Bes Kallaku i rrefen te gjitha: Nga sakrificat per te arritur suksesin deri tek besimi ne Zot!

3 Pri 2021
10 357 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algones.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente
 • Ne te vertete ti je mysliman por mesa duket ti qenke kthyer ne origjinen e te pareve dhe bravo.....

  Alb16Alb16Muaj më parë
 • Ky miku i ka qi nonen droges dhe shpiave te barit ne Angli...nejse ky eshte niveli i artit ne Shqiperi por ketij personalisht i lumt skena pse e kena zili.

  Durres DurresDurres DurresMuaj më parë
 • Emision rreth ilirëve me 5 episode m.algones.info/global/krrNoqzOmnVruKc/video

  DIY WorldDIY WorldMuaj më parë
 • O Bes je klysh i likes ste ze gjumi njesoje si likemonbacella vjen ere e Brekeve te qelbura te Mones suksesi jote eshte lule vjeshte me pak fjale Kallaku Alabaku kocka e sahan lepires i Degjeneruar pa Moral Plere

  Rudi TRudi TMuaj më parë
 • Bravo e suksese metemira per ty e familien tante bes💪

  Zef NikaZef NikaMuaj më parë
 • Te rroj ilir floriri per ty

  Telis KonstasTelis KonstasMuaj më parë
 • Hallall ta beft zoti zoti te bekoft bashk me familjen

  Lady AnnaLady AnnaMuaj më parë
 • Bravo

  ela elaela elaMuaj më parë
 • BES ti je katundar mire dhe je njeri i hishem nga lshmi

  Arash S.Arash S.Muaj më parë
 • Te lumt besi

  Erion GolemiErion GolemiMuaj më parë
ALgones