ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

4 Pri 2021
225 480 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
instagram.com/auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: facebook.com/gjoniblackent/
Instagram: instagram.com/gjoniblackent/
#gjoniblack #onima

Komente
 • Nese tupaku do ishte gjall repi I ketij do e vdiste

  Mustafa BajramiMustafa Bajrami2 orë më parë
 • Son de vish Macedoni se de ta qi familjen o kar

  albin ibraimovicalbin ibraimovic5 orë më parë
 • Motren de ta qi o pick familje o rop qir.

  albin ibraimovicalbin ibraimovic5 orë më parë
 • kur do vije frenklin

  Henri HilajHenri Hilaj22 orë më parë
 • Kush erdhi pas postimeve te noyzit ose me sakt pas talljes se rakut te noyzit? 😂

  Jugers SinanajJugers SinanajDitë më parë
 • Varikars

  Shqiptar AlbShqiptar AlbDitë më parë
 • me ta qi ftyren meriton e meriton ....

  Fernando CupajFernando CupajDitë më parë
 • Ky nuk esh se bon per muzik po esh idrrejt kur flet edhe duket qe te mbyt n lek eka ndimu noiz pabuksin

  Usser UsserusserUsser UsserusserDitë më parë
 • Mos na flliqni flamurin . Dhe po dasht me dit po ju kapem ktej nga london ropt ne koj ki me qa

  Mateo TeoMateo TeoDitë më parë
 • HHHh zoti na rujt kerka sjeni

  Shaban LimaniShaban LimaniDitë më parë
 • O ju qifsha escokarin mu ne vrim te bythes

  [ ANeL ][ ANeL ]Ditë më parë
 • Fuck off you bitch 👎👎👎 jeni bo tgjith lepirsa Edhe ti e din shum mir kush ta ka vendos esko Lavire mashkull Fuck you all

  ESKOESKODitë më parë
 • U thoka se ky tipi paska lek ma shum se noizy ikni mor kara. Pasha zotin ne garazh i kam 2milion euro

  Saimir GjiniSaimir GjiniDitë më parë
 • Meriton pidhrobshi Noizy kingg❤️😘

  xhoni gjylixhoni gjyli2 ditë më parë
 • Ca thot ky left the chat

  xhoni gjylixhoni gjyli2 ditë më parë
 • Original song 29:49 ? A e din naj kush ?

  Der ShqiptarDer Shqiptar2 ditë më parë
 • Kqyre ne ky far gojqi Kur dush Diss Battle me ta Boj

  Altin FeriziAltin Ferizi2 ditë më parë
 • Kush ka ardh ktu nga storyt e noizyt👇

  kolim jonekolim jone2 ditë më parë
 • Sa varikars ky

  HackeR HackeRHackeR HackeR2 ditë më parë
 • O SMERITON LAKURIQI

  Jack MontanaJack Montana2 ditë më parë
 • qiti diss liket

  duda armyduda army2 ditë më parë
 • Varosi: O Zin ça o nje gjo që vesh zyze naten edhe pervesh mënget. Noyzi: VARIKARS

  Meek MeekMeek Meek2 ditë më parë
  • Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

   kolim jonekolim jone2 ditë më parë
 • Use my comment as a dislike

  Selimi EdonSelimi Edon2 ditë më parë
 • fuck escobar 👎 i love you Noizy👑

  ONE TONNY.xONE TONNY.x2 ditë më parë
 • Me casing

  apxz 41apxz 413 ditë më parë
 • Nuk asht i keq escobars👊💪

  hmmmyou2hmmmyou23 ditë më parë
 • 1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet

  Deni 1_7Deni 1_73 ditë më parë
 • Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert

  Liku LikjanoLiku Likjano3 ditë më parë
 • Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔

  Daniel FalausDaniel Falaus3 ditë më parë
 • Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕

  xhevi albxhevi alb3 ditë më parë
  • Kush do fam

   seeni gztyseeni gzty3 ditë më parë
 • Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters

  Rock girlRock girl4 ditë më parë
 • Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.

  Jurgen JuriJurgen Juri4 ditë më parë
 • i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂

  RV TAFO.1RV TAFO.14 ditë më parë
 • Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat

  Drol DrolisDrol Drolis4 ditë më parë
 • Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni

  noizy varosinoizy varosi4 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

   Rock girlRock girl4 ditë më parë
 • Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

  Ardsavo SulejmaniArdsavo Sulejmani4 ditë më parë
 • Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir

  Kledian DAKAJKledian DAKAJ4 ditë më parë
 • Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin

  Le LuiLe Lui4 ditë më parë
 • Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend

  Tusuzi PrizrenTusuzi Prizren4 ditë më parë
 • E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂

  albijan sadikovicalbijan sadikovic4 ditë më parë
 • Ky kno si kur e ka ne goj

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ4 ditë më parë
 • Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻

  Helo HeloHelo Helo4 ditë më parë
  • SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .

   Helo HeloHelo Helo4 ditë më parë
 • Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak

  Izmir AhmatiIzmir Ahmati4 ditë më parë
 • Permend noizyn per me mar fam

  Kevin VokaKevin Voka5 ditë më parë
 • Kush do fam

  Kevin VokaKevin Voka5 ditë më parë
 • Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi

  migena otrmigena otr5 ditë më parë
 • Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq

  Besar GashiBesar Gashi5 ditë më parë
  • Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

   qopoy dnonqopoy dnon4 ditë më parë
 • Teper i lodht big shit 👎👎👎

  Visar IsufiVisar Isufi5 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

  Nail QuniNail Quni5 ditë më parë
 • Karin karin

  Klevi MaxhariKlevi Maxhari5 ditë më parë
 • Po ca ke ba ti per muziken asigja

  Jurgen PllumbiJurgen Pllumbi5 ditë më parë
 • Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr

  Tika takaTika taka5 ditë më parë
 • 12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah

  Young B GoldenYoung B Golden5 ditë më parë
 • Escobari karit

  Big BangBig Bang5 ditë më parë
 • 🌊 🌊🔥🔥

  sarkawt radhsarkawt radh5 ditë më parë
 • I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️

  edison hajdarmatajedison hajdarmataj5 ditë më parë
 • CJ shqiptar HAHA

  n'G Officialn'G Official5 ditë më parë
 • ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑

  Berti ItaliBerti Itali5 ditë më parë
 • Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek

  MINEsare souCraftMINEsare souCraft5 ditë më parë
 • Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

  stefan pstefan p5 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Valdon HajrizajValdon Hajrizaj5 ditë më parë
 • Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣

  john smithjohn smith5 ditë më parë
 • Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!

