“Njerëzit qeshin me ty, je banal”, Përplasja Andi Bushati - Henri Çili në "Të Paekspozuarit" -Arkivë

18 Kor 2021
70 894 Shikime

Debat mes gazetarit Andi Bushati dhe Henri Çilit gjatë emisionit "Të Paekspozuarit" - 9 Nëntor 2017

Komente
 • Është gjynah që ke mbiemrin Bushati qyterarja sa i etur paeali qytetarja

  fatbardha triglionefatbardha triglione15 orë më parë
 • Cdo gje qe behet e ben rama o bushat... Riks

  Lorenz TushaLorenz TushaDitë më parë
 • Plehra funderina jeni të gjithë lepirsa pushtetesh

  BLEND LONDONBLEND LONDON3 ditë më parë
 • U gjet ky Harry Speci...ky ka pas hum me koh.. Kush e gjet...ore.../(i thon çka hupt mos u gjet..) ....Lpin Saliun ...lepin Ramen Lpin Veliun...nese vjen ne pushtet lepin dhe ariun

  Sabi BaliajSabi Baliaj6 ditë më parë
 • Te dy jeni cop-cope

  Bujar NallbaniBujar Nallbani6 ditë më parë
 • Ça respekti mund te kesh per nje nje njeri qe si pelqen emri i tij ( si mund ta ket emrin e vertet henri çili )

  Klodian QevaniKlodian Qevani9 ditë më parë
 • O bushtrak o byth.

  Mani ManiMani Mani9 ditë më parë
 • Pervec ermalit ju te tjeret jeni qenër-bir-qenësh.

  live videolive video11 ditë më parë
 • Rrespekt per Bushatin , jua perplas ktyse zagarve surratit !

  gurgacgurgac12 ditë më parë
 • Ku keni shanc juve te kapni bushatin o amatora te lodhur bushati ta thot ne balle ca ka esht i drejtperdrejt

  london g london glondon g london g12 ditë më parë
 • Ky Çili është ni Legen.

  O KO K13 ditë më parë
 • Henry byth lepirsi i rilindjes 😉 Mero Gelbaze dikur ishte krah Berishes sot krah Edi Rames 😉😜

  Drita GjoniDrita Gjoni13 ditë më parë
 • Si È.Cili Bushati Jane pisanjoz edhe servila

  Arjan BeratArjan Berat13 ditë më parë
 • Bushati esht nje nder 1 milion si njeri i lir dhe gazetar profesionist , i pa varur , i pa korruptuar , i pa anshem , patriot , rebel , 👏👏 respekt pa fund per bushatin , dhe per ylli rakipin me emisionet e tij ne te mir te qytetarve ne te drejtat sic jan , Ku cili esht nje gruaqir familje shkerdhyer , nje i akuzuar per korrupsion njeri qe ska me fytyr te dal ne medja me fytyren e tij si ropqir

  anonymous 2020anonymous 202013 ditë më parë
 • Eh more cili more cili 🤦‍♂️🤦‍♂️

  Daily ThingsDaily Things14 ditë më parë
 • Naim Çili Hajdut Me University

  KøLī kølKøLī køl14 ditë më parë
 • OR BYTH QIR SHMILI

  Aa BbAa Bb14 ditë më parë
 • Vetem te zihesh me te gjithe o Andi ... si ke fytyre ????

  K LK L14 ditë më parë
 • Nivel shumë I ultë dialogu në studio

  Flamur HazizajFlamur Hazizaj14 ditë më parë
 • Shif qa emri ka Henri njeri I korruptur brez pas brezi. Qen rrugesh

  Sev BresaSev Bresa14 ditë më parë
 • Une nuk kam simpati per kerkend.Sepse une duke pasur dy fakultete te gjith keto me duken si hsjvan. Hajvanizmi eshte u I vertete sepse nuk bem hair ka 30 vite.

  Qazim BerberiQazim Berberi15 ditë më parë
 • O Kone je bo si qen kone o Bushat

  Arben bunacaArben bunaca15 ditë më parë
 • Çili me vjn keq por j shume rende dhe vite larg Bushatit.

