Finalja e madhe.. Ja vajza fituese e ato që fituan vend pune në Top Channel “E Diell” 18 Korrik 2021

18 Kor 2021
176 297 Shikime

Prezanton: Argjira Spanca
Autor: Argjira Spanca
Juria: Mand Peza, Adrola Dushi, Edi Manushi


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Këto emsione janë kot,sepse nuk fiton njeri me punë po me mik e me dhurata😕

  Edser shortsEdser shorts2 ditë më parë
 • Te gjitha si sdromse ishin ..!!!

  Juli JuliJuli Juli7 ditë më parë
 • E meritonte elda

  Ersi BebriErsi Bebri8 ditë më parë
 • Mendoj se kete cmim nuk duhet ta merrte Ina sepse në atë program kishte shumë vajza që kanë dhënë më shumë se ajo ky cmim eshte i padrejte sipas mendimit tim personal

  Klea ZheleguKlea Zhelegu10 ditë më parë
 • Ina ka qene e preferuara ime dhe ajo fitoi

  Artan LiciArtan Lici11 ditë më parë
 • a me kusheri pi zgjedhni a ELDA DHE NAUMKA sa e kanmeritu ato se ka meritu kerkush 😉

  Sara LimaniSara Limani11 ditë më parë
 • Eldaaaaaaaaaa

  maria pjetrimaria pjetri11 ditë më parë
 • Joana o drite. Suksese zemer. Qofsh e realizuar ne jete zemer.🙏🙏😘😘

  Albana BitaAlbana Bita13 ditë më parë
 • Erjona kurr ska qen per modele nje grashuluqe trup palidhje trup burri siq e shehni se qfar ka vesh sot Qe mos duke format e Saja te tmershme ndersa fit us ja e ka merituar ina ka qen gjithmon bukur si per modele si per fetyr trup e ne etj dhe kjo klarisa e top 1 si a beautiful 😍 omg she needs to be in tv 📺

  Albina BalajAlbina Balaj14 ditë më parë
 • Ina me e mira

  Kristjan GurrajKristjan Gurraj14 ditë më parë
 • Kush e pa përqafimin e argjires dhe gracianos pasi mbaroi she's on top 2 minuta 48:53

  Sandra k7Sandra k714 ditë më parë
 • Edhe ktu ka korupsjon medet halli, ajo skishte nothing vec ishalla ka trurin mos te shkoj dem ate offer

  Pranvera CamajPranvera Camaj15 ditë më parë
 • E meritonte Elda🥺

  Sindi KadiaSindi Kadia15 ditë më parë
 • cdo gje show e cmimet pa pik lidhje i fituan me te kotat 🧐

  deni lencideni lenci15 ditë më parë
 • Un e dija qe do ishte INAAA

  Mali MarraMali Marra15 ditë më parë
 • Pune fati po Ina qe cuditeni te gjithe o sh e bkr dhe pa Ly e Kom n'lagje o super yll'fati I asaj me fitu ja boni zoti rrisk.

  Redmi GoldRedmi Gold15 ditë më parë
 • Gjeja me e padrejt qe ka ndodh ndonje here

  ensar JUNGKOOKensar JUNGKOOK15 ditë më parë
 • Jo duhej elda

  ensar JUNGKOOKensar JUNGKOOK15 ditë më parë
 • Argjira sje aq e bukur sa silvi ok??🤣🤣

  Eleonora IzviraEleonora Izvira15 ditë më parë
 • Jam habit me kte zjadhje edhe me cmimin…kush e di vajzat qe nuk fituan than shyqyr

  Stella BoshnjakuStella Boshnjaku16 ditë më parë
 • Edhe vendin e par dhe vend Pune 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️??

  Dona DonaDona Dona16 ditë më parë
 • 21:28 e di ndonjeri emrin e muzikes qe luhet ne kte pjese ?

