2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27 Mar 2021
5 227 752 Shikime

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*14 orë më parë
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi Brahimaj14 orë më parë
 • algones.info/global/m8S3pnCXoqCSmoE/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen Pikant20 orë më parë
 • Sluskeo

  AA21 orë më parë
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foig6 orë më parë
 • Meda

  AA21 orë më parë
 • algones.info/crone/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  lyric_K1DAlyric_K1DA22 orë më parë
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foig6 orë më parë
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissDitë më parë
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi HoxhaDitë më parë
  • algones.info/crone/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyric_K1DAlyric_K1DA22 orë më parë
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi FejzaDitë më parë
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cucllaDitë më parë
  • algones.info/crone/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyric_K1DAlyric_K1DA22 orë më parë
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe KaanDitë më parë
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt MuratiDitë më parë
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni XheniDitë më parë
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. IDitë më parë
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea VeshiDitë më parë
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyDitë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit EshjaDitë më parë
 • Smyr

  Gashi NoarGashi NoarDitë më parë
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan TufaDitë më parë
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda KelmendiDitë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela KolliDitë më parë
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana Bejaj2 ditë më parë
 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

  SHANMUGHA DASAN KannolySHANMUGHA DASAN Kannoly2 ditë më parë
 • Bravo ....

  Aurel PrecaAurel Preca2 ditë më parë
 • 🔥🌹🔥

  ami lami l2 ditë më parë
 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshs2 ditë më parë
 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

  Aurel PrecaAurel Preca2 ditë më parë
 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  hip hop Raphip hop Rap2 ditë më parë
  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

   minij hooiminij hooi2 ditë më parë
 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  DATSE OFFICIELDATSE OFFICIEL2 ditë më parë
 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

  Serdi DokuSerdi Doku2 ditë më parë
 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

  Bleona XhilajBleona Xhilaj3 ditë më parë
 • 0

  claire t.claire t.3 ditë më parë
 • 😍

  Arjeta R.Arjeta R.3 ditë më parë
 • My song

  teodor Bidateodor Bida3 ditë më parë
 • algones.info/global/rcy9hJrfqaau24k/video

  teodor Bidateodor Bida3 ditë më parë
 • 0 y qqll

  Suzana NeziriSuzana Neziri3 ditë më parë
 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

  PAULIN MEDHAPAULIN MEDHA3 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  JoannaJoanna3 ditë më parë
 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

  Reyhan KurisReyhan Kuris3 ditë më parë
 • Wow🦋💙💜

  lejla Hamitilejla Hamiti3 ditë më parë
 • Super kng

  Jurgen TrojerJurgen Trojer3 ditë më parë
 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  HSB MYLHSB MYL3 ditë më parë
  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

   HSB MYLHSB MYL3 ditë më parë
  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

   JoannaJoanna3 ditë më parë
 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

  ema elenaema elena3 ditë më parë
 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

  Afrim BugariAfrim Bugari3 ditë më parë
 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

  Driton SelmaniDriton Selmani3 ditë më parë
 • best ever

  kancelari ermalikancelari ermali3 ditë më parë
 • hallo

  Hucaj ElvinHucaj Elvin3 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  opzz xsinopzz xsin3 ditë më parë
 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

  Mateo KejsiMateo Kejsi4 ditë më parë
 • Je shum i mire

  Etleva MarkajEtleva Markaj4 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Bealdo DoskuBealdo Dosku4 ditë më parë
 • Kenga me e bukur

  Xhensilda MydiniXhensilda Mydini4 ditë më parë
  • almir6000000goet

   opzz xsinopzz xsin3 ditë më parë
 • Te lumt keng e mrekullueshme

  Leo HalilajLeo Halilaj4 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

  Lavdim LavdimLavdim Lavdim4 ditë më parë
 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

  So llSo ll4 ditë më parë
 • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

  Edmond BullariEdmond Bullari4 ditë më parë
 • Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

