"Nuk vlerësohem se jam gabel", Mandi Nishtulla: Nuk mora kokërr leku nga "të ka lali shpirt" #EXPULS

27 Mar 2021
459 299 Shikime

#tekalalishpirt #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Je shum i sinqert je kengetar i mrekullushem bravo bravooooooooo

  Sadete QoshjaSadete Qoshja4 orë më parë
 • IK NJE DIT E ME PAR NESE MERESH ME POLITIK

  A qA q21 orë më parë
 • bravo Mandi Allahu te rujt je nje njeri shum i drejt ti meriton shum veq vazhdo kshu pavarsisht ktyre racisteve rrespekte per ty 💪❤️

  sonilamehmeti Sonilasonilamehmeti SonilaDitë më parë
 • Mandi ti je njeri star per shqiptaret vllai ta falte zoti zonin dhe shendetin zoti te rujt diet se ne shqiperi boen shume te pa drejta shqiptaret jon racista kurr nuk e mer ate gje qe ti emeriton se ne shqiperi ka korupsion te madh

  Daniela MetaDaniela MetaDitë më parë
 • Pall K...t

  chelsea14274chelsea14274Ditë më parë
 • Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.

  Radoina GjokaRadoina Gjoka2 ditë më parë
 • Mandi Nishtulla gjiganti botëror nuk ben Nena me si mandi

  Noel NoelNoel Noel2 ditë më parë
 • Suksese rrespekte!

  BESIM SHABANI-OFFICIALBESIM SHABANI-OFFICIAL3 ditë më parë
 • Bravo Mandi Nishtulla , një gjë të dish.... këngën të ka lali shpirt.... pikek e klikimet e kësaj kënge i mer vetëm më zërin tende, je njësh mos u merzit e thua se je gabel.... gabel janë ata që mbulohen me miliona nga zëri juaj e tu vij turp .... je lezeti i këngës vetëm ti ..... RESPEKT⭐ 🙏🙏

  Voka 1966Voka 19663 ditë më parë
 • Rrespect nga New York.

  H HH H3 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Mandi

  All colors with MaidaAll colors with Maida4 ditë më parë
 • Haha, të dëgjova deri në fund... Ke botë brenda teje, të lumtë. Je i vogël dhe i madh njëkohësisht!

  Anton MirditoriAnton Mirditori4 ditë më parë
 • Bravo mando te uroj shendet

  erigent backaerigent backa4 ditë më parë
 • Robt atyre qe jan rracista je per gjith shqiptaret yll i estrades rrofsh vlla

  lu xdbdlu xdbd4 ditë më parë
 • Mandi respekt per ty te uroj sukses pas suksesit 👑💙🍀🥂

  Nikolas KaraqiNikolas Karaqi4 ditë më parë
 • ✌🌼🍊🍑🍎

  eticet Zyplieeticet Zyplie4 ditë më parë
 • Ti je: 🎩: Per mirnjohjen : E Abu Dhabi : :::ti je: : njeri Unik :

  eticet Zyplieeticet Zyplie4 ditë më parë
 • Si ka mundesi gje e paragjykojn kur shumica degjojn vtm keng tallava te ktyre?☹️

  Elisabeta SElisabeta S4 ditë më parë
 • Mandi je talent i pa pare te respektoj shume

  Kasem CekreziKasem Cekrezi4 ditë më parë
 • Booo sa drru qeka

  Arber MecaArber Meca4 ditë më parë
 • Bravo Mandi mos e zhvlerso Talentino qe Ke Bota e jashme nuk te sheh se cafare je se je zezak apo je i Bardhe, Arti ,Muzika nuk ka rraze ka vetem Talent, Talenti eshte i preferuar i vlersuar nga publiku,ai talent jeni ju Mandi.numer 1 njesh.akoma nuk ka arrit njeri suksesin e kenges te la Lali shpirt,

  Adam ArapiAdam Arapi4 ditë më parë
 • Kto me pru ne kosove bohet fill profesor i gjuhes shqipe

  Gon GoniGon Goni4 ditë më parë
 • Shpirt i mir je dhe i drejt .ALLAHU te ruajt o Mandi 💖🍀

  A HA H5 ditë më parë
 • Hajde bac nKosov muziken e ki perfekt ti sdin me knu keq veq vazhdo

  Cetaj BesnikCetaj Besnik5 ditë më parë
 • Nji shqiptar qe ban dallime gabel, shqiptar etj. mos e past jeten e gjat. Ti je mbret, krijes e Allahut me zemer te bardh, jo ne qent dijm se kush prej njezve ka vler e kush jo por Zoti i plotfuqishem.