  KaterinaKaterina16 ditë më parë
  • alter ego nuk kam link 😕 emrin e kenges e lexova ne nje nga komentet ketu 🤷‍♀️

   RenataRenata10 ditë më parë
  • @Renata te lutem a ke ndonje link se kam dy dite qe e kerkoj e prape s’me del😭

   alter egoalter ego14 ditë më parë
  • @Renata Faleminderit

   KaterinaKaterina15 ditë më parë
  • Once again - Vin Veli & Martin Pano

   RenataRenata15 ditë më parë
 • Elda e ka merituar gjithmon nuk e kuptoj pse zgjodhet inen😒😒

  🐍why??🐍why??16 ditë më parë
 • Nuk i kuptoj keto komentet : E fitoj Ina sepse ishte e preferuara e Gracianos Ndoshta edhe ishte po çfare roli kishte Graciano në kete emision, kur 2 here ka qene në juri dhe vetem shkaku i kercimit. Juria prej fillimit ka qene Mandi dhe Adrola, pastaj Gjira si Autore e stafi mbrapa saj besoj e kane vendos fituesen. Kto komentet tjera nuk ja dhan Eldes sepse ishte nga Kosova jane absurde, kur vet autorja ishte Kosovare dhe madje Elda ka qene nje nga gocat që për çdo jave merrte vetem lavderime nga juria edhe kur nuk e meritonte deri sa ja qeli syte Graciano edhe ajo reagoj shume keq edhe pse ishte vetem kritike.

  Youtube YoutubeYoutube Youtube16 ditë më parë
 • Ina nuk u mundu shum kurr sepse u kan e sigurt që do fitojë 🤔🤔🤔🤔

  Xhani XhaniXhani Xhani16 ditë më parë
 • My favourite girl Ina.I love you💘💘

  Arjola HashaniArjola Hashani16 ditë më parë
 • Naunka u desht me fintu😭

  Addison RaeAddison Rae16 ditë më parë
 • Romina e meritonte të fitonte 👑♥️

  Kida DodajKida Dodaj16 ditë më parë
 • Doloros e meritonte! Shkelqente si ne pasarel dhe fotografi 💗 Eldës te pakten nje kontrate modelingu she was always on top...💕 Ofc qe me shume se Nanuka nuk e meritonte njeri pjesen e televizionit Elisës i uroj suksese u go girl 💅

  Marsela KadiuMarsela Kadiu16 ditë më parë
 • E meritonte Aurora🦋

  Bleona BleonaBleona Bleona16 ditë më parë
 • Argjires zonin mos me mujt me ja duru 🤮🤮🤮🤮

  alejna bislimialejna bislimi16 ditë më parë
 • Ca ina e mertinone Elda por gjithsesi urime 😒💖

  🦋Kim namjoon🦋🦋Kim namjoon🦋16 ditë më parë
 • Fitoren e meritonte Naumka dhe pik se di si ka munsi qe e fitoj ajo ka ndodh naj korrupsjon se ska munsi

  vilma lelavilma lela16 ditë më parë
  • @vilma lela 😅😅 pra njesoj ke shkruajtur!!

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond16 ditë më parë
  • A shef ndonje gabim tjeter perveq m ke emri direk edhe ne sulm ti pse svjen ti me msu se nuk di tlt👎👎👎👎 pastaj kush je ti me na msu se si me shkruj ka te tjer boll si bejn gabime po skam pa komente si ky I joti

   vilma lelavilma lela16 ditë më parë
  • E ka Naunka!! Mesoi emrin, meso te shkruash si duhet e pastaj jep mendim!!

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond16 ditë më parë
 • Kot kot e meritonte elda missi Jon te duam shume elda❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️‍🔥❤️‍🩹❣️💕💞💖💗💓💘💝💟

  You tube You tubaYou tube You tuba16 ditë më parë
 • Çmimi I pamerituar nga ana e Ines, kishte dhe me të mira se ajo

  Tea QoseTea Qose16 ditë më parë
 • Elda te duam shume

  You tube You tubaYou tube You tuba16 ditë më parë
 • Dolores shum e mir ❤️

  jani janijani jani16 ditë më parë
 • Si titullohet kenga te sfilata e dyte e vajzave ? Fillon ne minuten 21:47. Ju lutem kush e di te me shkruaje , pasi me eshte bere fiksim .

  Eriselda GogaEriselda Goga16 ditë më parë
  • E gjeta ne spotify

   Eriselda GogaEriselda Goga16 ditë më parë
  • @Samanta Kullaj Ku mund ta gjej? Pasi ne ALgones nuk me shfaqet.

   Eriselda GogaEriselda Goga16 ditë më parë
  • Once again- Vin veli & Martin Pano

   Samanta KullajSamanta Kullaj16 ditë më parë
 • A e di njeri kte kengen te sfilata e 2 e vajzave?

