E bëjnë meme, Zef Beka: Janë fansa, kam biznese... -

12 Kor 2021
158 538 ShikimeOra Verore, një prodhim i Yldon Media Group, nën autorësinë e Ronaldo Sharka, sjell freskinë e verës në shtëpinë tuaj.

Ronaldo Sharka dhe Feride Kuqi, nga jugu në veri sjellin bukuritë e vendit si kurrë më parë, jetën e natës, pushimet e personazheve më në zë të momentit si dhe shumë situata qesharake.

Çdo ditë në RTV Ora, 19:00 dhe 23:00 në Ora News, si dhe në të gjitha platformat sociale.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • i vetmi shqiptar qe vendon vule ne fletore pune …

  thekingwinsthekingwins7 ditë më parë
 • Qita se folin me kan me punu e me perparu per veti ma mire ju kish dal. Sa merren me budallakina. Qohi more punoni najsen e kqyrne jeten e ju, kqyrni qka me ba e qysh me perparu. Se veq me pune muni me arrit siq ka arrit Zef Beka e shum e shum tjere. Se fjalet nuk te japin me hanger as me pi, veq mrapa mbetni qysh keni mbet😏😏

  Arjeta BerishaArjeta Berisha8 ditë më parë
 • O njerz ju del llogaria mir :zefa djali madh n vit 1 djali vogel n klas par djali dyt n vit 2 🤔😂

  FF. TAQO YTFF. TAQO YT8 ditë më parë
 • Cfare lokali ka Zefi .ato qe bejne meme Zefin te kishin 1 %te Zefit jane ne rregull

  h Sulaj Sulajh Sulaj Sulaj10 ditë më parë
 • Ky ne te folun duket si me qen shqiptar nga kosova.

  Name UsernameName Username11 ditë më parë
 • Ere Zef ...bybeku ....nga katolik...lutjet i ben ne fen .islame.....inshalla .thua ...kështu ka lezet ....inshalla

  SuliotiSulioti11 ditë më parë
 • Je artist ata qe tshajn jan thjesht morra qe sbajn asgja tjeter njeten e tyne vec mas tastjeres tu komentu njerz te suksesshem si ti

  Antonio BettaAntonio Betta12 ditë më parë
 • E bukur kjo kenga zef zef zef kuje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Respkte 🇦🇱 shqipe

  Viola lolaViola lola12 ditë më parë
 • Pallosh groshe

  Besnik ShabakuBesnik Shabaku12 ditë më parë
 • Fansa wtff Zefoo mir qe paske nda vetullen

  Tomy HilfigerTomy Hilfiger13 ditë më parë
 • Veq mu hap bythsh paske dale

  Ilda IldaIlda Ilda14 ditë më parë
  • Qenka tip pordhaci

   hysni methasanihysni methasani13 ditë më parë
 • na rrufsh riken o zef legjenda 😆

  Vetem lot 😂Vetem lot 😂14 ditë më parë
 • Po ca asht ky malok mar.

  anto Veronaanto Verona16 ditë më parë
 • Me duket i paska ngel ne klas nje her djali i madh zefit se i mesit ja paska kalune vit 2

  Li LiLi Li16 ditë më parë
  • A hahahahah

   Alvin QordjaAlvin Qordja8 ditë më parë
  • Hahahahahaha

   I am shkodran albanianI am shkodran albanian9 ditë më parë
 • Zefi o ma p*9ne se kta si i bajn meme imagjinoje sa i deshtum me jeten duhet tjesh qe tmerresh me meme

  any nameany name16 ditë më parë
 • Ky o burr me vlera rrespekte per Zefin

  any nameany name16 ditë më parë
 • King ne cdo aspekt suksese

  Kristina ShkafiKristina Shkafi16 ditë më parë
 • Mirdita,Zef, kush nuk ta kupto gjuhen ty, nuk e din gjuhen shqipe !? O vlla 🇦🇱🇧🇻

  Zekirja ShabaniZekirja Shabani16 ditë më parë
  • He mo po tall lesht ti tani???e keni seriozisht me ket qe thoni...

