Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

21 Mar 2021
2 031 138 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
 • Ż

  Adelina RrustemiAdelina Rrustemi2 orë më parë
 • Shaum bukur ka knae

  Beci sinaniBeci sinani15 orë më parë
 • Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah

  Agim ZiberiAgim Ziberi16 orë më parë
 • KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ

  Driton QuniDriton Quni19 orë më parë
 • Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿

  Driton QuniDriton Quni19 orë më parë
 • 1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7

  Driton QuniDriton Quni19 orë më parë
 • Shum shum mir vazhdo keshtu

  Hashije JusufiHashije Jusufi22 orë më parë
 • Ooooooooooooooo namin e paska baba

  Arbora BerishaArbora BerishaDitë më parë
 • A nami e paska ba

  Arbora BerishaArbora BerishaDitë më parë
 • Të lumtë goja o bilbil i vogël.

  Dava GjidodajDava GjidodajDitë më parë
 • trujt zoti

  Besart QelajBesart QelajDitë më parë
 • Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

  DardaniaDardaniaDitë më parë
 • 😍👏🏻

  Alda AldaAlda AldaDitë më parë
 • të lumtë goja or cn

  Asi ZerjaAsi ZerjaDitë më parë
 • Bravo

  Eraldi HushiEraldi Hushi2 ditë më parë
 • Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

  Vjollca RamajVjollca Ramaj2 ditë më parë
  • Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi27 minuta më parë
 • Qshaa be qvrum super sin

  Sevgin M-Power music performanceSevgin M-Power music performance2 ditë më parë
 • Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

  dini official1dini official12 ditë më parë
 • Te lumt

  Erjon VeseliErjon Veseli2 ditë më parë
  • Te rujt zoti

   Erjon VeseliErjon Veseli2 ditë më parë
 • i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

  aziz laciaziz laci3 ditë më parë
  • Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi2 ditë më parë
 • O2ie4tir2o

  Agimdomgjoni AgimdomgjoniAgimdomgjoni Agimdomgjoni3 ditë më parë
 • Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

  Diamant SelajDiamant Selaj3 ditë më parë
 • Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

  Imer AmitiImer Amiti3 ditë më parë
 • Bravo enxhell ivogel

  flamur dedaflamur deda3 ditë më parë
 • Zemra t knoft

  INFOT E FUNDITINFOT E FUNDIT3 ditë më parë
 • Ta ha zemren lali ty❤💥

  Besian ShehuBesian Shehu3 ditë më parë
 • Super ze 👌👌

  Rezart MehmetiRezart Mehmeti3 ditë më parë
 • wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

  Adrian KoliaAdrian Kolia3 ditë më parë
  • Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜

   urim iballiurim iballi16 orë më parë
 • Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

  arlind tunajarlind tunaj3 ditë më parë
 • Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

  Nuhi KrasniqiNuhi Krasniqi4 ditë më parë
 • Bravooo🤩

  Silvana BunajSilvana Bunaj4 ditë më parë
 • Maschalla. Zote. Ty.

  Jet JetaJet Jeta4 ditë më parë
 • Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

  DUKATE KURTALIJADUKATE KURTALIJA4 ditë më parë
 • O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

  Sadri ArifajSadri Arifaj4 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

  Qwerty QwertyQwerty Qwerty4 ditë më parë
 • Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

  tosi music new soongtosi music new soong4 ditë më parë
 • Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

  Ahmet bajraktariAhmet bajraktari4 ditë më parë
 • TerthujltssZsvbbj8pvoa io

  arbenita ametiarbenita ameti4 ditë më parë
 • My brother

  Yakaza TakazaYakaza Takaza4 ditë më parë
 • Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

  Hajrje TahiriHajrje Tahiri4 ditë më parë
 • Kansiiwje

  Hajrje TahiriHajrje Tahiri5 ditë më parë
 • Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

  CharlieCharlie5 ditë më parë
 • Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

  CharlieCharlie5 ditë më parë
 • Bravo o zemra e vogel

  valentina xhurajvalentina xhuraj5 ditë më parë
 • Te lumt

  Erjon VeseliErjon Veseli5 ditë më parë
 • Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

  Mensur DemiriMensur Demiri5 ditë më parë
 • Gjithmon hite

  Tekste kengesh ShqipTekste kengesh Shqip5 ditë më parë
 • Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

  Mesa MesaMesa Mesa5 ditë më parë
 • 🔪

  Asieh AvdiuAsieh Avdiu5 ditë më parë
 • olti omeriolti omeri6 ditë më parë
 • Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

  Flori ShiqerukajFlori Shiqerukaj6 ditë më parë
  • Y dutifully tu to to t

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi6 ditë më parë
 • Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

  Afrim VeseliAfrim Veseli6 ditë më parë
 • Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

  Xhevdet ShemajXhevdet Shemaj6 ditë më parë
 • ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

  A LA L7 ditë më parë
 • Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

  lani Lanilani Lani7 ditë më parë
 • Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

  Thierry ColinThierry Colin7 ditë më parë
 • OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

  Mimosa HassaniMimosa Hassani7 ditë më parë
 • TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

