MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

7 Mar 2021
2 731 542 Shikime

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente
 • Bravo matolal je gjigand nojzi shok bukshkels

  gazi gazigazi gazi10 orë më parë
 • Krenar per vlerat artistike Mato.. 👍🦅 Pa hatermbetje per 🦅 e tjere, ky djale ka sukses . Dua te shoh 1 here te vetme, me nje text gjigant bashk me Noizin Getoarin & grupin Hellbanians do dali basii 🎼 me i fuqishem i gjith koherave Bejeni per artdashesit e 🇦🇱 Mendojeni 😉

  Aldi ÇullhajAldi Çullhaj15 orë më parë
 • L

  Bada BigBada Big15 orë më parë
 • Ere bishe shume e bukure kenga edhe pse jame fanci nozyt

  Pellumb BajramiPellumb Bajrami21 orë më parë
 • Je ma i miri

  GAME PLAYER1GAME PLAYER122 orë më parë
 • Ti se thu dot rr dhe na bon p9

  Niko MekshiNiko MekshiDitë më parë
 • OTR👑

  ALINDRO TOSKAALINDRO TOSKADitë më parë
 • Do hash rakun tim

  Eglis MucaEglis MucaDitë më parë
 • Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT

  Besnik ObocBesnik ObocDitë më parë
  • un

   brajan karabrahimibrajan karabrahimiDitë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼

  Agim FarieAgim Farie2 ditë më parë
 • Adonis

  Fatos MustafajFatos Mustafaj2 ditë më parë
 • 🖕🖕🖕🖕🖕🖕

  Ernest GamingErnest Gaming2 ditë më parë
 • pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻

  ff trolex 444ff trolex 4442 ditë më parë
 • Ik mso rr

  Enes Musabelli_OfficialEnes Musabelli_Official2 ditë më parë
 • Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....

  Ajet FranceAjet France2 ditë më parë
 • Shum bukur

  AlesiaAlesia2 ditë më parë
 • BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Kamela HoxhaKamela Hoxha2 ditë më parë
 • Hahahhaah

  AIDA DEMIRIAIDA DEMIRI2 ditë më parë
 • O mato o kar

  Mevlute ManallariMevlute Manallari3 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

  Rezarta je më i miri MaloRezarta je më i miri Malo3 ditë më parë
 • Wwaaaa super e bukur

  Emanuela SterkajEmanuela Sterkaj3 ditë më parë
 • Kar Noizy t'a dha famen

  Xhuljano NarkajXhuljano Narkaj3 ditë më parë
 • Bravo

  Luis LuisLuis Luis3 ditë më parë
 • Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

  Ilsa RildiIlsa Rildi3 ditë më parë
 • O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

  GT NO3LGT NO3L4 ditë më parë
 • mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

  Anasue Ana27444Anasue Ana274444 ditë më parë
 • Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

  Iphone PhoneIphone Phone4 ditë më parë
 • Mati gjigand mato talent mato kolloz

  Andi AzizajAndi Azizaj4 ditë më parë
 • ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

  Elvis VishaElvis Visha4 ditë më parë
 • Hallall ta boft zoti

  Ajet ShimaAjet Shima4 ditë më parë
 • 💪🔥💪🔥💪🔥💪

  Merudual IsoMerudual Iso4 ditë më parë
 • algones.info/global/f7XdhW6VuZ1w0oE/video

  djalingatropojadjalingatropoja4 ditë më parë
 • Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

  Dejvi DejvidDejvi Dejvid4 ditë më parë
 • IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

  KAFKA FFKAFKA FF4 ditë më parë
 • Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

  Xhoni TrokaXhoni Troka5 ditë më parë
  • @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

   Xhoni TrokaXhoni Troka4 ditë më parë
  • Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

   Dejvi DejvidDejvi Dejvid4 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Dj ERIXDj ERIX5 ditë më parë
 • super

  ergys shkoderergys shkoder5 ditë më parë
 • Nojzy esht kar derr o kar

  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ5 ditë më parë
 • Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

  djalingatropojadjalingatropoja5 ditë më parë
 • Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

  djalingatropojadjalingatropoja5 ditë më parë
 • diss me i bukur ky eshte 😉

  Kuj desKuj des5 ditë më parë
 • Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

  White WolfWhite Wolf5 ditë më parë
 • Aty rri m bablok

  Dafi DafiDafi Dafi5 ditë më parë
 • Prej noizyt more fam

  maksi Pocimaksi Poci5 ditë më parë
 • 👍

  Amir DulloviAmir Dullovi5 ditë më parë
 • bumping this in the town (oaktown,ca)

  Renato Otto D'AngeloRenato Otto D'Angelo5 ditë më parë
 • Po Kari Po ✓

  Sonila SonilaSonila Sonila5 ditë më parë
 • Flamma vs Resto ? Like

  TonyTony5 ditë më parë
 • Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

  LEOPARDO KrasniqiLEOPARDO Krasniqi5 ditë më parë
 • Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

  Diablo-AgarioDiablo-Agario5 ditë më parë
 • patoumnozin

  Besnik StemaBesnik Stema5 ditë më parë
 • OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

  RT_MAFIOZIRT_MAFIOZI6 ditë më parë
 • Bravoooooooooooo je njish

  RT_MAFIOZIRT_MAFIOZI6 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

  Florin DemiriFlorin Demiri6 ditë më parë
 • E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

  ff mikel ff mikelff mikel ff mikel6 ditë më parë
 • Matua thjesht mori fam nga noizy

  dritan samsungdritan samsung6 ditë më parë
 • ky mato prej noyzit mori fam

  best musicbest music6 ditë më parë
 • Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