  Alpha RentAlpha Rent15 ditë më parë
  • eshte cike larg .. ne burg me duket

   Alban K.Alban K.7 ditë më parë
 • Bravo Bushat si dridhet Henri si ato kurvat

  Marjeta NgurzaMarjeta Ngurza15 ditë më parë
 • Bravo te madhe ja the te gjitha hajdutit

  Marjeta NgurzaMarjeta Ngurza15 ditë më parë
 • Po ky pa le se cfare ka pritur(Bushati) nga Rama po ky se pordhi ,kete e ate Zhejin. Kete e diskretituan ne Terbac kur percollen Viton,po ky eshte nje lango qe ka bredhe kudo me leket e shqiptareve. Legen.

  Fadil HitajFadil Hitaj15 ditë më parë
 • Sjan politikat asigjo ca jeni ju skuthat e kokrrat e baxhellave qe keni honger nga te dyja anet.

  Brace BraceBrace Brace15 ditë më parë
 • O te gjithe ca jeni ne ate Studio keni me te korroptuar se vete politika.o maskarej .

  Brace BraceBrace Brace15 ditë më parë
 • Andi o nip blloku je komunist dhe ne gen

  Sander KaciSander Kaci15 ditë më parë
 • Kazan ku trazohet çorba e prishur nga "gazetaret "medioker shqiptare. ..

  Dimitris KodDimitris Kod16 ditë më parë
 • Enri legeni ose baxhella

  Feriz ferizFeriz feriz16 ditë më parë
 • Te lumte z. Bushati ky Cili eshte me lengaraqi nga te gjithe

  Refat FierRefat Fier16 ditë më parë
 • Ca bani me hashashin ky Çili apo sdini gjo… Ky a pusht komplet …

  Muzik live ShqipMuzik live Shqip16 ditë më parë
 • Hahahahaha Edi Rama ika fut nè kurth pronart e mediave Kta kan pèr ti ngran kokat njèri tjetrit Edi Nummer 1

  Ricci RicceRicci Ricce16 ditë më parë
 • Respekte Bushat njesh si gjithmon

  LandiLandi16 ditë më parë
 • Prape naim cili prape ky sumqir kjo monster pedofilie

  jehon bravojehon bravo16 ditë më parë
 • Gjall qenka Cili apo qameti zgjat tre dite nji got vere nga pase dhe harrohet

  Nexhip KararajNexhip Kararaj16 ditë më parë
 • Andi thupe e thupe e thupe thupe vetem muhabete kafesh ben gjithmone ,thashethemegji .Sdi te lidhesh dy fjale kurr ,je shume i besdishem .

  Kei KeiKei Kei16 ditë më parë
 • Bushat .Edhe pse me shume rezerva ndaj teje per qendrimet e nje-anshme qe mban dihen ato ,kete rradhe vertetove se po te deshi by..a ju jep racionin kujt do te korruptuari psh. ketij Cili .Ja numerove kaq sakte edhe bukur sa tavani po i dukej dysheme .Nuk po perseris te njejtat gjera pasi analiza jote Bushat e zhvesh kok - e kembe kete "Lapanjoz"skutash.Pra te duam Bushat kur Ju qelloni si majtas edhe djathtas.

  Genci VloreGenci Vlore16 ditë më parë
 • Ky cili eshte legen komuniste nga fryne era katunar labinoti

  Agim KlanxhiAgim Klanxhi16 ditë më parë
 • Rasti çili qe financin me humbje gazeten do ishte logjik po qe kombetar po si servil çilit dhe I shkon urime

  Meri MingaMeri Minga16 ditë më parë
 • "Te gjitha u thane",...."te gjitha u didaskuan" sipas mentalitetit "demokratik" te pretenduar...... vetem per :_KATHARSIS, nuk belbezoi askush!!!.

  YPSOMA 731!YPSOMA 731!16 ditë më parë
 • Sekseri i qeverise ne vend qe te ishte ne burg del e jep leksione demokraciez

  tan pitertan piter16 ditë më parë
 • Jeni gazetare llum te shitur te gjithe ,pa ideale jeni sahanlepiresa pa dinjetet ju e felliqni profesionin e gazetarit.

  Edi RrugaEdi Rruga17 ditë më parë
 • Bushati eshte I njejti gjithmone

  Tigri TigriTigri Tigri17 ditë më parë
 • Cili je nje i shitur si gjithe te tjeret e rangut tend jo vetem ne Shqiperi por ne te gjithe vendet e tnera.