   PYRRHUS OF EPIRUSPYRRHUS OF EPIRUS15 ditë më parë
 • kush e shan zef begen robt ja shkerdhefsha vec kurvat qe ja kan inat flasin je i papam zef suksese

  alkaponealkapone16 ditë më parë
 • Gjithkush ka " klientet "e vet ..... lol

  Meni PMeni P17 ditë më parë
 • Ma i madhi nvend Zef Beka

  Alfie LezheAlfie Lezhe17 ditë më parë
 • Jeni nje familje e mbrekullueshme

  Pranvera CokuPranvera Coku17 ditë më parë
 • jam ndjeks i muzikes te zefit e pershendes shum

  Shefket kadriuShefket kadriu17 ditë më parë
 • Ordiner ..Pse si klientel na ke par ti 😕

  ShqiptarShqiptar17 ditë më parë
 • Cuni i mesem na doli me i madh

  Ledi LeLedi Le17 ditë më parë
 • I deruar zef te pergezojm per gjithqka.

  Alberto FalconelliAlberto Falconelli17 ditë më parë
 • Car lloj kari, duke vulos ne bllok me shkrim dore 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️, tipike tangerlliqe katunaresh.

  achilles dachilles d18 ditë më parë
 • Shume I dobet intelektualisht

  F SumaF Suma18 ditë më parë
 • Pz o Zef si ste vje marre

  Marlise TealeMarlise Teale18 ditë më parë
 • Shikoje njeher zefin mir se "me then te drejten "ta kishte bere bythken si hoxhaku i shtepis

  Korce KorcëKorce Korcë18 ditë më parë
 • Djali madhe ne vitin e pare, I vogli ne klase te pare, dhe I dyti ne vitin e dyte. 🤔🤔🤔

  Redian XhafajRedian Xhafaj18 ditë më parë
  • Djali i dytë sipas teje është më i madh se the djali i dytë është në vitin e dytë e i madhi në vitin e parë lëri tëgërdhiqet por ki mëndjën në vënd e fol siç duhet more burrë .

   antonetaantoneta18 ditë më parë
 • Ika harrue si iljazi hahahahaah

  Fidiistrefi IstrefiFidiistrefi Istrefi18 ditë më parë
 • Po or po ta them un kush ba meme me zefin atyre qe u kercet grosha ne darke ato qe jan 30 vjeq I thojn plakes 2 mij lek per kafe aman kto bajn meme pra kto lloj pabukesh ndersa zefi zdi ku me qu leket o palla

  Leonik BrahelikaLeonik Brahelika19 ditë më parë
 • sa gallat 3:43

  tekste shqip111tekste shqip11119 ditë më parë
 • sa gallat 3:43

  tekste shqip111tekste shqip11119 ditë më parë
 • O zef o pillar

  e be b19 ditë më parë
 • O zef i kam ngju tgjitha muziker e tua mke pelqy perpara si kengetar shum deri kur pash ket intervist plot pordh e budallik qe ke fol i ke ra ngrushta 😂😂 nuk te ngjoj ma, safe yeah !

  Albanian PrankAlbanian Prank19 ditë më parë
 • Hallall o vlla

  Amid ShkoAmid Shko19 ditë më parë
 • Zef Mema

  GjekSelcaGjekSelca19 ditë më parë
 • Ai qe te shan ty ashte njeri kot,ti je artist i vertete,te uroj shnet e jete me familje !

  Simon NdociSimon Ndoci19 ditë më parë
 • Aosht ky se kur delke në skenë jamerke qafore grus e bojike vitoklipe edhe këmishën se veshkë numër xxxxl

  Isat HumajIsat Humaj19 ditë më parë
 • Hajt burr mos u merzit Se ki skadu .

