Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

2 Shk 2021
246 988 Shikime

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :algones.info/crone/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Jeni të paparë 🙌🏻

  Aventurat e JulitAventurat e JulitMuaj më parë
  • F

   Andrea SkAndrea SkDitë më parë
  • H

   Andrea SkAndrea SkDitë më parë
  • V

   Andrea SkAndrea SkDitë më parë
  • Qyteti nje mbi nje dritareve 🤣 saranda 👍🤣

   Emiljan SwitzerlandEmiljan Switzerland7 ditë më parë
  • O julo je kot fare

   Thodhori NeçoThodhori Neço12 ditë më parë
 • Hahahahaha 😅😅😅😅

  Klara BegajKlara Begaj4 orë më parë
 • Aftostop hahhahahhahahhahahh

  sam storesam store8 orë më parë
 • Aventurat e Boratit

  BLACK EAGLEBLACK EAGLE8 orë më parë
 • HA HA HA SA E BKR

  Migena MertiriMigena Mertiri9 orë më parë
 • Hahahahahaha

  Vlor SuelaVlor Suela16 orë më parë
 • Juli

  Bule SinametaBule SinametaDitë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Alesia VidhjaAlesia Vidhja2 ditë më parë
 • Noizydekshisha

  Loni LoniLoni Loni2 ditë më parë
 • Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,

  Moon SafariMoon Safari8 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Klejdi ShehuKlejdi Shehu10 ditë më parë
 • Heq se na hengri neperka ne ....

  FF FOREVERFF FOREVER11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😃😃😃

  Nida MalajNida Malaj11 ditë më parë
 • Kasolle liliputi ahahhahaahah

  FF KEVIN KEVINFF KEVIN KEVIN11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Giannis GewrgiouGiannis Gewrgiou11 ditë më parë
 • Hahahha

  Tristan GervenTristan Gerven12 ditë më parë
 • 👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

  Kledis LushiKledis Lushi12 ditë më parë
 • Lottt jenii

  Dea GarunjaDea Garunja13 ditë më parë
 • Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

  Nardi MitroNardi Mitro13 ditë më parë
 • Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

  Alban ZekaAlban Zeka13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

  BANDITA KRIMINALBANDITA KRIMINAL13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Zajaku ErsonZajaku Erson13 ditë më parë
 • Aftostop!😂

  Ina EisiIna Eisi13 ditë më parë
 • Ajajajajajaj

  Eduart ShalaEduart Shala15 ditë më parë
 • Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva EvisaEva Evisa16 ditë më parë
 • 😂😂🤣🤣

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj16 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  HECTOMEN. PRAJM.HECTOMEN. PRAJM.16 ditë më parë
 • Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  kristjan Trujakristjan Truja16 ditë më parë
 • Haahahahahahahaha

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah16 ditë më parë
 • Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

  Curraj EpermCurraj Eperm17 ditë më parë
 • Hahaha

  Ergi BogdaniErgi Bogdani17 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  bora _ borabora _ bora18 ditë më parë
 • Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

  anxhela agoanxhela ago18 ditë më parë
 • 😅😂

  Egentjan BrahaEgentjan Braha18 ditë më parë
 • Ik vishi në hale

  Dario PashaDario Pasha18 ditë më parë
 • Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

  Liz LizLiz Liz19 ditë më parë
 • AftoStop ahahaha

  Wilde wildeWilde wilde19 ditë më parë
 • ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

  Dario PashaDario Pasha19 ditë më parë
 • ✨Aftostop✨ Legend

  Mazza OneMazza One19 ditë më parë
  • O shoku o budall

   Kledis LushiKledis Lushi12 ditë më parë
 • Ahhahahhaha super

  vincenzo fre fire granmastervincenzo fre fire granmaster19 ditë më parë
 • Hahahahaha

  Klario BashaKlario Basha19 ditë më parë
 • Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

  devilishdevilish20 ditë më parë
 • The best . Artist me vlera

  DontLookAtMyNameDontLookAtMyName20 ditë më parë
 • Kasolle liliputi😂😂😂😂

  Heri ZhitiHeri Zhiti20 ditë më parë
 • Ne fund te detit 😂😂😂

  Heri ZhitiHeri Zhiti20 ditë më parë
 • O julian

  Orges PjetriOrges Pjetri20 ditë më parë
 • te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

  ___ xhovanna___ xhovanna20 ditë më parë
 • Ngopi do te degjohet deri ne 2072

  BB4LIFEBB4LIFE20 ditë më parë
 • Sa te papare

  BB4LIFEBB4LIFE20 ditë më parë
 • Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

  Arban PeposhiArban Peposhi21 ditë më parë
 • hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

  Refs TvRefs Tv21 ditë më parë
 • 1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  DrxYoungGDrxYoungG21 ditë më parë
 • Por si dele rude ka dale😂😂😂

  Afrim ImeriAfrim Imeri21 ditë më parë
 • Hahaha🤣🤣🤣

  Ff MretiFf Mreti21 ditë më parë
 • Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

  Didge X5Didge X521 ditë më parë
 • PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

  Xhordi NdojXhordi Ndoj22 ditë më parë
 • Ha ha ha

  lalo 54lalo 5422 ditë më parë
 • 😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