  Kallaqis MicaqisKallaqis Micaqis5 ditë më parë
 • Maqedonsit robt ty

  MrGhostmafiaMrGhostmafia5 ditë më parë
 • Mandi choupo moting

  MrGhostmafiaMrGhostmafia5 ditë më parë
 • Njeriu duhet vlersuar nga puna qe ben dhe produktiviteti qe ka dhe jo nga rraca apo etinia. Mandi esht nje nga kengetaret me te mir ne Ballkan. Dhe gjithmon do mbetet Mbreti🎤🎤🎤

  Elvis VisiElvis Visi5 ditë më parë
 • Kengetar fantastic ✊✊

  brave foreverbrave forever5 ditë më parë
 • Mos e ban vedin politikan se ti the mir gabel jam jeni te mir me kendu

  Dashamir ShllakuDashamir Shllaku5 ditë më parë
 • Mandi shumm talent je hallall ska ne muzik enjet jo shiptar magjup moslem katolik njeri keq asht ikeq .

  V.MV.M6 ditë më parë
 • Me ket video respekting e ka ky te madh nga un je talent I madh vazhdo me muziken tende dhe te gjith jem mbrapa teje vlla

  ghalitighaliti6 ditë më parë
 • OO MANDI JE LEGENT RESPEKT PER MANDIN

  danqi Luandanqi Luan6 ditë më parë
 • te lumt mandi je i mrekullushem

  Burim HyseniBurim Hyseni6 ditë më parë
 • Respekte per ty Mandi je nje kengetar me super talent dhe me zmr te madhe.😍😍😍😍😍.

  Manjola StrugaManjola Struga6 ditë më parë
 • Silva te ta dije per nder ty se i dhe gjithe ate fame ordineres.Dhe kenga ka shitur dhe ka ecur vetem prej teje.

  Martin MartinMartin Martin6 ditë më parë
 • Mandi Nishtulla te njoh shume mire, e di shume mire sesi je rritur ne muzike dhe bravo te qofte,por kur te flasesh per Muharrem Ahmetin shpelaje gojen mire dhe perulu para tij,sepse Muharrem Ahmeti te ka "rritur" ty bashke me shume shoke te tu. Muharrem Ahmeti ka ndryshuar menyren e konceptit te muzikes qe shumica kengetareve mundohen ta imitojne

  Florenc MerditaFlorenc Merdita6 ditë më parë
 • SKOM BESU QE ESHT KY NJERI KAQ I DREJT E MIR

  Hajrulla SkuroshiHajrulla Skuroshi6 ditë më parë
 • Bravo te qoft shum i edukuar

  Angel AngelAngel Angel6 ditë më parë
 • Sukses dhe shëndet se dikush qka paragjykon dike spari duhet të parashikojë vetveten

  Bejtulla MetushiBejtulla Metushi7 ditë më parë
 • T RUJT ZOTI O MAND DJALI

  Vagabond MasllaniVagabond Masllani7 ditë më parë
 • Mandi je ⭐⭐⭐

  Miribane ZekiriMiribane Zekiri7 ditë më parë
 • Ky gazetari perse flet keshtu?? I paska ikur gjuha nga te ber goliore..