  Doret RullerDoret Ruller19 ditë më parë
 • I madhi Zef Bega💖

  Kejdisi 007Kejdisi 00719 ditë më parë
 • Ishalla sta mer zoti zerin zef ste sprovo , respekt per ata qe hajn me dhuntit e zotit

  E.VaccountE.Vaccount20 ditë më parë
 • Ne angli ne amerik ne australi sikur ka vajt nxhenet o zef ti ben keng budallenjsh

  E.VaccountE.Vaccount20 ditë më parë
 • Zef je nje kengtar shum i mir beç kush taka inat se askush nuk tkalon valla veç ni behane eke por ska njeri ne bot pa behane kur kendon goxha petullohesh pash besen je burr steka hije mu perullie mfal pa keq kuptome me shum rrespekt je bilbil Tropoje rrnofsh

  Albana GashiAlbana Gashi20 ditë më parë
 • zef i gru e ke nda dhe more kte interesaxhien qe jeni si nata me diten tani se je cun i urt mos u shtir😉

  A.MA.M20 ditë më parë
 • o njerez nuk ja njoh zefit fmit por gjith kto komentet per kte fmija par fmija 2 po a nuk ekziston mundesia se i pari te jet ne vit te par tshkolles lart dhe i dyti ne vit 2 gjimnaz dhe i treti ne klas tpar.kshtu kot 1 mendim ndryshe

  A.MA.M20 ditë më parë
  • Ai e tha pra, djali i madh asht ne vitin e pare te shkolles mesme. Nuk permendi shkolle te larte. I ngaterroi icik po lerini detajet, e crendesi ka fundja...

   A AA A17 ditë më parë
 • Rrespekte prz hallall ta baft Zoti!

  Shkodra LoceShkodra Loce20 ditë më parë
 • Qent leri te lehin ti vazhdo perpara, por shqiptaret mbahen per bullizem me kte jan tallur shm prej fizikut ndoshta por tani mendoj se esht ok !

  robertoroberto20 ditë më parë
  • @Ylirian Blood nuk po them gje mo te qifsha motren po jap opinionin tim !

   robertoroberto8 ditë më parë
 • Kyt te them te drejten se heq nga goja 🤣🤣

  Alberto AlbeAlberto Albe20 ditë më parë
 • Tn do bejnnn super meme ty

  Ereni ErneitEreni Erneit20 ditë më parë
 • Dukesh si merditor o plak

  Mike The Right OneMike The Right One20 ditë më parë
 • O zefi, kur po e bon i dyshe me gjovalin shanin 😉😂😂

  Mike The Right OneMike The Right One20 ditë më parë
 • o zef vihet firma e para jo vula dhe vula vihet 1 her jo 2

  ambra shkembiambra shkembi21 ditë më parë
  • Po se ke degju teto ollgen leter me 5 vula zefi e ka me dy hahahah

   Li LiLi Li16 ditë më parë
  • Kot nuk quhet Zef Beka 🤣

   Artur AlixhepiArtur Alixhepi19 ditë më parë
 • si e lun koken , si flet krejt pordh e tangerllik pty tqifsha grun npidh se jan myt mileti tu te vjedh lek rrugve rop qir muti

  Denis KaranxhaDenis Karanxha21 ditë më parë
 • Ahahahhah Qa thua mor Zeef Burrnia😂😂😂A di qa Flet. Djali Madh esht ne Vit te Par shkolles se Mesme.Kurse i Vogli ne klas te par.Kyrse i dyte vazhdon edhe ai shkollen esht ne Vit te dyt😂😂😂😂Nga te Doli i Dyti ne Vit te dy dhe i madhi vit te Par o Zeeeeef😂😂😂😂😂😂😂😂

  Oluap V.aOluap V.a21 ditë më parë
 • Djali i madh ne vit par shkoll tmesme i vogli ne klas par i dyti ne vit te dyt te shkolles mesme🤣🤣

  Buqe camiBuqe cami21 ditë më parë
  • O teta .buqe....prandaj nuk bejm para ne ..se merremi me korrigjimet e te tjereve ......hahahahaha ....para cameria ...

   SuliotiSulioti11 ditë më parë
  • @Pool Pool viti i dyt a nuk asht i shkolls tmesme

   any nameany name16 ditë më parë
  • @Buqe cami 🥰👍🤌

   Pool PoolPool Pool17 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂

   Dani LeliDani Leli18 ditë më parë
  • @Pool Pool hahaha sa korekt qenke ti po shkoll e mesme normal ate do te thoshte se smund te thoshte i dyti vit dyt shkoll e lart

   Buqe camiBuqe cami19 ditë më parë
 • E kan tepruar me kto meme kote me te 😩

  seni_gang🐐seni_gang🐐21 ditë më parë
 • I paska hy veti ne qef shum zufit 🤣🤣

  Aww BabyCreeperAww BabyCreeper21 ditë më parë
 • Qa eshte ky pseudo_ gazetar!pederast...apo GEJ Eshte?

