Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

28 Mar 2021
217 642 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente
 • Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍

  Anxhi GertiAnxhi Gerti2 orë më parë
 • BRAVO.MIREMENGJES FITORE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi4 orë më parë
 • 👏👏👏👏

  Dorian ShabaDorian Shaba4 ditë më parë
 • Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

  kam mendimin timkam mendimin tim4 ditë më parë
 • Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

  Ardian ÇoçajArdian Çoçaj5 ditë më parë
 • O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

  sidorela gjonisidorela gjoni6 ditë më parë
 • BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

  Erjon MusarajErjon Musaraj6 ditë më parë
 • Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

  Erjon MusarajErjon Musaraj6 ditë më parë
 • Cfar super zeri wooow

  Angel AngelAngel Angel6 ditë më parë
 • OK.

  Zana VorpsiZana Vorpsi7 ditë më parë
 • Bravo naçut

  aroma cateringaroma catering7 ditë më parë
 • Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .

  Areti GoxhajAreti Goxhaj7 ditë më parë
 • Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍

  Shpetimi HasaniShpetimi Hasani7 ditë më parë
 • E bukur ,e ndjere !!!

  Tatjana TosuniTatjana Tosuni8 ditë më parë
 • Zeri me i veçant i artisteve djem

  Renato ElmasRenato Elmas8 ditë më parë
 • Bravo

  Rafaela HaxhirajRafaela Haxhiraj8 ditë më parë
 • OK

  Zana VorpsiZana Vorpsi8 ditë më parë
 • OK.

  Zana VorpsiZana Vorpsi8 ditë më parë
 • Xhoi Molla te pershendes 😊

  silva gjonisilva gjoni9 ditë më parë
  • 🥺🥺 perl

   Xhoi MollaXhoi Molla6 ditë më parë
 • Shume kenge e ndjere dhe profesionale

  Arlinda DemirajArlinda Demiraj9 ditë më parë
 • Super

  Elisabeta Firaj1Elisabeta Firaj19 ditë më parë
 • Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë

  Igli IslamajIgli Islamaj9 ditë më parë
 • I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.

  Zana VorpsiZana Vorpsi9 ditë më parë
 • I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi10 ditë më parë
 • Duket dora e irkencit super harmoni

  Eris KananiEris Kanani10 ditë më parë
 • Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍

  Alina LupascuAlina Lupascu10 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️

  Sanie SulollariSanie Sulollari10 ditë më parë
 • Super keng 💫

  Eduart HidaEduart Hida10 ditë më parë
 • E bukur si kenge

  Klaudia LuziKlaudia Luzi10 ditë më parë
 • Ok.

  Zana VorpsiZana Vorpsi10 ditë më parë
 • BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.

  Zana VorpsiZana Vorpsi10 ditë më parë
 • e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍

  ledina gjoroveniledina gjoroveni11 ditë më parë
 • 😍😍 I love it 🥰

  Linda BaqajLinda Baqaj11 ditë më parë
 • 👏 👏 Suksese Lorenc!!

  Mimoza HoxhaMimoza Hoxha11 ditë më parë
 • 👏

  Migena LalaMigena Lala11 ditë më parë
 • BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi11 ditë më parë
 • U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi11 ditë më parë
 • Shume e bukur

  Mirela MyftiuMirela Myftiu11 ditë më parë
 • Shume shume e bukur 🥺🤍

  Jeta JetJeta Jet12 ditë më parë
 • Shume e bukur. Suksese

  Dorina PojaniDorina Pojani12 ditë më parë
 • OK.SH.BUKUR.

  Zana VorpsiZana Vorpsi12 ditë më parë
 • Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏

  Sildorela LaskaSildorela Laska12 ditë më parë
 • Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍

  fabssfabss12 ditë më parë
 • PERLE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi12 ditë më parë
 • Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund

  ela elaela ela12 ditë më parë
 • URIME NGA ZEMRA.

  Zana VorpsiZana Vorpsi12 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩

  Sonila QehajajSonila Qehajaj12 ditë më parë
 • Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰

  Elida KaikuElida Kaiku13 ditë më parë
 • Super kënga 👏👏

  Tefta HoxhaTefta Hoxha13 ditë më parë
 • Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤

  Tea ForiTea Fori13 ditë më parë
 • Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁

  MR BesnikMR Besnik13 ditë më parë
 • Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏

  Neritan DritanNeritan Dritan13 ditë më parë
 • Nje keng qe te emocionon pafund❤

  egi egiegi egi13 ditë më parë
 • SHUME E BUKUR.