  Domenika VelajDomenika Velaj7 ditë më parë
  • Fifty hubungi

   Dibran KrasniqiDibran Krasniqi7 ditë më parë
 • Ooooooo të lumt vogëlushi

  mega xnetmega xnet8 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

  Abdullah BerishaAbdullah Berisha8 ditë më parë
 • Ked

  Sasene FanajSasene Fanaj8 ditë më parë
 • Qifti jeni te mrekullushem

  Krasniqi HatixheKrasniqi Hatixhe8 ditë më parë
 • Tu gzoft zemra o shpirti vogel

  Krasniqi HatixheKrasniqi Hatixhe8 ditë më parë
 • Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

  Jetmir MustaJetmir Musta9 ditë më parë
 • Te kendoft zmera 🙏

  Klejdi GjokaKlejdi Gjoka9 ditë më parë
 • Zemra tu gzoft o ylli i buku

  Halil HaliliHalil Halili9 ditë më parë
 • O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

  Afrimi 123Afrimi 1239 ditë më parë
  • W 1QEs DzE Sx,sv

   ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤5 ditë më parë
  • ha mut

   altin ibishialtin ibishi7 ditë më parë
 • Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

  Dz KsDz Ks9 ditë më parë
 • O00

  Klodian BardhiKlodian Bardhi9 ditë më parë
 • Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

  Mr ChimmyMr Chimmy10 ditë më parë
 • Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten

  Istogu 2012Istogu 201210 ditë më parë
 • Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit

  FullRed DrenicFullRed Drenic10 ditë më parë
 • jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃

  Kastriot MehmetiKastriot Mehmeti10 ditë më parë
 • BRAVO

  fitim selimifitim selimi10 ditë më parë
 • Ka marre malli shum me ta aker mutin

  Shkodra AlbaniaShkodra Albania10 ditë më parë
 • bravo te rujte zoti kalle kalle

  Arbnor AlijiArbnor Aliji10 ditë më parë
 • Jonid CAKA

  Jonid JonidJonid Jonid10 ditë më parë
 • Më talent ky se 99% e këngëtarve

  Online OfflineOnline Offline10 ditë më parë
 • Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban

  fazile mehmetifazile mehmeti11 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo

  Shauka HodanShauka Hodan11 ditë më parë
 • Sa bukur kendon

  Altin RizaAltin Riza11 ditë më parë
 • Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet

  Artan IslamiArtan Islami11 ditë më parë
 • Te Bekofte Zoti Zemer

  Titani TitaniTitani Titani11 ditë më parë
 • Sai mir trujt zoti

  Baba KtuBaba Ktu11 ditë më parë
  • Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

   Shauka HodanShauka Hodan11 ditë më parë
 • A cna knaqe shpirtin 😍🥰

  Alex LondonAlex London11 ditë më parë
 • Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙

  Hazbije HyseniHazbije Hyseni11 ditë më parë
 • Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤

  Neo UllorjaNeo Ullorja11 ditë më parë
 • Hahahahahaha bravo Qun paske ni Za fenomenal. Sa bukur po e percjell ket ritem. E ke prek ne zemer Fjollen. Me ket kang shum te bukur. Bravo Fjolla e ki ba interesant me vallziminin tand.

  O KO K11 ditë më parë
 • Un jam ernesa edhe jam nga mitrovica edhe kumona thirret kosova

  Mali AmarMali Amar11 ditë më parë
 • Ofjoll sa te mir

  Mali AmarMali Amar11 ditë më parë
 • 🍇🍇🍇🍇🍎

  Majkenda KrasniqiMajkenda Krasniqi11 ditë më parë
 • Tlumt goja o rrushi omel

  Majkenda KrasniqiMajkenda Krasniqi11 ditë më parë
 • Bravo

  Eduart SheraEduart Shera11 ditë më parë
 • Brravo djal i vogel ke per tu ber talent ne te ardhmen besoj se do kendosh kenge super te bukura

  Gjergji HyseniGjergji Hyseni11 ditë më parë
 • O te rujte zoti moj zemera vogel.

  Flutura PrendiFlutura Prendi12 ditë më parë
 • Fa schifo lui

  Emine HaliliEmine Halili12 ditë më parë
 • Bravo Deon urritësh me prind paq nafak zemer, poti sod kur kendon aqmir ekurt rrite kime shku larg ema larg, gzohem qeka kosova ksi talenta paq shendet egjitha tmirat n,jet zemer

  Metihe SelmaniMetihe Selmani12 ditë më parë
  • Uuduhdjhhgrhhbejnek

   Enis TairiEnis Tairi16 orë më parë
  • Yapufiidadmbfgv Hrni Gdhihdjh4iydishh321 123

   Enis TairiEnis Tairi16 orë më parë
 • Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

  Meti KolaMeti Kola12 ditë më parë
 • Nuk lind kengetar si ti

  Roland MustaRoland Musta12 ditë më parë
 • Allahu te rujt o zemra e vogel

  Nadi HoxhaNadi Hoxha12 ditë më parë
ALgones