  Orsi AllaOrsi Alla6 ditë më parë
 • Degjenerim per noyzin

  Enes QailiEnes Qaili6 ditë më parë
 • Ti noizyt ka merr ngoj noizy

  Esmeralda CerrikuEsmeralda Cerriku6 ditë më parë
 • Bravo

  Klajdiklevi GerbolliKlajdiklevi Gerbolli6 ditë më parë
 • bravoooo

  Devin SherifiDevin Sherifi6 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike

  War QueenWar Queen6 ditë më parë
  • A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂

   Elian PepkolajElian Pepkolaj4 ditë më parë
  • kurr ma mir ske fol vlla

   ALESIO ALESIOALESIO ALESIO5 ditë më parë
 • Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.

  Ana NAna N6 ditë më parë
 • Po kari po

  dibrani otrdibrani otr6 ditë më parë
 • U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣

  Haker OfficialHaker Official6 ditë më parë
 • Varrosi > mato

  Luca2 BekshiuLuca2 Bekshiu7 ditë më parë
 • Eyd

  Urim RexhaUrim Rexha7 ditë më parë
 • A

  Geni DemiriGeni Demiri7 ditë më parë
 • Tka re stresi tka bo pidh

  Emra KajtaziEmra Kajtazi7 ditë më parë
 • Kari

  Emiljano DobiEmiljano Dobi7 ditë më parë
 • Ma

  Emiljano DobiEmiljano Dobi7 ditë më parë
  • Yendufhfi

   Emiljano DobiEmiljano Dobi7 ditë më parë
 • Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!

  Kristyan NaydenovKristyan Naydenov7 ditë më parë
 • Big diss

  Isuf PreciIsuf Preci7 ditë më parë
 • Noiyzin ska bit nane ma rrezu

  Haqif HoxhaHaqif Hoxha7 ditë më parë
 • Ik mor kar do mi bo diss noizyt

  Haqif HoxhaHaqif Hoxha7 ditë më parë
 • Këto bojn lojna kalamajt besojn

  Fatjon SulaFatjon Sula7 ditë më parë
 • Kar mos rrej mo shkerdhat qite dhe kyt ne insta qite kar muti

  Armeni ne yotubeArmeni ne yotube7 ditë më parë
 • We

  Ramiz KucaRamiz Kuca7 ditë më parë
 • ik re rrot anej more fam nga ato

  Klevis BicakuKlevis Bicaku7 ditë më parë
 • t filliqi varrosi 🥵🥵🖕🏿

  ALBANIA BLOODALBANIA BLOOD7 ditë më parë
 • Do mandatin ti ?

  Dorian SaliajDorian Saliaj7 ditë më parë
 • Bravo mato

  Tetova TetovaTetova Tetova7 ditë më parë
 • tani te mbledhim lek per qeran e familjes se matolales

  Esli TVEsli TV7 ditë më parë
 • Ke fol si burrat meriton respekt n'maksimum

  klodian cycyneniklodian cycyneni7 ditë më parë
 • 2:01

  Hatixhe KrasniqiHatixhe Krasniqi7 ditë më parë
 • 2:02

  Hatixhe KrasniqiHatixhe Krasniqi7 ditë më parë
 • 2:24

  Hatixhe KrasniqiHatixhe Krasniqi7 ditë më parë
 • Matoja varikars

  Branko Tv gamingBranko Tv gaming7 ditë më parë
 • Noizy king

  Branko Tv gamingBranko Tv gaming7 ditë më parë
 • Hajde merrma ngoj se mandat ja Kam vu emrin

  Alessio ManiAlessio Mani7 ditë më parë
 • 🖐️😱🤩😱

  Klodian FranjaKlodian Franja7 ditë më parë
 • Bravo 👏

  Arben GjergjaiArben Gjergjai8 ditë më parë
 • Respekt from London

  Capi TVCapi TV8 ditë më parë
 • Mbledhim lek pë qeran e Varrosit

  Alda KarajAlda Karaj8 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂

   Emanuela SterkajEmanuela Sterkaj5 ditë më parë
 • Ke bo levizje tgabume per fam mato jo qe mplas kari per otr po shqiperia e vogel dhe noizy njeh gjith pronaret e klubeve e rreth biznesit te ketij lloj arti dhe ti je i mbaruar shok smvjen qudi po te pash kamarier ne ndonje lokal

  why notwhy not8 ditë më parë
 • diss me kualitet ske ca i thu

  1CssTeam1CssTeam8 ditë më parë
 • Mato me fakte noizy me fjal tulta...

  Big-EBig-E8 ditë më parë
 • Sa je ti noizy ka vece leke ne grazhde oopifhe ropshe

  Anxhelo TorraAnxhelo Torra8 ditë më parë
 • 😂😂 s'e thot dot me vertet shkronjen "rr" 😂😂

  M4 SlM4 Sl8 ditë më parë
  • HAHAHAHAH

   Sara MukollariSara Mukollari6 ditë më parë
  • Nuk calon gomari nga veshet shoku ✌️

   EndriEndri6 ditë më parë
  • Hakmahje

   ex exex ex7 ditë më parë
ALgones