Klanifornia - Laçjani dashuron Kejvina Kthjellën

27 Shk 2021
650 527 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgones for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • E ropt e motres sa lepurushe asht ajo ropt

  Eris SylaEris Syla2 ditë më parë
 • Klanifornia

  Julian ZhupaJulian Zhupa2 ditë më parë
 • Ktu je

  Altin RizaAltin Riza3 ditë më parë
 • K Gucci Balenciaga k prap Dubai Nusret k prap shoping ju q n ati vendi

  Denis ShenaDenis Shena7 ditë më parë
 • Un nuk kuptoj pse kena fillu mu vesh si mexikan.

  francfranc10 ditë më parë
 • Mashalla

  Shaban KoqiShaban Koqi12 ditë më parë
 • N vbbbbn X Y👮🦩🦔🎄🌬🍇🍉🍌🍒🥝🥬🥒🌶🌽🥭🥑🍇🍉🍏🍌🎂☕️🚗🌋🏤🌃📲🖼❤️💜🖤🧡🤍💛🤎💚🤎💚💔💙🔞💹🇿🇼🇾🇪

  xhuljeta myftarixhuljeta myftari12 ditë më parë
 • Kejvina sikur ka ken mashkull e kthy ne femen duket🤨 silikon i gjall🤨

  Mirela SoMirela So12 ditë më parë
 • NDIQNI DOKUMENTARIN PER 1997 TEK KANALI IM..kliko mbi kallash!....nice video bro!

  Ujku PrrenjasUjku Prrenjas17 ditë më parë
 • Mos e kruni me lacjanet

  Drita ShpatiDrita Shpati18 ditë më parë
 • Q

  Genti GentiGenti Genti22 ditë më parë
 • Cuna keni qen shum te mir jeni ber sdi ca te them uju shikoj se me dilni para gabimisht.. e digjeneruat humurin fare munges fantazie.. sdi ku duhet te qeshja ketu jo vetem nuk qesha po shum e merzitshme..2 xl sa her e shikoja qeshja

  Njetri 80Njetri 8022 ditë më parë
 • Mos i shkruani komente ktyne vrk se i jepni audienc me shum u dhjene ne kele me publicitete futjani adblock edhe nje short tja dhiem kompanin

  TheMyzTheMyz22 ditë më parë
 • J

  Huhuhu huhuhu HihuHuhuhu huhuhu Hihu27 ditë më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe Manchestor27 ditë më parë
 • Hahahahahhhahah o Endro si e pranove nxirri pa brek tani e mrapa

  Marini DecolliMarini Decolli29 ditë më parë
 • Me mir dubelksi qe e Benin ne moment pa pergatitje fare sa kshu

  Lide CacaLide Caca29 ditë më parë
  • po dubleksi

   TheMyzTheMyz22 ditë më parë
 • 2:00 Pablo Escobar😂😂😂😂😂🤣🤣

  Samuel_HungrySharkFan SharkSamuel_HungrySharkFan SharkMuaj më parë
 • Jaiyzh0f

  Klodian FerraKlodian FerraMuaj më parë
 • h

  Tone GjinajTone GjinajMuaj më parë
 • Kejvina ska nevoj me aktru se i ka te perditshme ato situata

  Ald 1Ald 1Muaj më parë
 • ??

  burim bllacaburim bllacaMuaj më parë
 • Kejviana eshte vegjitarjane

  Sulo PavloSulo PavloMuaj më parë
 • 0 laco nuk e ke me ciden

  Albina PriftiAlbina PriftiMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ledjaballa LedjaLedjaballa LedjaMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMuaj më parë
 • hjhh

  Lenc CaliLenc CaliMuaj më parë
 • Te shkretet kameraman ca kan pare😂😂

  Besnik ObocBesnik ObocMuaj më parë
 • Apartamenti 2xl eshte nona

  Majlinda MucajMajlinda MucajMuaj më parë
 • a i bone noj gjo posht apo vetem fjal po shkep per me na ba kurioz??😂

  Muhamed BalajMuhamed BalajMuaj më parë
 • 😘😘😘😘

  Mond TomaMond TomaMuaj më parë
 • 9

  Agim DervishiAgim DervishiMuaj më parë
 • Shum humor i bukur 10or me te qeshr

  mirjana Kajamirjana KajaMuaj më parë
 • Apartamenti 2xl ka qen fantastik

  good shitgood shitMuaj më parë
 • Nuk e di kush qesh me ju

  kevin trampakevin trampaMuaj më parë
 • Gc wo

  Manushaqe BaciManushaqe BaciMuaj më parë
 • Pse su qit

  Ili MustafajIli MustafajMuaj më parë
 • 😂😂😂

  yugioh yuriyugioh yuriMuaj më parë
 • keta i kane rene ne qaf HUMORIT .

