Getinjo - Pare

17 Qer 2021
1 331 317 Shikime

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Komente
 • Te lumte parja me e keqja si familja dhe zoti mat mirt

  Danjel ShetaDanjel Sheta2 ditë më parë
 • Kjo kenge meriton Oscar 👏👏👏

  Irdi HodajIrdi Hodaj8 ditë më parë
 • RRESPEKTE NGA KOSOVA

  A TVA TV9 ditë më parë
 • Pse sosht nspotify kjo perl ?

  TungatjetajujTungatjetajuj10 ditë më parë
 • Hallall shok

  Denis KavajaDenis Kavaja11 ditë më parë
 • Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

  Samche ImeriSamche Imeri12 ditë më parë
 • Mesazh shum imir

  gaz veliqigaz veliqi12 ditë më parë
 • Super❤️👁👄😭

  LusilavicishtaLusilavicishta16 ditë më parë
 • Ti je gjigand

  Lukas LlukasLukas Llukas17 ditë më parë
 • Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

  Bossi DrogesBossi Droges17 ditë më parë
 • Ama vet me s klas

  Alban 40Alban 4017 ditë më parë
 • 2PAC SHQIPTAR

  Leon ArtLeon Art18 ditë më parë
 • super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

  Qemal UkuQemal Uku20 ditë më parë
 • Realitet e pares 💪🏻👊🏻

  MaLAMaLA22 ditë më parë
 • Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE22 ditë më parë
 • Bravo getting parka back giti faret

  Ylli KolaYlli Kola23 ditë më parë
 • Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

  Tony hesapiTony hesapi25 ditë më parë
 • Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

  ARtty highARtty high25 ditë më parë
 • Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

  Lyrics BobiLyrics Bobi26 ditë më parë
 • Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

  salsanoofficialsalsanoofficial27 ditë më parë
 • Getinjo meriton vendin e Parë

  aclaclaclacl27 ditë më parë
 • legjend ka me ngel geti

  ele ktricalele ktrical28 ditë më parë
 • Kinh

  Albjon MaklekajAlbjon Maklekaj29 ditë më parë
 • parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

  frenk valleyfrenk valleyMuaj më parë
 • 👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

  Albert GabrielAlbert GabrielMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

  Kristian PrendiKristian PrendiMuaj më parë
 • Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

  Valmir BukoshiValmir BukoshiMuaj më parë
 • Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

  Edmond DedvukajEdmond DedvukajMuaj më parë
 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

  mmpj twodmmpj twodMuaj më parë
 • Parja left the chat

  Kebab TrailerKebab TrailerMuaj më parë
 • PARJA LEFT THE CHAT....

  Bobiras GBobiras GMuaj më parë
 • Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

  Le LuiLe LuiMuaj më parë
 • Schum fort amo hiq se paske mixu bro

  NOTHINGNOTHINGMuaj më parë
 • Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

  Shpresa HyseniShpresa HyseniMuaj më parë
  • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

   doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Getinijo sakatinjo

  Badalli Nuhi NuhiBadalli Nuhi NuhiMuaj më parë
 • te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

  noizy noizynoizy noizyMuaj më parë
 • Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏

  Laco LacoLaco LacoMuaj më parë
 • Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

  Gabriell KociGabriell KociMuaj më parë
  • Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

   abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

  NewWorldNewWorldMuaj më parë
 • Defenitivisht 👏👏👏👏👍

  wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

  Axh3r AAxh3r AMuaj më parë
 • Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

  Zyrafete KadrijajZyrafete KadrijajMuaj më parë
 • o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

  ema artema artMuaj më parë
  • Bkr

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Rrespekt vlla keng me shum domethanje

  ema artema artMuaj më parë
 • Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

  D ND NMuaj më parë
 • Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

  Mr. ManMr. ManMuaj më parë
 • Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

  Alberta DodajAlberta DodajMuaj më parë
 • 👏👏👏

  Lejla LejlaLejla LejlaMuaj më parë
 • 👏👏👏

  Lejla LejlaLejla LejlaMuaj më parë
 • E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

  Alfa BrooklynAlfa BrooklynMuaj më parë
 • Fakte 💯

  Vesel AlboozVesel AlboozMuaj më parë
 • Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

