Roped with Olsi - Episode 17 - Tea dhe Bearti rrëfehen për herë të parë në “Roped With Olsi“

3 Mar 2021
831 657 Shikime

Dalja e parë ekskluzive si çift e Teas dhe Beartit në studion e “Roped With Olsi “ pas skandalit të fotove.
Diçka nga Tea Trifoni - bit.ly/rwo_tea_trifoni
Diçka nga Beart Rexhepi - bit.ly/rwo_beart_rexhepi
Falenderime për:
Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Buy to AMERICA - bit.ly/rwo_bta
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #TeaTrifoni #BeartRexhepi #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
Asistent: Josmira HYSA
Chapters:
Later!
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALgones dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2021 © All Rights Reserved

Komente
 • A jam e vetmja qe me acaron kjo e qeshura e olsit?

  dafinaa islamidafinaa islamiDitë më parë
 • Nuk e di a po me duket mu por ka shum diferenc ne te shprehurit intelegjec ma te dopt se te keti Beartit sdi kur kom pa nojher kshtu qe per mendimin tim nuk bajn bashk keta dy

  Ferat GashiFerat Gashi15 ditë më parë
 • Vetem si cift nuk shkojne tea sikur eshte mami i atij

  Etleva AbzovaEtleva Abzova17 ditë më parë
 • Olsi te lutem Oms Bush strece

  Enis KadiuEnis Kadiu25 ditë më parë
 • Cifti me i neveritshtem genjeshtaresh aman dhe ti olsi cmeresh me ato .

  Esla PersonalEsla PersonalMuaj më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Me shum ka fol olsi se cifti😂😂

  Ynnej jYnnej jMuaj më parë
  • Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Tea te lumte e bukur j e

  Leart JetaLeart JetaMuaj më parë
  • Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Ftoje noizyn

  Vini OfficialVini OfficialMuaj më parë
 • O beardo tea te meson si behet seksi o bearte je me fat se kjo ia din kimetin gru me dy burra haaaaaaaaaa

  Curraj EpermCurraj EpermMuaj më parë
 • Eh tea me dy burra kush ta futi ma embel na thuej se nuk ka turp ma ne keto emisjone andi apo kosovari karit pa hajgare cili te kenaq se u bane vip tani se ke ma problem o njeri o tjetri te mbajn tedy

  Curraj EpermCurraj EpermMuaj më parë
 • Sa antipatik ki olsi😵 me tshku nerva

  Florentina AbdiFlorentina AbdiMuaj më parë
 • Tea duhet te jesh mirnjohese ndaj emisjonit perputhen sepse aty u bere femer tamam se kur hyre ishe si grua

  Anisa YzellariAnisa YzellariMuaj më parë
 • E shtirur

  Magi GjikaMagi GjikaMuaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🔅🇩🇪📚

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Me teper rrjete sociale se live ja fusin vrapit , mua mduket tamam si femije ky. Sidomos me video foto qe i km pare si pederast 😂jeni shum vl te dy fallco 🤗😉

  Ola MetaOla MetaMuaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • 👍

  1 2 31 2 3Muaj më parë
  • Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🇩🇪📚

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Paske ftuar alamet malli mos ja humb vlerat emisionit me keto lloj njerzish olsiiiii

  Gjoni GjiniGjoni GjiniMuaj më parë
 • Dava k....

  Dream EagleDream EagleMuaj më parë
  • Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅

   Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • Kur do të beni nje fëmi

  Lorian PepajLorian PepajMuaj më parë
  • u

   Leze GjelajLeze GjelajMuaj më parë
  • .

   Leze GjelajLeze GjelajMuaj më parë
 • Kjo u be prap shoqe me Olsen: Cudia me e madhe 2 dite zgjat

  Kendra DuliKendra DuliMuaj më parë
 • Tea e paska heq ballonin se qenka shendosh prap 🤮🤮

  Bruna NikaBruna NikaMuaj më parë
 • O buçe qe shkerdhehesh per lek

  james clinjames clinMuaj më parë
 • Tea Naive 😅😅😅😅...spo e njifshe mir mor djal kjo eshte nje dhelper dinake 🤮🤮

  D.H LondonD.H LondonMuaj më parë
 • Na verbove,shume erresire aty. Edito videon se skandal dukeni.