  Zana VorpsiZana Vorpsi13 ditë më parë
 • Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍

  Soni PlasariSoni Plasari13 ditë më parë
 • Suksese 💕

  Esmeralda HalilajEsmeralda Halilaj13 ditë më parë
 • Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike

  Minavere MujkaMinavere Mujka13 ditë më parë
 • Shume bukur , suksese

  Mirjeta LleshiMirjeta Lleshi14 ditë më parë
 • Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

  Ilirjana CotaIlirjana Cota14 ditë më parë
 • SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up

  SILVER43562SILVER4356214 ditë më parë
 • 💔

  Sonilda BroziSonilda Brozi14 ditë më parë
 • LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .

  Zana VorpsiZana Vorpsi14 ditë më parë
 • KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.

  Zana VorpsiZana Vorpsi14 ditë më parë
 • Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰

  Klodiana BandilliKlodiana Bandilli14 ditë më parë
 • 🥇💞💞

  Anila AlajAnila Alaj14 ditë më parë
 • Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍

  Redona ToskaRedona Toska14 ditë më parë
 • Super Lorenc Super👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciao14 ditë më parë
 • Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume

  Shpresa XhShpresa Xh14 ditë më parë
 • Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶

  Bea SkrzynieckiBea Skrzyniecki14 ditë më parë
 • Bravo 👏 😍

  Lina KajaLina Kaja14 ditë më parë
 • La mia canzone preferita ❤️

  Emanuele PicozziEmanuele Picozzi14 ditë më parë
 • Eh sa veta e gjejne veten ketu....

  irida zguroirida zguro14 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘

  Dajana DuljaDajana Dulja14 ditë më parë
 • I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌

  ༄𖣘Rovena𖣘༄༄𖣘Rovena𖣘༄14 ditë më parë
 • Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!

  Lala D LumturieLala D Lumturie14 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👼

  Era AldaEra Alda15 ditë më parë
 • Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!

  Aureola ALAureola AL15 ditë më parë
 • Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥

  Majlinda GjyzeliMajlinda Gjyzeli15 ditë më parë
 • Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : algones.info/class/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html

  AVD DigitalAVD Digital15 ditë më parë
 • The best songs 👏👏👏

  Erda AmedaErda Ameda15 ditë më parë
 • Shume e bukur!

  Ornela PriftiOrnela Prifti15 ditë më parë
 • Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  My LoveMy Love15 ditë më parë
 • Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍

  My LoveMy Love15 ditë më parë
 • Melodi jete😍❤

  Dea ShutinaDea Shutina15 ditë më parë
 • Perl Lorenc ❤️

  Marinela AliaMarinela Alia15 ditë më parë
 • Suksekse

  Nuri CanajNuri Canaj15 ditë më parë
 • Suksese🔥🔥🔥

  Jurgen PecnikajJurgen Pecnikaj15 ditë më parë
 • TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔

  Dea HoxhajDea Hoxhaj15 ditë më parë
 • 🥰🥰🧿🧿💜💜

  ersilda dervishllariersilda dervishllari15 ditë më parë
 • 'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇

  paola varfipaola varfi15 ditë më parë
 • Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤

  Dajan ZyberiDajan Zyberi15 ditë më parë
 • Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏

  Hodo BessHodo Bess15 ditë më parë
 • Urime kenge shm e bukur!

  Dhurata BeqoDhurata Beqo15 ditë më parë
 • Belissima

  Mirela vathajMirela vathaj15 ditë më parë
 • Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10

  Kejvin ÇikaKejvin Çika15 ditë më parë
  • @Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.

   Kejvin ÇikaKejvin Çika4 ditë më parë
  • @Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10

   no nameno name9 ditë më parë
  • Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe

   Nevila NevilaNevila Nevila13 ditë më parë
 • ------------------》❤ I hap syt gjaku me ndalet Pa kujtime jetoj Ne parajs ndoshta te falin Por un jo🙈 Nuk eshte e let te lendohesh Po ti kurr zdo ta kuptosh Dhe un mes lotesh nen dhimbje vallzoj .... Un te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty Aq te kam dashur un pa fund Se te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty ......(🙈❤💉💊)

  Klara klaraKlara klara15 ditë më parë
 • Kenge e kompletuar! Dallohet qarte dora e Irkencit. Teksti, melodia, interpretimi ne nivel relativisht te mire. Deri tani kenga me e kompletuar. Padiskutim do jete nje nga kenget e preferuara te publikut. Suksese! 7.5/10

  EKLIPSEKLIPS15 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur. Suksese

  Lulzim KrasniqiLulzim Krasniqi15 ditë më parë
 • brravo lorenc per zerin,,Irkenc per tekstin . dhe jojo sigurishttt...BRRAVO CUNAAA JENI ME TE MIRET

  Behije HxhBehije Hxh15 ditë më parë
 • Uaaaa, shumë këngë e bukur. Bravo.

  Ilir HidaIlir Hida15 ditë më parë
ALgones