  SenkaiDezu YTSenkaiDezu YT17 ditë më parë
 • O bushati pusho se na dhe daten

  Vera KiakoVera Kiako17 ditë më parë
 • Çil burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O media ordinere mos ftoni burgaxhinj ne emisione,çfare shembulli jepni tek qytetari!!!!!😡😡😡🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O Henri burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽

  Bardyli King of IllyriaBardyli King of Illyria17 ditë më parë
 • Ky si e ka emrin ka shume mundesi Henri nuk e ka duhet ta kete ndryshuar emrin si gjarpri qe ndryshon lekuren

  G-Armour 7G-Armour 717 ditë më parë
  • Quhej faslli naim

   jehon bravojehon bravo16 ditë më parë
 • Cili s'ka shtylle kurrizore fare. Krimb i ndyre

  beyond infinitybeyond infinity17 ditë më parë
 • Mero Gelbaza nuk nxjerr lek nga shteti!?

  Pajtim LogaPajtim Loga17 ditë më parë
 • Keta bejne gam gam qe t’u hedhin ndonje kocke! Pa dyshim te gjithe kane konflikte interesi, te pa dobishem per publikun !

  Astrit TollovinaAstrit Tollovina17 ditë më parë
 • po ky çfar lyp këtu Plehër Bythqirë(henri Muti)

  Tata Mata TeTata Mata Te17 ditë më parë
 • Pavaresisht se kush eshte, Çili nuk del me ne tv. Tregoj karakter. Kurse Rakipi pranoj hapur qe kishte mashtruar ne favor te Rames kur mbyti Tiranen dhe sot vazhdon e te jep mend.

  Lupo 89Lupo 8917 ditë më parë
 • O cili i xhbokolle hemjet te fishta ne velipoj qe ti dhan per ti nxjerr nga burku? Po ik o cili Po lepirs je her me te majten her me te djathten

  Xhoni MalajXhoni Malaj17 ditë më parë
 • Bushati djal me bole vetem dhe kundra te gjithve.

  Daniel AliajDaniel Aliaj17 ditë më parë
  • Vetem per bllokun nuk flet...i ben bisht gjithmon bllokut...

   Artin ArtiArtin Arti15 ditë më parë
  • Kur nuk i japin ndo nje kocke rri e leh ter kohen,u bene vite qe ju ka thare gjuha.

   Power DinamiPower Dinami15 ditë më parë
 • Ky cili si kur u arrestu nje her robshi

  Gino CastiglioneGino Castiglione17 ditë më parë
 • Andi bushati je burre me bole te lumte goja cili eshte nje kurve si rama dhe me keq si rama

  john johnjohn john17 ditë më parë
 • Ky Bushati ,na është bërë si krye llafazani papagall i popullit,

  leone leoneleone leone17 ditë më parë
  • Po e vertete flet shume sto i ku eshte ritur do Te mbuloje dhe duket si demokrat

   Vera KiakoVera Kiako17 ditë më parë
 • Mero Baze esh me karakter jo servil.respekte

  Super Djem Trima Fisnikèr AleSuper Djem Trima Fisnikèr Ale17 ditë më parë
 • Te kam xhan o Bushat. Mos u dorezo se do vijne ditet tona !

  erald nojerald noj17 ditë më parë
 • Permendin gazetaret e botes gazetaret tone, jane pronare thone dhe gazetare, po pse ju duket vetja si ata ju, hajde kazane hajde.

  Zeni MyftariZeni Myftari17 ditë më parë
 • A nuk ishte ne burg ky Naimi??

  Chelsea fanChelsea fan17 ditë më parë
 • Hamdi apo Henri e quajn kete rrethistin Cili?

  Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras17 ditë më parë
  • Me duket se e ka Naim emrin e vertet!😀

   Chelsea fanChelsea fan17 ditë më parë
 • Z.Çili dukesh pak i kafshuar!

  Mevlut GremiMevlut Gremi17 ditë më parë
  • Me mireeshte per ty Bushat eshte te vuash per te verteten sesa per cilin qe shperblehet per genjeshtren

   Hajri GjizaHajri Gjiza14 ditë më parë
 • Shume njeri i larte dhe i mire respekte per Bushatin

  Ndrec NdojNdrec Ndoj17 ditë më parë
 • Enri qimi eshte NJe burre legen bashke me Mero gelbazen

  Gasper HilajGasper Hilaj17 ditë më parë
  • Po ky kelyshi i bllokut eshte me i mir !apo nga qe nuk i japin me kocka ben sikur eshte opozitarin...