  N88 SvN88 Sv4 ditë më parë
 • I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

  The EagleThe Eagle4 ditë më parë
 • Oooo 2ton

  Arianit ImeriArianit Imeri4 ditë më parë
 • ❤❤❤🥰🥰🥰

  zeqie Zendelizeqie Zendeli4 ditë më parë
 • Wow sgum mir bravo

  VR VRVR VR4 ditë më parë
 • Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

  Sara DervishiSara Dervishi4 ditë më parë
 • Ky esht njish o lal

  Sara DervishiSara Dervishi4 ditë më parë
 • Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

  Adres EreAdres Ere4 ditë më parë
 • 👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

  Lona LLona L4 ditë më parë
 • almir6000000goet

  Suad BerajSuad Beraj4 ditë më parë
 • Nje artist I merituar

  Ermelinda DhembiErmelinda Dhembi4 ditë më parë
 • Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

  Geni TaciGeni Taci4 ditë më parë
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  bowen voowybowen voowy4 ditë më parë
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  its_fjona 17its_fjona 175 ditë më parë
 • ♥♥♥♥♥♥love music

  its_fjona 17its_fjona 175 ditë më parë
 • Fejzbuku

  Amelia BreguAmelia Bregu5 ditë më parë
  • @Eleonora Miljković

   bowen voowybowen voowy4 ditë më parë
 • ❤❤❤😃😃😘❤

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini5 ditë më parë
 • Respekt per ty je kegtari ma imiri

  Gjina KuzhniniGjina Kuzhnini5 ditë më parë
 • Sbon nona mo si ky

  Brava BravaBrava Brava5 ditë më parë
 • 2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

  Ermal AllaErmal Alla5 ditë më parë
 • Alina💕7

  Elmedin memetiElmedin memeti5 ditë më parë
 • Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  File KolaFile Kola5 ditë më parë
  • O

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide5 ditë më parë
 • Love muzika super

  Ani PlakuAni Plaku5 ditë më parë
 • Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

  Ermir PerrojErmir Perroj5 ditë më parë
 • I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

  Aysouda kazemiAysouda kazemi5 ditë më parë
 • Ta qifsha nanen

  Bekir ShahiniBekir Shahini6 ditë më parë
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  soinhu foitusoinhu foitu6 ditë më parë
 • suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱

  festim shkinafestim shkina6 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰😍😍😍

  Eneida DoçiEneida Doçi6 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Greta EgliGreta Egli6 ditë më parë
 • @Eleonora Miljković

  Sandra JovanovićSandra Jovanović6 ditë më parë
  • He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

   soinhu foitusoinhu foitu6 ditë më parë
 • ❤😉✌

  Sofia SofiaSofia Sofia6 ditë më parë
 • êvv

  endrit Rrahmaniendrit Rrahmani6 ditë më parë
 • 👍👍

  Aysouda kazemiAysouda kazemi6 ditë më parë
 • Kush thote se eshte bos te boj like

  Klajdi KaravidhaKlajdi Karavidha6 ditë më parë
 • O

  Xhyla TahiriXhyla Tahiri6 ditë më parë
 • Albania are in zest

  Marcel MiloMarcel Milo6 ditë më parë
 • Q Yfx

  Marjan BajraktariMarjan Bajraktari6 ditë më parë
 • “Vila e Zogut” Shiroke Shkoder😍 Super kng👍😍

  Angel AngelAngel Angel6 ditë më parë
 • Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

  bofooit gojobofooit gojo6 ditë më parë
 • Bravo 👏

  Soni MoloSoni Molo6 ditë më parë
 • Metvertet ky kendon bukur bravo 2 Ton .

  rida kim krasniqirida kim krasniqi7 ditë më parë
 • 😉😉😉😉🌟🌟👏😍

  Mati MatildaMati Matilda7 ditë më parë
 • 2 ton unic as always

  ela dungaela dunga7 ditë më parë
  • ❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰

   bofooit gojobofooit gojo6 ditë më parë
ALgones