Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

2 Maj 2021
8 110 017 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim

Follow Fifi on IG :
instagram.com/fifi.offici...
Follow Bruno on IG:
instagram.com/iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
instagram.com/iamflorimumajesiMusic by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi \u0026 Fifi
Produced by ; Threedots Production

Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli \u0026 Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional


Special thanks to : COHL’s \u0026 ProSound

Komente
 • Bellissima canzone..bravi ragazzi🇦🇱🇮🇹

  Ilda KodraIlda Kodra55 minuta më parë
 • Super keng😍💖👍

  Marjel GuxholliMarjel GuxholliOrë më parë
 • Meritonit c mimin e par

  Jolanda AdemiJolanda AdemiOrë më parë
 • Keng e bukur po fifi esht veshur si herkuli

  Arben KaninaArben Kanina9 orë më parë
 • Fifi shum je e bukur

  ardita zeqiriardita zeqiri12 orë më parë
 • Driton ❤

  ardita zeqiriardita zeqiri20 orë më parë
 • Ju duhej ta kishit mar cmimin ..kengen magjike

  Anna DoukaAnna DoukaDitë më parë
 • Bravo nje bravo te madhe zerea brilande shuem e bukure

  Eglantina TokuEglantina Toku2 ditë më parë
 • Ju lumtë Fifi je e preferuarA ime shendet e suksese loqk

  Suela KrasniqiSuela Krasniqi2 ditë më parë
 • I’m Egyptian and my girlfriend from Albania and she played this awesome song 👏🏻 🇪🇬 🇦🇱 ❤️

  Mohamed El-TawabMohamed El-Tawab3 ditë më parë
 • Bravo super hit

  Xheku DashiXheku Dashi3 ditë më parë
 • ma te miret jeni

  Orgito DalipajOrgito Dalipaj3 ditë më parë
 • Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

  brisi brahimibrisi brahimi5 ditë më parë
 • Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

  Besmira ZamaBesmira Zama5 ditë më parë
 • Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

  tolga saysmantolga saysman7 ditë më parë
 • Duhet te ishte kenga fituse.

  Marsel EratMarsel Erat7 ditë më parë
 • Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

  Anita KloppAnita Klopp7 ditë më parë
 • Intro ngjan me "ash- give a little" :)

  Jona SaliJona Sali7 ditë më parë
 • Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

  Chevening UkChevening Uk7 ditë më parë
 • Bravo fifi bruno 👌

  Majlinda DakiMajlinda Daki9 ditë më parë
 • Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱10 ditë më parë
 • Bravo këngë🎼🎤👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi10 ditë më parë
 • You mean filloreta ft qazim ...

  ledi breguledi bregu11 ditë më parë
 • Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Elida KaikuElida Kaiku11 ditë më parë
 • Super kenge e meriton fitoten

  Geta GanellariGeta Ganellari11 ditë më parë
 • Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

  blertiblerti11 ditë më parë
 • Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

  Erando SinaErando Sina11 ditë më parë
 • Kjo kenge kish dashte me fitu!

  Arita SokoliArita Sokoli11 ditë më parë
 • 🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

  Alban KllogjeriAlban Kllogjeri11 ditë më parë
 • Iw

  klevis bibaklevis biba11 ditë më parë
 • Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

  Vali ValiVali Vali12 ditë më parë
 • Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

  Dea DeaDea Dea12 ditë më parë
 • Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

  Brunilda DapiBrunilda Dapi12 ditë më parë
 • Kemga me bukur me pelqeu shum

  Tana FilajTana Filaj12 ditë më parë
 • Fiksimi im

  hedllo hellowhedllo hellow12 ditë më parë
 • Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

  Noel 17Noel 1712 ditë më parë
 • 😙😍❤Fiksim❤😍😘

  Arben AlcaniArben Alcani12 ditë më parë
 • ca esht vesh si berber ky bolja

  andi liciandi lici12 ditë më parë
 • algones.info/global/gJnafrGalHiIrp8/video

  Infotech InfotechInfotech Infotech12 ditë më parë
 • Super kenge

  Mariela SkendoMariela Skendo13 ditë më parë
 • Fort trup palidhje fifi

  QendresaaQendresaa13 ditë më parë
 • 👌👌

  irena kolairena kola14 ditë më parë
 • Fifi and Fatjon Kuqari

  Ajlina CaniAjlina Cani14 ditë më parë
 • Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

