Lumi B ft Xhensila - Prit pak

22 Qer 2021
11 043 682 Shikime

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
instagram.com/lumib/

Follow Xhensila on IG:
instagram.com/xhensilamyr...


Komente
 • Kur iki be plazh vetem kte dergoj

  armando faniarmando fani17 orë më parë
 • Llllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllĺlĺllĺllllllllllllllllĺllllĺlllĺllĺllĺĺllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllĺllllllllllĺlllllllllllllllllllĺllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllĺlllllĺllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllĺlllllllĺĺllĺllllllllllllllĺĺlllĺlĺlllllllĺĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺĺĺlllĺĺĺllllllllllĺllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllĺlllĺllllllllllllllĺĺĺllllllllĺllllllllllllllllllllllllllllllllllĺllllllllllllllllllllllllllĺlllllllllllllllĺĺlĺlĺĺlĺĺllĺĺĺllllllllllllĺlĺlllllllllĺlĺlllllllllllllllllĺllwwwwwwwwwwwwwwwwwww00wwwwwwwwww00zazpoopooooooooooooooooooooooo9ooooo00o0oop0oopoooo00o0oo⁰2

  Besi CuciBesi CuciDitë më parë
 • 😍

  Albi ImeriAlbi ImeriDitë më parë
 • e theve motorin ne mes

  klodjan torinoklodjan torino2 ditë më parë
 • The best Albania 🇦🇱

  Elidon JakuElidon Jaku2 ditë më parë
 • Po Po kuptoj m

  stela beustela beu2 ditë më parë
 • Bravo 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Mehdi AlijaMehdi Alija3 ditë më parë
 • Buonaserata.Buon Agosto..Bella Canzone .Dio vi benedica....BRAVISSIMI...CHEF DE RANG SALA RESTAURANTE ITALIANO....KISSSS

  saverio antolinisaverio antolini3 ditë më parë
 • Shum bukur xhensila je super artiste

  Serxho VloreSerxho Vlore3 ditë më parë
 • Xhensila💥👑💎❤️❤️❤️❤️from Ukraine👏👏👏👏

  Elena KyivElena Kyiv4 ditë më parë
 • Oi xhensila vdeksha une siper teje😂

  Ani CaniAni Cani5 ditë më parë
 • Beautiful song

  ravinder singhravinder singh5 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve

  Valbona PergjergjiValbona Pergjergji6 ditë më parë
 • Xhensila je yll

  Alketa SinaniAlketa Sinani6 ditë më parë
 • Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂

  Amelia MancelliAmelia Mancelli7 ditë më parë
 • Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂

  Orgesa LitaOrgesa Lita7 ditë më parë
 • prit Pak 🐣

  Emiliano StarovaEmiliano Starova8 ditë më parë
 • Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet

  TonyTony8 ditë më parë
 • Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍

  Lela SeliLela Seli8 ditë më parë
 • si me bythe si pa bythe XHENSILA

  ermal merkajermal merkaj8 ditë më parë
 • top hit

  kujtim hoxhajkujtim hoxhaj8 ditë më parë
 • o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke

  urim ndouurim ndou8 ditë më parë
 • Ik degjo dhurata doren

  Lyrics videoLyrics video8 ditë më parë
 • 💩💩💩💩

  Elidon IslamiElidon Islami8 ditë më parë
 • حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃

  Jamila FardiJamila Fardi9 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏

  regina Ndociregina Ndoci9 ditë më parë
 • Sranje abanska govna

  Zmaj ZmajZmaj Zmaj9 ditë më parë
 • Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

  Alban fierAlban fier9 ditë më parë
 • So cute

  lumturije baftiulumturije baftiu9 ditë më parë
 • Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

  L GashiL Gashi10 ditë më parë
  • Xhensila o vllai jo Gjergji 🤦‍♂️

   Taulant PepajTaulant Pepaj4 ditë më parë
  • Bravo

   Αντρεας ΧοτζαΑντρεας Χοτζα5 ditë më parë
 • Ha

  Gaya BudoyanGaya Budoyan10 ditë më parë
 • shumë e bukur kënga xhensila je super

  Ejlyl28 B097Ejlyl28 B09710 ditë më parë
 • Kenga me e shpifur kjo eshte

  Etleva ShabaniEtleva Shabani11 ditë më parë
 • Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

  shani yanshani yan11 ditë më parë
 • super

  ahmed Soummarahmed Soummar11 ditë më parë
 • Nov ozt a bucor

  fatbardh rosafatbardh rosa11 ditë më parë
 • Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

  butterfly🦋butterfly🦋11 ditë më parë
  • @shani yan 😂😂

   butterfly🦋butterfly🦋10 ditë më parë
  • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

   shani yanshani yan11 ditë më parë
 • E

  elena xhikaelena xhika11 ditë më parë
 • Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

  Dorjan AhmetajDorjan Ahmetaj12 ditë më parë
 • Skandallll!!!!

