Arrin në 150 numri i viktimave nga përmbytjet - 17.07.2021 - Klan Kosova

17 Kor 2021
94 784 Shikime

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
 • Nana natyr asht ma e mashe se qdo gja ne bot

  Bajro TanushajBajro Tanushaj14 ditë më parë
 • Gfhbb

  Tara AsllaniTara Asllani16 ditë më parë
 • Hsdnzb

  Tara AsllaniTara Asllani16 ditë më parë
 • Wbr rn bj x

  Tara AsllaniTara Asllani16 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  Muhamer IsufiMuhamer Isufi17 ditë më parë
 • Ngushëllime familjes duhet tehapet zhirokonto per ndihma humane kjo është një Bamir

  Bajrami ZarifBajrami Zarif17 ditë më parë
 • Allahu eshte ☝🙏

  Nisi NisiNisi Nisi17 ditë më parë
 • U

  Ragip MustafaRagip Mustafa17 ditë më parë
 • Shqyptaret jon te mequru kur in dimojon gjermonisi thuhete nje grupu po jun dimono shum per zotin

  Gani MehmetiGani Mehmeti17 ditë më parë
 • DENIM I ALLAHUT KAT SHKOSH ÇKASPO NIN NJERI AJENI TU E PA SE XHAMIJAT ZBARZT PO RRIN A MUZIKAT RESTORANET PLOT ALLAHU NAI FALT GJYNAHET INSHALLAH MUSHEMI NE MEND

  Isen IseniIsen Iseni17 ditë më parë
  • Pse ju qe shkoni xhami qka bat mir prap njerz shejtan mbetet edhe islmin perdit e gjajn fatkeqesit edhe po myten me njeri tjetrin edhe bajn dyha lutje por kot ❌🤮

   ll6767ll676714 ditë më parë
  • E vertet shoki xhamiat zbrazt muzikat full por edhe baba e vret djalin e djali baben edhe cullakhane kurv hane sat dush teper qe spo bahet kjameti

   Mercedes BenzMercedes Benz17 ditë më parë
 • Ku ju meet forca ku ju meet ligji i pederave dhe i kurvave kjo pra asht shkak i gjynaheve qe i keni bo i keni tejkalu kufit e zotit. Lus Allahun e madhrishem muslimanet e sinqert ti shpetoj kurse qafirat Allahu i qkatroft me ni denim qysh din vet Allahu mi denu AMIN.

  Driton BerishaDriton Berisha17 ditë më parë
 • Kjo natyr asht mar ndodhin fill allahi po qohi tu bertit bre analfabeta

  Ems G63Ems G6317 ditë më parë
 • O zot mban doren 🤲🤲🤲🤲🤲😪😪😪😪😪😪😪

  Elida KaikuElida Kaiku18 ditë më parë
 • Shijoheni denimin e ALLAHUT evrop se po dini me miratu ligje per lgbt me dhon mesim neper shkolla se qka lgbt edhe qysh mu bo.

  Muscle WorldMuscle World18 ditë më parë
 • Denimi Allahut t mdhruar po Ai mundet edhe mashum kjo asht vrejtje qe kto vene ti kthehen rruges Ti

  Qazim MaqiQazim Maqi18 ditë më parë
  • Se vendet tona jan shum te kthyra E vrajn familjarin Pa pik mdjenja mos komentoni Palidhje se pak ka besimtar te perkryer sot askund veq rreklam .

   Valbone ShalaValbone Shala17 ditë më parë
 • Ju ekeni braktisur allahu dhe ahi ju kratisur juve se veni pas epshit jeni rober te shejtani jo rober rrakmanit te zotit

  el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin18 ditë më parë
  • @el hamdulila rabin alemin tregoje enrin , pasi qenke besimtarë i fortë. Besimtari i vërtetë nuk mshehet prej askujt, qafiri po, tash mendo kush është qafiri ktu!

   Ku Mandant Tu taKu Mandant Tu ta12 ditë më parë
  • @Ku Mandant Tu ta iko injorant qafir kur nuk di te shprehesh mos fol kot

   el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin12 ditë më parë
  • @Xristo Xristo imjer jeti cfar jeti qafire apo ateist qe sbeson ne allahu mos fol fare kur nuk te shprehesh mbon qafirat apo je vet qafir

   el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin12 ditë më parë
  • Kjo ska të bëjë ma Allah o i mjerë! Ktheje krytë të besimtarët myslimanë, në vendet arabe, se si vrahen e prehen në mes vete , si me qenë shtazë, o jo njerëz! Jetoj vetë jo shumë largë ktyre vendeve të vërshuara, dhe mund të them se ne shumë largë jemi nga këta. Ku mos me qenë largë që në mesin tonë ka njerëz si ti, që janë të verbruar nga feja, dhe nuk kanë respekt as para të vdekurve! Ske faj ti, se ty ska qenë dashtë me ta hek Millosheviqin hiq!

