Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

22 Shk 2021
169 229 Shikime

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...

  Ismet BeadiniIsmet Beadini2 ditë më parë
 • 🌹❤️❤️🌹

  Aisheh IsmailajAisheh Ismailaj2 ditë më parë
 • zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

  Ionida PezaIonida Peza3 ditë më parë
 • zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

  Ionida PezaIonida Peza3 ditë më parë
 • Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲

  Youtube YoutubeYoutube Youtube3 ditë më parë
 • Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲

  Youtube YoutubeYoutube Youtube3 ditë më parë
 • Marshalla

  Sazan CokuSazan Coku4 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏

  Merte MerteMerte Merte4 ditë më parë
 • Zoti ju dhente shendet familjarisht

  Rovena ZacelliRovena Zacelli5 ditë më parë
 • Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

  vsvs5 ditë më parë
 • Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

  Mirjeta BytyqiMirjeta Bytyqi5 ditë më parë
 • 🌹☝️🤲🤲👏👏

  enkeleda topienkeleda topi6 ditë më parë
 • Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

  Milazim PiliqiMilazim Piliqi6 ditë më parë
 • pershendetje dhe respekt z elvis

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMI6 ditë më parë
 • Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

  rumadinrumadin6 ditë më parë
 • 💙❤️🙏🙏🙏🙏

  Valbone ShkodraValbone Shkodra6 ditë më parë
 • She is so beautiful women 🥰

  Alisa CokaAlisa Coka6 ditë më parë
 • Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

  smile foryousmile foryou6 ditë më parë
 • Respekt

  Lutfije GjyshincaLutfije Gjyshinca6 ditë më parë
 • IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

  smile foryousmile foryou7 ditë më parë
 • 🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Qqqq 1234Qqqq 12347 ditë më parë
 • Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

  Zejnije HajdafkchZejnije Hajdafkch7 ditë më parë
 • Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

  Lucy PashaiLucy Pashai7 ditë më parë
 • Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

  Elisa VlorëElisa Vlorë7 ditë më parë
 • Me te miret..

  Rezi MalajRezi Malaj7 ditë më parë
 • Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

  Dafina MalajDafina Malaj7 ditë më parë
 • Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

  Edona GashiEdona Gashi8 ditë më parë
 • Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

  Rudi RudiRudi Rudi8 ditë më parë
  • @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

   Rudi RudiRudi Rudi5 ditë më parë
  • O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

   Viollca RoviViollca Rovi6 ditë më parë
 • Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

  F KF K8 ditë më parë
 • Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

  Selhane TerziaSelhane Terzia8 ditë më parë
 • Mashalla 💖 💖

  Noeli IleonNoeli Ileon8 ditë më parë
 • Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

  Ermonela RaftiErmonela Rafti8 ditë më parë
 • Dy yje mashallah ⭐️⭐️

  Leunora MehjaLeunora Mehja8 ditë më parë
 • 💕💕💕💕💕💕👍

  Mona KujajMona Kujaj8 ditë më parë
 • 🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

  Lumnije ShalaLumnije Shala8 ditë më parë
 • Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

  Luli VeizajLuli Veizaj8 ditë më parë
 • MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

  Atixhe MuratiAtixhe Murati8 ditë më parë
 • 🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

  Indrit CaraIndrit Cara8 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

  Indrit CaraIndrit Cara8 ditë më parë
 • !

  Turk Sherif fr dr eTurk Sherif fr dr e8 ditë më parë
 • ❤❤🤲🙏

  MiraMira8 ditë më parë
 • Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

  Mimoza VeseliMimoza Veseli8 ditë më parë
 • Bukur marshllha !!!!❤️

  Alberta AlametiAlberta Alameti8 ditë më parë
 • Zoti ju rujt

  Neta NdouNeta Ndou8 ditë më parë
 • Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

  Alt GamingAlt Gaming9 ditë më parë
 • Allahi jashtoft muhabetin

  j sj s9 ditë më parë
 • Zoti ju bekoftë

  Sife SifeSife Sife9 ditë më parë
 • Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

  Nebije A.Nebije A.9 ditë më parë
 • Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...

