Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

20 Jan 2021
2 854 399 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Komente
 • YLL🌠

  Falko AlbaneseFalko AlbaneseDitë më parë
 • Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate

  bucii rebelbucii rebel5 ditë më parë
 • Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.

  Adi IAdi I8 ditë më parë
 • Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema

  N.D N.DN.D N.D9 ditë më parë
 • Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt

  X XX X10 ditë më parë
 • Je me i miri

  Servis FresiServis Fresi12 ditë më parë
 • Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume

  The CrystalmansThe Crystalmans15 ditë më parë
 • a

  Vitore DedaVitore Deda16 ditë më parë
 • Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤

  Bisha XhBisha Xh16 ditë më parë
 • Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍

  bilishu alissbilishu aliss16 ditë më parë
 • Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄

  Samanta DomiSamanta Domi17 ditë më parë
 • Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet

  Shine FariziShine Farizi19 ditë më parë
 • Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥

  Aferdita DemirajAferdita Demiraj19 ditë më parë
 • Like ala pa e degju😍

  pida siouypida siouy19 ditë më parë
  • V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

   bilishu alissbilishu aliss16 ditë më parë
 • Monooinyomomymo

  Arjanit HotiArjanit Hoti19 ditë më parë
 • Yll na mbyte me keto balade

  Bessa MillBessa Mill20 ditë më parë
 • shpirtin ma kalle me ket kang o Yll

  TessaaTessaa20 ditë më parë
 • Super/No koment

  tiku milantiku milan20 ditë më parë
  • Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr

   pida siouypida siouy19 ditë më parë
 • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  alida flusalida flus21 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️😉😇

  Berisha ArianaBerisha Ariana21 ditë më parë
  • 😣😔😣

   alida flusalida flus20 ditë më parë
 • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

  Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • dedikuar per mua.

  doire aintudoire aintu22 ditë më parë
 • Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani

  Jona JonajonaJona Jonajona23 ditë më parë
  • 💫

   alida flusalida flus21 ditë më parë
 • we love it

  Shauka HodanShauka Hodan23 ditë më parë
  • 🙈🥰🥰🥰🥺🥺

   alida flusalida flus20 ditë më parë
 • I love this dude, amazing music

  FOXAMG63FOXAMG6323 ditë më parë
  • @Shauka Hodan yes 😃

   FOXAMG63FOXAMG6316 ditë më parë
  • 👑👑super👏

   Shauka HodanShauka Hodan21 ditë më parë
 • Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira

  Emona ÇotaEmona Çota23 ditë më parë
  • 👑👑super👏

   doire aintudoire aintu22 ditë më parë
 • Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.

  Afrovita HysajAfrovita Hysaj23 ditë më parë
  • me prek ne zemer .

   Shauka HodanShauka Hodan21 ditë më parë
 • V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

  Vlora KasolliVlora Kasolli23 ditë më parë
  • Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249

   Vlora KasolliVlora Kasolli23 ditë më parë
  • Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i

   Vlora KasolliVlora Kasolli23 ditë më parë
 • Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.

  Ilir MiftariIlir Miftari24 ditë më parë
  • Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben

   Ilir MiftariIlir Miftari18 ditë më parë
  • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

   Shauka HodanShauka Hodan23 ditë më parë
 • ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARI24 ditë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl Beshure24 ditë më parë
 • When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.

  CristaCrista24 ditë më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.

  Merita UkaMerita Uka24 ditë më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • 🙈🥰🥰🥰🥺🥺

  Raela TolljaRaela Tollja24 ditë më parë
 • 😣😔😣

  Labinora JefkajLabinora Jefkaj26 ditë më parë
 • Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss26 ditë më parë
 • 💫

  Silvana VatajSilvana Vataj26 ditë më parë
 • Si vete emri je

  Silvana VatajSilvana Vataj26 ditë më parë
  • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide24 ditë më parë
 • me prek ne zemer .

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu27 ditë më parë
  • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

   opzz xsinopzz xsin25 ditë më parë
 • 👑👑super👏

  Antonela SinaAntonela Sina27 ditë më parë
  • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss26 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻

  Paola DudaPaola Duda27 ditë më parë
  • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

   opzz xsinopzz xsin25 ditë më parë
 • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy27 ditë më parë
  • Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide24 ditë më parë
 • Kur tkujtohet sa kam dasht

  edaar Selaedaar Sela28 ditë më parë
 • Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️

  Lola YmerajLola Ymeraj28 ditë më parë
 • 😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑

