Butrint Imeri - Dujem

15 716 258 Shikime

Stream or Download „DUJEM“ by BUTRINT IMERI here 🎧 avd.lnk.to/DujemStores

Music produced by ÇELIK LIPA (SBS Ent.)
Lyrics by BUTRINT IMERI
Video by ENTERMEDIA
Mix/Master by AVAXUS

BUTRINT IMERI on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Komente
 • Ky zë është i bekuar nga Zoti dhe është një dhuratë nga Zoti💕 Love from Turkey🇹🇷🇽🇰🇦🇱♥️

  E YE Y40 minuta më parë
 • Lose

  Uros KezunovicUros Kezunovic10 orë më parë
 • 😍😍😍

  Harisa SilajdzicHarisa Silajdzic13 orë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI13 orë më parë
 • ❤️emer

  Lodian SeferajLodian Seferaj14 orë më parë
 • Krej damart i kisha pre per ty dujem dujem..... 😍😍😍😍

  Anisa JakupiAnisa Jakupi15 orë më parë
 • Hit

  kristina pacokristina paco15 orë më parë
 • Super keng👍👍👍👍👍

  Armanda VeliaArmanda Velia17 orë më parë
 • Krejt qa kam krejt qa pata mi bone shkrum qa po don qa po don qa po don

  AdidasAdidas18 orë më parë
 • 1230qwerryj

  Egzon 123Egzon 12318 orë më parë
 • Abäüä ich habe jetzt üüüüüü

  Florian EminiFlorian Emini20 orë më parë
 • In love whith this song

  Lini KrutajLini KrutajDitë më parë
 • this song is fire

  Oreo OreoOreo OreoDitë më parë
 • 🤩😍😍😍🤗😍😍

  Valentinacandelaria FigueroaValentinacandelaria Figueroa2 ditë më parë
 • E ngjoj 1mije her ne dit 😂❤️🎧

  Ilirjan TashiIlirjan Tashi2 ditë më parë
 • Q

  Shega HadjaShega Hadja2 ditë më parë
 • Respekte butrintit imeri për këtë këngë ishalla na. Sjell gjithmonë kështu këngësh respekte ai që e lexon këtë koment

  Klodijan beleguKlodijan belegu2 ditë më parë
 • Super kenge veq keshtu vashdo

  Egzon IbershimiEgzon Ibershimi2 ditë më parë
 • Bravo super keng😍😍😍

  official Ersila seferiofficial Ersila seferi2 ditë më parë
 • Troppo figo lui😍

  Cristina KarisCristina Karis2 ditë më parë
 • perfekt 👌👌

  muhamet dautimuhamet dauti2 ditë më parë
 • 🤩

  Sadiela KamberajSadiela Kamberaj3 ditë më parë
 • Ha ha inati demi kokes themi ne turxit 😂😂😂👈👈👈👈🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

  Olga IsmailiOlga Ismaili3 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏😂😂😂😂😜😜😜🤽🤽🤽🤽🤽☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️⭐⭐⭐⭐🍦🍦🍦🍦🍦🍦

  Olga IsmailiOlga Ismaili3 ditë më parë
 • 💫💫💖💖❤❤💥💥👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Arta PrendiArta Prendi3 ditë më parë
 • 0:38 solo io sento ki ta muort

  matteomatteo3 ditë më parë
 • 😎😎

  Dashamir DociDashamir Doci3 ditë më parë
 • He is really talented

  Erion ToshiErion Toshi3 ditë më parë
  • P00pp

   hekuran franguhekuran franguDitë më parë
 • 💜💜💜💜💜💜💜💜

  Suela HalitiSuela Haliti3 ditë më parë
 • hahahah se n knu skishe bash ma mir se kastro zfin qa ta

  Zahir ZuzakuZahir Zuzaku3 ditë më parë
 • Weeeh oida Boom 💥 kang

  MinaSalkow MinMinaMinaSalkow MinMina3 ditë më parë
 • Im 🇲🇦 but i love this Song AAAAH

  BTS ArmyBTS Army3 ditë më parë
 • Nuk jam fan I Butrintit por kete kenge e ka qa! Respekte bro! Vetem keshtu keng nxirrni! Dhe ishalla sa me shum fam!❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Xhoi MaloXhoi Malo3 ditë më parë
  • Super koment edhe unë ashtu mendoj butritit imeri Bën super këngë respekte zjarr fare kjo këngë

   Klodijan beleguKlodijan belegu2 ditë më parë
 • 🇷🇸🙏🏽🔥

  GamerViewGamerView3 ditë më parë
  • Ta qifscha nonën

   Justin AsaniJustin Asani2 ditë më parë
 • I don't understand anything but i love the song. Albanians make the best summer songs!