  OLY OLYMPOSOLY OLYMPOS7 ditë më parë
 • Edi Rama nuk asht noizi dhe stresi ooooo clllufa c...... po aq shkolle keni dhe flitni ky sdi me fol

  Puro Shqipe ShqiptarPuro Shqipe Shqiptar7 ditë më parë
 • Mandi nishtulla 👑je edhe 👑do jesh gjithmon

  Denis MehmetiDenis Mehmeti7 ditë më parë
 • Mandi esht vertet per tu vleresuar po me vjen keq se ndodhemi ne nje vend ku jemi racista dhe nuk vlersojm mendjen , talentin po vlersojm ngjyren lekun bukurin dhe esht vertet per te ardhur keq se si nje kengetar kaq i talentuar nuk shperblehet me ate qe e meriton vertet edhe dicka te fundit mandi mos u dorezo vazhdo te kendosh se ne te gjith ta dim vleren kemi nevoj per muziken tende je super talent suksese ✌🏻

  Xhoana KamberiXhoana Kamberi7 ditë më parë
 • Me politik mos u merr, zerin e ke te mbrekullueshem 👏🏻👏🏻👏🏻

  Mimosa HassaniMimosa Hassani7 ditë më parë
 • Nje ze i mrekullueshm respekte ,te uroj fat dhe suksese.

  EMANUELE celaEMANUELE cela7 ditë më parë
 • 🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭

  Albania AlbaniaAlbania Albania7 ditë më parë
 • Miellosh analfabet..

  Laura DochertyLaura Docherty7 ditë më parë
 • Brravo Mandi rrespekt per fjalet e sinqerta qe flet je i papame .

  Edi RrugaEdi Rruga8 ditë më parë
 • Muharrem Ahmeti asht kokrra e mutit para teje

  LAC VegasLAC Vegas8 ditë më parë
 • Ooo mandi je shum imr ber bes te uroj gjdo tmira ne jet

  Faik VeseliFaik Veseli8 ditë më parë
 • ky eshte i madh sa drru qe eshte ber hahahah

  fimi mustafajfimi mustafaj8 ditë më parë
 • SILVA VEQ TE KA BE FAM,EDHE MASHUM, KURSE AJO LET BEN HITE TANI ....KURSE TI JE GJIGANT

  ipe jaseipe jase8 ditë më parë
 • Je me i madhi

  Shpendi tufaShpendi tufa8 ditë më parë
 • Qysh bre gjith ato shikime nuk more lek, bile diku 10mije euro te ajo keng i ke meritu.

  Shqip DayShqip Day8 ditë më parë
 • Hidhe ne gjyq kengetaren e nenokes🤮🤮🤮🤮

  suzana Rustemisuzana Rustemi8 ditë më parë
 • mandi bravooooo

  giannis kriavrisigiannis kriavrisi8 ditë më parë
 • Mandi dhe muharremi jan gjigandet e tallavas, ne gjith ballkanin

  amarildo amarildoamarildo amarildo8 ditë më parë
 • Mandi edhe se ske marr leket per kengen te ka lali shpirt ska problem njeriu l'indirizzo mut nuk bahet dhe kshu dhe ato si nul te kan dhan lek kshu jan se nuk ka shqiptar ose dikush u huj qe njef kengen krenohet prandaj para nish mos u ndalo

  Baubau BaubauBaubau Baubau8 ditë më parë
 • Na qajn bythen mener😅😅😅a tlumt goja

  Keep CalmKeep Calm8 ditë më parë
 • 😂😂😂❤️❤️❤️

  Rei KarapiciRei Karapici8 ditë më parë
 • Po lezeti i kenges je ti Mandi jo ajo

  Diana NaikolliDiana Naikolli9 ditë më parë
 • Je njish o gjigand florin salami me rumunet e tjer t vin anash

  doktorr strangedoktorr strange9 ditë më parë
 • 3:20

  One DollarOne Dollar9 ditë më parë
 • 👑👏👏

  Gjeorgjina DervishiGjeorgjina Dervishi9 ditë më parë
 • Mandi i pa zevensushem 💎🙏

  mimi I kiki siljanoskimimi I kiki siljanoski9 ditë më parë
 • Ne shqiperi ka recizem edhe vjedhje hapur sa ky vend sdo behet kurr 🙄 Por sado kto kurvat qe nxjerrin bythet shalet gjoks e kto tjera e thojn behen vipa si n vidio porno ta harrojn, Mandi eshte mandi dhe nuk munden t krahasohen as kto vipa qe e kan vjedhur hapur apo e kan konsideru gabel sepse talentin ja ka dhuru zoti Edhe po zoti do e ndihmoje t ece para edhe pse n vendin tone t qelbur me shtet nuk do e kete t leht aspak...