  Agjenci UdhetimiAgjenci Udhetimi14 ditë më parë
 • Super

  Rijela KushtrimRijela Kushtrim14 ditë më parë
 • Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

  Pranvera BinjakuPranvera Binjaku14 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Arjana MadaniArjana Madani15 ditë më parë
 • Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

  Arjana MadaniArjana Madani15 ditë më parë
 • Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Arjana MadaniArjana Madani15 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Arjana MadaniArjana Madani15 ditë më parë
 • Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

  lac serlac ser15 ditë më parë
 • Fifi bravo je shume e mira

  Anila DerrasaAnila Derrasa15 ditë më parë
 • Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

  Leda AmzLeda Amz15 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

  Tania PapadopoulouTania Papadopoulou15 ditë më parë
 • I don’t like your song

  Vita KastratiVita Kastrati15 ditë më parë
 • Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

  Elona LonaElona Lona15 ditë më parë
 • Super

  Leonard FejziLeonard Fejzi15 ditë më parë
 • Bravo fifi bruno kenga ishte super

  Jona IzetajJona Izetaj16 ditë më parë
 • O zot naltë se ti je çfar kamë o jetë dhe të dua shumëmmmmmm ojetë kjo është 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏 është e vërtetë kjo 😭🌷😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Sife SifeSife Sife16 ditë më parë
 • Kjo këngë duhet t'a kish fituar këngën magjike .. super këng !

  Toni ZhupaToni Zhupa16 ditë më parë
 • Kenga me bukur deri me sot 😍🌟🌟

  klodjan haliliklodjan halili16 ditë më parë
 • Bruno e fifi te dy te talentuar jeni te mbrekullueshem jam fansja juaj keshtu vazhdoni gjithmon suksese nga zemra

  Shpetim CaniShpetim Cani17 ditë më parë
 • Fifi të adhuroj. Të gjitha këngët kryevepra

  KOKOBE -Për fëmijëtKOKOBE -Për fëmijët17 ditë më parë
 • Kjo kenge, ne nje mase te konsiderueshme, eshte thuajse copy paste ne tekst dhe muzike e kenges qe Bruno solli me Artiola Tosken ne 2019. Mendoj qe Ardit Gjebrea duhet te zgjeroje me shume rrjetin e poeteve dhe kompozitoreve - besoj se Flori dhe Fifi kishin kontribut paksa te tepruar. Dhe kjo shkakton perseritje.

  albguy111albguy11117 ditë më parë
 • Dashuri ❤️🤗😘.Super e bkr 🥰🤗🤗❤️❤️😘😘

  Vjola StafaVjola Stafa17 ditë më parë
 • Cool very

  deni helgadeni helga17 ditë më parë
 • Per mua e keni fituar ju❤

  Tina ViolinTina Violin17 ditë më parë
 • Shum keng e bukur bravo Respekte 👌👍👍👍

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLI18 ditë më parë
 • Akoma ty te dua jet sa shume ti per mua je drejt frymen e fundit je skemi me ndryshu uuuuuu

  cimi cimicimi cimi18 ditë më parë
 • akoma ty te dua jete 😭😩😢❤❤👏

  Klei kleiKlei klei18 ditë më parë
 • Fifi e meritonte 100 per qind heres tjeter . Kete here e meritonte pa hile ramosaj.

  duma kiki222duma kiki22218 ditë më parë
  • Fix

   Nehat AliliNehat Alili15 ditë më parë
 • SuperStar😳🥺❤️

  desara maklekajdesara maklekaj18 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Artida SalaArtida Sala18 ditë më parë
 • You don't have to understand what they are singing to feel what they are sharing with us.

  Megan MurphyMegan Murphy18 ditë më parë
  • Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

   fouoii gyhhfouoii gyhh15 ditë më parë
 • Me pelqen shume 🙂

  Eralda IsakuEralda Isaku18 ditë më parë
 • UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🍋🍊📖🏙

  Shpresa ShalsiShpresa Shalsi18 ditë më parë
 • Kenge dhe performance shumee e dobet 👎

  Vanessa MartiniVanessa Martini19 ditë më parë
 • Fifi yll.je shume e mire

  Burbuqe GjiniBurbuqe Gjini19 ditë më parë
 • Down vote per perdorimin a pa vend te pelenave ne fytyre

  Free DomainFree Domain19 ditë më parë
 • Fifi you are the best 👏👏👏👌👌🧿🧿💙💙❤❤🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

  Elida KaikuElida Kaiku19 ditë më parë
 • O FIFI, PO NUK TE SHKON TY KERCIMI SEKSI MOJ. SE JO PER GJE PO TI NUK DI AS TA DREDHESH SIC DUHET.