  Edlira KokaEdlira Koka21 ditë më parë
 • Zef beka esht aq I shpejt sa që e Ben shurren prej katit 2 edhe e pret posht me gotë 😂

  FF RESULFF RESUL21 ditë më parë
  • @Sahit Rabdishti ja ke fajt kot or voc, eshte shume njeri i thjeshte dhe popullur dhe respekton çdo kend qe hyn ne lokalet e tij ne lezhe e shengjin.

   AnaAna6 ditë më parë
  • Esht shum e vertet esht nji njeri qe mundohet me i dhan rendsi vetes dhe tbej si nje njeri i madh ky mund ti ket gjitha tzezat rracist poshterues mendjemadh e shum tjera

   Dori DoriDori Dori11 ditë më parë
  • Esht shum Mendjemadh dhe shum mos perfilles esht se duket pamja un jam dibran po dije se po te gjikojn dibrani nuk e loz topi mik

   Sahit RabdishtiSahit Rabdishti15 ditë më parë
  • 😂😂😂

   Skerdi LagjiSkerdi Lagji16 ditë më parë
  • Ha ha ha ha ha ha ha ha🥃

   Ali DurmishiAli Durmishi17 ditë më parë
 • Wow🤮🤮🤮🤮

  Alberina HajdajAlberina Hajdaj21 ditë më parë
 • o zef aje tu lujt ka i fije lloto tre plusa veji

  Gazi FloririGazi Floriri21 ditë më parë
 • Sa i trashë qenke o Zef.Djali i Madh në vit të parë,djali i dytë në vit të dytë.Bo bo të mos dish të artikulosh dy fjalë.

  mimo mimomimo mimo21 ditë më parë
 • JO PERJ LEXHA TROPPJA

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli21 ditë më parë
 • Zef zef zef ku je😂😂😂

  Fjorinda LamjaFjorinda Lamja21 ditë më parë
 • Pordhagji kangtar..ju betohem fal mju ardh ndasem mos e merrni se asht teper dobt..ska vokal..veq perdredh vetllat

  bb4live interbb4live inter21 ditë më parë
  • Pse flet kot ti se ke pa kurr nga afer , ky tqon dasmen hava

   Danjel MarkuDanjel Marku21 ditë më parë
 • sarkastik ne maximum. sapo u dhe shqiptareve nje mundesi tjeter per ate qe kan nevoje. budalliqe duan budallik u dhe 😉 inteligjence malsore. vere ne loje tjetrin deri sa te mendon se je budalla 👍

  Don FernandoDon Fernando21 ditë më parë
 • rrespekt pr ty zef beka

  king neutral is backking neutral is back21 ditë më parë
 • kisha pershttpjen se gjith mileti tallte koqet me kte ky qeka zotni hallall zef

  leone leoneleone leone21 ditë më parë
  • pa merak se kokrra e katunarit eshte dhe ma lekist se ky ska .5 lekshin sta fal muti

   A.MA.M20 ditë më parë
 • Arti thote ky robi 😂

  elgerd qalliajelgerd qalliaj22 ditë më parë
 • Zoti Te bekoft je kengetar shum I mir njeri me kem ne tok suksese tan jeten

  Ylli KrasniqiYlli Krasniqi22 ditë më parë
 • Je intelegjent mbreti i muzikes!!!! qfare atmosfere wow wow...

  DCL...DCL...22 ditë më parë
 • KY asht njeri mbi gjitha pastaj artist zoti trujt zefo

  Maria MlMaria Ml22 ditë më parë
 • Doofe fragen doofe antworten bravo tezak ♥️🙏😇

  salak salaksalak salak22 ditë më parë
  • @Mari Ja perqata kam than edhe tham qith daq met shku ftyra e dera banu kangtar ose kangtare bille me kangtar ose kangtare te ri se jan 2-3vite karrier muzikor e vlersojn e kan vlera mashum se ni kangtar/e te vjeter

   salak salaksalak salak21 ditë më parë
  • Mir e ke keta gazetart Shqiptart sdin me respektu personazhet qe kan Karrier mbi 30 Vite, shkon i ben Pyetje pa vler. Te tregon aj qe esht Perfektionist din te jap dhe pergjigjen e duhur