   Power DinamiPower Dinami15 ditë më parë
 • Bravo Bushat!

  Luftar ZeqajLuftar Zeqaj17 ditë më parë
 • Cili eshte tepsi lepires

  Celi JugCeli Jug17 ditë më parë
 • Ju analistet jeni te gjith lapajnoz ne jne kazan jeni

  Genti MazaritGenti Mazarit17 ditë më parë
 • O cili ti je sahan lepir bythesh

  Genti MazaritGenti Mazarit17 ditë më parë
 • Që të dy Sajan lëpirsa

  Pelivan KocoPelivan Koco17 ditë më parë
 • Henri cili eshte intresaxhi i madh .Nga Bersha shkon te Rama dhe e shpall politikanin e vitit sapo mer pushtetin .thote financoj nje medja dhe dal me humbje .Ky surrat pa lare

  Saimir IsufiSaimir Isufi17 ditë më parë
 • O cili jan ujqerit e saliu mos u llafos me ujqerit e saliut

  Nazmije SulceNazmije Sulce17 ditë më parë
 • Bushati i ndrit syt si macok cili shaj ramen te te doj bushati dhe rakìpi qe na vjen per te dh ,,,

  Nazmije SulceNazmije Sulce17 ditë më parë
  • Bravo shoqja komuniste,keshtu te do partia moj letyre.

   Buba BubaBuba Buba17 ditë më parë
 • Bushati njish si gjithmone ndersa Cili shit si gjithmone.

  Marian LacaMarian Laca17 ditë më parë
  • Njish eshte se eshte cun blloku me gjith berish.

   Power DinamiPower Dinami15 ditë më parë
 • Spito koleka te mart me vete se na ben qe te dh,,, o bushat Rames ti hash oshmsrin qe ben ne megjes rama mbrret bushati gomar

  Nazmije SulceNazmije Sulce17 ditë më parë
 • Bushat boll llap llap si nje qen njerzit e kuptojen ty te del shpirti per spiu in e serbit o debil kur flet na vjen per te vjell

  Nazmije SulceNazmije Sulce17 ditë më parë
 • mir ja bane atij qeni bushat spiunit o z.cili

  sherif sinanisherif sinani17 ditë më parë
  • @Buba Buba po ti do na e sjellesh neve komunistave se edhe bushati klysh komunisti e zar blloku ka qen tai lepires kockash

   sherif sinanisherif sinani17 ditë më parë
  • Bravo sherif komunisti,keshtu ju do partia.Dhe grate e gocat do ja coni parties vetem partia te jete mire.

   Buba BubaBuba Buba17 ditë më parë
 • Bravo zoti Bushati per seriozitetin ne analizen e gjendjes aktuale ne Albanistan

  Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras17 ditë më parë
 • Hee ky endri çiljeta çje ti një kokërr horri po do ju vij dita edhe ty

  Leo TropojaLeo Tropoja17 ditë më parë
 • Andi Bushati vjen nga familje spiunesh dhe sigurimit ne kohen e diktatures, thjesht per ta kujtuar.

  genci safagenci safa17 ditë më parë
  • Po ky endri nga cila lloj familje vje a e din të gjith komunistat socialista jan se të perndjekur politik ka pak edhe skan perfitu asigje akoma demshperblimet si kan mar dmth çunat e enverit klysha komunistash e kan ket vend

   Leo TropojaLeo Tropoja17 ditë më parë
 • Henri bytha

  Emiliano EmilianoEmiliano Emiliano17 ditë më parë
 • Analisiste e tryezave teliviziv te kenaqin kan shum ide se cfar idesh kan keto in fame ti japesh buke me henger nuk e kuptoj ne cfar shpikje bejne keto te babzitur

  André CelaAndré Cela17 ditë më parë
 • O Bushat ti sduhet te na japesh mend je klysh bllokmeni dhe komunisti:Jeni ju plera prandaj nuk hapen dosjet e sigurimit e keni mar ju nè dor shqipèrin ju fèmit e ish komunistve tè PPSH