  Liam jolaLiam jola16 ditë më parë
 • Elisa dhe elda e meritonin me shume fitoren se ina

  Eliza BeqiriEliza Beqiri16 ditë më parë
 • Nuk jam fare dakort sepse cemimin e madh e ka fituar eldaaaa

  Suela DedaSuela Deda16 ditë më parë
 • Ma mir mos ta kisha kqyr hiq kjo far bajatice fitoj a kan sy jurija a jo a

  Nora GashiNora Gashi16 ditë më parë
  • Jo moj ti ka lene ty te bajatices 🤣🤣🤣 ca fjalee nga cili pus e nxorre aman

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond16 ditë më parë
 • Po, Elda ishte e preferuara e publikut sepse ne kohet e sotme parapelqehet stili i saj, fytyra e saj si kukullat anime, dhe ka stilin e shumices se adoleshentve. Por nje fituese si elda e pam vjet qe ishte Hilda. I njejti stil e njejta gje. Ina ka shkelqyer ne cdo hap, ne sfilata ne ecje vetbesim ne photoshooting! Prandaj ishte MESE E MERITUAR! Hera pare qe behet nje vlersim i denje!

  Ambeta AmiAmbeta Ami16 ditë më parë
 • Ina eshte yll 👍 kot flisni, eshte e vetmja qe nuk ishte mendjemadhe edhe pse eshte shum e bukur. Mendoj se e ka meritu! Eldes i hypi vetja shum ne qejf! Kjo gje e penalizoj.

  A ShA Sh16 ditë më parë
 • Aman me kte Elden, athu se cfare beri ne kete emision . Pervec se njii vajze e bukur dhe simpatike, asgje me shume nuk ka dhene, dy fjal kurr nuk ka folur per te treguar ndonje gje, plus qe gjithmon me te njejtin qendrim. Nuk besoj se eshte ndonje vajz ekrani, pervec se per foto

  LuledielliLuledielli16 ditë më parë
 • Mu duken gocat me keq se dita e par me te hecmen pz

  Elen DrgElen Drg16 ditë më parë
 • Elda ska problem ke fitu zemrat tona❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  lala lalalala lala16 ditë më parë
 • Pjesa me e bukur

  Indrit XhikaIndrit Xhika16 ditë më parë
 • Arjolen smuj me ndegju ka flet tmerr 🤮

  Akssa BegolliAkssa Begolli16 ditë më parë
 • bravo Ina

  Livia CokuLivia Coku16 ditë më parë
 • Emrin e kenges ne sfilaten e dytee????

  Anita KastratiAnita Kastrati17 ditë më parë
 • INA e meritonte i lumtee ✨🥺💋💚

  Majlinda MajlindaMajlinda Majlinda17 ditë më parë
 • Ore a jam e vetmja qe se kisha ven re fare qe ekziston kjo Ina si e ka

  AD SAD S17 ditë më parë
 • elda jem me emiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Elda MujkuElda Mujku17 ditë më parë
 • wowow ala pa e shiku ma murr menja qe Ina ka me fitu se met vertet e ka meritu 👏👏

  Fjolla KrasniqiFjolla Krasniqi17 ditë më parë
 • Elda sa e re dhe inatçie e ziliqare,mire bene qe nuk ja dhane se duket mendjemadhe..

  Nelas G75Nelas G7517 ditë më parë
 • Me e kompletuara per mendimin tim eshte Dolores!! ✨ I also like Romina & Elda 😊 + Naunka per pjesen e televizionit, good job girls! P.S: me kujtoni edhe njehere pse eshte Deja ne finale dhe jo Elizabeta? 🥴

  Enxhi KoteEnxhi Kote17 ditë më parë
 • Shum e sigurt isha qe ka me fitua Elda Rexhepi shum e padrejt qe po bani ndasi vetem se esht nga Kosova elda nuk esht fituesja sonte po per publikun ti je fituese e ke meritua ma shum se qdo kush aty sa shum koh ke kalu larg familjes ke sakrifuku per ket program dhe n fund as nje kontrate pune t pakten nuk ja dhan shum shum e padrejt ARGJIRAAA turp duhet t ju vije po ashtu edhe jurise biles edhe argjira osht nga kosova shum kam qen e sigurt qysh diten e par qe ka hy elda qe ka me fitua ELDA TI PER NE JE FITUESJA MOS U MERZIT ASPAK SEPSE DYERT E TUA PER NJE TE ARDHME TE SUKSESHME SAPO JAN HAPUR SHUM DASHURI PER TY ELDAAA

  Lirije AvdiuLirije Avdiu17 ditë më parë
 • Naunka,Dolores,dhe Romina kan qene shume me te mira se Ina😒♥️♥️♥️

  Mirela PerteshiMirela Perteshi17 ditë më parë
 • E padrejt sjeni normal qe po luani kshtu me 1 shqipri te ter beni dallimin cila duhet t jet me e mira dhe ajo fituese duhet te jet elda mos ja fusni kot nuk.duhet te ket 1 sheasontop te tret mbylleni me kaq tju vij turp 😱

  Nurten BajramiNurten Bajrami17 ditë më parë
 • Well, e meritonte Dolores!

