Vida Kunora - Nusja e Vjehrra

250 213 Shikime

Komente
 • 👏👏te lumte Vida

  Tiran DurresTiran Durres18 orë më parë
 • Shum evertet tknoft goja

  behar jahjabehar jahja23 orë më parë
 • Ka fillu me u ba karikatur si Vjoleta Deda edhe kjo dojn mu ba plakat e reja edhe iher se jan djeg ne stol 🤮

  kela .USAkela .USADitë më parë
 • Je e mrekullueshëm

  Ledjana CeraLedjana CeraDitë më parë
 • ddkwjs

  Bali KrasniqiBali KrasniqiDitë më parë
 • Perpara meni fjal te keqe ekan nqu grun e tash perpara prishen me qith e me gru jo hatrri femive ja lumsha nusev nuk e Meritojn do burra nrysh viq keshtu

  salak salaksalak salak3 ditë më parë
 • Valla masamakeq ska burra diten e sotme qyna mej than vetit burr njeri 🤷‍♀️

  salak salaksalak salak3 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂 mos e egzagjero aq shum

  Arta Arben NdociArta Arben Ndoci3 ditë më parë
 • Te lumt goja moj sokolesh e ke reale kte kenge nuk po e dijne nuset se do bohen dhe vet vjera ne kte jete si do e bosh do e gjesh.

  Muhamet MerjaMuhamet Merja3 ditë më parë
 • Po ti vete a je nuse? A ke gjet vjerre? A do bohesh vjerre? Apo ti jeten tende e ke bo si te ka dasht qejfi se je kengetare, kurse nuset e tjera nuk duhet me plotesu deshirat e veta. Aman me gjith keto idjotesira

  Ermal AhmetajErmal Ahmetaj4 ditë më parë
 • po keq po knojshe oj Plastik

  A. AA. A4 ditë më parë
 • Te Lumte goja,eshte realiteti i diteve te sotme,nuk do te thote se jemi 2021 dhe te humbasi rrespekti dhe sakrifica qe kane bo ata printer.

  Viron VironViron Viron4 ditë më parë
 • Bravissima shume bukur kush e ban respektin e ka per veten e vet per prinderit e vet edhe per prinderit e burrit me zemer dhe me shpirt

  Agim ShabaAgim Shaba4 ditë më parë
 • 👌❤️🌻😇🌹

  Ermelinda LajcajErmelinda Lajcaj4 ditë më parë
 • Ti a je nuse a thu je me vjerren a 😂 a ja që i ban ta gjana del ne anen e vjerrave drejtat jan te barabarta Kama mos ti vehet as njanes as tjetrës por vjerra duhet me ken mirpritse nëse nusen e pret keq keq do ket nëse nusen e pret mir mir do ket tesh faji i kuj asht🤣

  rregjina kercungarregjina kercunga5 ditë më parë
 • Haide vita me shtatzemra👑

  hiso alijahiso alija5 ditë më parë
 • Je njesh

  Gjelina MalotajGjelina Malotaj5 ditë më parë
 • Çfare eshte ky tekst skandaloz, njeher jena ne vitin 2021 ta kishe nxjerr kete kenge ne kohen e Enverit!! Turp

  SILVER43562SILVER435625 ditë më parë
 • Te kendoft zemra,bash e vertet😂

  Frange SeferajFrange Seferaj7 ditë më parë
 • Te knoft zemra o zot super

  Flora MarkuFlora Marku7 ditë më parë
 • J

  Mirjeta RashitiMirjeta Rashiti7 ditë më parë
 • 👍👍❤❤

  Donika LalaDonika Lala8 ditë më parë
 • Çi don burrat e dikurshem?apo edhe 2021 don me ja kajte nane grave Ça burrash ka pas ate her kur ren par kan pas me marr me punet e shpis grate, e femit fund pas dore e burrat nen hije e as sjau kan zgjate doren me tund djepin

  Rama HyseniRama Hyseni8 ditë më parë
 • Si ti

  Kristina KasneciKristina Kasneci8 ditë më parë
 • Sa jom kureshtare ta di,po ti si i ke raportet me vjehrren?