  Music hitsMusic hits3 ditë më parë
  • @Anisa M papaPPLPPPPL

   Avni DokaAvni DokaDitë më parë
  • I talk albania and i learned english when i was 5 :)

   Anisa MAnisa M2 ditë më parë
 • From Turkey 🇹🇷😍🤍

  Rabios saRabios sa3 ditë më parë
 • O I bukur

  bosi vlorebosi vlore3 ditë më parë
 • ✨🇦🇱🇮🇹👐🏻

  Miriam SgualdiniMiriam Sgualdini4 ditë më parë
 • s hume e bukure

  Basha SabajetBasha Sabajet4 ditë më parë
 • Hahahaha 😂😂😂😂😂😂

  vaggelis olumpiakosvaggelis olumpiakos4 ditë më parë
 • un canten en krah e tu pi kafe en lokal per kokerr t'qefit 😂😂😂😘❤️

  fulmine 66fulmine 664 ditë më parë
 • Du hast ei offenes Herzen ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ich love you

  Vulnet EminiVulnet Emini4 ditë më parë
 • Ooo mkalle

  Zana BbeqirajZana Bbeqiraj4 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI4 ditë më parë
 • Estja KALA 0694528538 ❤️😂😭♥️💖🤣💕💗😊😘😍😁😀😉😉😜😅🙄😙💓💝👻😏😢☺️Je i Embel Butrindi imeri

  MULI KAPOMULI KAPO4 ditë më parë
 • Y love you🤩❣❤🇷🇴🇷🇴

  Gașcă VasileGașcă Vasile4 ditë më parë
 • Te dua shume je shume mire 😘

  Gero GeroGero Gero5 ditë më parë
 • 👍

  denisa lamadenisa lama5 ditë më parë
 • ❤️❤️

  denisa lamadenisa lama5 ditë më parë
 • Shumm e mire kenga Sukese butrint je kengetari me I mire

  Lule LuleLule Lule5 ditë më parë
 • 😘😘😘💖💖👌👌💜💜💖😍🤩🤩💜

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini5 ditë më parë
 • Ktu ktu

  Klodian SeitajKlodian Seitaj5 ditë më parë
 • Albanians and bosnians are made for music!! 🇧🇦❤️🇦🇱

  King 1King 15 ditë më parë
  • @AJ1 heret te ra mendja me kallxu qe koke shqiptar 🤣

   ROMINA 12ROMINA 12Ditë më parë
  • @ROMINA 12 O vlla pa tjeter qe kena hahahahah une jam boshnjak 🇦🇱🇧🇦 po e kam 🇦🇱 ne zemer , Jala Brat eshte nji djalosh teper i mir edhe tash pe qet albumin qaty ka kengen me Noizyn , besojm qe e kallin krejt💪❤️❤️

   AJ1AJ1Ditë më parë
  • @AJ1 It is a bit strange because in Albania we have + 3 songs that have + 500M clicks Era Istrefi - Bon Bon = +800M Dhurata Dora ft Soolking = +600M Dafi ft Silva Gunbardhi = +500M

   ROMINA 12ROMINA 12Ditë më parë
  • @ROMINA 12 I think it is , if Im not wrong

   AJ1AJ1Ditë më parë
  • @AJ1 124M ( this is the most clicked bosnian song

   ROMINA 12ROMINA 12Ditë më parë
 • Bravo ❤️

  Giulia HysaGiulia Hysa5 ditë më parë
 • My vllaj been hitting the gym.. hajdeee 🔥😅

  The Startup AcceleratorThe Startup Accelerator5 ditë më parë
 • 🇦🇱

  Ajan MustafiAjan Mustafi5 ditë më parë
 • 👍💋

  Dzsulietta KissDzsulietta Kiss6 ditë më parë
 • Dhe butrinti duke kercy si balerin mes burgaxhijve 😂

  Corleone StreamCorleone Stream6 ditë më parë
 • Te dua ty jeta ime po te pres ty 💔💔💔💔💔💔I love my beyb V.M

