Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

1 344 426 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Aurela Gaçe.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceCup...

____________________________

🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗡𝗘𝗫𝗛𝗜𝗣 𝗦𝗘𝗥𝗔𝗝 & 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Video by: 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 M.U.A: 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘

____________________________

🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► instagram.com/aurelagaceo ...

🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► instagram.com/enis.mullaj

🎥 Connect with 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► instagram.com/frame.produ ...

📌 Connect with 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟 :
Instagram ► instagram.com/lorel_makeu ...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceCupaNgaVlora

  Aurela GaceAurela Gace23 ditë më parë
  • Ti s njeh moshë ,as në këngë,as në paraqitje skenik 🔥🔥🔥

   Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku17 ditë më parë
  • Bravo 💖💥❤

   Leda AmzLeda Amz17 ditë më parë
  • 👏👏🙌🙌🙌👏👏🔥🔥🔥👏👏🙌❤️👏

   dusha avdiudusha avdiu18 ditë më parë
  • Cupat e Vlores beni nje per cupat e Beratit 🌟🌟🌟🌟

   Egla KamperiEgla Kamperi18 ditë më parë
  • Lela gjerdanii diamantit te vlores eshte imbushur me Perla por te kete me shume aq me mire vlonjatet e thurin dhe e stolisin vet gjerdanii sepse Jane te kenges bejtes dhe te humoritme keto gjerash e ushqejne shpirtin une te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Ty dhe familjes tende resppekte NGA VLORA

   Aldo VloreAldo Vlore18 ditë më parë
 • Bose je moj Motrë

  nona nonanona nona9 ditë më parë
 • Krenari E gjithe Shqiperise flake

  ermira bashvogliermira bashvogli9 ditë më parë
 • Te lumte goja birbile je dhe dukes he ter energji e PA pare refreni I persosur.

  sulejman saljasulejman salja10 ditë më parë
 • Ull bote a dukt

  Agim PetoshatiAgim Petoshati10 ditë më parë
 • Ne te gjithe kete video clip fragmenti me pikant eshte refreni dyte Eja zemero/ thuaj sa me do Ja thote me shume seriozitet sikur eshte ky momenti propozimit te pare 🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏je e madhe lela ,fantastike

  Artur ZenelajArtur Zenelaj10 ditë më parë
 • E eger!

  Linda TrojaLinda Troja10 ditë më parë
 • Shum keng e bukur si fjalet por dhe ritmi I musikes 🥳🤩🥳🤩😍

  Βουλα ΧανηΒουλα Χανη11 ditë më parë
 • E dua shume Eshte unike

  Gim ZenaGim Zena11 ditë më parë
 • Ne Vlore e ka bere e Klipin Je yll o Aurela te kendofte zemra o Mretereshe.❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👰

  Klejdi JonuzajKlejdi Jonuzaj11 ditë më parë
 • Jan vertet cupat e vlores si magnet ..nese njeh vajz nga vlora se haron me ter jeten ..jam nga tjeter qytet po si vlonjatet ska

  Saimir HasanajSaimir Hasanaj11 ditë më parë
 • Cupat i kemi nga korca, motrat na vlora 😂😂😂

  Orian BerishaOrian Berisha11 ditë më parë
 • kjo femer osht div jam kon nshqipni ne vlor kur ka knu live sosht normal

  Luis ZeqiriLuis Zeqiri11 ditë më parë
 • O ti gace mos bej si sexy si gomar mashkull je..je kengetare qe degjoesh me vesh jo me sy mos u perdridh kot si keto shurat qe degjohen vtm me sy!!!!!!

  Edison LikaEdison Lika11 ditë më parë
 • e vajze na kenaqe je e pa arritshe e gjithanshme bravo

  Sofi BrahimsulajSofi Brahimsulaj12 ditë më parë
 • Je si shpirt ti te ben ti harrosh hallet

  FF CRÆZFF CRÆZ12 ditë më parë
 • kengetarja me e mire ne shqiperi 🇦🇱🇦🇱kenge shum e bukur🥰🥰

  Elikseva AhmetiElikseva Ahmeti12 ditë më parë
 • Bravo ❤⚘⚘

  Mjaftime LashiMjaftime Lashi12 ditë më parë
 • Kenga me shum kuptime hit i vitit, DIVA SHQIPRARE zjarrrrrr Aurela.

  Manuela GjeciManuela Gjeci12 ditë më parë
 • 🤯🤯🤯👍👍 Flak flak AURELA

  Pi Active UserPi Active User12 ditë më parë
 • E cfare ka Jennifer Lopez me shume se ty?

  8087 Minka8087 Minka12 ditë më parë
 • Aurela : je qetesia e zemrave tona , nuk merzitemi kurre me ty flori , na jep motiv per jeten ,Respekte pa kufi , zoti te rujt me gjith cke 💎🌎🌟🌞💫🧿🥰👸🙏

  Esma LarushkuEsma Larushku12 ditë më parë
 • Bravo yll ti te kenaq me kengt qe nxier.