  Elvisa EliElvisa Eli8 ditë më parë
 • Medet per femrat shqiptare, e kurr sdo ece para ai vend qe kur shkilet gjeja me e cmuar me kemb. Fillon kontrolli te prindi pastaj iu rrin mbi kry burri me gjithe ushtri e pastaj fmia Nuk e di se si te komplimentojne njerzit po ne brendesi kjo kenge ka nji negativitet. Se jan bije nenash edhe kto nuse se po i shani, se nuk i keni kaq te pafajshem e te mjere djemt. Po msojini djemt te behen te afte te ndihmojn e duan grat e tyre se ate kulture do iu marrin fmit e tyre e mos u knaqni kur e shkelin nusen me kemb. Me vjen keq per botekuptimin qe ke Lejeni te perparoje vendi e ta jetojne jeten si te duan te rinjt E mos shperndani negativitet. Ca esht ky tekst.E sheh ti qesh se i ka fol gjithe naten ne vesh Jojo kan komunikim prandaj qeshin me njeri- tjetrin I behet dicka e padrejt prandaj reagon Len gocen tende me flejt deri ne 10 e nusen e don ne kemb qe nga ora 5. Me vjen keq qe gjithmon ekziston zilia e xhelozia brenda llojit( femrave)

  f gf g9 ditë më parë
  • O tlumshin durt zoti te rujt e te bekoft si met pa thon un kishe shkru e vertet qaki thon se nusen e shkelin e kom pas vjerren se mka shkel qysh ka dasht ma ka nxi jeten e kjo kong asht marre mu knu kur e dim qysh jon vjerria shpitare

   Florida KrasniqiFlorida Krasniqi7 ditë më parë
 • Ishalla zoti edhe 100 vjet ti jep ymer o bylbil i tokes

  AA9 ditë më parë
 • Pershndtje.tu.gzoft.zmra.za.tbukur.kie.

  Gani GjoniGani Gjoni9 ditë më parë
 • Shum e vertet te lum goja . Sot burrat jan kthe gra prz

  Servis FrediServis Fredi10 ditë më parë
 • Tlumt goja se shum kang e bukur ashtu. Asht ❤️😘

  DRITA NEZAjDRITA NEZAj10 ditë më parë
  • Kenge E bukur??? Kenge me kot i degjeneroj nuset ,valle si do i kete kjo raportet me vjehrren kjo vete

   SILVER43562SILVER435625 ditë më parë
 • Ditet

  Seadi SeadiSeadi Seadi10 ditë më parë
 • Te knofte zemra moj Vida. Me humor po e futet e sotme eshte e vertete. Por mos harrojne qe nji dite do t'i provojnë te gjitha ne kurriz te vet.

  Seadi SeadiSeadi Seadi10 ditë më parë
  • Moookoollo

   Arlind MorinaArlind Morina6 ditë më parë
 • Mos qoft i zoti mu qy ne mengjes djali.te lumt goja ty

  Vladi PisaVladi Pisa10 ditë më parë
 • Fiks per disa nuse si nuk kan rrespekt per vjehrri

  Bludaj BludajBludaj Bludaj10 ditë më parë
 • Oj Valbon edhe pajcka e ksaj si do plect po mjat sa ta ve ne dukje

  Agim AllarajAgim Allaraj11 ditë më parë
 • Kendofte zemra more vida kunora zoti te rujt ashte shum e vertet per kohen qe ka ardh te uroj shendet me gjitha te mirat te pershendes nga gjermania bravo te qofte

  Nora VucajNora Vucaj11 ditë më parë
 • Me e forta eshte se vjehrrat besojne ne vetvete ,edhe ne moshe te thyer mendojne se mund te vazhdojne akoma te drejtojne familje edhe me teper te mbajne ekonomine e shtepise .Prandaj plas lufta ne shtepi. Ju lumte atyre nuseve qe dine te bejne vendin e tyre ne familje te rrespektohen dhe jo te jene sherbetore e gjithe familjes qe gjen.Si qemoti....qe te shkretat nuse rrinin si macja nen sofer.Nje jete eshte o njerez, bejeni si ta ndjeni.Respekti duhet te jete reciprok nga te dyja palet.