   Mari JaMari Ja22 ditë më parë
 • zef beka te kendofte zemra dhe shpirti sa te jeshe gjalle suksesi me i madh eshte familja ke nje ze te mbrekullueshe te uroj gjith te mirat .

  f.h hf.h h22 ditë më parë
 • Djali i madh asht nvitin e par shkolls mesme kurse djali i dyt asht nvit tdyt tn si pasa ec m para ky djali 2 m shkollen ket se kpt😂😂😂🤘

  Erinit AlijaErinit Alija22 ditë më parë
  • Djali i pare i ka ngja zefit, kurse i dyti ashte normal 😜😜

   wxkqjhfrdwwxkqjhfrdw19 ditë më parë
  • Po pra mbase mos ka ngel ne klas

   Buqe camiBuqe cami21 ditë më parë
  • 😂😂😂 ky cuni dyt qenka me kopil se i madhi i ecka shkolla shum 😂😂😂

   Elden EldenElden Elden21 ditë më parë
  • Kjo eshte per meme

   Michaili NdresaMichaili Ndresa22 ditë më parë
 • Respekt, kengetar dhe njeri shume pozitiv !

  Jony BratJony Brat22 ditë më parë
 • Legjenda !

  ke oske os22 ditë më parë
 • Jeni gazetar qe deformoni shume fjal shqipe??? Ai quhet Zef Beka e jo Bega

  Binok ImerajBinok Imeraj22 ditë më parë
 • Nje kang nuk na e knove.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα22 ditë më parë
 • Perdjendetje . Zoti ju rujt..dhe bane shum mire si fole per familjen i paq me jet tre fjemt dhe zonjen.tane nanen e femijeve tuj .pre gezofsh tan jeten rrespekt. Vllaj jem. Urime nga athina. Me shum rrespekt.shentet dhe gjith te mirat.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα22 ditë më parë
 • Ti je kengetar shum i mir o .Artist te duam shum suksese ne jet por femijet i ngaterrove si Iljazi dhe vulen e kantandise

  Artjola dobraArtjola dobra22 ditë më parë
  • Hahahaahhaha i madhi vit par i vogli klas par i dyti vazhdon dhe aj shkollen vit dyt😂😂😂😂😂😂😂😂Ka i doli i dyti vit dyt hajde gjeje😂😂😂😂😂😂😂

   Oluap V.aOluap V.a21 ditë më parë
  • @Curraj Eperm edhe ty te rujt Zoti

   Artjola dobraArtjola dobra21 ditë më parë
  • Po mire o artjola pse nuke fillone pune si sekretare me qe e don shume zefin te mos beje gabime ne studiot e tjera ku zefi si artiste nuke ka gabuer as nje here po sonte ia gjetet gabimin ju ruejte zoti

   Curraj EpermCurraj Eperm21 ditë më parë
  • ashtu duket thjesht i ngatrroj radhen , i madhi vit pare i vogli klase pare pastaj permendi te dytin 😉

   Eri SeldEri Seld21 ditë më parë
  • @Artjola dobra po po prandaj thash😂🤝

   Emiljano AroniEmiljano Aroni22 ditë më parë
 • Zef je njesh je yll i muzikes

  Ardiana FerraArdiana Ferra22 ditë më parë
 • O Zef e dhjeve vulen 😂

  Lucky SLucky S22 ditë më parë
  • 😂

   Skerdi LagjiSkerdi Lagji16 ditë më parë
 • Gjigand beka vec kto llogarit e fmive me pas me i bo ma mir 😫😫🌟

  Kejsi DaraKejsi Dara22 ditë më parë
  • @king illyrian hahahah te dyja

   Merita MeriMerita Meri20 ditë më parë
  • @Merita Meri ky do ishte super per aktor hymori 😆😆😆

   king illyrianking illyrian20 ditë më parë
  • Mosha ban tveten moter gjithsesi e dua kete kengetar❤️❤️