  Natasha CelaNatasha Cela22 ditë më parë
 • Iku ke perputhen lumadhi

  SNAKE EYESNAKE EYE23 ditë më parë
 • Quen fiq jo kerqulla

  Alket VeliuAlket Veliu23 ditë më parë
 • Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

  Plisi BardhPlisi Bardh23 ditë më parë
  • Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

   Nertila KNertila K23 ditë më parë
 • 7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Perputhen timePerputhen time23 ditë më parë
 • Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

  Fitim NezaFitim Neza24 ditë më parë
  • Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

   Eva EvisaEva Evisa16 ditë më parë
  • 🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

   Erlind ElezajErlind Elezaj22 ditë më parë
  • Ti me i mir se ai te jesh

   Erlind ElezajErlind Elezaj22 ditë më parë
 • Sdini e cfare beni

  Thodhori NeçoThodhori Neço24 ditë më parë
 • Jeni te shemtuar

  Thodhori NeçoThodhori Neço24 ditë më parë
 • Kjo videjoja eshte kot te can koken

  Thodhori NeçoThodhori Neço24 ditë më parë
 • Juli dhe ne Perputhen ❤️

  Aras Bulut Iynemli & Hazal KayaAras Bulut Iynemli & Hazal Kaya24 ditë më parë
  • po

   Kol RrethiKol Rrethi22 ditë më parë
  • Po 😅😅

   Klidion FieriKlidion Fieri24 ditë më parë
 • 👻😈😱

  Olsi ElOlsi El26 ditë më parë
 • Hahaha 🤣🤣🤣🤣

  Stiljano MesutajStiljano Mesutaj26 ditë më parë
 • O liliput te paca fatin hahahahaha

  Aldrit BushiAldrit Bushi27 ditë më parë
 • Plz pjesen e 3

  Ermal ZekaErmal Zeka27 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Durim KycykuDurim Kycyku27 ditë më parë
 • Kasollja e liliputve 😂😂😂

  Argetohu pakArgetohu pak29 ditë më parë
 • Super po vetem mos shani shm

  Igli MustaIgli MustaMuaj më parë
 • Ku vendi jeni ju

  LeartŘêđəvideos GashiLeartŘêđəvideos GashiMuaj më parë
 • Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖

  Enes ShehiEnes ShehiMuaj më parë
 • Lot😂😂😂😂😂

  Maridon DautiMaridon DautiMuaj më parë
 • Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand

  Fernandos NoelFernandos NoelMuaj më parë
 • 😂😂😂

  Elidon DoniElidon DoniMuaj më parë
 • Si njeri shpellash 😫😝

  Slime ChanelSlime ChanelMuaj më parë
 • Cna knace he dreq

  David PrengaDavid PrengaMuaj më parë
 • Une jam ne sarand o jul

  Antonio ZhupaAntonio ZhupaMuaj më parë
 • Beni perseri kshu vidjosh me JULIN

  GAMING ONGAMING ONMuaj më parë
 • Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣

  arti ademiarti ademiMuaj më parë
 • Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.

  Art. Ho.Art. Ho.Muaj më parë
  • Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille

   Llajfet e shqiptarveLlajfet e shqiptarve21 ditë më parë
 • Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim

  Akim AlirajAkim AlirajMuaj më parë
 • Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  denis hasadenis hasaMuaj më parë
 • Hahahahahahaha

  Brryli BrryliBrryli BrryliMuaj më parë
 • Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha

  Sami EtSami EtMuaj më parë
 • a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt

  ALESIO ALESIOALESIO ALESIOMuaj më parë
 • Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur

  Donald DervishajDonald DervishajMuaj më parë
  • @anxhela ago varet si e shikon, por unë shoh që të rinjt kan qasje në ktë që thash unë dhe fakti që ndodh ka një arsye cila është ajo? Se nëse e gjen fillon ndryshimi

   BamibBamib7 ditë më parë
  • @Bamib ke te drejte por ky koment nuk pershtatet , ska lidhje me ate qe po diskutojme .Ndoshta e kam gabim por mos u nxeh .

   anxhela agoanxhela ago7 ditë më parë
  • Po kush i mësoj të rinjt të duan jetën? Vijn nga klutur patriakale me mentalitet të mbyllur. Kush do shaj njëri tjetrin në rrjete sociale kush do pij lënd narkotike?

   BamibBamib7 ditë më parë
  • Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌

   anxhela agoanxhela ago18 ditë më parë
 • Na hengri neperka ne bile

  ortaku ytortaku ytMuaj më parë
 • Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  sergo b__sergo b__Muaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  sergo b__sergo b__Muaj më parë
 • Kasolleliliputesh

  Kastriot DerstilaKastriot DerstilaMuaj më parë
 • Jeni të paparë🙌

  ff gamingff gamingMuaj më parë
 • Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤

  Festim HaziziFestim HaziziMuaj më parë
 • Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)

  Dori DDori DMuaj më parë
  • Dasem

   Ani BakalliAni Bakalli22 ditë më parë
 • Hahaha🤣🤣🤣

  SorteX MusicSorteX MusicMuaj më parë
 • 0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni

  MineSam CraftMineSam CraftMuaj më parë
ALgones