  John CredJohn Cred19 ditë më parë
 • FIFI je .SUPER

  Mandi KardhiqiMandi Kardhiqi19 ditë më parë
 • 👋👏👏👏👏👏👏👏super kenge

  Luljeta hana OsmaniLuljeta hana Osmani19 ditë më parë
 • shume bukur por jo sa ai qe e fitoi...

  Marti LiloMarti Lilo19 ditë më parë
  • @opzz xsin ?

   Marti LiloMarti Lilo15 ditë më parë
  • keto kenge, ti je tjeter nivel.

   opzz xsinopzz xsin16 ditë më parë
 • Super keng Bravo Bruno & Fifi jeni me te miret

  Afrim KullaAfrim Kulla19 ditë më parë
 • Sa keq qe nuk fituat ju

  shijakse 222👩shijakse 222👩20 ditë më parë
 • Super❤💏bravo

  eriseld Lusqaeriseld Lusqa20 ditë më parë
 • Kush e ka fituar Kengen Magjike 2021 te tregojn Klikimet ne ALgones.....Fifi ka 5 here me shum klikime se.. Ramosaj ...por kemi problemin se Fifi vjen nga Kosova....!

  LucidDreaming XLucidDreaming X20 ditë më parë
  • @Florian Kola Po te tregojn Klikimet ne ALgones se qka mendon publiku..e Albani ka 4 miljon..!

   LucidDreaming XLucidDreaming X11 ditë më parë
  • Dhe Albani nga kosova esht😂

   Florian KolaFlorian Kola20 ditë më parë
 • Fifi sa zërin e mirë 🥰

  Nora AjetiNora Ajeti20 ditë më parë
 • Muzika e refrenit e Dino Merlin

  Dona MitroDona Mitro20 ditë më parë
  • Cila kenge e dinos

   Florian KolaFlorian Kola20 ditë më parë
 • Cool very well sung well done

  Artush DjartushArtush Djartush20 ditë më parë
 • Hallall ju qofte kenge e goditur !

  majkell 123majkell 12320 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  Rexhep GodanciRexhep Godanci20 ditë më parë
 • te dy zera brilant. por kenga eshte paksa komerciale. edhe duhet te dini qe gjerat e thjeshta mbahen mend kollaj. gjithsesi suksese e vitin tjeter me mire ishalla

  Don FernandoDon Fernando20 ditë më parë
 • Albania love you🇦🇱❤️🇽🇰

  Simoskristo KristoSimoskristo Kristo20 ditë më parë
 • Cfar njerez vrk i japin dislike ksaj kenge

  Xheni SofiXheni Sofi20 ditë më parë
 • Kjo muzika sa nis kenga shume super 😬

  francesko muhametajfrancesko muhametaj20 ditë më parë
 • mos u merzisni qe nuk fituat kenga juaj ka rembyer zemrat e publikut🥰😍😍😍

  Besjana IsmailiBesjana Ismaili20 ditë më parë
  • @bofooit gojo da

   Kledjona HasaniKledjona HasaniDitë më parë
  • sa e pashe kete cm ne tv tek lajmet thane qe nje film rrembeu zemrat e publikut😂😂

   Sami MatranxhiSami Matranxhi5 ditë më parë
  • Po shum e vertet nuk fitoj kenge magjike po fitoj si gjithemon zemrat e publikut te dua shum fifi 🥰🥰😍😍

   Opps YasOpps Yas5 ditë më parë
  • Shum te drejte ke..suuuper kenge super dyshe🥰😍

   Amelia RominaAmelia Romina11 ditë më parë
  • Sikur ka titullin eshte kenga 🔥, Ishalla me fitore

   bofooit gojobofooit gojo17 ditë më parë
 • Kjo nuk fiton sepse ben levizje vari kart qe nuk i shkojn

  Black WinxBlack Winx20 ditë më parë
 • Shum bukur Akoma ty te du je super .Fifi je ber si foto modele brava ,,,suksese.....

  Vefi GropaVefi Gropa20 ditë më parë
ALgones