Nuse për djalin nga vajzat e Përputhen - Dua të të bëj të lumtur, 27 Mars 2021

27 Mar 2021
1 029 466 Shikime

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
Facebook:facebook.com/tch.duatetebejtelumtur/
Instagram:instagram.com/duatetebejtelumtur_topchannel/
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Komente
 • Antonela bravo

  Silvana LleshiSilvana Lleshi9 orë më parë
 • Mua më pelqen më së shumti Jasmina de dua Jasmina💋💋💋💋❤❤💖💜💕💝💞👏👏👏

  Shirine ShirineShirine Shirine5 ditë më parë
 • Megjithese ma shum ka ndenjur ulur Antonela se Ledjana

  Belen BelenBelen Belen8 ditë më parë
 • algones.info/crone/YtZjWqcQurWjVHNpN77fVg

  A,mnbvcA,mnbvc9 ditë më parë
 • тєηg💓єʝƒʝυт🙂

  Rosi RosiRosi Rosi10 ditë më parë
 • Lkk see

  Niko JanllariNiko Janllari10 ditë më parë
 • Heinjq w edfv

  Ola kokonaOla kokona12 ditë më parë
 • Ne fakt kto besoj se jan nga familje m te vuajtura po kto hiqen pordhacka

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj12 ditë më parë
 • Ne fakt per 53duket e vogel ...........!!

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj12 ditë më parë
 • Po antonela shum me pelqen

  kefsere bushikefsere bushi16 ditë më parë
 • Ca gallatë po mos i hallin të shprehen plak

  Νορι ΚριπαΝορι Κριπα18 ditë më parë
 • Antonella I ka ba krejt ma mir

  olta gashi05olta gashi0520 ditë më parë
 • Jo ;tabakan e lem te mbushet me lek

  Zemra ImeZemra Ime23 ditë më parë
 • 😂😂😂😂c na shrite fare

  Floreta TafaniFloreta Tafani23 ditë më parë
 • Gocat yll ketu kurse kjo vjerra qenka nazemadhe 😅😅😅

  Fjorentina MucaFjorentina Muca24 ditë më parë
 • @ergibenxhaj

  FF TERRORFF TERROR27 ditë më parë
 • Unë Nga fillimi a pash se ma fituesja është Antonela

  Luk Feshioon Luk FeshioonLuk Feshioon Luk Feshioon27 ditë më parë
 • Po edhe për mua Antonela qe i ben ma mir

  Luk Feshioon Luk FeshioonLuk Feshioon Luk Feshioon27 ditë më parë
 • Atonela🥰😍😋🤩 Jasmina🥰😍🤩😋

  Teuta ShalaTeuta Shala28 ditë më parë
 • Beni. Dhe. Nje. Her

  Erduana BajramiErduana Bajrami29 ditë më parë
 • antonela. Love

  Erduana BajramiErduana Bajrami29 ditë më parë
 • Po

  selman hoxhaselman hoxha29 ditë më parë
 • Ku eshte ne trikata haha trikala

  Alex Metushi2Alex Metushi2Muaj më parë
 • Malokja bravissima ulet ne gjuj

  flamur caraflamur caraMuaj më parë
 • Saren e kish hale ne sy...

  Alb 4everAlb 4everMuaj më parë
 • Aristela nga laçi na bjeka me e taku

  Noemi emi HysajNoemi emi HysajMuaj më parë
 • Kush e kendon kte Kegen qe kercejn gocat

  Eva PolisiEva PolisiMuaj më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqew

  berti llaniberti llaniMuaj më parë
 • Po po do pret, shum te gjej!