  Sara P♐💗Sara P♐💗17 ditë më parë
  • I agree

   EdmondaEdmonda16 ditë më parë
 • Elda esht fituesja jone ndersa Ina esht fituese per Gracianon Mandin Aderrolen ne jemi shumica dhe Elda fitusja

  Geneva ChGeneva Ch17 ditë më parë
 • Qe ne fillim kur e kam pare ekam ndjekur cdo puntate dhe e dija qe Ina do efitoje

  MM DiMM Di17 ditë më parë
 • Shum shum e kom prit qe me u permend Elda ne fund si finaliste Prap thojsha nese jo Elda athere Dolores,Naunka,Romina e vajza tjera... Po qe del Ina nuk e di dmth nuk e kisha mendu Po prap se prap Eldush publiku e di me mire dhe ti je fituesja per ne Edhe pse mbohet qefi per Inen Ama juria nfund nuk e di dmth😕

  H AH A17 ditë më parë
 • music name 23:30

  jakepau jakepau125jakepau jakepau12517 ditë më parë
 • Pavaresisht se Naunka nuk me pelqente si tip, cmimin e kontrates ne tv tek E Diell e meritonte ajo sepse ishte e shkathet, e gojes, serioze dhe e zgjuar dhe si mbahej goja ne asnje moment kur fliste (ishte sh pa lidhje Ina qe eshte shume e vogel apo Elisa qe mezi flet shqip apo mjafton thjesht nje fytyre e bukur) Dhe per cmimin e pare, Ina ka qene nder te mirat por aspak me e mira dmth te gjitha gocat i kam pare si pretendente pervec Ines dhe kur thane emrin isha wtf. Elda, Romina super stil dhe ecje, Dolores super ecje fiks per modele dallohej 100 metra larg dhe ne fund fitusi eshte Ina.......

  roberta pardoroberta pardo17 ditë më parë
  • @BLONDIE Blond po mire mendimi jot, une e kam permendur me siper qe Ina ishte nder te mirat, padyshim meritonte finalen por fitorja ishte too much per nje njeri qe shumica kto 2 3 javet e fundit e kane vene re si konkurrente. Doloresi pastaj ishte SUPER ne cdo gje foto sfilat stil. Ky eshte konkurs modelingu dhe Doloresi, Romina apo Elisa permbushnin cdo kriter ne modeling

   roberta pardoroberta pardo16 ditë më parë
  • Sepse ju shihni vetem ShOT nderkohe Inen e ke patur ne te gjitha emisionet si e ftuar dhe ka performuar shkelqyeshem!!!

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond17 ditë më parë
 • Vetem Aurora me ka pelqyer nga t'gjitha ❤️ Por dhe Ines i uroj suksese !

  A SA S17 ditë më parë
 • E kam ndjekur çdo puntat dhe Ines sonte ja fiksova emrin ndersa Elda ishte me e mira e ketij edicioni.

  Albina ShytiAlbina Shyti17 ditë më parë
 • Te gjitha komentet thon per elden, por un mendoj se e meritonte Elisa

  klaudjaklaudja17 ditë më parë
 • Aurora e meritonte ose Naunka ☺

  kejsi kejsi 2008kejsi kejsi 200817 ditë më parë
  • te dyja jan shume t bukura Nanunka m pelqen shumm si femer ama sjan per modele, Ina e dridhke skenen me ecje foto shum t bukura shume e gjalle si person per ate n tgjitha format ka qen me e mira edhe pse osht fort bajate femen mendjemadhee

   albulena malbulena m16 ditë më parë
 • Po shikojj komentet dhe te githe po thoni qe elda e meritonte..të jesh on top do të thote te jesh perfekte ne cdo gjë,…okej elda ishte shum e bukur dhe kishte nje karakter dhe stil te vecante por kur ecte,ecte sikur po vinte të të kapte për fyti😂pra në ktë gjë mendoj se e humbi fitoren tek e ecura ndërsa ina ishte perfekte ne ecje,pamje,kishte stil te sajin dhe shum kreative po ashtu dhe e bukurr..pra mendoj se e meritonte 100% këtë cmim dhe që kur e kam parë për herë të parë në skenë kam thën do të fitojë dhe po Fitoii.Urime☺️

  NonameNoname17 ditë më parë
 • Me te mirat ishin ina Dolores

  Lide CacaLide Caca17 ditë më parë
 • Dolores mund te fitonte me merite , pas saj Elda poashtu por per Inen nuk ma kishe mar mendja asnjehere!!!!!