  ArtaArta11 ditë më parë
  • @Anita Aliaj Anita eshte e pamundur qe vjerra te tratoje nusen si gocen e vet sepse qe te dyja duan te njejtin person. Nena si djal dhe nusja si burre. Jan ne konkurenc te dya ja pse nis xhelozia dhe sherri

   isuf Aliuisuf Aliu3 ditë më parë
  • Shum e drejt arta ... gjithmon ne shqiperi vet nuset jan fajtore ...lum ata qe shkojn mir dhe lum ata vjerra qe shohin nusen si gocen e vet

   Anita AliajAnita Aliaj9 ditë më parë
  • Fikss pz ke fol shum bukur👍 edhe nusja qe vjen esht vajza e dikujt dhe nuk esht sherbetore

   Amour éternelAmour éternel11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  RoziRozi11 ditë më parë
  • 🤩🤩🤩🤩

   isuf Aliuisuf Aliu3 ditë më parë
 • Te kendofte zemra

  Mark VokrriMark Vokrri11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

  Alejna RedzepiAlejna Redzepi11 ditë më parë
 • Te lumt goja ashtu esht nuk ka tani djem si me pare tani vdesin prej nuseve.akoma pa hyre brenda marrin komanden nuset.

  Maria KallaverjaMaria Kallaverja12 ditë më parë
  • ×××):🖐po perata i kqyrin djemt perpara mejau hanger♥

   klinton bekajklinton bekaj3 ditë më parë
 • Bravo 👏 👏

  Leonora SokoliLeonora Sokoli12 ditë më parë
  • Leonora kohet kan ndryshuare E kote qe e duartroket???????

   isuf Aliuisuf Aliu3 ditë më parë
 • 🚑🚑🚑🤣🤣🤣

  Bahrie ShalaBahrie Shala12 ditë më parë
 • Zoti te rujt oj burrnesh je e pa pame paske bere kete kenge shum te bukur bravo po qe djali legen ashtu ndodh por vjen dita edhe djalit edhe nuses se nuk ka me ngel nuse pa u be vjeher zoti i shef gjerat radhen kurr nuk ka me e haru me e mbraruar

  Sahit RabdishtiSahit Rabdishti12 ditë më parë
 • Te lumtë goja

  Armando KulliArmando Kulli12 ditë më parë
 • Mire e ke por a e kuptojne nuset e sotme mjere djemte

  Migelian MuçaMigelian Muça12 ditë më parë
 • Te lumt goja po nusja le te thyhej qafen nje dit edhe asaj ashtu do ja bejn dynja portokalle esht bota👍👍👍

  Sabi DineSabi Dine12 ditë më parë
 • Zemra te kendofte ashtu eshte

  Gent LleshiGent Lleshi12 ditë më parë
  • Te kendoft zemra moj Vita😄

   Frange SeferajFrange Seferaj8 ditë më parë
 • Te lumte goja se ashtu tu ba fjal me ven❤❤❤❤👍👍👍👍

  Bani BaniBani Bani13 ditë më parë
 • En plein dedans,que faire elle n'ont en rien faire , c'est la dance des canardw coin coin

  t.v. 45t.v. 4513 ditë më parë
 • Jan vjehrrat ne kry te vendit akoma

  Kleo GjoniKleo Gjoni13 ditë më parë
 • Vida bukur po dukesh .hera parë qe ju shof..rrypin e bukur e paske..a bejme ndrrim une ty ta jepi qanten ti mua rrypin..kollanin kaishin..spo di si o thoni ju andej..kalo bukur..zonje.qenke...këngë me vend

  ismete Iismete I13 ditë më parë
 • Wow Very nice song respect for you ❤️❤️I like this song so much 😘👐🇺🇸👐

  Zylfije JusufiZylfije Jusufi14 ditë më parë
  • Te lumt goja moj artiste

   Kristian MarlekaKristian Marleka12 ditë më parë
 • Ky tekst po pershtatet shume tek te rinjte e sotem.. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Se mendojne as vajzat e reja as djemt e ri qe prindi e rriti e shkolli me shume mund dhe sakrifica...😒😒 Ata qe se pranojne prindin , 1 dite do kthehet se 1 dite do plaken edhe ato ...

