Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

11 292 713 Shikime

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy & Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente
 • Je I mbrekullueshem. Bej nje bashkepunim me Alban Skenderaj dhe Eglit Doden

  Leigh-Anne PinnokLeigh-Anne PinnokOrë më parë
 • Du bist dummm

  Lumnije AbdyliLumnije Abdyli22 orë më parë
 • Ti je me i miri noizy👑👑👑👑

  Eljo BeshiriEljo Beshiri3 ditë më parë
 • noizy you are the best

  Klevi KKlevi K3 ditë më parë
 • أغنية جميلة جدا اخوكم من الشقيقة الجزائر 💪🇩🇿

  Hattab KhaledHattab Khaled3 ditë më parë
 • Kjo kenge esht super,super

  Jorida KatroJorida Katro3 ditë më parë
 • 💯👑

  1124 21141124 21144 ditë më parë
 • NOIZY NUMBER ONE 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 13125 ditë më parë
 • ASTRITI Left the chat 😂

  Orgito KarajOrgito Karaj6 ditë më parë
 • spr

  beli lelibeli leli7 ditë më parë
 • 2:30 ..Noizy recognizing a BABASTARS member...😦 😂

  Stickin AssStickin Ass9 ditë më parë
 • Summer banger

  IllyrianIllyrian10 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e kesaj vere🥰🥰

  Vicky_Roblox12Vicky_Roblox1211 ditë më parë
 • Super 🇦🇱🇦🇱

  Muca EntelaMuca Entela11 ditë më parë
 • Bravo 👏

  Blerina BalliuBlerina Balliu12 ditë më parë
 • Puupu

  Ardi HoxhaArdi Hoxha12 ditë më parë
 • Pandeli Rajku eshte akoma me imire dhe borina .2021...2019

  Bor BorBor Bor12 ditë më parë
 • Like kush e din permendsh textin?

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤12 ditë më parë
 • O nojzi qi ropt do xhonit

  Angjo AngjoAngjo Angjo13 ditë më parë
 • Shume konfuz je plak, I thua sa te dua e me vone I thua ma fal nje nate ( me oak fjale hajd me te heq nje maje)

  IndividNe HabitatIndividNe Habitat13 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤13 ditë më parë
 • Mendova qe e kendonte Stine😬

  Blerina OlldashiBlerina Olldashi14 ditë më parë
 • Jam otr

  vasilika Marashivasilika Marashi14 ditë më parë
 • Hiti ma i bukur i vers ne 2021😍🥵

  MM4MM414 ditë më parë
 • Faleminderit Noizy dhe Elgit doda jo për shoku por burr

  Vjollca KoniVjollca Koni14 ditë më parë
 • Ky Elgiti t'a heq trurin si kendon

  Albana DemajAlbana Demaj14 ditë më parë
 • Anyone knows where was this video taken? Simply BEAUTIFUL 🦋

  YNWA AIYYNWA AIY15 ditë më parë
 • 10milion👑❤

  1124 21141124 211415 ditë më parë
 • Super kenge bravo cuna jeni me te miret

  Tana TanaTana Tana15 ditë më parë
 • 💥💥💥💥💥

  Mira KociMira Koci15 ditë më parë
 • 10M views. You are KING OF ALBANIA💜💜💜💜

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤17 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e te gjitha viteve nuk ka per te vdekur kurr TITI TITI PER SEMPRE

  Valent KociValent Koci19 ditë më parë
 • Noizy 2018 toto ne 2021 ti ti ne 2022 ta ta 😁😂😎

  Leotrim KqikuLeotrim Kqiku19 ditë më parë
 • Marjushi was ath the first half of this year and titties had a lot to play

  Marios BouzoukakisMarios Bouzoukakis20 ditë më parë
 • Rimi

  Rimi HoxhaRimi Hoxha20 ditë më parë
 • Falma zemren ti ti ❤️🇮🇹🇦🇱

  Massi FanelliMassi Fanelli21 ditë më parë
 • I’m from Australia but like this guys style , just want to know what he’s saying