  Festim GjFestim Gj17 ditë më parë
 • Cili esht bo per te Aida Shtino, ka humb

  teodor mihoteodor miho17 ditë më parë
 • Çili çili familjen te pilli

  No ReasonNo Reason17 ditë më parë
 • Sa gra ke ndruar Bushat? Je i peshtire..Babai si eshte ..nuk kafshon dot tani si ne vitet 70 ..qe kafshonte te burgosurit. Ka lene te birin tani Andin se I ka dhembet me te mprehta.👿😈😈😈😈😈😈😈😈

  K LK L17 ditë më parë
 • Përplasje apo kazanësh?!🤔🤔🤔

  Bigboom ShakaloomBigboom Shakaloom17 ditë më parë
 • Ore nga behet prof henri cili🤔🤔😂😂😂😂

  Vlonjat VloraVlonjat Vlora17 ditë më parë
 • Ta kam then ,kur ishe balle per balle me Edin tu mor goja.me ata te.tjeret ben gam,gam

  Artur AlushiArtur Alushi17 ditë më parë
 • Andi je skarzo si gazetar. Asnje fjale te mire i shan te gjithe.mah

  Artur AlushiArtur Alushi17 ditë më parë
 • Bushati e ka mir ne kte rast..cili esht me ramen aot neser kalon me bashen

  Fan VidiosFan Vidios17 ditë më parë
 • Bravo bushat

  Spiridon AciozSpiridon Acioz17 ditë më parë
 • Klyshat e komunistave ngaterrohen nga gjelozia per njeri tjetrin e populli shqiptar I verbuar dhe I mashtruar mbas parave nuk e kupton se komunistat nuk kan ikur kurre dhe kurre nuk I kan sjell para drejtesis per krimet e genocidin qe ka bere per gadi 50 vjet tani hiqen si Demokrat te pa pare 😢

  FL PFL P17 ditë më parë
 • Njerzit jo qeshin me ty o idiot Bushat, por te urrejne.

  Gezim BracajGezim Bracaj17 ditë më parë
 • Mos u dridhe Bushati bjeri drejte

  Hysen ShehuHysen Shehu17 ditë më parë
 • Nipi i Hysni Kapos, e kupton shqiptari se kush drejton mediat ne Shqipni dhe pse askush nuk bën zë se Andi i biri kujt është; Babai Mehdi Bushati, Dhëndër i Hysni Kapos, ka qënë shefi i Sigurimit të Shtetit në rrethin e Lushnjës dhe në vitet 1973 - 1979 kryetar i Degës 8 (Grupet antiparti, kundërrevolucionare, internim-dëbimet) në Drejtorinë e Parë të Sigurimit. Fëmijët: Andi Bushati (1969), Mirlinda Bushati (1973).

  SAMI FLAMURISAMI FLAMURI17 ditë më parë
  • Ky mund te jete me i keqi ne Shqiperi ama te pakten pushetit i del kunder si njerit si tjetrit.

   Markelian PrendiMarkelian Prendi17 ditë më parë
  • Po komunistat dhe kta patronazhistat spihuna muta e gezun ket shqiperi ky endri esht qen ky popull injorantash kta duhet zhduk

   Leo TropojaLeo Tropoja17 ditë më parë
 • Ti Bushati je i pa pergjegjeshem per ate qe flet , je mercenare i Berishes edhe ka mundesi te marri me vete .

  ismet memaismet mema17 ditë më parë
  • O letyra po ky idhulli juaj mos eshte gje djali I kristaq komunistit apo I harroni kur nuk ju intereson.

   Buba BubaBuba Buba17 ditë më parë
  • Nipi Hysni Kapos ; djali i Mehdi Bushatit;Dhëndër i Hysni Kapos, ka qënë shefi i Sigurimit të Shtetit në rrethin e Lushnjës dhe në vitet 1973 - 1979 kryetar i Degës 8 (Grupet antiparti, kundërrevolucionare, internim-dëbimet) në Drejtorinë e Parë të Sigurimit. Fëmijët: Andi Bushati (1969), Mirlinda Bushati (1973).

   SAMI FLAMURISAMI FLAMURI17 ditë më parë
 • Ju bashk me politikanet ose partiaket🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤣🤣

  Altin LucaAltin Luca17 ditë më parë
ALgones