Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV

23 Shk 2021
223 456 Shikime

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • 😂😂😂😂😂😂 selami kolonja

  Omer KodraOmer Kodra9 ditë më parë
 • E keno qa

  Ravi BallaRavi Balla12 ditë më parë
 • Fmft

  Muli TtafaMuli Ttafa16 ditë më parë
 • Jasu re sulooooo.

  xristos keramitzisxristos keramitzis19 ditë më parë
 • Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj

  JOKER_M MJOKER_M M20 ditë më parë
 • Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur

  Redion ZeneliRedion Zeneli21 ditë më parë
 • Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha

  Julian TushaJulian Tusha21 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Andi valonaAndi valona21 ditë më parë
 • Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin

  Roniold ShenaRoniold Shena25 ditë më parë
 • 😂😂😂😂lot prof 😂😂😂

  A 007A 00725 ditë më parë
 • 😆😆😆😆😆

  Aldion AzizajAldion Azizaj25 ditë më parë
 • 😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret

  Roni XhafajRoni Xhafaj26 ditë më parë
 • A do dali episodi 5 apo vk

  FF. COBRAFF. COBRA27 ditë më parë
 • Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin

  Awesomaxel PlayzAwesomaxel Playz28 ditë më parë
 • Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .

  Gerald LekaGerald Leka28 ditë më parë
 • Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj

  Joel LilaJoel LilaMuaj më parë
 • KUr do e hidheni pjesen e 4

  Fatmir KolndreuFatmir KolndreuMuaj më parë
 • Po do ta hidhni ate pjesen 4

  ff mafiaff mafiaMuaj më parë
 • Na keni ca koken me kto reklamat

  FF BANDITIFF BANDITIMuaj më parë
 • Na cat karin nxireni ep 4

  Andi MuckaAndi MuckaMuaj më parë
 • EPISODI 4 KUR DO DALI

  Orest JahajOrest JahajMuaj më parë
 • Ku eshte episodi 2

  Diti BDiti BMuaj më parë
 • Na dergoni tjetr vidjo

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • 4 plizz

  gamen tvgamen tvMuaj më parë
 • 😂😂

  Leonardo CacciaLeonardo CacciaMuaj më parë
 • Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video

  El CapedanEl CapedanMuaj më parë
 • 1:41 😂😂😂

  M82BM82BMuaj më parë
 • Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha

  Γκαμπριελ ΛιλαΓκαμπριελ ΛιλαMuaj më parë
 • Kush je ti more bir kurve

  Griseld DerstilagriseldGriseld DerstilagriseldMuaj më parë
 • Plak plak po e ka flak

  Griseld DerstilagriseldGriseld DerstilagriseldMuaj më parë
 • Pse spo hidhni me pjes

  Gimi MbriceGimi MbriceMuaj më parë
 • Ju lutem pjesen 4 jeni njisha

  Genti ProGenti ProMuaj më parë
 • Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem

  Islam LlogaIslam LlogaMuaj më parë
 • He kur do dali episodi 4

  Dyrrah DyrrahDyrrah DyrrahMuaj më parë
 • 4 kur del

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit

  Olivjo CockaOlivjo CockaMuaj më parë
 • o bobe nxjerre pra 4tren

  adi kolaveriadi kolaveriMuaj më parë
 • Kur del 4?

  Andre SandAndre SandMuaj më parë
 • ahhahahaha

  Show bizz ALBShow bizz ALBMuaj më parë
 • Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin

  Saimir MuhaxhiriSaimir MuhaxhiriMuaj më parë
 • Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar

  Ana ShehuAna ShehuMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Feliks PaziFeliks Pazi27 ditë më parë
 • Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem

  Free CopiesFree CopiesMuaj më parë
 • Boni shum video me ket profesorin eshte gallat

  Visi TironaVisi TironaMuaj më parë
 • 7:12 Nusja Lavdoshit

  Beast XBeast XMuaj më parë
  • @Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆

   Beast XBeast XMuaj më parë
  • Kush me thiri mua

   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxhaLavdosh hoxha Lavdosh hoxhaMuaj më parë
 • Sa bukur 😙😙😙😙😙😙

  simona Otesimona OteMuaj më parë
 • Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?