  Punk TrixxPunk Trixx21 ditë më parë
  • @Jade Williamspae shkrin gjzsm anht gjyzm shqip

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • Eyo Giti, Noizy. You you, you are the best you Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not stay Falma vec një nat, ti ti o na na Day and night in my mind you are Aj aj O sa ta du un ty iden se ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Yes My heart is beating only for you, lo and behold Sit down, your whims down I am not what you are saying That I love you is not my fault Oo uli, teket e tua uli I am not what you are saying That I love you and it 's not my fault O ti ti You are the best Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not stay Falma vec një nat, ti ti o na na Why not stay a little longer Why don't you stay aj aj aj Now I understand why she comes after you Beautiful lips, beautiful eyes Close to you and happy to you I will quench my thirst with you too Yes, I do not know, you do not know O ja ja, O ja ja ja Give me just one kiss to forgive O ja ja, O ja ja ja That I would share my heart with you (2x) Ti ti You are the best Falma zemren ti ti Why sma gives a chance, ti ti o na na You you, maybe not you do not know I love you, why not hang out Falma vec një nat, ti ti o na na (x2)

   Jade WilliamsJade Williams18 ditë më parë
 • Jeni nje dyshe shum e mir Noizy & Elgiti beni keng shum te bukura bashk dhe zerat ju kombinohen shum mir bravo me te miret jeni jam fanse e juaja 😍😍🌟🌟♥️♥️🤩🤩💣💣🔥🔥

  bilinas minibilinas mini22 ditë më parë
 • Sabird Dada

  Sindrit SaitiSindrit Saiti22 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤22 ditë më parë
 • kenge perfekte ti ti 😍😍💞

  akil maliqiakil maliqi22 ditë më parë
  • E mir noizy!

   bilinas minibilinas mini22 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  TAYNA❤️TAYNA❤️23 ditë më parë
 • Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

  sokin jonsokin jon23 ditë më parë
 • Noizi he yll🤩

  Lumturi BardhajLumturi Bardhaj23 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  TAYNA❤️TAYNA❤️24 ditë më parë
 • Gelianin e paskan mesuar keshtu mire te aktroj kta te perputhen😂

  alida flusalida flus24 ditë më parë
  • 👏👏👏👏👏👏

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • Bravo

   sokin jonsokin jon23 ditë më parë
 • falenderoje vecanerisht noizy dhe elgit doda respektee per ju te dy ju dua shume jeni me te miret

  TotoToto24 ditë më parë
 • Pershendes Titin me kete kengen

  chriss ramoschriss ramos24 ditë më parë
 • bbbfnn ;":;: b &$'&#ghdđ

  Gerti GjolenaGerti Gjolena24 ditë më parë
 • Ti ti

  Daniel KRYEMADHIDaniel KRYEMADHI25 ditë më parë
 • Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

  dolita windodolita windo25 ditë më parë
  • Noizy nuk ben diss-e si Don Xhon qe do fam e vemendje😏

   TAYNA❤️TAYNA❤️24 ditë më parë
 • 1 trending in Albania 6 in Switzerland 7 Greece 9 Italy Nice🔥🔥🔥🔥🔥

  yuoop nokeyuoop noke25 ditë më parë
 • E mir noizy!

  Eddy TorajEddy Toraj26 ditë më parë
  • Yes

   Eddy TorajEddy Toraj26 ditë më parë
 • Love from Italy 🇮🇹😍

  niddg viiutniddg viiut27 ditë më parë
  • As eminemi ska kaq klikime 🤣🤣

   dolita windodolita windo25 ditë më parë
 • Ich ej bjytfêl song👑💎💍

  erald memaerald mema27 ditë më parë
 • Kenge super❤

  Nevila VogliNevila Vogli27 ditë më parë
  • Kenga e noyzit esht shum e bukur qe me fillim our e degjoba e mesoba shume shpejt

   alida flusalida flus26 ditë më parë
 • Clip 6D 😜

  Being PavliBeing Pavli27 ditë më parë
 • Bravo

  Mariza KasoMariza Kaso27 ditë më parë
 • Je shum kengetar i mir

  Arjana MjeshtriArjana Mjeshtri27 ditë më parë
 • Super 👌

  sokol kalemisokol kalemi27 ditë më parë
 • Ketu te gjitha klikimet dhe komentet jane reale...