  Kamela RanxhaKamela Ranxha28 ditë më parë
  • Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy27 ditë më parë
 • "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

  niduoe streniduoe stre28 ditë më parë
 • ♥️

  Peme DedaPeme Deda29 ditë më parë
 • Llug o ka shkon

  its PimozZits PimozZ29 ditë më parë
 • I find myself in every word ❤️

  Riti GertaRiti Gerta29 ditë më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • Bravo 👏👏

  biran Damlabiran DamlaMuaj më parë
  • I'm

   niduoe streniduoe stre28 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️

  Zenun ZHZenun ZHMuaj më parë
 • Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

  Elmira KulhekuElmira KulhekuMuaj më parë
 • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
 • Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

  Adelina KajoAdelina KajoMuaj më parë
 • diese nicht gut

  Denis EtemiDenis EtemiMuaj më parë
 • o Yll sa za tembel ke

  Skipeee34Skipeee34Muaj më parë
 • The best bro🔥

  Sebajdin AliuSebajdin AliuMuaj më parë
  • Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
 • Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARIMuaj më parë
 • KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani

  OLGERT MUSOLLARIOLGERT MUSOLLARIMuaj më parë
 • Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

  Xhejsi KalziqiXhejsi KalziqiMuaj më parë
 • Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. algones.info/global/r9aWl6nHooqQzX0/video

  VeglaVeglaMuaj më parë
 • 🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥

  JoannaJoannaMuaj më parë
 • ❤️❤️

  EglaEglaMuaj më parë
  • Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

   opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
 • I'm

  Baby Lian 2Baby Lian 2Muaj më parë
  • Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

   opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
 • Mos em myt

  Mira MaalMira MaalMuaj më parë
 • Te do Valina

  Majlinda KajtaziMajlinda KajtaziMuaj më parë
  • Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

   JoannaJoannaMuaj më parë
 • Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli

  Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACGAlbanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACGMuaj më parë
 • 💕💕

  Besnik IshmakajBesnik IshmakajMuaj më parë
 • Ylli Limani je nje talent😊😊😊

  Arbana KarakushiArbana KarakushiMuaj më parë
 • E bukur 👏👏

  Rei BeguRei BeguMuaj më parë
 • Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

  Atdhe XharavinaaAtdhe XharavinaaMuaj më parë
 • Bellissima

  Genci MemaGenci MemaMuaj më parë
 • Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️

  miri jakmiri jakMuaj më parë
  • Oh, you look cool though.

   bodoti qwiubodoti qwiuMuaj më parë
 • E du😭🥺❤️

  Âłîśśâ ŠûññßhîńęÂłîśśâ ŠûññßhîńęMuaj më parë
  • dashni

   bodoti qwiubodoti qwiuMuaj më parë
 • shum musika e bukur

  qendresa nesaqendresa nesaMuaj më parë
 • Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq

  soinu foigsoinu foigMuaj më parë
 • 👍

  Florentina KelmendiFlorentina KelmendiMuaj më parë
 • Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

  Bessa FeriziBessa FeriziMuaj më parë
 • Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

  Al VidzAl VidzMuaj më parë
 • Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

  hen kohen koMuaj më parë
  • Super

   soinu foigsoinu foigMuaj më parë
 • You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice

  nuk kam frig kam frig več prej zotitnuk kam frig kam frig več prej zotitMuaj më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • ❤❤❤🤞😕

  Elona GuriElona GuriMuaj më parë
 • Your awesome?

  bodoti qwiubodoti qwiuMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏

  sidorela bashasidorela bashaMuaj më parë
  • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

   hen kohen koMuaj më parë
 • Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt

  Brusilda MarkuBrusilda MarkuMuaj më parë
 • Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

  Sara ArifajSara ArifajMuaj më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • algones.info/global/oJvMn4jWq5OMr5E/video

  FlordiFlordiMuaj më parë
 • super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni

  Princi DasaretPrinci DasaretMuaj më parë
 • Oh, you look cool though.

  opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
 • Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏

  AlSnipexAlSnipexMuaj më parë
 • 𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺

  Egli ChannelEgli ChannelMuaj më parë
 • みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.

  Angelina 37Angelina 37Muaj më parë
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
 • 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

  Μirada LezajΜirada LezajMuaj më parë
 • Super

  Emanuela SkopeciEmanuela SkopeciMuaj më parë
 • O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt

  ????????????Muaj më parë
 • Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli

  Liljana NdoniLiljana NdoniMuaj më parë
 • KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA

  ermal duzhaermal duzhaMuaj më parë
 • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  zuygj bnsvzuygj bnsvMuaj më parë
  • Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian21 ditë më parë
 • Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz

  Say TSay TMuaj më parë
 • Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

  Regdu GehtRegdu GehtMuaj më parë
ALgones