  Landi DedaLandi Deda9 ditë më parë
 • Ndaj shqiperija ska per tu ber kurr me shqiptar se kemi ne gen rracizmin,falcitetin,egoizmin,bullizmin,hipokrizin

  G MusicG Music9 ditë më parë
 • Po ky rracizmi I shqiptareve I ka len prap a nuk e din qe maloket qiheshin si derri night club se kur JAN jasht shteti na bejn si Patriota hipokrit

  G MusicG Music9 ditë më parë
 • Luois Vuitton nuk eksikston ajo bluze eshte luois Vuitton TURKISH

  ionela774ionela7749 ditë më parë
 • O mand PSE I vje emisjon ktij pederasti

  Mimo MilanoMimo Milano9 ditë më parë
 • O.mandi po pse o vlla na thua maqedonca neve Shqiptarve tmaqedonis.. ne jemi Shqiptar me shum se do shqipoflsa ne mèmèn Shqipëri.. ne e duam Shqipërin me shum se ju qe jetoni ne at vend.

  Arber MArber M10 ditë më parë
 • Zoti te sjedht ate qe meriton 🙏🙏

  Saimir KrajaSaimir Kraja10 ditë më parë
 • 99% e Jevgjëve, Gabelëve, Harixhinjeve ne luften e Kosovës ishin Sphihuna e Serbit, kete e dijne te gjithe Po ti lëre politiken e merru me muzikë. Tani ju e kini si rrace qe ankoheni e qaheni shpeshe. Mu Nuk me pls Sh. Per ju se jini komunitet i piste, hajdute, mashtruesa

  Bylis For everBylis For ever10 ditë më parë
 • Po gabeli eshte Gabel dhe do të jetë gjithémon Gabel rac e flliqur

  Arben HalitiArben Haliti10 ditë më parë
 • wait wait , he got a point!

  William HysaWilliam Hysa10 ditë më parë
 • 1 trefletsh para intervistes dhe e ka len drejtusin e emisjonit shushat, hahaha, Mandi respekt je njesh

  Sokol BilbiliSokol Bilbili10 ditë më parë
 • edhe ne te maqedonis jemi SHQIPTAR jo maqedonas po SHQIPETAR

  Behar JetishiBehar Jetishi10 ditë më parë
 • Ai qe lind dhe rritet ne mesin ton me gjuhen ton me kulturen ton, pa dyshim qe eshte Shqiptar 100%

  Fatton AliliFatton Alili10 ditë më parë
 • Ne afganistan gjat punes kam degju kenget e tij ,ne dubaj e turki gjynaf qe ky nuk vlersohet .

  TelegrafTelegraf10 ditë më parë
 • Jepini mer pisa lekt qe ka meritu. Kur doli ky me pajtu noizyn me stresin, u tregu cka bobi asht. Jepini mar se ma kengtar tpaster e tdasht se Mandi keni per tlyp e skini per tgjet. Kaq ju thom, ju vazhdoni avazin

  BozartBozart10 ditë më parë
 • Lelleelemelellle kaq din ky indian

  Anton JahaAnton Jaha10 ditë më parë
  • @Bledar Ymeri suksese ne jet

   Anton JahaAnton Jaha7 ditë më parë
  • @Anton Jaha agron dalipaj, sado qe askush nga istituzionet nuk e mbeshtet, ai vazhon te spjegojë jo vetem shqiptareve se sa e bukur dhe e forte eshte nëna e te gjitha gjuheve SHQIPJA

   Bledar YmeriBledar Ymeri7 ditë më parë
  • @Anton Jaha vertet popull i varfer...por gjuha shqipe, eshte ajo qe e gjitha bota po e kupton te verrete! Atehere nuk ka rrezikshmeri, spese njerezia nuk eshte më symbyllur

   Bledar YmeriBledar Ymeri7 ditë më parë
  • @Bledar Ymeri historia eshte e rrezikshme per ne arsya jemi popull i varfur

