Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

14 Shk 2021
232 643 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Komente
 • Cke schifoooooooo!!!!!👏

  Fiamma MottaFiamma Motta20 orë më parë
 • Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

  Redzep DjokovicRedzep Djokovic20 orë më parë
 • O Klodi je njesh 👏👏👏

  Thelleza MeminajThelleza MeminajDitë më parë
 • Ta çava mallin hahah

  Arted ZiuArted Ziu2 ditë më parë
 • Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

  Ibrahim kaziu pmobileIbrahim kaziu pmobile3 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Unknown NumberUnknown Number3 ditë më parë
 • Sa te pa para ,😂😂😂

  MIRANDA LULAJMIRANDA LULAJ4 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

  Hatixhe HakaHatixhe Haka4 ditë më parë
 • Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

  Fatmir KFatmir K4 ditë më parë
 • Vdiqa 😂😂😂😂

  Berta KolamiBerta Kolami4 ditë më parë
 • Bravo nane

  Parid BalliuParid Balliu5 ditë më parë
 • Përshëndetje

  Rrem ShtufiRrem Shtufi5 ditë më parë
 • Μος τσαι😘

  RuPqRuPq5 ditë më parë
 • 🙉🙉🙉🍈🍋

  Erisa LameErisa Lame6 ditë më parë
 • Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron

  Sokol XhafajSokol Xhafaj6 ditë më parë
 • Hahaha bravo Sa bukur🧡

  Luljeta GjeloshgjokajLuljeta Gjeloshgjokaj7 ditë më parë
 • Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

  Denald HoxhaDenald Hoxha8 ditë më parë
 • Ca qefin e semesss 😂

  Erdo TollumiErdo Tollumi8 ditë më parë
 • Je e madhe pzz

  Arigona KasajArigona Kasaj8 ditë më parë
 • Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

  Kanina AlbaniaKanina Albania8 ditë më parë
 • ok

  Bariam DervishajBariam Dervishaj9 ditë më parë
 • Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

  Lord NewpenaLord Newpena9 ditë më parë
 • Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

  Selim TroqeSelim Troqe9 ditë më parë
 • Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

  Arjana SinaArjana Sina9 ditë më parë
 • O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

  Negi BullaNegi Bulla9 ditë më parë
 • Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

  Artemisia RamaArtemisia Rama9 ditë më parë
 • Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  Laura FilajLaura Filaj9 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣

   Dhurata HatajDhurata Hataj7 ditë më parë
 • Ahahaha

  Aseljana SelaAseljana Sela9 ditë më parë
 • mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

  Lusi LusiLusi Lusi9 ditë më parë
 • O Zot lot fare kjo video🤣

  Nikolaos ChindelisNikolaos Chindelis10 ditë më parë
 • I love both of them 💓mother and daughter

  Merita fushaMerita fusha10 ditë më parë
 • Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

  Ali BeratAli Berat10 ditë më parë
 • O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

  Ali BeratAli Berat10 ditë më parë
 • Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

  Ali BeratAli Berat10 ditë më parë
 • Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

  Ali BeratAli Berat10 ditë më parë
 • Hahaha

  TristaTrista10 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

  Dea BarttoliniDea Barttolini10 ditë më parë
 • Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

  Lolo 82Lolo 8210 ditë më parë
 • O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  Sara RizajSara Rizaj10 ditë më parë
  • Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

   Myrto libertaMyrto liberta8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

  Genta HaxhiuGenta Haxhiu10 ditë më parë
 • Qefin e semes 😂

  Xhulia RamaXhulia Rama11 ditë më parë
 • Turi spinaq 😅😅😅😅

  IriniIrini11 ditë më parë
 • Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

  Bardha 1Bardha 111 ditë më parë
 • Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

  TIRONSI !TIRONSI !11 ditë më parë
 • E gjithe kjo biseda ishte dashuri

  Mario YzajMario Yzaj11 ditë më parë
 • Hahah sa gallat

  Devil YTDevil YT11 ditë më parë
 • Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  Smart InvestingSmart Investing11 ditë më parë
  • 😂😂😂

   Being PavliBeing Pavli11 ditë më parë
 • A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

  Ummu ShabaniUmmu Shabani12 ditë më parë
 • Bravo 😂😂

  Shpendi ZhupaShpendi Zhupa12 ditë më parë
 • 🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

  Shpendi ZhupaShpendi Zhupa12 ditë më parë
 • Ghhaaa😂😂😂

  RELI SaureliRELI Saureli12 ditë më parë
 • Cagallate

  Bihane CiliBihane Cili12 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Bihane CiliBihane Cili12 ditë më parë
 • Ri me lopen mire thet mami

  Petrit MejdaniPetrit Mejdani12 ditë më parë
 • Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

  Engel CjapiEngel Cjapi12 ditë më parë
 • Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

  Ruejda RazaRuejda Raza12 ditë më parë
 • Mua me kenaq theksi I Tyre.