  N. A.N. A.Muaj më parë
 • Sa me nerva e paske oksigjenin mi gru! 🤣🤣🤣

  Amelia MetaAmelia MetaMuaj më parë
 • Antonela ma e mira

  Ditasuper keng RexhajDitasuper keng RexhajMuaj më parë
 • Ja futi kot kur eleminoi ledjanen aty smertr vesh ajo aristela

  Ilva InaIlva InaMuaj më parë
 • 😘😂😂😂😂

  Majlinda RustaniMajlinda RustaniMuaj më parë
 • Un per rrobat qe varen nuk duhet te elm ledjana por aristela sps e mori punen mrpsh

  nazife madhinazife madhiMuaj më parë
 • Po kush dreqin e do Saren e Jaseminen te dyja rrugace

  Sidorela MarkuSidorela MarkuMuaj më parë
 • Sa lodhen keto te shkretat gjunaf gocat e perputhen

  Klea KleaKlea KleaMuaj më parë
 • edhe kto se besojne Sindin qe eshte e virgjer

  Moza MozaMoza MozaMuaj më parë
 • Antonela i beri me mire se te tjerat

  Lulije BallaLulije BallaMuaj më parë
 • Pupu i lan cunat pa martu 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anxhela HoxhaAnxhela HoxhaMuaj më parë
 • Dhe une antobeken atisteka nuk eshte gje

  Justila VlorJustila VlorMuaj më parë
 • Po nuk thuhet breket moj vajze po te brendshme se je ne televizion pak me mire te shprehesh ☹

  Alketa MeroAlketa MeroMuaj më parë
  • Breket thuhet, esht apo jo nje fjal ho fyse ? Ateher mundesh da thuash, nqofse do ishte ndonje fjal e keqe ateher do te jepja te drejt . Breket sesht fjal per ta braktisur nga televizori. Pse nuk thuhet hajde ma shpjego .

   Rekuper SezboniRekuper SezboniMuaj më parë
 • 😍😍😍😍❤❤❤❤❤

  Anjeza DakaAnjeza DakaMuaj më parë
 • Përse ti nuk je njeri i thjeshtë?? ÇkA ta merrë mendja që je ti Arbana?? Të luash me ndenja të njerëzve që jan në siklet... është dobësija më e madhe që mundësh të ta bëjsh... Vajzat e përputhen? A po tallesh me këta njerëz të thjeshtë moj? Kjo mundet vetëm në shqipëtari të ndodh.... hahahaahahahah 5 Kandidate për me ra në sy, turp moj...

  Behar DushiBehar DushiMuaj më parë
 • Ledjana si burr

  Leonard LeoLeonard LeoMuaj më parë
 • 😂

  Sara KSara KMuaj më parë
 • Ate Saren nuk donte ta shihte me sy .

  Amra KrajaAmra KrajaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🥰🥰💖😱💖❤️❤️🤣

  Elife Taulant JahiijakupiElife Taulant JahiijakupiMuaj më parë
 • Po të ishte Sindi me siguri do të kishte zgjedh Sindin se ajo ashtë e virgjër!

  Sailor moon foreverSailor moon foreverMuaj më parë
 • Une mendoj se antonela nuk eshte per mevlani por ledijana eshte per mevlanin 💏💏💋💋💋💓💖💓💖💖💓💓💓❤💓❤💓💓❤

  Erzan QejvaniErzan QejvaniMuaj më parë
 • Te gjitha shume te mira 🤗🤗

  Meli EmiMeli EmiMuaj më parë
 • Antonela osht njosh

  Bruna GjiniBruna GjiniMuaj më parë
 • 5 nuse ika gjet !🤣 🤣🤣 tja fusi vrapit djali

  Sidrit Vaqari. SVpipesdesignSidrit Vaqari. SVpipesdesignMuaj më parë
 • O

  Aferdita GjiniAferdita GjiniMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Zamira FaskoZamira FaskoMuaj më parë
 • Vetem ato nk jan nuse per shpi 😂😂😂😂

  Nertil MbrostarakuNertil MbrostarakuMuaj më parë
 • un mendoj lediana ❤❤🇦🇱

  artur arturartur arturMuaj më parë
 • Antonela i ka bre mas mirit esht shum e Zoja per gjithqka ❤️

  Valja BenniValja BenniMuaj më parë
 • Un mendoj qe te gjitha gjerat e mira beri lediana

  sinem ünsalsinem ünsalMuaj më parë
 • Antonella si goca e zotit Kore” dhe e bukur dhe punetore”