  Lela KalemiLela Kalemi12 ditë më parë
 • Po ca te te them,,,, je zjarr❤️

  dcoog anmldcoog anml13 ditë më parë
 • Bravo 👏👏👏👏👏👍👍👍

  Novruz FaskoNovruz Fasko13 ditë më parë
 • Superrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃

  Roza HasaniRoza Hasani13 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

  Alma HamzajAlma Hamzaj13 ditë më parë
 • Ti je motivim o Aurel. Cme bere,me lodhe duke u tundure shkundur.

  Bona HoxhaBona Hoxha13 ditë më parë
 • Zeri me i bukur i te gjitha koherave 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  Kataleja BalaKataleja Bala13 ditë më parë
 • Unike e pazavensueshme ⭐

  Valbona BallaValbona Balla13 ditë më parë
 • The Queen

  FLORJAN FLORJON 19TCFLORJAN FLORJON 19TC13 ditë më parë
 • Bravo Aurela. Kenga shqipe e paster la lezet.

  sese13 ditë më parë
 • Te kendofte zemra gjithmon !Aurela e bekuar qofsh💝💝🎉🎉😍😍🎊🎊

  Vlora VloraVlora Vlora13 ditë më parë
 • Diqe🔥🔥arela

  Savina LeskajSavina Leskaj13 ditë më parë
 • ❤❤🌊🌊🌊🌊🔥🔥🔥🔥🔥

  Savina LeskajSavina Leskaj13 ditë më parë
 • Yll Aurela .si gjithmon gjeni.ju uroj lumturi pa fund ❤❤

  seeni gztyseeni gzty13 ditë më parë
  • Z

   He He He HeHe He He He9 ditë më parë
 • AURELA ZJARRRRRR👑NA KENAQE SHPIRTIN❤SUKSESE🌠

  Elton BuziElton Buzi14 ditë më parë
  • Muzika superrr

   dcoog anmldcoog anml13 ditë më parë
 • Fortune 👌🏻🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Mira KalajMira Kalaj14 ditë më parë
 • Shume.kenge.e Bukur

  Niko DemiriNiko Demiri14 ditë më parë
 • I pershendes gjith çupat vlonjate 🥳 nje vella nga kosova

  Enver EnverEnver Enver14 ditë më parë
 • Super 👍👍👍👍👍 kenge.

  Luci GrekuLuci Greku14 ditë më parë
 • ZJARRrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  eda edaeda eda14 ditë më parë
 • Ca zëri

  JULI LABOTIJULI LABOTI14 ditë më parë
 • Ske shoqe te dyte Aurela asnje skrahasohet me ty, krenare per ty, pershendetje nga Greqia

  Migena XhajiMigena Xhaji15 ditë më parë
 • Cfare pin me kupa cupa nga vlora??

  LiaLia15 ditë më parë
 • Ylli i kenges shqipe, te kendoft zemra

  Avni HLAvni HL15 ditë më parë
 • O té kendofte zemra je si. Yll Aurela

  Renata KamamiRenata Kamami15 ditë më parë
 • bravo

  AlbanoAlbano15 ditë më parë
 • Vullkan eshte

  VjollcaVjollca15 ditë më parë
 • Super ❤️

  alma dajcajalma dajcaj15 ditë më parë
 • Je e madhe Aurela 👏👏👏

  Rozina LlucaRozina Lluca15 ditë më parë
 • Muzika superrr

  Aaaa AaaaAaaa Aaaa15 ditë më parë
 • Thash per nje moment qe nuk do e puthje burrin.Mgjth shume pak nje puthje.Je me e mira Aurela.

  elton stamielton stami15 ditë më parë
 • Mos vdeksh kurre o Aurela Gace... Zeri jot dhe kenget e tua,ma bejne diten time me te bukur dhe besome.. dita ime eshte sketerre. Je super njeri dhe super kengetare... Te perqafoj me mall nga larg.

  Floriano QatoFloriano Qato15 ditë më parë
  • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

   seeni gztyseeni gzty13 ditë më parë
  • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

   sehhi vootysehhi vooty15 ditë më parë
 • 👑👑

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Bashke me dy princeshat

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Super kenge,ti rrezaton gjithmone por t vleresoj se ke ba pjese t vidios edhe mat dashtunin tan.Zoti ju bekofte.❤❤❤❤

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Knaqesi me ju pa,paqi jeten e g jate te dy si çift.👑👑❤❤💋💋🙏🙏👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Paqi njeni tjetrin

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Por edhe ai asht me fat me ty.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Aurela je me fat qe ke nje djal aq te mire si Skejdi

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.16 ditë më parë
 • Sa herë e dëgjoj, më ngjan Lela e tërbuar në kuptimin e bukur .🔥🔥🔥

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku16 ditë më parë
 • Bravo Aurela ke alamet burri, je me shume fat.