   Anton JahaAnton Jaha7 ditë më parë
  • @Anton Jaha nuk jam fort njohes i historise por jam kureshtar per te njohur

   Bledar YmeriBledar Ymeri7 ditë më parë
 • O la ndi je mbret mos ja ven vesh in atyre shkrdhatave ty te don e gjith shiptaria. Prshendetje nga Shkupi

  Sami SaliSami Sali10 ditë më parë
 • Mandi nuk duhet te kete vend per racizem ne Shqiperi. E the shume mire flet shqip dhe je shqiptarë e pa pranushme te trajtohesh ndryshe nga te tjeret sidomos kur ke kontribuar ne shoqerine shqiptare me muziken tende. Nje gje sjam dakort me ty per beshtetjen e PDs :)

  Daniel DDaniel D10 ditë më parë
 • Keshtu eshte kur intervistuesi i perket komunitetit gay dhe eksitohet....Vetem mustaqet s'e kuptoj pse i mban.

  ICED SKYICED SKY10 ditë më parë
 • Vazhdo të kendosh Mandi ke shumë talent të ajo këngë gjithë meritat janë të tuat zëri jot e bën ndryshimin këndo vetëm mos beso të tjerë dhe do maresh ato që meriton respekt për ty

  Hobi is my SUNSHINEHobi is my SUNSHINE10 ditë më parë
 • Shum shum Respekt prej ni shqiptari prej drenice 🇽🇰🤝🇦🇱

  Abi AbibosAbi Abibos10 ditë më parë
 • Hallall te qoft bruda je i madh

  Labinot DemiriLabinot Demiri10 ditë më parë
 • Boj valixhet gati daku se RAMA DO JET KRYEMINISTRI I SHQIPRISE

  D29D2910 ditë më parë
 • Nje interviste,ku permenden shume tema, brrylat, miku ne shqiperi,rracizmi,politika, etj etj Bravo e madhe per Mandin i cili preku shume tema,jo si disa qe nuk kane ze per te kenduar dhe kane pasur perfitime ekonomike,pa dallim feje ,krahine apo ngjyre me kenget e tua ben te kerceje dhe te cohet ne kembe nje popull.Te kendofte zemra .

  MarselinaMarselina10 ditë më parë
 • Më le pa fjalë , sa djalë i zgjuar , kam patur simpati , por tani po të admiroj jashtë mase .Kokën lart , e drejta vonon por nuk harron , zoti të ka bekuar me zërin tënd magjik . 💯 % Talent .👌👌👌

  Lindita SeLindita Se10 ditë më parë
 • Sa per Silva Gunbardhin e njohim kush ka qene ketu ne Vlore dhe gjynah ai burre qe e ka ne krahe ate injorante ate mendjemadhe

  Ema EmaEma Ema10 ditë më parë
 • Mandi gabel te ben goja jo lekura dhe te bardhet qe e quajne veten dore te bardhe jane imoral jane kusare jane te degjeneruar. 1001 te zezat kane te bardhet Po ji krenar se gjaku eshte i njejte si i bardhi dhe i ziu nje gjak kane nje ngjyre ndryshon grupi

  Ema EmaEma Ema10 ditë më parë
 • Njeri gabel e tjetri pusht

  Leonida TeodorisLeonida Teodoris10 ditë më parë
 • Mandi Mos u bo Merak se ne Shqiptaret jemi ma Gale se ti. Respekt per ty. Te them drejt edhe qe nuk e degjoi edhe shum Musik shqip. Ajo kenga me Silva me ka mbet ne mendje. Pejé Kosov me banim ne Gjermani.

  Luis BajramajLuis Bajramaj10 ditë më parë
 • Pershendetje KINGU i Shqiptaris mos e rruj o lal per dekorimin e rames o burr veq suksese nga ♥️♥️❤️❤️

  Zylfi ShalaZylfi Shala10 ditë më parë
 • Shko mor rrot k..i tu rrit menja ty brekshkym

  Gabriel KalajGabriel Kalaj10 ditë më parë
 • 😘😘😘mandii🔥🔥🔥🔥🔥

  Durim HasaniDurim Hasani10 ditë më parë
ALgones