  Official ElmiOfficial Elmi5 ditë më parë
 • o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri

  Vaalmir BeqiriVaalmir Beqiri5 ditë më parë
 • Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !

  Dardanian KingDardanian King5 ditë më parë
 • HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT

  Ildi RIldi R5 ditë më parë
 • qfar baloshi 😂😂

  07 ONLINE07 ONLINE5 ditë më parë
 • Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂

  Clinti 007Clinti 0075 ditë më parë
 • O pith

  Olgert HarrunajOlgert Harrunaj6 ditë më parë
 • Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂

  The BestThe Best6 ditë më parë
 • Tesco Bar

  The BestThe Best6 ditë më parë
 • Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel

  The BestThe Best6 ditë më parë
 • Noizy👑

  Loni KadiuLoni Kadiu6 ditë më parë
 • Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌

  Arsim IljaziArsim Iljazi6 ditë më parë
 • pse i kini hek disliket se 3000 dislike ki mar o muti karit

  Lonii SaqipiLonii Saqipi6 ditë më parë
 • Pash familje ky kur kendo eshte sikur ishim te vegjel edhe ishte nje sa per numer e mos me e len jasht thoshim he mo vk fute ktu ke ne ose te ju vk.. Ahahahah

  John SedaJohn Seda6 ditë më parë
 • Si ske turp kur kendon o tqifsha ropt sinan hoxha version rap 😂😂

  Ledi TironLedi Tiron6 ditë më parë
 • Qr kapet me noizyn ky thmija i 01 hajt pe thirrum Escon me gju kungja qr tanshi thot une jom burr jo babush thmi 25 vjet je o meriton thmija selam.pei Bacit te Avalles e ki 👍

  arton artonarton arton6 ditë më parë
 • Yo this nigga is trAsh ma nigga lmaoooo get the fuck outta here

  Klajdi GjoniKlajdi Gjoni6 ditë më parë
 • Ja hankshit ka... noizit bicouse is the best edhe ti eskobar ka.... je shum vk

  Marjo AllkoMarjo Allko6 ditë më parë
 • Kurgjo tkarit svyni OTR familja

  Orges berishaOrges berisha6 ditë më parë
 • Qysh mer i mshele Liked e dissliked HAHAHAHAHA LOT

  Illyrian Pellazg EAGLEIllyrian Pellazg EAGLE6 ditë më parë
 • Escokari meriton bythkici.

  Teri MalikuTeri Maliku6 ditë më parë
 • O ky nuk paska lidhje me muziken .

  Teri MalikuTeri Maliku6 ditë më parë
 • Spo e kuptoi cilli ka qen nemision o vlla krejt komentet noizy noizy noizy Phaaaa cka ke bo mor noizy more mqaf kta te shkretit

  Elezi EnezElezi Enez6 ditë më parë
 • escobars per gjuhen shqipe shtyp 1

  Lajme ShqipLajme Shqip6 ditë më parë
 • Kurr mos e shkel doren qe te ndihmoj. Pidh mashkull je noizy. Phuuuuu pidhropsh

  Toni ToniToni Toni6 ditë më parë
 • Si fillstar ja qifsha robt

  Tropoja TropojTropoja Tropoj6 ditë më parë
 • Po idopt o vlla

  m_bos albaniam_bos albania6 ditë më parë
 • Pse i keni heq disliket??? Plera

  ASTA LA VISTAASTA LA VISTA6 ditë më parë
 • Ne qoft se doni info per noizy mund ti gjeni tek ky emision. Ik o meriton se le nam serio. Ke harru qellimin e emisionit. Po merresh vetem me noizy noizy noizy.

  Milano ShkoderMilano Shkoder6 ditë më parë
 • Otr

  Shkodran AziriShkodran Aziri6 ditë më parë
 • Ju qifsha fisin sikur jeni ju aty 🖕

  Lali DamziLali Damzi6 ditë më parë
 • HHAHHAHHAHAHHAHAHAHHAHAH kap more thirrne elinelin se po tja qi shkavellat e nanes (QDO EPISOD NOIZYT TU JA MARR N'GOJ)

  WolfGamer YTWolfGamer YT6 ditë më parë
 • O meriton si shum Po e permen durrsin, ne se ke beef me noizyn fol per ate no per durrsin, se durrsi ta shkerdhe farefisin!

  ren Iren I6 ditë më parë
 • Pse i ke fshi komentet o kokre bythqimit meriton meriqiri

  xhino xhinoxhino xhino6 ditë më parë
 • Ik se tqiva ropt kopil

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ6 ditë më parë
 • Qa o ky hamshor kshtu meer

  Ermal DestaniErmal Destani6 ditë më parë
 • Bab kokshe veq gjuha po ta prish pak

  Albion HaliliAlbion Halili6 ditë më parë
 • Pse si nxjerr like apo morr vetem dis like me shum👎

  Mikael SulajMikael Sulaj6 ditë më parë
ALgones