  Albana SNALLAAlbana SNALLA12 ditë më parë
 • O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

  donald koronidonald koroni12 ditë më parë
 • Fantastike fare kjo mami ksaj

  Mariglen DomiMariglen Domi12 ditë më parë
 • Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  Jonnaa JoniiJonnaa Jonii12 ditë më parë
  • @Valter V lol

   Jonnaa JoniiJonnaa Jonii11 ditë më parë
  • Jonnaaaaa??????????????

   Valter VValter V11 ditë më parë
 • Një she je

  Marsel KamolliMarsel Kamolli12 ditë më parë
 • Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  Linda A.Linda A.12 ditë më parë
  • Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen

   1 Albania1 Albania6 ditë më parë
  • Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

   T ShT Sh8 ditë më parë
  • Tamam ashtu

   IriniIrini11 ditë më parë
 • Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

  Markel BrahasaniMarkel Brahasani12 ditë më parë
 • Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  Grizela BardhiGrizela Bardhi12 ditë më parë
  • E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

   Grizela BardhiGrizela Bardhi12 ditë më parë
 • Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

  1112 ditë më parë
 • Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

  2212 ditë më parë
 • Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

  2212 ditë më parë
 • I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

  DeboraDebora13 ditë më parë
 • Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

  Atrwihxxhh GiduibdgAtrwihxxhh Giduibdg13 ditë më parë
 • Hahahahahahahha sa me lot

  Albina RredhiAlbina Rredhi13 ditë më parë
 • Best mama ever for you 💎💎💎💎

  Francesko TottiFrancesko Totti13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Puma 1Puma 113 ditë më parë
 • lot shqipe

  Devi HoxhajDevi Hoxhaj13 ditë më parë
 • hhahahahahahahashahaha

  Lorena SalikajLorena Salikaj13 ditë më parë
 • Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angjelina ShtetoAngjelina Shteto13 ditë më parë
 • Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

  Shero AvdoShero Avdo13 ditë më parë
 • Po lopen ku do e lësh;

  The protector of the truthThe protector of the truth13 ditë më parë
 • Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

  Medi DamaniMedi Damani13 ditë më parë
  • Po shume e vertete!

   Irena AndreaIrena Andrea6 ditë më parë
 • Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

  Medi DamaniMedi Damani13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

  Mariglen ShenajMariglen Shenaj13 ditë më parë
 • Gallat ini per zotin🤣🤣

  Bleona LuesaBleona Luesa13 ditë më parë
 • 😂😂😂 bravo mama

  Julia PalluqiJulia Palluqi13 ditë më parë
 • Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

  Indrit MuraciIndrit Muraci13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

  sava Beratsava Berat13 ditë më parë
 • 4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

  Brunilda BogdaniBrunilda Bogdani14 ditë më parë
 • 😅😅😅🤣🤣🤣

  Murati GentianaMurati Gentiana14 ditë më parë
 • Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska14 ditë më parë
 • Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

  Eva RriskaEva Rriska14 ditë më parë
 • Hahahahaha hahahahahhaah

  Eva RriskaEva Rriska14 ditë më parë
 • O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

  Klodjana PuskaKlodjana Puska14 ditë më parë
 • Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

  Albaa AlbaaAlbaa Albaa14 ditë më parë
 • Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

  Arjan DArjan D14 ditë më parë
 • Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

  Emanuela MarkoEmanuela Marko14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Nila VeizajNila Veizaj14 ditë më parë
 • O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

  Moza MyslymiMoza Myslymi14 ditë më parë
 • 😅😅🥰

  Blerina AbdiiBlerina Abdii14 ditë më parë
 • Turi spinaq😂😂😂😂

  Malvina MalvinaMalvina Malvina14 ditë më parë
 • Bravo

  MiriamMiriam14 ditë më parë
 • Cte semes kerkon atje😂😂😂😂😂😂😂😂😂super lodd😍

  Sadush DaulljaSadush Daullja14 ditë më parë
 • Mua do me vinte turp po te sillet nena ime keshtu si ajo e jotja.

  Patosi DePatosi De14 ditë më parë
 • Lekët e Qumshit i do ti eee,balgat pse nuk i pastron 🤣🤪

  Ridi KulaRidi Kula14 ditë më parë
ALgones