  ToniSadikuToniSadikuMuaj më parë
 • A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

  Albanian UKAlbanian UKMuaj më parë
 • Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

  Luan KerakuLuan KerakuMuaj më parë
 • Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

  des istdes istMuaj më parë
  • Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

   Meriton KuchiMeriton KuchiMuaj më parë
 • Bkr

  Elisa_ taynaElisa_ taynaMuaj më parë
 • geti : a edin sa shum te dua o moj pare

  Florent RexhepiFlorent RexhepiMuaj më parë
 • Super text

  Bruna MalajBruna MalajMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Bruna MalajBruna MalajMuaj më parë
 • Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

  JohnJohnMuaj më parë
 • Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  caush boduricaush boduriMuaj më parë
 • Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

  GILI - VIGILI - VIMuaj më parë
 • O djeg🔥

  Jorgen TresaJorgen TresaMuaj më parë
 • E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

  Valentin PergjokaValentin PergjokaMuaj më parë
 • Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

  mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • feat with Doza mc

  Oznek OfficialOznek OfficialMuaj më parë
 • gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

  pashk sokolipashk sokoliMuaj më parë
 • Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

  Besnik HebibiBesnik HebibiMuaj më parë
 • Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO

  Orest KubolliOrest KubolliMuaj më parë
  • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

   mikea hiooimikea hiooiMuaj më parë
 • Shum e vertet realitetin eke than bravo

  berat beluliberat beluliMuaj më parë
 • Amazing song 👏

  miko foinmiko foinMuaj më parë
 • bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

  fitim hazirifitim haziriMuaj më parë
 • Keng me kuptim zmra

  Kastriot TërvoliKastriot TërvoliMuaj më parë
 • Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

  Jul KindJul KindMuaj më parë
 • Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

  Ismail QemaliIsmail QemaliMuaj më parë
  • Halla koft

   miko foinmiko foinMuaj më parë
 • hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

  MilimetriOfficial S-14MilimetriOfficial S-14Muaj më parë
 • Respekt kerjt

  XArdianXArdianMuaj më parë
 • REAL TALK👏

  sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

  Albin EtemiAlbin EtemiMuaj më parë
  • Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

   MyidolRikiSMyidolRikiSMuaj më parë
 • 😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

  melinda ademi_fp_melinda ademi_fp_Muaj më parë
 • Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

  gioyu comigioyu comiMuaj më parë
 • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

  Faby SelFaby SelMuaj më parë
  • 👐 super broo

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

  Elvis ShijakuElvis ShijakuMuaj më parë
 • Njeriu teksteve me i madhi

  deep hausedeep hauseMuaj më parë
 • Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

  Ledi Ledi1Ledi Ledi1Muaj më parë
  • @gioyu comi o yll

   Ledi Ledi1Ledi Ledi1Muaj më parë
  • A e din sa shum te dua o moj pareee ???

   gioyu comigioyu comiMuaj më parë
 • Kno ti kno

  Arlind VishajArlind VishajMuaj më parë
 • E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

  I am shkodran albanianI am shkodran albanianMuaj më parë
 • Halla koft

  Sadije BunjakuSadije BunjakuMuaj më parë
 • Super mesazh super tekst 👏👏

  Gerta BegajGerta BegajMuaj më parë
 • King Je 👑👑👑🙏

  King BalûKing BalûMuaj më parë
 • Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

  leart dautileart dautiMuaj më parë
 • SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

  Nafi QovanajNafi QovanajMuaj më parë
 • Shummm real njeri je

  Violeta RangjelovikjVioleta RangjelovikjMuaj më parë
 • Zemerrr jeee

  Violeta RangjelovikjVioleta RangjelovikjMuaj më parë
 • Bravo geti

  Violeta RangjelovikjVioleta RangjelovikjMuaj më parë
 • 👐 super broo

  Trimi BytyqiTrimi BytyqiMuaj më parë
 • Another level ⬆️

  malvina abdiumalvina abdiuMuaj më parë
 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • A e din sa shum te dua o moj pareee ???

  Leonit BerishaLeonit BerishaMuaj më parë
ALgones