  Inna 3Inna 317 ditë më parë
 • Ina ka potencial dhe sharm dhe per mendimin time e meritoi me se miri cmimin per tek E diella ama cmimin Shes on top jo edhe aq. Per te qene eshte nje modele shume e mire dhe me vetbesim ama krahasim me vajzat e tjera kishte qe e meritonin me shume. Gjithsesi shume suksese Ines ne te ardhmen dhe ta gzoje trofeun se ne fund te fundit e mori le te komentojme kot ne.

  Omemerdesomearoplan PlakajoteOmemerdesomearoplan Plakajote17 ditë më parë
 • Elda eshte e afte vetem per fotomodele. Juve 12 vjecareve qe ju pelqen se sillet si gocat anime n tiktok ju lutem shikoni ecje dhe pasarela profesionale ne menyre qe te komentoni sakte se lat nam.

  Omemerdesomearoplan PlakajoteOmemerdesomearoplan Plakajote17 ditë më parë
  • PERIODTTT

   dd17 ditë më parë
 • Se kuptoj si mund te mos e fitoj Doloresi kur eshte e vetmja qe ka vertet ecje modeleje profesionale.

  Xhoana VeshajXhoana Veshaj17 ditë më parë
 • Ngelet duke komentuar Elda jo Ina por ne te vertete vajza qe i ka permbushur te gjitha kriteret per te qene nje modele profesionale si ne te ecur folur dhe ne photoshooting ka qen vetem Dolores. Jo vetem qe ka shtat dhe te ecuren shum profesionale por ka dhe nje fytyre shum simetrike te denje per fotomodeling.

  Omemerdesomearoplan PlakajoteOmemerdesomearoplan Plakajote17 ditë më parë
 • Un isha per auroren Na cat koken me kte elden ..kjo si shekton cekic qeka bo sot ..ku shko me ato rrota traktori n hun ..flliqje ...aurora joana romina me pelqejn

  *___**-**___**-*17 ditë më parë
 • BRAVO INA😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

  Tila LamiTila Lami17 ditë më parë
 • sduket fare e habitur inna!!!!

  Ana 1Ana 117 ditë më parë
 • Vendim i drejt ina, ❤️❤️😊e meriton...

  Fiqe HaruniFiqe Haruni17 ditë më parë
 • Dhe Naunka shume mbajti distancë sikur nuk u gëzua si gjithe tjerat e as nuk u afrua me vajzat Çudi..

  Daniela DanniDaniela Danni17 ditë më parë
  • @roberta pardo Po cdo i ftuar qe kka qene si pjese e jurise, thonin qe si fytyre televizioni e shihnin Naunken dhe sja dhane.. ne vend te Elises duhej te ishte Naunka, sepse asnje i ftuar aty ska thene per Elisen se e shohin pjese te televizionit,nuk e di pse Manushi ja dha ate çmim asaj

   Daniela DanniDaniela Danni13 ditë më parë
  • po sepse Naunka kishte hyre ne Shes on top qe te fitonte nje vend ne televizion ne emisione dhe askush se priti ate cmim do ta merrte Ina dhe Elisa...

   roberta pardoroberta pardo17 ditë më parë
 • ELDAAAA🔥🔥🔥 THE REAL WINNER BBY❤️

  L&SL&S17 ditë më parë
 • E vetmja modele pasarele profesionale eshte Dolores.