  Luiza luiLuiza lui14 ditë më parë
  • 98imk988u

   Mrika MarkuMrika Marku7 ditë më parë
 • Yes

  gjulie nokagjulie noka14 ditë më parë
 • Te knofte zemra gjithmone

  marjan bushajmarjan bushaj14 ditë më parë
 • Te knoft zemra gjithmon shum bukur

  Nike CelajNike Celaj14 ditë më parë
 • ZEMRA. TË. KËNDOFTË. SETAMAN. PËR. NUSET. E. SODIT. KENKA. SHUM. MIR. JABAJN. NUSET. SINUK. RRIJN. ME. PLEQT. SHUM. SHUM. KANGË. BUKUR.

  Domenika VelajDomenika Velaj14 ditë më parë
 • burra dhe grat ka sat dush po jeni qorra ju, nuk po pytni shum, po martohni veq pse eshte i mir per bukuri a keshtut sen para shpirti sen sbon.

  Toni MToni M14 ditë më parë
  • Besa fai esht i burrave qenuk ia diftoin vendin kuduhet me ndej ketyre bushtrave.Besa shpejt esht tuju ardh dita me kap shatin eme dal me prashit ne ara perimet sima perpara.Globalizimi esht tui ec me shpejtsi maramense dhe tash poi lypin vjehrat sidikur ne komunizem.

   Liza DeckajLiza Deckaj12 ditë më parë
 • Te kendofte zemer

  Dukate GjoniDukate Gjoni15 ditë më parë
 • 😅😅😅😅😅❤❤❤❤❤

  Albiana MulakuAlbiana Mulaku15 ditë më parë
 • Oooo Llokumm te kemmm

  Albiana MulakuAlbiana Mulaku15 ditë më parë
 • Te lumt goja Diva e Muzikes popullore shqiptare fjal me vende dhe nje mesim per te rinjet e sotit te pershendes NGA Hamburgu Gjermani

  Ermal PeçaErmal Peça15 ditë më parë
  • 60da672878k173da15

   Eron KrasniqiEron Krasniqi7 ditë më parë
 • Po ti a i don pleqt

  Valbone ShalaValbone Shala15 ditë më parë
 • DIVA E MALSIS TEME TI VIDA KUNORA O DRIT DIELLI 🇦🇱👑🇩🇪

  Elvira E.A.TElvira E.A.T15 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣Fjalet me ven prz...

  Kela BibaKela Biba15 ditë më parë
 • Te kendoft Zemra se shum bukur e ke ba kengen prz bravo 👏

  Emanuela SterkajEmanuela Sterkaj15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra 💥🇦🇱❤️

  Kristofer GilajKristofer Gilaj15 ditë më parë
 • Vida kendon bukur po ri per vete je nuse e mir apo vec kenget po i kendon te tilla se edhe ti je ne thasin e te tjerve 🥰👏👏👏👏

  Bonabona MucaBonabona Muca15 ditë më parë
  • Kjo ka 2 dashnor

   Nok JakuNok Jaku9 ditë më parë
 • Tulum gojja kush ka mbjedh jantu kor 👍👍👍👍👍

  Turkjan AdemiTurkjan Ademi15 ditë më parë
 • Bravo Vida Kunora si gjithmon perfekt♥️♥️⭐⭐🙏🙏

  Reni ZhuriReni Zhuri15 ditë më parë
 • Te pershendeti nga novi sadi.obilbil imalsis bravo 😍😍

  Age KajtaziAge Kajtazi15 ditë më parë
 • Suksese 🙏🏻🍀

  Age BiblekajAge Biblekaj15 ditë më parë
 • artiste je njesha mir perty mor bab haahah

  Alfons GjerkajAlfons Gjerkaj15 ditë më parë
 • Te kendofte e bardha zemer ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ shpirtushe love you ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

  reimonda docireimonda doci15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra 🎼🎼🎼🎻🎻🪁🇦🇱🎤🎤🎤

  Frangaj KujtimFrangaj Kujtim15 ditë më parë
 • o ty te kendofte zemra gjithmone se ma knaqe zemren me kyt za kaq te embel♥️♥️😘😘😘🥰🥰🥰

  Eli KortociEli Kortoci15 ditë më parë
  • 00

   Shemsi EleziShemsi Elezi15 ditë më parë
ALgones