  torestudio1997torestudio1997Muaj më parë
 • shumë pjesë koti vete ajo me profesorin eshte e bukur

  qen ne shitje qen ne shitjeqen ne shitje qen ne shitjeMuaj më parë
  • 😠😠

   qen ne shitje qen ne shitjeqen ne shitje qen ne shitjeMuaj më parë
 • Ffcvcb

  Djana XhafaDjana XhafaMuaj më parë
 • Pjesa e dy

  Fjorida HasaniFjorida HasaniMuaj më parë
 • 👍

  Liridon MehmetiLiridon MehmetiMuaj më parë
 • Ky esht I mash fare po si I jep kong qingji hahahahahaha👋😂😂😂😂

  Albania GameAlbania GameMuaj më parë
 • HaHaHaHaHaHaHaHa

  yugioh yuriyugioh yuriMuaj më parë
 • FRANC BOSSI AND PABLO ESCOBARO

  yugioh yuriyugioh yuriMuaj më parë
 • Ik moj Kjevana se ti e dashke vetem per monedhat e arit ti I do vetem per dollaret 💵💵💵💴

  Sheila TareSheila TareMuaj më parë
 • Humor vk

  ermand meceermand meceMuaj më parë
 • Me mungon 2xl

  ShqiponjaGamesShqiponjaGamesMuaj më parë
 • Ahahahah minchiaaaaaaa piciot

  Ismail WeliIsmail WeliMuaj më parë
 • Apartamenti 2xl asht humor tamani

  Drion YTDrion YTMuaj më parë
 • Sa kot pa lidhje bajn humorin keta

  Drion YTDrion YTMuaj më parë
 • Saliberisha

  uran nurauran nuraMuaj më parë
 • Humour me te keq nuk kam pare vetem artista nuk quhen keta

  Alket AgoAlket AgoMuaj më parë
 • Lesh humor

  Granit GrandGranit GrandMuaj më parë
 • dguerrwj🥔🤗🌭🍶❤💗🍙🍵🍆🌶

  Denis DaulljaDenis DaulljaMuaj më parë
 • Se ke shum para 😂😂😂😂

  Adres EreAdres EreMuaj më parë
  • poiutrewwqlkjhfdssbnnxzMv.jsa fjlllkgmnxxzzzixzzcbmyrejufd

   bwsnik bwsnikbwsnik bwsnikMuaj më parë
 • Ket kejvinen e kisha q* deri n at mas sa syt nga jeshil me ja ba t kuq edhe me hec shtremt nja 2 jave.

  Albanian UKAlbanian UKMuaj më parë
  • Po po 😏 do çaloj gomari nga veshet

   Adi MetohuAdi MetohuMuaj më parë
 • 3rtfttti7666

  Tirane TrTirane TrMuaj më parë
 • Me keq ardhe te madhe

  ff fre fireff fre fireMuaj më parë
 • 🤢🤮 humor burgu me mire mos beni fare

  Nikola DedaNikola DedaMuaj më parë
 • Llqlpnxms

  Darlin RusiDarlin RusiMuaj më parë
 • Vk

  erald punavijaerald punavijaMuaj më parë
 • Vk vk vk vk vk vk vkvkvk vk

  Toni SeiToni SeiMuaj më parë
 • I ndrroj rrobat pa u lare

  Fergus McCarthyFergus McCarthyMuaj më parë
 • Eskort si ne humor edhe ne jeten reale 🤣

  Nik NikuNik NikuMuaj më parë
 • Jeni shum vk.