  An An PalokajAn An PalokajMuaj më parë
 • Ato pantallonat e Olsit 😂

  Ilva CirakuIlva CirakuMuaj më parë
 • 1M views coming soon

  Ledian RamaLedian RamaMuaj më parë
 • E vrate syrij ju me genjeshtra pa lidhje!

  Haide DhuliHaide DhuliMuaj më parë
 • Fk

  Alban HoxhaAlban HoxhaMuaj më parë
 • A ke plot vere o Olso se Tea ka etje 😉😂

  Altin KeloAltin KeloMuaj më parë
 • Shumica e shqiptarve vetem vrer nxjerrin nga goja sepse nuk jan te lumtur me jetet e tyre ... Tea & Beart gjdo moment jeni full pozivitet , ju uroj gjitha te mirat ❤💙😘😘

  Happy ilaHappy ilaMuaj më parë
 • Seq me duket leng mishi ky Olsi ??

  ExheliExheliMuaj më parë
 • dy shpifsina

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮🤧

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮😷

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮🤒

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮🤒

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮🤧

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • 🤢🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • ska viagra qe ta ngref me tean 🤮 mashtrusa ordinra

  ale alexale alexMuaj më parë
 • lopa me bariun 🤮

  ale alexale alexMuaj më parë
 • Tea si tranvestit

  Happy MemoriesHappy MemoriesMuaj më parë
 • Na henkshi m.. me sh ti tea

  Gati QametiGati QametiMuaj më parë
 • Kur tmartoheni ju, do vjen ndasem krejt Shqiptaria 💫💫

  D MD MMuaj më parë
 • Bukur po zeri i Beartit m‘acaron😫

  ilirianailirianaMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Dritan HasbajramiDritan HasbajramiMuaj më parë
 • 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ uli posht 👖 mor aman Edhe coe ate oren per riciklim plastic

  JACK LONDONJACK LONDONMuaj më parë
 • Ik mi Tea se ska njeri me kurjozitet per ty

  Emiljano DushkuEmiljano DushkuMuaj më parë
 • Po normale ca do thoj gjyshi shyqyre i iku kuva na shpija shyqyr qe ka kosova hunje gardhi

  Arjan BreguArjan BreguMuaj më parë
 • Qysh lagen bohen uj per olsen e per konkurent aty 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Akssa BegolliAkssa BegolliMuaj më parë
 • Vk ti me gjithe keta vk e tier

  Arjan BreguArjan BreguMuaj më parë
 • Ky djali pak po prek ka G...

  Artan HamzaArtan HamzaMuaj më parë
 • Si zyre funerali studjoja.Kete kelyshin e Metes,injorant e vune ketu,sikur ska djem te zgjuar.Po kelysh I ajdutit,I spastron leket e pista

  Angi TrajaniAngi TrajaniMuaj më parë
 • Shum pit kjo teia deve mi goc

  Soultana FontouSoultana FontouMuaj më parë
 • Tea je shume emir ❤paq lumturi ne jet

  LoraLoraMuaj më parë
 • Shum reklama nmes emisionit oo shkerdhat muti

  Flamur 86Flamur 86Muaj më parë
 • Tea paska ardhur per pordh, po ik o tea se era po te vjen

  Era AlenomreEra AlenomreMuaj më parë
 • Beharti flori kjo tea paska qen keq.per te pire vere e thau goden sikur se pare vere me sy.

  Kastriot PlakaKastriot PlakaMuaj më parë
 • Turp turp ti vij teas dhane dhe llokume me andin tallen bythen me nje publik te tere si si vje zor qe del neper tv po ca nuk bejne njerzet per leke po ama dinjiteti i njeriut nuk blihet🥵

  xhuli Xhulixhuli XhuliMuaj më parë
 • Berat qeshifsha mottrenn Tea te shkerdhefsha fisin Persona fallso

  Nino KappaNino KappaMuaj më parë
 • Po ti pse se pranove po intrigove apo kishe nevoj per lajke kjo tregon se ti je intrigante perdore publikun

  Izmir AlcaniIzmir AlcaniMuaj më parë
 • Na hape barkun me keta t ftuar ske me ca ben emison 👎👎👎