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiMuaj më parë
 • Sa me pelqen kj po emisioni

  Ersilda PrengaErsilda PrengaMuaj më parë
 • Për më shumë se shtatë vitë u kam shërbyer vjerreve,me të lar e shpeler e tè tjera.Pasi as një got ujë nuk merrnin për veten e tyre.Qe tè mbash e tè lash dy të moshuar e kur vjen puna askush s'ta din.Kur u vinte e bija per tè ndenjur nuk i erdhi asnjë herë në ndihmë.Dhe k'te e thosh dhe i jati saj,vjen për ke prindërit po vete e rri ke byrazeri tjeter.Dhe më ter atë mbajtje e respekt plus hyrje e dalje që nuk pushonin.E askush shta as një faleminderiti.E kur erdhi momenti kur kisha nevojë për ndihmë askush s'mu gjend .Dhe per tè gjith ato vajza të reja do u thosha në qoftëse u bie per ( hise) të jeni me prindërit e bashkëshortit më mir merni e paguani dike tjetër për t'u shërbyer, së askush s'ka për t'ua ditur.Kjo e then nga dikush e cila bëri gjithçka për familjen që do krijonte e mbi të gjitha nëse bashkëshorti juaj bën çfarë u thon te tjerët ikni një orë e me pare.Sepse njerez të till e skizofren nuk ndryshojnë kurrë, dhe nëse bëhet fjal për mirëqenien e femijes tuaj.Ku bejn me shume për të tjerët së për mirëqenien e familjes së tij.Do u keshilloja të largoheshit pasi e vetmja gjë që ju do shkatërroni është vetja juaj e né rastin që ju do keni nevoj ashush s'do u gjendet pran as bashkshorti.Bashkeshort është një fjal që ju gjithkush e meriton të quhet.

  v vv vMuaj më parë
 • Te ca peshku e kan mëndjen ato si zgërdhien si cinga

  Vlore VloraVlore VloraMuaj më parë
 • Te lumt antonela dhe aristela dhe ledjana ❤❤❤❤❤❤❤

  Denisa CurajDenisa CurajMuaj më parë
 • Si djali ksaj nuk ka nbot 😂😂 kshu tha edhe nje gabele per djalin e vet boo sa vdekje jan kto plakat 🤦‍♂️

  Eri AllmucaEri AllmucaMuaj më parë
 • Goca jeni shum te mira Por me e mira asht lediana tjerat veq per show dhe antonela nuk e meriton Mevlanin por lediana

  Zef PerdedajZef PerdedajMuaj më parë
 • Kulmi budallikut🙋‍♀️

  Marjana CikuMarjana CikuMuaj më parë
 • Antonela me e mira

  Nora NoraNora NoraMuaj më parë
 • Kjo vjehrra nuk paska shum kerkesa 😂😂😂

  luma lumaluma lumaMuaj më parë
 • Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shume

  Anxhi MAnxhi MMuaj më parë
 • Ti spo dojshe nuse per djal po sherbtore keshu qe merre naj sherbtore thaja leku sa ta kerkon oren e kaq 🤣🤣🤣🤣e shkoni ne shepi nane e bi hahahah

  Riftz AgoRiftz AgoMuaj më parë
 • Hera e parë që se shof shushunjën me gocat e përputhen.....You're the best Arbana. Laraska do ketë harruar të marrë frymë....më budallaçkë femër nuk bën nëna. Budallai këto ka, nuk ka brirë. Ç'fluturon hahet, thotë e shkreta 🦟🤦‍♀️

  Brianna MadisonBrianna MadisonMuaj më parë
 • Femer ma pa shije se Aristela nuk eshte asnje,veq kur flet ti shkatrron nervat

  LizaLizaMuaj më parë
 • Lediania me e mira 💓

  Flora DokoFlora DokoMuaj më parë
 • Ku do gjen but ktoo ne perputhen a po ktu

  Behare SaidiBehare SaidiMuaj më parë
 • Albana këto din të qërojn vetëm koka peshku!