  Ledjana PrengaLedjana Prenga9 ditë më parë
 • Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

  Muarem IseniMuarem Iseni9 ditë më parë
 • MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

  Mire ShahinajMire Shahinaj9 ditë më parë
 • Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

  Melek LjimoniMelek Ljimoni9 ditë më parë
 • Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

  linda lindalinda linda9 ditë më parë
 • Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

  Rudina GjineRudina Gjine9 ditë më parë
 • Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

  Edona GashiEdona Gashi9 ditë më parë
 • 👍👏

  Ramije EtemiRamije Etemi9 ditë më parë
 • MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

  Berra HalitiBerra Haliti9 ditë më parë
 • Zoti u bekofte

  Miranda AlbMiranda Alb9 ditë më parë
 • Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

  Matilda XhufkaMatilda Xhufka9 ditë më parë
 • Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

  Zyhrije TairiZyhrije Tairi9 ditë më parë
 • Me te bukurit💕 me te nderuarit

  mxc vargasmxc vargas9 ditë më parë
 • selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

  refet mamutirefet mamuti9 ditë më parë
 • Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

  Feime IsufiFeime Isufi9 ditë më parë
 • Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

  Alvin ShalaAlvin Shala9 ditë më parë
 • Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

  Trg PlayTrg Play9 ditë më parë
 • MashaAllah sa te bukur qe jeni

  mimoza likamimoza lika9 ditë më parë
 • .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

  Arjan GrutiArjan Gruti9 ditë më parë
 • Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

  Linda LindaLinda Linda9 ditë më parë
 • Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

  Mimosetta MommyMimosetta Mommy9 ditë më parë
 • In sha Allah.

  ekrem ekremiekrem ekremi9 ditë më parë
 • Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

  nusha gjokanusha gjoka9 ditë më parë
 • Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

  Fahrie ThaqiFahrie Thaqi9 ditë më parë
 • MashAllah

  e.d24 eligestie.d24 eligesti9 ditë më parë
 • Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

  Bessy BessyBessy Bessy9 ditë më parë
 • MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

  100% Glamour100% Glamour9 ditë më parë
 • O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  HAMZAHAMZA9 ditë më parë
 • Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

  Lut LutiLut Luti9 ditë më parë
  • Gabim e thoni MashaAllah.

   Nihan XhaferiNihan Xhaferi2 ditë më parë
 • Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

  NeroNero9 ditë më parë
 • MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

  sarah abcsarah abc9 ditë më parë
 • Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

  66669 ditë më parë
 • Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

  Nerxhivane OsmaniNerxhivane Osmani9 ditë më parë
 • MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

  Edona Veliq-SallahuEdona Veliq-Sallahu9 ditë më parë
  • Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

   Hajri KurtishiHajri Kurtishi8 ditë më parë
 • Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

  Luljeta ZeqiriLuljeta Zeqiri9 ditë më parë
 • ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Mandeta ShengjergjiMandeta Shengjergji9 ditë më parë
 • 🤗🤗🤗

  Loreta LoriLoreta Lori10 ditë më parë
 • Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

  Shqipe MalokuShqipe Maloku10 ditë më parë
 • Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

  Dashmir RamadaniDashmir Ramadani10 ditë më parë
 • Allahi ju dhasht gjith lumturi.

  Naide BellagoshiNaide Bellagoshi10 ditë më parë
 • Mashalla allahu ju rujt amin

  Abdelkader BenmertazaAbdelkader Benmertaza10 ditë më parë
 • Mashallah mashallah

  ela Ahmetiela Ahmeti10 ditë më parë
 • Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

  Rabie IvzikuRabie Ivziku10 ditë më parë
 • Zoti tu jape ni jet te gjate

  Fuat AtipiFuat Atipi10 ditë më parë
 • Marshallah🤲🤲🤲

  Vangel KondraliuVangel Kondraliu10 ditë më parë
 • Marshalli🤲🤲

  Vangel KondraliuVangel Kondraliu10 ditë më parë
 • Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

  Erinda UjkaErinda Ujka10 ditë më parë
 • Mashallah 🥰❤️😍

  Pran VeraPran Vera10 ditë më parë
 • si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

  Lola KrekaLola Kreka10 ditë më parë
 • Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

  Tuana GashiTuana Gashi10 ditë më parë
 • Allahu u rujt ☝️🤲

  Zhaneta DervishiZhaneta Dervishi10 ditë më parë
 • MashaAllah

  Suzana suzanaSuzana suzana10 ditë më parë
  • Safeti paci jete e shendet

   Safet DedjaSafet Dedja9 ditë më parë
  • Eselamu Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Mashallah Mashallah Allahu Xh Sh Ju shperblefet Me te gjitha Te mirat Familjarishet Amin.😅🌹🌹🤲🤲

   Dulije CapricDulije Capric10 ditë më parë
ALgones