   Ku Mandant Tu taKu Mandant Tu ta18 ditë më parë
  • Po ti o i mjerë e paske gjetur mënyrën e shprehjes të shpirtit tënd të mbushur me urrejtje dhe jo me keqardhje për viktimat ..turp për ju

   Xristo XristoXristo Xristo18 ditë më parë
 • Allahu ekber ☝️☝️

  el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin18 ditë më parë
 • Oqafire jan gjunajet qebeni dhe zullumet dhe padrejsit dhe je ni shrenuar jeni shturur doni jet nate shte vetm per prostutat se nuk besoni ne allahu iben shirk jeni ateista

  el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin18 ditë më parë
 • E vertet esht por tash dot ndodh edhe ma keq qysh e pash sot une

  Refik XheladiniRefik Xheladini18 ditë më parë
  • Jo Vella i Dashur mos i Shikjo ato Propaganda te njerzev se qka qesin ,sepse paten than ne vitin 2012 dot bohet kijameti e ku jemi sod pa Lejen e Zotit asgje nuk dot bohet . Me fat Bajrami per te Gjith ata qe e lexojnë 💫

   R.I.C.I EnescoR.I.C.I Enesco15 ditë më parë
 • 😥😥😥😥😥😥

  Niku LekaNiku Leka18 ditë më parë
 • Ehhhh kjo esht me dit se ka Zot ☝️ se e kan Harru te gjith populli jan qu Pesh.

  R.I.C.I EnescoR.I.C.I Enesco18 ditë më parë
 • allah ☝🕋🕌🐏

  Faruk KurtiFaruk Kurti18 ditë më parë
  • Fkgjkgj

   Tara AsllaniTara Asllani16 ditë më parë
 • Njeriu: O Zoti madh shka po ndodh kshtu, jemi duke shku drejt fundit. Zoti: Është diçka normale për mu, ju vet e keni ndot vendin me dioksid karboni, ju vet e keni bo kët përmbyjte. Nga unē e keni si dhurat! (M'falni që e zevendsova fjalimin e Zotit me mendimin e fjalimit tim, por diçka është e vertet që ne vet e formuam kët përmbyjtje).

  Lorent KerhanajLorent Kerhanaj18 ditë më parë
  • Kjo nuk ka ndodh vetem ne Gjermani por ne Gjith Boten qe sedi sa e ke kshyr TV ne kosov ne Gjilan katastof uji

   Refik XheladiniRefik Xheladini18 ditë më parë
 • Per ktheje mir o gazetar leshit

  abi abiabi abi18 ditë më parë
  • 😂😂

   Gent VeseliGent Veseli18 ditë më parë
 • Zoti ju ndihmoft

  Anid LatifiAnid Latifi18 ditë më parë
  • Amin

   Gent VeseliGent Veseli18 ditë më parë
  • Amin flm shum

   Refik XheladiniRefik Xheladini18 ditë më parë
  • Amin

   Milot GashiMilot Gashi18 ditë më parë
 • ZOTI ju ndihmoft amin me pas ndodh ne kosov kishin than albini ika fajet

  Nafa NafaNafa Nafa18 ditë më parë
  • Mos fol at fjal ALLAHU i ruajt kejt njerzit inshallah pse qa pot bajn gjermant edhe ata jan njerz marre qapo shkrun muslimani duhet me kan shembull mu lut per mir jome sha palidhje edhe un jam musliman por nonstop jam lut per krejt njerzit

   Nafa NafaNafa Nafa18 ditë më parë
  • Allahu ishktrroft qafirat dhe ata qesbesoin ne zot izhdukt na faqa edheut vetm myslimant inent tok

   el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin18 ditë më parë
  • Po e kam pa

   Nafa NafaNafa Nafa18 ditë më parë
  • Edhe ne Kosov kandodh sedi a i ke kshyr Lajmet ne Gjilan qka ka ba uji dje

   Refik XheladiniRefik Xheladini18 ditë më parë
  • Po ashtu asht si keni thanë.!

   Ramadand HaliliRamadand Halili18 ditë më parë
ALgones