  Ger BenoGer BenoMuaj më parë
 • Pse e kan Zerin me te trashe se nje zdap mashkull keto femrat post viteve 2000

  jehon bravojehon bravoMuaj më parë
  • @Adi Metohu kane bere gojore dhe i jane zgjeruar kordat zanore

   BRUCE LEEBRUCE LEEMuaj më parë
  • @jehon bravo ore keto duan burr qe 12 vjece ti thua cigarja 🤣

   Adi MetohuAdi MetohuMuaj më parë
  • @Adi Metohu jo cigarja

   jehon bravojehon bravoMuaj më parë
  • Hormonet ne ushqime 🤣

   Adi MetohuAdi MetohuMuaj më parë
 • Mos e lui❤❤ duje

  Cel LineCel LineMuaj më parë
 • Ky aktor ose humorit , simbase meje i shkone te bei rolin e hitlerit , ose dhe te hamet zogut ,

  Fatos LanajFatos LanajMuaj më parë
 • Jan perzi aktrimi me byth ,😷

  Peshkimi dhe NatyraPeshkimi dhe NatyraMuaj më parë
 • Albano e pse je bere si maç? te keqen vllai.

  Andi 82Andi 82Muaj më parë
  • Me lot per zotin kam qesh me shume me batuten tate se me keta 🤣🤣🤣

   Vivai HysenajVivai HysenajMuaj më parë
 • Koker kucke

  Kulture VultureKulture VultureMuaj më parë
 • Humor leshi

  Ardjan MbrriceArdjan MbrriceMuaj më parë
 • ahahahahahahhahaha ik o deputa

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROMuaj më parë
 • das

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROMuaj më parë
 • ahahahhahaha

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PROMuaj më parë
 • Bossi nga Laci asht i papam

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaMuaj më parë
 • mos e humbisni algones.info/global/b7rOgK2rlqeL0Hk/video

  Artnck 12Artnck 12Muaj më parë
 • Qija ropt kan mar fame kto kurvat qe qihen me lek se kjo dy fjali sdi ti lidhi bashke.

  Ervin AGErvin AGMuaj më parë
 • Te isha une kameraman me kishte petll0a

  Dance MarinDance MarinMuaj më parë
 • CER HUMORI ENE NE HALE Nuk Shifet ktheje APARTAMENTIN o TURO.

  Klodi DinaKlodi DinaMuaj më parë
 • Po se engre ha te tenden pastaj mir moj budalle 🤣🤣🤣🤣😱

  Julian FierJulian FierMuaj më parë
 • O franci nuk ecet me makin tu fol ne telefon. Ketu vetem humor ska. Me mir vendoseni +18

  Leshe PresheLeshe PresheMuaj më parë
 • Po kejvina po thote te verteten se ktiminelat ka pas dashnore 😂

  london boylondon boyMuaj më parë
 • Katastrof. Ngritje nervash, jo humor.

  Ent BardEnt BardMuaj më parë
 • Do me vdek me shpejt

  Servete XhaferriServete XhaferriMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️🤩

  Marjeta PopaMarjeta PopaMuaj më parë
 • ❤️❤️

  Marjeta PopaMarjeta PopaMuaj më parë
 • Ku eshte humori??

  why notwhy notMuaj më parë
 • Oreeee lepurush

  Korab MenaKorab MenaMuaj më parë
 • 🔥🔥Kejvina 🔥🔥 Flak Je🔥🔥

  19 9819 98Muaj më parë
 • 🔪🔪

  Reis ManajReis ManajMuaj më parë
 • E keni prish humorin ktheni DUPLEX

  Reis ManajReis ManajMuaj më parë
 • 😂😂😂😂

  nadret shamkunadret shamkuMuaj më parë
 • O palloshe ka trut ..bo pushim o non se ngel hap ktej hap anej tfala Currit😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Artenisa BushiArtenisa BushiMuaj më parë
 • 6:43🔥🔥😂

  king Boyking BoyMuaj më parë
 • Kjo do Nji Division ushtarak dhe Te vdes nga Hajdari 🖕🤮🤮🤮🤮

  Ard BarciArd BarciMuaj më parë
 • A ka kush tme shpjegoj ca mutin eshte kjo !?

  KKKKKKMuaj më parë
 • kti albanos bashke me dhjamin i iku dhe humori

  FUTJA VËNÇEFUTJA VËNÇEMuaj më parë
  • @FUTJA VËNÇE mos i fol ashtu babit se ta rref mamin ne shpulla bir

   FERALESS FERALESSFERALESS FERALESSMuaj më parë
  • @FERALESS FERALESS hajd shife nga afer a di a sdi pastaj fol he tkeqen babi

   FUTJA VËNÇEFUTJA VËNÇEMuaj më parë
  • se ti di te bedh humor me mir ik mer shi noj kukull se je mir

   FERALESS FERALESSFERALESS FERALESSMuaj më parë
ALgones