  Fairy KaitlynFairy Kaitlyn16 ditë më parë
 • Aurela eshte perveluar, nuk ka uje per ta shuar.

  Dimitris KodDimitris Kod16 ditë më parë
 • Si gjithmonë vullkan 🔥🔥🔥🔥🔥

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku16 ditë më parë
 • Aurela bej duet me Alban Skenderaj Te lutem Nese se keni bezdi beni like qe ta shohe Aurela ju lutem

  Supertoys SupertoysSupertoys Supertoys16 ditë më parë
 • Yll i Muzikes Shqiptare 🔥❤️💎

  arifi arifiarifi arifi16 ditë më parë
 • Super Aurela je idhulli i mamit tim se dhe ajo eshte nga vlora ❤❤🔥🔥🔥

  Ana AnnnaAna Annna16 ditë më parë
 • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

  Kledi HysaKledi Hysa16 ditë më parë
 • 🥂🔥

  Plug WrldPlug Wrld16 ditë më parë
 • Bravo je krenaria e Vlores

  Lamaj KlodianaLamaj Klodiana16 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟

  kamila xhezokamila xhezo16 ditë më parë
 • Hallall moj çupë e Vlorës

  Bardha ZhurdaBardha Zhurda16 ditë më parë
 • Jeni te dy number one

  Ilir RapushiIlir Rapushi16 ditë më parë
 • Arukela mami ime te pelqen ty

  Zezi XhihaniZezi Xhihani17 ditë më parë
 • Mashallah mos ju pafte syri keq kurre🥰

  Nadia FejzullariNadia Fejzullari17 ditë më parë
 • 🇦🇱🙏❤️Performancaa e 🌸Shkelqyerrr 🌸Ylli i muzikess ❤️E Madhjaaa 🌼Aurela Gaceee 🌸Ju lumteee 🌷Suksesee 🌷

  Diana TelegrafiDiana Telegrafi17 ditë më parë
 • Bravoooo super adrenalin kjo muzik

  Aqif KapllaniAqif Kapllani17 ditë më parë
 • 💝❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  I AlidemiI Alidemi17 ditë më parë
 • Aurela je yll

  Ushqime Tradicionale dhe të ShijshmeUshqime Tradicionale dhe të Shijshme17 ditë më parë
 • E ke qar këngën, 👏👏❤️

  Suzana ImajSuzana Imaj17 ditë më parë
 • Kengetarja ime e preferuar 👍👍

  Super LogooSuper Logoo17 ditë më parë
 • Vlonjate o vlla jo shaka,😉😍😍😍🥰🥰🥰😘😘

  Alda AzizajAlda Azizaj17 ditë më parë
 • Struga ❤

  dauti dautidauti dauti17 ditë më parë
 • O Zoot sa energjike qe esht kjo bravooo 👌👌

  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Googleένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google17 ditë më parë
 • Moj cupa nga Vlora... Po E ke qare moj... Po ty te Don E gjithe bota moj

  Dhurata MacingoDhurata Macingo17 ditë më parë
 • Diva Shqiptare😗😍😗😍

  Nadia FezullauNadia Fezullau17 ditë më parë
 • Zjarr Aurela ! 😍

  kolim jonekolim jone17 ditë më parë
 • 🔥🔥👏👏😍

  albana ristanialbana ristani17 ditë më parë
 • ❤❤

  Arnaldo VeliajArnaldo Veliaj17 ditë më parë
 • 😂😂😂

  xhina 007xhina 00717 ditë më parë
 • Super Kengetare je Aurela 💥💥💥❤

  Irena HoxhaIrena Hoxha17 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Lena MemushajLena Memushaj17 ditë më parë
 • Diva e shqipris kjo osht

  Shqipni EtnikeShqipni Etnike17 ditë më parë
 • A te falte zoti na vlonjateve na jep peshe dhe krenari mos e harro vloren Ne me ty jemi ne vende te pare urime

  Alex GjyshiAlex Gjyshi17 ditë më parë
 • Shprehja “ cupa nga Vlora” do ngelet legjende fale Legjendes AG.

  Leonida IsufajLeonida Isufaj17 ditë më parë
 • Mbreteresha e VLORES ❤❤❤❤🔊🔊🔊🎶🎶🎶🎶JE E PA ARRITSHME fansi jot 👃👃👃👃👃

  Zenel MetushaiZenel Metushai17 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur kenga ❤🌹

  Leda AmzLeda Amz17 ditë më parë
 • Brava Aurela!!! Super!! Krenare ne, qe jemi nga Vlora! Te lumte goja!!!❤❤❤

  Kela MalileKela Malile17 ditë më parë
 • 🧡💛🖤🤍💚❤

  Elisabeta SeitiElisabeta Seiti17 ditë më parë
ALgones