  Just albaniaJust albania27 ditë më parë
 • alguien pueda poner letra en español, magnifica cancion...

  Maria Alondra GuarachiMaria Alondra Guarachi27 ditë më parë
 • mnjnm

  TROPOJANI FFTROPOJANI FF27 ditë më parë
 • As eminemi ska kaq klikime 🤣🤣

  AlbaniaAlbania28 ditë më parë
  • @Albania sh.mire eshte mendimi jot. Mua Noizy me pelqen shume. Dhe ky eshte mendimi im. Bye

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • @TAYNA & NOIZY❤ sme pelqejne njerzit fake se shikon I shkreti po i mer radh bashkpunime per pak vemendje vk jav per jav tek Arjan cani lepirse 😂 keng qe kalon 2 jav si degjon kush pervec ca kalamajve 🤣

   AlbaniaAlbania11 ditë më parë
  • @Albania dmth ste plq Noizy😦

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • @Albania noizyn e degjojne te gjithe

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • @TAYNA & NOIZY❤ po sepse snoop dog ka dy jav ka hedh kene 3.3 milion klikime qe eshte me fam boterore… KY moracaku kush e degjon ?? Ca kalamaj e ca goca per story

   AlbaniaAlbania11 ditë më parë
 • Cfar bombe 🔥 👑

  Dorjan AhmetajDorjan Ahmetaj28 ditë më parë
 • Ti ti je e imja per gjithmon te dua zemer..je me e mira ti

  Feim ferroFeim ferro29 ditë më parë
  • @mmpj twod pse kopjon

   TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤11 ditë më parë
  • Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

   mmpj twodmmpj twod27 ditë më parë
 • ❤️❤️🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Teuta HoxhaTeuta Hoxha29 ditë më parë
 • Kenga e noyzit esht shum e bukur qe me fillim our e degjoba e mesoba shume shpejt

  Xheni XheniXheni Xheni29 ditë më parë
 • ❤ 💑 ❤ Ah! Ti! ❤ Ti!

  Arben AlcaniArben Alcani29 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Henri PlakuHenri Plaku29 ditë më parë
  • Kleaudia

   Henri PlakuHenri Plaku29 ditë më parë
 • Bdirbr

  Jonida BreguJonida Bregu29 ditë më parë
 • Jdbdk

  Jonida BreguJonida Bregu29 ditë më parë
 • 🔝🔝🔝🔝🎼🎼🎼🍀🍀👏🏻

  Valentina GjiniValentina GjiniMuaj më parë
 • 😉👏 Ti ti

  Limita AlirajLimita AlirajMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰

  Irena ShebeguIrena ShebeguMuaj më parë
 • Shum bukur nozi

  Flori HasaniFlori HasaniMuaj më parë
 • E pate giljanin

  Paola HaxhillariPaola HaxhillariMuaj më parë
 • Super

  Selman HasanllariSelman HasanllariMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱falma zemran

  Ramis EleziRamis EleziMuaj më parë
 • Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

  serry ciokserry ciokMuaj më parë
 • Mi piace molto questa canzone peccato che non ci sia la traduzione in italiano per capire di più quello che dice anche se si capisce che parla credo di una donna che lui è innamorato ecc. Ma la musica è la melodia di questa canzone è bellissima.