  Omemerdesomearoplan PlakajoteOmemerdesomearoplan Plakajote17 ditë më parë
  • Ajo ishte njeriu me palidhje aty

   noopeeoplenoopeeople13 ditë më parë
 • Ishte momenti kur than fituesen qe une prisja te ishte elda por me zgjodhen Inen pa pik lidhje

  Amarda BodiniAmarda Bodini17 ditë më parë
 • Shoh shumicën e komenteve qe thone se Elda e meritonte fitoren.. Elda përveç fytyrës se bukur mund te merrrte çmim për fotomodele, por jo çmimin kryesor. Edhe foljen e ka si nje femije te klases se pare qe reciton vjershe 😂 shume vlersim per veten kushedi ca i dukej vetja. mire ja beri Graciano rradhes se kaluar mesohu ti pranosh edhe kritikat jo vetem fjalet e mira, ishte msu keq goca vetem komplimenta donte. Vetem per fotot ka qene mire se me te foluren e saj dhe me ecjen ka qene skandal

  Daniela DanniDaniela Danni17 ditë më parë
  • @Majly Nuk e kam per dialektin!! por menyren e te shprehurit!! Sdini te flisni ne shprehi e mendime!! Dialekti Gege kur flitet sakte eshte shuumee i bukur!! i shtremberuar le per te deshiruar!!

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond16 ditë më parë
  • Mos ndoshta te foluren e kishe ashtu pikerisht prej frikes se paragjykimit te njerezve si ti? Nese flasim dialektin tone marrim kritika nga ju te Shqiperise kinse nuk dime te flasim, nese mundohemi te flasim si ju, atehere dalim dhe me keq fallso dhe jo vetevetja... Jam e sigurtë qe Elda eshte ndjere ashtu si e vetmja nga Kosova ne mesin e vajzave dhe eshte kompleksuar se si do te duket po te flas ne te foluren e saj te perditshme.

   MajlyMajly16 ditë më parë
  • po a si sheh komentet i ke o prej kalamaqve o prej krahines se saj!! 😅 s'eshte per ti marre per baze!!

   BLONDIE BlondBLONDIE Blond16 ditë më parë
 • Une kam çdo puntat qe e kam shikuar she's on top dhe nuk e prisja kurr qe ina te fitonte çmimin e madh. Aty ne radh te par e meritonte Elda dhe pas Eldes Romima qe kan qen vajza top model keto te dyja. Nuk e kuptova çfar ishte ky çmim pa kuptim

  Aida IdaAida Ida17 ditë më parë
 • Si Elda nuk ka goc tjeter ne univers me ate fytyr aq unike dhe trup elegant, kurse Ina portret i vjeteruar instagrami. Elda je ON TOP per mua dhe shume e shume te tjere. Love you 😘

  VisaVisa17 ditë më parë
 • Turp qe ja dhat Ines. Elda e shkret e ndjej dhimbjen tende 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  VisaVisa17 ditë më parë
 • Gabuat Manushaaaat

  Rudina SinaniRudina Sinani17 ditë më parë
 • Qershia mbi torttttt Gjestiii krejt jettt

  Arsa BegajArsa Begaj17 ditë më parë
 • Elda ka perkrahjen e publikut vetem sepse i permbush kriteret tuaja te te qenit nje vajze Tiktoku. Do e meritonte fitoren per cdo gje pervec ecjes se tmerrshme. Besoj edhe juria, sado e favorizonte, nuk e zgjidhte dot si fituese duke marre parasysh se ecja e saj le shume per te deshiruar, edhe ne naten finale. Shkoni shikojini edhe nje here sfilatat e Eldes qe nga fillimi e deri ne fund ju lutem e pastaj hajde flisni. Te gjitha vajzat kishin ecje te pranueshme, ne pak raste korrekte, kurse Elda ishte komplet jashte loje. Aq sa nuk do te kalonte as audicionet. As Ina nuk eshte perfekte dhe sado antipatike eshte, prape eshte me e denje sepse te pakten nuk ecen si pule pa krye. Boll bete si fanse pa tru. Fitoren do ta meritonte Dolores ose Romina.

  alter egoalter ego17 ditë më parë
 • Sa keq finalen e meritonte Elda te gjith e donin 😔😔 E padrejt

  Jungkook in your dream 🤗 🔥Jungkook in your dream 🤗 🔥17 ditë më parë
 • Ina super ylllll shum e bukur

  Diletta BelliniDiletta Bellini17 ditë më parë
 • Elda👌

  Jona& EriolaJona& Eriola17 ditë më parë
 • Eldaaaaaaa🥺

  Kasandra TopalliKasandra Topalli17 ditë më parë
 • Ja keni fut kot o plak

  Baby its meBaby its me17 ditë më parë
 • Ina me ate bark really 😂😂😂

  Baby its meBaby its me17 ditë më parë
 • Joana yll

  Ermela MileErmela Mile17 ditë më parë
 • U all stop saying qe e meritonte elda i can’t like each of them bc ajo e meritonte😭

  Efti MariaEfti Maria17 ditë më parë
ALgones