  Merkaj DorinaMerkaj Dorina12 ditë më parë
 • Albanskenderaj

  Mr7ElkingMr7Elking12 ditë më parë
 • Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

  Arjana TankuArjana Tanku12 ditë më parë
 • Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

  Teodora NdoniTeodora Ndoni12 ditë më parë
  • se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

   dolimi jotoodolimi jotoo12 ditë më parë
 • Kjo esther musical me e more ne bote

  Gerti ShefteliaGerti Sheftelia12 ditë më parë
 • Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

  KOSTIKA LIKOLLARIKOSTIKA LIKOLLARI13 ditë më parë
 • Oj

  Semira GjureciSemira Gjureci14 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Semira GjureciSemira Gjureci14 ditë më parë
 • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

  serry ciokserry ciok14 ditë më parë
 • Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

  MAYAMAYA14 ditë më parë
 • Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

  Brikena HasaniBrikena Hasani15 ditë më parë
 • Sa femer e peshtirt

  Florinda LisajFlorinda Lisaj15 ditë më parë
  • 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   serry ciokserry ciok14 ditë më parë
 • Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

  mikoy huiomikoy huio15 ditë më parë
 • Urime te dyve xhensila dhe lumi b

  Klevis FejzolliKlevis Fejzolli15 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Nari CaniNari Cani16 ditë më parë
 • algones.info/crone/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ

  Mensur Kadriu ( Official 2020 )Mensur Kadriu ( Official 2020 )16 ditë më parë
 • Super hit , suksese

  elena xhikaelena xhika16 ditë më parë
  • Yje 😙😙😙

   mikoy huiomikoy huio15 ditë më parë
 • Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

  Elsa Renis MatiasElsa Renis Matias16 ditë më parë
 • Kenge e bukur

  amarildo Bozaamarildo Boza16 ditë më parë
 • Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

  besadurresbesadurres16 ditë më parë
 • 🎧🎧

  Georgina’s VlogGeorgina’s Vlog16 ditë më parë
 • Mua me pëlqen shume

  Ervis LamceErvis Lamce16 ditë më parë
 • Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

  QazimiQazimi16 ditë më parë
 • 🔥

  πTIMπTIM17 ditë më parë
 • 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  wil sonwil son17 ditë më parë
 • Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

  Rosetta MorosiniRosetta Morosini17 ditë më parë
 • 00

  lea amblea amb17 ditë më parë
 • Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

  anxhelka🍫💫anxhelka🍫💫17 ditë më parë
 • This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

  Daniyal ADaniyal A17 ditë më parë
 • Yje 😙😙😙

  Alkena KenaAlkena Kena17 ditë më parë
 • Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

  Shkelzen XeniShkelzen Xeni17 ditë më parë
 • Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

  LucidDreaming XLucidDreaming X17 ditë më parë
 • Lum Likja qe të ka 😂

  blue beachblue beach18 ditë më parë
 • Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

  Klea GugaKlea Guga18 ditë më parë
  • A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss13 ditë më parë
 • Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

  Miranda FurrariMiranda Furrari18 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🎤👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi18 ditë më parë
 • Super hit ❤❤❤

  Anila DurresAnila Durres18 ditë më parë
  • Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

   bodoti qwiubodoti qwiu17 ditë më parë
 • Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

  Ritvan RrapiRitvan Rrapi18 ditë më parë
 • Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

  Z. A.DZ. A.D18 ditë më parë
 • محلا هالصوت

  Allawi SAllawi S19 ditë më parë
 • 2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

  Xhevdet BerishaXhevdet Berisha19 ditë më parë
 • O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

  e be b19 ditë më parë
 • O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

  najfi bushinajfi bushi19 ditë më parë
 • Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

  Shahir QerimiShahir Qerimi19 ditë më parë
 • Wow🤍

  ♡︎GRE♡︎♡︎GRE♡︎19 ditë më parë
 • Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

  Tuk TukTuk Tuk19 ditë më parë
 • Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

  Heart LoveHeart Love19 ditë më parë
 • Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

  irsa liciirsa lici19 ditë më parë
 • Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

  Lucky RollLucky Roll19 ditë më parë
 • Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

  aswer huioaswer huio19 ditë më parë
  • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

   CassieCassie19 ditë më parë
 • Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

  xhani ibershimixhani ibershimi19 ditë më parë
 • Bravo je shume bukur hit super

  Nadire LikaNadire Lika20 ditë më parë
 • Skena e rihannes

  mirseda cekanimirseda cekani20 ditë më parë
 • Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

  ShimaStudioShimaStudio20 ditë më parë
 • Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

  Romina KoreRomina Kore20 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

  orgita shejiorgita sheji20 ditë më parë
 • Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

  *noemimerdani**noemimerdani*20 ditë më parë
 • U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

  Gentiana HushiGentiana Hushi20 ditë më parë
 • 💞💞

  ΣούΣού20 ditë më parë
 • 😍😘😗😙😚🤩

  Sara NurellariSara Nurellari20 ditë më parë
 • Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

  Klea BaciKlea Baci20 ditë më parë
 • A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

  Gazmend SulaGazmend Sula20 ditë më parë
ALgones