemrën Dashnin ta ktheva n'helm (2x)

  KEJSIKEJSI20 ditë më parë
  • Qysh ske pritu qeshtu me shkru bre?

   Muster MannMuster Mann17 ditë më parë
 • Respect bro🙏🔥

  DJ BECY OfficialDJ BECY Official20 ditë më parë
 • Cricket te lumt mjeshter i music deep house.

  ferizaj ferizajferizaj ferizaj20 ditë më parë
 • 🙈🙈😍

  Hasime RamajHasime Ramaj20 ditë më parë
 • Myte krejt

  Shpetim S.Shpetim S.20 ditë më parë
 • Me ne fund nje perl e ksaj vere ♥️🥺

  Kejsi BushiKejsi Bushi20 ditë më parë
 • Super cricket.si gjithmon sjell perla.🧨

  A j aA j a20 ditë më parë
 • Text kot

  Eglis OfficialEglis Official20 ditë më parë
 • 😍😍

  Erisa FerraErisa Ferra20 ditë më parë
 • Good work 🔥💯🔥🇦🇱

  Mr Bilson BeatzMr Bilson Beatz20 ditë më parë
 • 😄😄😄

  Nairod10Nairod1020 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  bleona xhahaliableona xhahalia20 ditë më parë
 • Cricket i veqantë😎👍🏻😉💫

  ILIR KAMENICAILIR KAMENICA20 ditë më parë
 • ju jeni per muzik o bablok

  anduen musicanduen music20 ditë më parë
 • Tash per ty flet zemra🍂

  Natyra ZogajNatyra Zogaj20 ditë më parë
 • Ku është ky vend? 😍

  DonaDona20 ditë më parë
  • Maldive😂

   Rina QueenRina Queen20 ditë më parë
 • ❤️from Kerala

  DhiyoofDhiyoof20 ditë më parë
 • Na knaqee😍😍

  EsterEster20 ditë më parë
 • “I have failed at times, but I never stop trying.” - Ajinkya Rahane®️

  Ajinkya Rahane 🅡Ajinkya Rahane 🅡20 ditë më parë
  • @Atdhe Kosumi pse e kesh ? he was probably high 😔💀

   Evangéliòn.Evangéliòn.19 ditë më parë
  • wtf is wrong with you 🤣

   Atdhe KosumiAtdhe Kosumi20 ditë më parë
 • Faleminderit Cricket 🥰🎉

  Mevlan V.Mevlan V.20 ditë më parë
 • I love it Cricket but your next song, try something a little different. You’re super super talented 👍🏻 Lately I’ve noticed your songs are sounding the same.

  Johnny CalzoneJohnny Calzone20 ditë më parë
  • @Alka fhjtjtjgjgj

   Astrit HodaAstrit Hoda3 ditë më parë
  • For what you are meaning i see it, but as you can see it, cricket is the only discography company that has such a differt ways on creating their videos or their songs, they are uniqe and that is their vibe period

   LABI NGA VERIULABI NGA VERIU20 ditë më parë
  • its another song puted in same remix which is getting vibe around for the summer

   AlkaAlka20 ditë më parë
 • 📈👏👏🔥

  HiiHii20 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏

  HiiHii20 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  HiiHii20 ditë më parë
 • SUMMER HIT🔥👌

  ema elenaema elena20 ditë më parë
 • Madam🔥 Po ku je ti madam Me fal qe ta theva zemren💔 Dashnin ta ktheva n'helem💉

  シтнєoɴʟʏᴍᴀʀ❦✨シтнєoɴʟʏᴍᴀʀ❦✨20 ditë më parë
  • Impegnativa come brano,, e bukur,,

   Klodi RociKlodi Roci12 ditë më parë
 • 💯%💯 Hiti 2021 ! 👏👏👏👏

  Game OverGame Over20 ditë më parë
 • Super s kam ca them me

  Vera AlikajVera Alikaj20 ditë më parë
 • dobët...

  Piano ShqipPiano Shqip20 ditë më parë
 • Eja Dhe 1 her ti eja Se per ty kom ndjenja Vec per ty flet zemra🥺❤

  Goc TIRONEGoc TIRONE20 ditë më parë
 • i fort je cricket edhe anxhelo shum je talent

  Thorsten RothweilerThorsten Rothweiler20 ditë më parë
 • Madam😍 Po ku je madam🎶🕊 Mfal qe ta theva zemren😑

  ⫷ ᵖⁱᵏᵃᶜʰᵘ ⫸⫷ ᵖⁱᵏᵃᶜʰᵘ ⫸20 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Anita ShAnita Sh20 ditë më parë
 • Plz likee🔥💙💙

  Mery MeryMery Mery20 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  WhatdididoWhatdidido20 ditë më parë
 • Zjarrrrrr.. Jeni te papammmmmmm❤

  Giti ArgGiti Arg20 ditë më parë
 • 🤔🤔🤔

  Lorena RexhajLorena Rexhaj20 ditë më parë
 • 😍😍

  Rosela RoRosela Ro20 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  shkurte jashari jashari shkurteshkurte jashari jashari shkurte20 ditë më parë
 • Superrrrrr😍

  Vasilika PukaVasilika Puka20 ditë më parë
 • eja 👑👑👑👑👑👑💔💔💔💔💔💔

  Danjel IsmailiDanjel Ismaili20 ditë më parë
 • Ta kqyrim iher

  deep hausedeep hause20 ditë më parë
ALgones