  Xhensilda ÇapiXhensilda ÇapiMuaj më parë
 • Berati tea ,💙💜😘🥰

  Ad ZezaAd ZezaMuaj më parë
 • Berati tea 💙💜🥰😘

  Ad ZezaAd ZezaMuaj më parë
 • kjo u dashuru beartin masi e ka kuptu se kush osht sa pasuri ka edhe nejti aty tu ba lojna me andin u tuten pi kontratave po harni per thes shkon qashtu kta dyt jon pershtat 😂😂😝😝

  Fatlum SejdiuFatlum SejdiuMuaj më parë
 • Po ti qenke nje person pa karakter shitesh kollaj

  Rita MukollariRita MukollariMuaj më parë
 • offf si spo di me fol aspak ,po qfar sdi fame kjo tea kjo ka qen ne tv me koh qna genjeu po kjo per leke e do beartin ahahah

  semri arditsemri arditMuaj më parë
 • O olso fol per vete se per ne sesh cift i preferuar .kjo tea e heq per hunde beartin ky si lolo lumadhi kujdes se mos iken tea te andi.

  Blerina AvdiajBlerina AvdiajMuaj më parë
 • 🤮🤮🤮

  famous starfamous starMuaj më parë
 • Qa Pidh mashkull ke mbet me gjet Nuse me Kilometra 😂😂😂😂😂

  Besir KaremaniBesir KaremaniMuaj më parë
 • shshgs

  Ana AliajAna AliajMuaj më parë
 • Fto noizyn 💪💪💪

  Kejdii 77Kejdii 77Muaj më parë
 • sa ma shpif kjo tea nuk e di pse

  Soni SoniSoni SoniMuaj më parë
 • Hahaha kjo ishte ajo që kishte bezdi puthjet para kamerave😅😅😅😅

  Xhoni XhoniXhoni XhoniMuaj më parë
 • Keta filluan te dalin per te mar serisht fame dhe para se i iken kur plasi skandali,aman moj aman sa do te mire jeni kur vajza si puna jote thoje ne perputhen eksperiencat e tua ti 21-vjec sot,qe kur ke filluar ti nderrosh qe 13- vjec..

  Kela SpahoKela SpahoMuaj më parë
 • iiiii 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  diti Selimajditi SelimajMuaj më parë
 • Nuk i besohet gjë ktyre , gjithqka show.

  A. TA. TMuaj më parë
 • Ku jane ata njerz qe ofenduan Tean ter kohes????

  Alea AleaAlea AleaMuaj më parë
 • Si duket tea sikur ka vetem nje kemb😂

  Najada JaupiNajada JaupiMuaj më parë
 • Tea si lope e lagur

  sad-stichsad-stichMuaj më parë
 • Skam interes thot tea ta shof Nderkohe:ate sherrin dhe puthjet i pash me kureshtje. Kontradiktore

  sad-stichsad-stichMuaj më parë
 • Si opiniost jo thot tea. Nderkoh te dielen ne perputhen prime jan te dy opinionist.gjasme se din kta . Pyetje me plan

  sad-stichsad-stichMuaj më parë
 • Cifti ideal Tea dhe Bearti Zoti ju bekofte

  suzi kocisuzi kociMuaj më parë
 • Tea eshte shum e keqe se ka trathtu Andin kurse Bearti eshte menemadh se ban demek se asht i fort kurse Andi i ka ba shum dhurata Teas kurse kjo shkon e puthet me kyt njeri po as njeri nuk munem me qujt se mu puth kur as njerz e shpis nuk e din perveq Andit se Tea zdon me pa ma me sy thu se i ka ba naj gja

  Elena LoveElena LoveMuaj më parë
 • tea beart ju duaaaaaa

  Peri_KoPeri_KoMuaj më parë
 • OOO BEHART LARGAU PREJ ASAJ KUÇKE GJASHUAS VEÇËM SHERIN VEJZA MA FALSO NUK KA

  Mumin PajazitiMumin PajazitiMuaj më parë
 • Pidhropshat e mutit jam duke vjedhur nga kto shpifsinat nuk e di ca marin kot vemendje as nuk kan ndonje talent

  Meri VatajMeri VatajMuaj më parë
 • Do e marish Noizyn ne intervist?

  Elsa MersiniElsa MersiniMuaj më parë
 • bravo olsi

  Besmir GashiBesmir GashiMuaj më parë
ALgones