  Kristaq NushiKristaq NushiMuaj më parë
 • Hahaahah oooo seloooooo

  Viktor ValdesViktor ValdesMuaj më parë
 • Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo

  Syl LlugaliuSyl LlugaliuMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Ronaldo ZoguRonaldo ZoguMuaj më parë
 • Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣

  Komentatori UnikKomentatori UnikMuaj më parë
 • Ilac kundra stresit jeni ngopi

  Komentatori UnikKomentatori UnikMuaj më parë
 • HIDHENI PJESEN E 4

  Mr. Lyrics 》Mr. Lyrics 》Muaj më parë
 • Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

  Artur GaxhaArtur GaxhaMuaj më parë
 • Selami kolonja i pa pare

  Life is The BeachLife is The BeachMuaj më parë
 • 1 20ce boll e ke

  Life is The BeachLife is The BeachMuaj më parë
 • Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam

  Life is The BeachLife is The BeachMuaj më parë
 • na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba

  Juli JuliJuli JuliMuaj më parë
 • 9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂

  Football itzSpHFootball itzSpHMuaj më parë
 • Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter

  Ê Ŕ Ğ ĮÊ Ŕ Ğ ĮMuaj më parë
 • sot ne dark part 4

  FF ANIFF ANIMuaj më parë
 • si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?

  cimi mehajcimi mehajMuaj më parë
  • Sotiris mustakas

   Arjan SherifajArjan SherifajMuaj më parë
 • Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣

  the daltons Brothersthe daltons BrothersMuaj më parë
 • Pjesen tjeterr duam nr

  ST PRESORIST PRESORIMuaj më parë
 • Sa lajk per ngopin

  Sara DuciSara DuciMuaj më parë
 • Hahahahahahahaha

  Mimoza MarkuMimoza MarkuMuaj më parë
 • i befsha naften 🤣🤣🤣🤣

  The WorldThe WorldMuaj më parë
 • 😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂

  BM FARAONBM FARAONMuaj më parë
 • plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣

  KristiKristiMuaj më parë
 • Lottttttt🤣🤣🤣🤣

  Klaudio BossiKlaudio BossiMuaj më parë
 • Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂

  Orsida VeseliOrsida VeseliMuaj më parë
 • "aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣

  Alban fierAlban fierMuaj më parë
 • Hahahahaha jeni me t miret

  Alban fierAlban fierMuaj më parë
 • Ngop osht me gallat lot 😂😂😂

  ballist ballistballist ballistMuaj më parë
 • 7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.

  house gamehouse gameMuaj më parë
  • @AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze

   Xhelida RidelaXhelida RidelaMuaj më parë
  • A edin si quhet filmi

   AVZIAVZIMuaj më parë
 • Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.

  Social GirlsSocial GirlsMuaj më parë
 • Shum te fort jeni

  xbeci169 becixbeci169 beciMuaj më parë
 • Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz

  Petrit PaliPetrit PaliMuaj më parë
 • Selami Kolonja 🤣🤣🤣

  Armando VebiuArmando VebiuMuaj më parë
  • o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot

   Ardit ÇikaArdit ÇikaMuaj më parë
 • Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert

  Arjan HysaArjan HysaMuaj më parë
 • Ahahahahahah lot

  Florjon OrmenajFlorjon OrmenajMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂

  alby boyalby boyMuaj më parë
 • jeni me te miret o vllezer.

  GENAGENAMuaj më parë
 • 0:24 Si titullohet muzika?

  ΣigmaΣigmaMuaj më parë
  • Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.

   ΣigmaΣigmaMuaj më parë
  • Darude - Sandstorm

   LoLeanderLoLeanderMuaj më parë
 • Mos harro te besh like & subskrajt

  Samuel PlakuSamuel PlakuMuaj më parë
 • super eshte kur do nxirret episodi i 4

  Agron SHAgron SHMuaj më parë
 • Jeni me te miret.. hallall

  Algert AvdoAlgert AvdoMuaj më parë
 • Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘

  Lucky YouLucky YouMuaj më parë
 • Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv

  Ronaldo KuciRonaldo KuciMuaj më parë
 • Si e ka emrin ky serjali?

  Santos AleksandrosSantos AleksandrosMuaj më parë
  • Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .

   PUBG ALBANIA 24 7PUBG ALBANIA 24 7Muaj më parë
 • NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.

  Borana JaçajBorana JaçajMuaj më parë
 • ore ky presor selua paska qen karderr i madh

  Devi HoxhajDevi HoxhajMuaj më parë
 • Legjenda jeni🤣🤣🤣

  Santos AleksandrosSantos AleksandrosMuaj më parë
 • Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂

  ExclusiveExclusiveMuaj më parë
 • Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂

  Anon NymusAnon NymusMuaj më parë
 • Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • Me zi po pres pjesen tjt

  DAJA 22DAJA 22Muaj më parë
 • Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla

  Intro TvIntro TvMuaj më parë
 • Aman vazhdo ma gjat tlutem se asht shum gjigand tlutemmmmmmmm

  F4L LYXX S5 YTF4L LYXX S5 YTMuaj më parë
 • Oo ta ngroh..ta ngroh dhe ty 🤣🤣 qr

  Dashamir SelmaniDashamir SelmaniMuaj më parë
ALgones