  Gerta DociGerta Doci6 ditë më parë
 • 🍒🦋🦋😭

  ErminaErmina6 ditë më parë
 • ErminaErmina6 ditë më parë
 • O jetttttt❤🔥🌪

  ErminaErmina6 ditë më parë
 • Opa shqipe n 1.🔥

  erik abazierik abazi6 ditë më parë
 • Butrint Imeri thjesht adhurim çdo këngë e bën perfekte 👌👌👌👌

  Eli GjnEli Gjn6 ditë më parë
 • Nuk ngopem duke e degjuar🤍

  A.RA.R6 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Qamil MerjaQamil Merja6 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI6 ditë më parë
 • am glad I came across this song lots of love From North East India😍😍

  Virginia SutngaVirginia Sutnga6 ditë më parë
 • Tavolinë burgu, bëjnë gëzuar me ujë.

  Thejuggernaut 44Thejuggernaut 447 ditë më parë
 • Vela skom ngopje per ket keng

  Mimoza MehaMimoza Meha7 ditë më parë
 • English translation please 🇺🇸

  Chick NorrisChick Norris7 ditë më parë
 • My best artist ! 🤍

  Egla ShametiEgla Shameti7 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  BYBUTRINTI🥰BYBUTRINTI🥰7 ditë më parë
 • ❤🔥🔥😍

  Elsa MekshiElsa Mekshi7 ditë më parë
 • Bravo ma shim qit kanga 💪💪👍👍👍👏👏

  Era ZogjaniEra Zogjani7 ditë më parë
 • Bravooo je kengetari me I preferuer te uroj vet suksese butrit je me I miri 😘😘😘

  Kriza KrizaveKriza Krizave7 ditë më parë
 • Shum mir

  Begina CakaBegina Caka7 ditë më parë
 • Kengetari ma i miri ne te gjitha vendet ku ka shqiptar ,kenget e tij jan ilaq per shpirt te du shummm shummm Trintushi i jon👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👑👑👑👏👑👏👏👏👏👏👑👑👑👑🧿🧿🧿🧿🧿👌👌🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Hanumshahe MorinaHanumshahe Morina7 ditë më parë
 • Opa opa artist

  Artim MecoArtim Meco7 ditë më parë
 • Obozavam ovu pesmu.

  JelenaJelena8 ditë më parë
 • je i papar vlla zoti te ruajt per kete kenge ,te uroj me shpirt me zemer ke gjet fjalet me te bukra qe ke then per vajzat e sotme qe nuk ke bes respekte zoti te ruajt ngfa te gjitha anet ,super kenge me fjal te verteta

  Mobileri ErsaMobileri Ersa8 ditë më parë
 • Super 🇦🇱🇦🇱😁🔥

  melisamelisa8 ditë më parë
 • Bravo

  Buni CorajBuni Coraj8 ditë më parë
 • Sa like behen per tirintin ♥️♥️

  Vini CelaVini Cela8 ditë më parë
 • Super kenge

  Jimin MochiJimin Mochi8 ditë më parë
 • 💪Butrit imeri 🤗🤗🔥

  KevinKevin8 ditë më parë
 • Hitttt

  Kida MiyaKida Miya8 ditë më parë
 • I like ❤️🤞🥂 From Bg 🇧🇬🥂🤞

  Love PeaceLove Peace8 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI8 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  MelindasloveeMelindaslovee9 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Pajtesa KrasniqiPajtesa Krasniqi9 ditë më parë
 • 💖💖

  Samanta SulkollariSamanta Sulkollari9 ditë më parë
 • Love to albania from Greece 🇬🇷🇦🇱🤍

  Antonios Gk.Antonios Gk.10 ditë më parë
 • Butrint je nish🥰🥰

  Vali SefaVali Sefa10 ditë më parë
 • super ze

  Artjole gjineshaArtjole gjinesha10 ditë më parë
 • Den katalavainw xristo alla gamaei 😂😍

  Χριστίνα ΧριστοδούλουΧριστίνα Χριστοδούλου10 ditë më parë
 • Kam djalin 1 vjec e gjys 30 her ne Dite e vej une se e ka qef kte kengen

  niduoe streniduoe stre10 ditë më parë
  • Ahahah dhe goca ime po eshte 4 vjece dhe e ka mesu permendsh kte kng😂😂😂😂😂

   Lorna EmelLorna Emel9 ditë më parë
 • i fucking love albanians 😭😍🇽🇰🇦🇱🇮🇹🇲🇽

  Selina GarciaSelina Garcia10 ditë më parë
ALgones