   Merita MeriMerita Meri22 ditë më parë
 • Dy her me shum meme tani

  Arkitekt Ardit krasniqiArkitekt Ardit krasniqi22 ditë më parë
  • 😂

   Anisa NisaAnisa Nisa21 ditë më parë
 • Zefi halja e Lezhes. Jo komentus nuk esht as pak njerzor ky fytyr e urryer. Kerkonte me mush thaset me lek mbi kufomat e covid 19. E qiste llapen si lop tu pollit se donte dasma ne pikun e apandemis... si e si me i shtu thaset me lek... ky osjt anti njerzor

  Enoeno KapaEnoeno Kapa22 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Violeta LamiVioleta Lami22 ditë më parë
 • Le nam nuk i bihet vules 2 here o injorant

  Haxhi QokuHaxhi Qoku22 ditë më parë
  • i psc me jet ata djel u bafshin kengetar si ti kam shum rrspekt perty kendon bukur ti un kam ni foto kujtim jam 70 vjekam rrespekt ishalla kam fat te takoj e niherkam ardh ne lezh po nuk kam dit ku jeto i lumtur qofsh

   Nurie MetaliajNurie Metaliaj21 ditë më parë
 • Kush eshte ky ,injorant intervistues.

  G DG D22 ditë më parë
 • haaaa ai don kengen jam nga vlora o vella e kupton besoj

  Haziz LikaHaziz Lika22 ditë më parë
 • Super ka fol 🥰🥰

  Rolls Rolls RoyceRolls Rolls Royce22 ditë më parë
 • Zefa ke perfekt ne intervist nje njeri me zemren e mir por gazetar ma i deshtuar kurr skam par se si as nje intervist ta marr

  Albina BalajAlbina Balaj22 ditë më parë
 • Fmia i par ne vit te par , fmia i fundit ne klas te par ndersa fmia i mesit ne vit te 2 looooooot hahahaha

  prov tjeterprov tjeter22 ditë më parë
  • @Armando Beats e thot femija i par ne vit te 1 gjimnaz,, degjoni mir intervisten pastaj kundershtoni komentet,,,,,,,, sa vl jeni ju qe nuk i degjoni gjerat me vemendje pastaj beni korigjime tek te tjeret

   Group Ia2019Group Ia201917 ditë më parë
  • Po cfar din ky,per femijet,ky eshte i zene me koncerte,dasma e hotele.femijet i ka me ju dergu lek,po ashtu dhe gruan,me i dergu leke,e me than jam" I martuar" sa per foto.

   Michaili NdresaMichaili Ndresa22 ditë më parë
  • E ka pase fjalen ne vite te pare shkolle e larte

   Armando BeatsArmando Beats22 ditë më parë
  • 😂

   Sam ShtjefniSam Shtjefni22 ditë më parë
  • Hahahaah

   eduart ucajeduart ucaj22 ditë më parë
 • Merespekete nga zonja Enkeleda peci te Uroje fate dhe mbaresi te Lumeturofte zoti dhe qofshe ibegatuare ti pelotesofte zoti tegjitha deshirat dhe tu plotesofshin te gjitha lumturite e kesaj bote dhe me teper turalizofshin te gjitha endrate e kesaje bote ty dhe familjese te nde pace fate dhe mbaresi nejete dhe sukesese per Karijeren qe kenise Respekte

  Leda PeciLeda Peci23 ditë më parë
 • I pac me jet ozot 3 mashkuj ti zoti ti rujt djemte knaqsi ne emer te zotite aj ti ka fal aji doti ruajn edheti edhe gruja jeni cifte i mrekudhushem knaqsi forte

  Lula PopajLula Popaj23 ditë më parë
  • Po me i pas femna,jo mashkuj cfare do ndryshonte?dmth po vajzat nuk jan te mira?

   Michaili NdresaMichaili Ndresa22 ditë më parë
 • E ka zef Beka, Jo Bega o gazetar leshit

  Mirela SoMirela So23 ditë më parë
 • Bravo ZEF SHUM SPORTIV 👏👏👏👏👏

  Rudy Rudy2341Rudy Rudy234123 ditë më parë
  • Suksese gjithmon 🙏👌

   Samuel DobraSamuel Dobra17 ditë më parë
ALgones