  Luigi MadeoLuigi MadeoMuaj më parë
 • Legjanda 👑noizy

  Tonyy MontanaTonyy MontanaMuaj më parë
 • Ti ti ne durres nina ne Tirone

  Adia AdiaAdia AdiaMuaj më parë
  • @serry ciok ?? Me mu e ke

   Adia AdiaAdia AdiaMuaj më parë
  • Teket e tua uli❤

   serry ciokserry ciokMuaj më parë
 • 8milly👑🐐

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • 😍😍

  Musa NertilaMusa NertilaMuaj më parë
 • 💫🇮🇹🇦🇱

  FLO ninjaFLO ninjaMuaj më parë
 • Noizy 👑

  Art BerishaArt BerishaMuaj më parë
 • ❤❤

  Maz gardnerMaz gardnerMuaj më parë
 • [Intro: ?] Ah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah Eyo Giti, Noizy Another one (Wuh) [Chorus: ?] Oh ti ti Je ma e mira ti ti Falma zemren ti ti Pse sma jep nje shanc, ti ti, oh na, na Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Une te du, pse nuk rri rri Falma vec nje nat, ti ti, oh na, na [Verse 1: ?] Dite e nat n'mendjen time ti je, aj, aj O sa ta du un ty iden se ke, ja, ja Lype ten boten si un sun gjen, oh na, na, na Po Zemra ime vec per ty po rreh, ja, ja Uli, teket e tua uli Nuk jam un ai qe po thu ti Se te dua nuk kom faj, ja, ja Oh uli, teket e tua uli Nuk jam un ai qe po thu ti Se te dua e nuk kom faj, ja, ja [Chorus: ?] Oh ti ti Je ma e mira ti ti Falma zemren ti ti Pse sma jep nje shanc, ti ti, oh na, na Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Une te du, pse nuk rri rri Falma vec nje nat, ti ti, oh na, na [Verse 2: ?] Pse nuk rri edhe pak edhe pak Pse nuk rri ti, aj-aj Tani e kuptoj pse pas teje vij, aj-aj Buza bukur, syni syni bukur Me tpas afer e me tbo t'lumtur ([?]) Edhe etjen me ty do ta shuj un Je, a nuk e di, nuk e di ti ti [Bridge: ?] Oh ja, ja, oh ja, ja, ja Jepma vetem nje puthje ti falma Oh ja, ja, oh ja, ja, ja Se zemren time me ty do ta ndaja Oh ja, ja, oh ja, ja, ja Jepma vetem nje puthje ti falma Oh ja, ja, oh ja, ja, ja Se zemren time me ty do ta ndaja [Chorus: ?] Oh ti ti Je ma e mira ti ti Falma zemren ti ti Pse sma jep nje shanc, ti ti, oh na, na Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Une te du, pse nuk rri rri Falma vec nje nat, ti ti, oh na, na Oh ti ti Je ma e mira ti ti Falma zemren ti ti Pse sma jep nje shanc, ti ti, oh na, na Ti ti Ndoshta jo nuk din ti Une te du, pse nuk rri rri Falma vec nje nat, ti ti, oh na, na

  Albanian TubersAlbanian TubersMuaj më parë
  • @Ask to seduce Miss thanks

   Albanian TubersAlbanian TubersMuaj më parë
  • Albania is such a beautiful country with the most beautiful people 😍

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • Super gelso je I madh respekte❤️🇦🇱💪

  KLAJDI cervanakuKLAJDI cervanakuMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊👌👌👌👌👏👏👏👏

  Ale PuplaAle PuplaMuaj më parë
 • Ti ti🥵🔥👑❤

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • Summer hit🔥❤

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • Alpha🦁Edhe pak tunde💰👑🔥❤

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • Best song on the world 🇩🇿❤ Just i'm asking what does mean titi please ?

  Noufel LaquintaNoufel LaquintaMuaj më parë
 • Best song on the world 🇩🇿❤

  Noufel LaquintaNoufel LaquintaMuaj më parë
 • Teket e tua uli❤

  1124 21141124 2114Muaj më parë
 • The best song ever. Love you Noizy♥️

  Klea KleaKlea KleaMuaj më parë
 • I give one time comment that is that anyone who obeys 10 commandments a non destructible body and a planet made by Jesus Christ is given when he comes so wait for his coming otherwise UN NEW WORLD ORDER 2021 TO 2030 IS THERE IN GOOGLE IMAGE.

  Ankit MukandAnkit MukandMuaj më parë
 • Tyty, te te, të të, tu tu …… loading

  N BccN BccMuaj më parë
  • Harrova TATA 🤣

   N BccN BccMuaj më parë
ALgones