  Ismet TopalliIsmet TopalliMuaj më parë
 • Ledjanen e kishte e penalizuar qe ne fillim se hoqi se nuk di te bente gjerat 😛 Aristelen e mori se me serioze. Antonella u mundua sa me shume si gjithmone o do jet me e mira o ska ajo mundohet te jet ne qender te vemendjes po ngeli me peshkun ne dore.

  Emi VrapiEmi VrapiMuaj më parë
  • @Rita Preka 🤣🤣🤣

   Emi VrapiEmi VrapiMuaj më parë
  • 👌😂😂😂😂😂😂

   Rita PrekaRita PrekaMuaj më parë
 • O arbana e shkreta ti ,po ndjen qe po plakesh e ske me shikues,sa po merr dhe ti personazhet e perputhen per views mi goce....dhe aq me teper per nje program qe je shprehur qe ste pelqen!!

  Oriada KokoshiOriada KokoshiMuaj më parë
 • Antonela tamam femer. Krejt i ka. Femer e tokes, e zgjuar, e dalt, din te ben punt e shpis dhe i merr sendet me sportivitet

  Lena RexLena RexMuaj më parë
 • Këto buçet nuk lanë emisjon pa vajtur, për të gjetur burrë

  enea rakollarienea rakollariMuaj më parë
 • Antonela 💫

  Edisnarda KasaEdisnarda KasaMuaj më parë
 • Haha pantallonat nuk ndehen ashtu antonela

  Re niRe niMuaj më parë
 • Pak femra ka greqia ngelen keto per te mare ai jeta ne greqi eshte mbrekulli lum kush te mer o flori !!

  Re niRe niMuaj më parë
 • Albana te ndjekim nga greqia je nje prezanduse e shkelqyer eci prepi te vishesh San simera ise kukla suksese

  Lamprini VankoLamprini VankoMuaj më parë
 • Bir Selman I nenes ke te qaj me pare ...Emisionin a kerkesat e Selos? Per te qeshur e per te qare....

  Natasha SulkoNatasha SulkoMuaj më parë
 • Vjerra u zhgenjye shum me duket te pastrimi i peshkut🤣

  Thino CokuThino CokuMuaj më parë
 • O sa grua gazmore! Sa për nuse, ajo e dinte se nuk e gjen çfarë e pëlqen! 😂😂😜

  Violeta QelaVioleta QelaMuaj më parë
 • Ledjana si lope

  mercedes metamercedes metaMuaj më parë
 • A do nuse apo sherbetore

  Niku ToshksiNiku ToshksiMuaj më parë
 • Bravo orbana osmani

  Elsa ShtjefanakuElsa ShtjefanakuMuaj më parë
 • LQ8fgfred5dgyxegbij

  Faik SingajFaik SingajMuaj më parë
 • AMELIA

  Faik SingajFaik SingajMuaj më parë
 • Mjer ajo nuse qe do futet ne ate shpi se sherbetore do perfundoj e shkreta se kta zdashkan nuse po sherbetore hej zot i madh

  Asel AniAsel AniMuaj më parë
 • 42:10 "ne privatesi"

  lorent ahmetilorent ahmetiMuaj më parë
 • Ka lokal boti sikur esht naj njeri rrugesh jo fmija vet qe i thot boti 😂

  Gezim IslamajGezim IslamajMuaj më parë
 • Peshku ne uje e tigani ne zjarr🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Ah ato letrat......profesion e shkolle...?!!!!!Ma mire mos me pyet fare👎👎👎👎

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Si eshte--e mire eshte por nuk i duhet kujt gja🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Where is Sindi🥺

  Lyricsss _Lyricsss _Muaj më parë
 • Te ken fatin te marin djalin ton kto,sikur eka yllin ne ball djali ksaj pfff

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoMuaj më parë
 • Plancat e bagetise do i kishin pastruar me me qejf🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
ALgones