Fatmir Mediu, të hetohet për 8 vite pagë dhënë Eli Farës si “Drejtore”; dhe për 65 udhëtime sëbashku

21 Kor 2021
124 123 Shikime

Komente
 • Per kto kurva endemi neper kurbet ,duhet ti kthejn mbrapsht te gjitha cfar Kane marre dhe burgu esht Pak

  Astrit LAstrit L4 ditë më parë
 • Ikk o kanal rrenash ku pjerdh eli per pag ajo mer lek me thas se kendon oo kannal koti pjerdh ajo per rrog oo medet oo ed kokaina ca zhurme koti ben

  Mimoza sherifiMimoza sherifi4 ditë më parë
 • Ate qe kane bere keta qener nuk do i pranoj istoria se eshte turpe i madhe kur do hiqen keto qelbesira nga shpine a vendit

  Avni TocilaAvni Tocila5 ditë më parë
 • Nana ja jep shkollen se bijes Prostetutka numer 1 ..

  T RT R5 ditë më parë
 • Te gjithe jane si Fatmiri ja bene gropen Shqiperise dhe shqipetareve vjedhin dhe behne qejf me xhepat tone bravo u qofte qysh kur nuk ka shtet

  Roza RuciRoza Ruci5 ditë më parë
 • kur fle gjum i ashtuquajtur spak cfare kerkoni o zotrinj te pamfletit per mua po beni shume zhurme per asgje .

  Dalip BeqirajDalip Beqiraj6 ditë më parë
 • Shkerdhata bura nuk menduat per familjet e varfera, vodhet lekun publikut. Turp late kete popull ne hersire, pa puk, pa dije, pa te ardhme. Kur do vi ajo dite qe femijet tane te kene nje ardhme nga ky vend qe eshte Mbushur plot me Hajduta dhe korupsioni.

  Standard WorldStandard World7 ditë më parë
 • po prandaj nuk di te plaket kjo putana, se merr miliona nga taksat e shqiptareve vetem duke ngritur kembet perpjete dhe me ke ,me kete medi turkun e peshtire

  Theo XTheo X7 ditë më parë
 • Ne burg dhe sekuestrim te cdo lloji pasurie te perfituar padrejtesisht.

  Nikoll PerdedaNikoll Perdeda8 ditë më parë
 • Nuk po kuptoj përse nuk po sekuestrohen pasuri apo përse nuk po jen para drejtësis te gjith këta me kaq infornacione që keni.

  Spartanlife1989 SpartanSpartanlife1989 Spartan8 ditë më parë
 • We all knew she’s a kuder

  Hope WolfHope Wolf8 ditë më parë
 • nuk mjaftojne rrjepja e atyre qe banojne ne shqiperi me lloj lloj taksash por qenka sajuar dhe rrjepja e lypsareve te punes emigranteve qe sju qahen halletjashte shtetit ,shumica ,pa siguracione , me "sakrificat e medha te {farerave madein fatmir &eli }{Organizuar ne venddt e EU ShBA e tje .

  Njazi ZebiNjazi Zebi8 ditë më parë
 • Bravo mediu !Rrush e kumbulla nuk i paske bere leket e shkatertim-shitjes te ushtrise shqipetare, S'PAKU mendo te pagush hidromasazh ne Burg me udhetaret e parajses si minister tani ne ferrin e zbulimeve te medha

  Njazi ZebiNjazi Zebi8 ditë më parë
 • Se medium e kishte dashnore

  Eglantina AgaEglantina Aga9 ditë më parë
 • Ne burg qeni

  RR 31RR 319 ditë më parë
 • Po po keta duhen te diskridicois te gjalle turp turp turp .....

  Μαιλιντα ΜολλαιΜαιλιντα Μολλαι9 ditë më parë
 • Prandaj e ka ber surratin si top futbolli

  Φαμπιέν ΤζαφέρριΦαμπιέν Τζαφέρρι9 ditë më parë
 • Te vertetohet she ti kthejjne shpenzimet we ministries e mbritjes te bleje elikopter zjarr shares per pyjet e shqiperise.

  Bilbil VeshajBilbil Veshaj9 ditë më parë
 • Ka sponzorizu fryrjen e buzëve mollëzave etj..me leket tona kanë bredhe e janë pagu..të gjitha tia sekuestroj shteti..legene femer dhe mashkull zagar

  Choco JumboChoco Jumbo9 ditë më parë
 • Eli ka qene dashnorja e Fatmirit, kjo gje eshte ditur sot e 5 6 vite me pare.

  Melda ❤️Melda ❤️9 ditë më parë
 • Hajt se ketu lahen te gjitha 😂 te shkojne prape ne amerike

  Ariona DhimoAriona Dhimo10 ditë më parë
 • Turp nuk i vjen që merr lekët e popllit kjo

  Dritan BajraktariDritan Bajraktari10 ditë më parë
 • Megjithate , ka pasur nje motiv serioz fatmiri a e din cdo te thote Eli fara drejtoresh te jesh vetem ne zyre tek per tek korcare o hic fare,

  Bledi KokomaniBledi Kokomani10 ditë më parë
 • Po gjith ato operacione plastike ???

  aleksander rabushjaaleksander rabushja10 ditë më parë
 • Eli far supr kuvre hap komte qij fatmir meri lekt ja qr ku kapn

  Juljan RamaJuljan Rama10 ditë më parë
 • Prostitute bashke me vajzen i ka perdor Fatmir Mediu nuk e di perse nuk e ndan gruaja Fatmir mediun, sepse Eli fara super prostitut e fatmir Mediut, aj i ka bere operacionin plastika e shum e shum te tjera, cjan keto deputetet qe ustrojn prostitucin me paret e popullit, qe u me rren taksat per te paguar kurvat e tyre, turp te Ken turp turp mizerjet, moralistet me te mdhenj.

  Paske DaciPaske Daci10 ditë më parë
 • Mediu del dhe si gangster ben dhe si djal rruge e ne fund shperdoron parat e popullit Pozicioni qe mer nuk te shkon duhet ta kesh qe ne mengjes "piratllekun "ti po e shfaq ne moshe te madhe nuk te shkon je nje demode Te mori dallga e te beri politikan "HAJDUT "se kauz nuk mendoj se ke

  Genci VloreGenci Vlore10 ditë më parë
 • E akuzoni kot keta nuk vjedhin por keta te vrasin per te vjedhur

  Bashkim KaramucaBashkim Karamuca10 ditë më parë
 • Haleja e halese. Burg,burg,burg.

  Ardit PapaArdit Papa10 ditë më parë
 • Po normal k...v han lekt e popullit te shkret qe vuajn per buk dhe k..v plerat baxhellat udhgojn bejn pushime kta plera maskarenj burre te brgosen per pastrim parash .po te ishte per njeri normal do burgosnin jan plerra k..v plerat

  Minna FatiMinna Fati10 ditë më parë
 • Mediu qiraxhiu Elin me para e .iu Çfarë bën më shum një prostitut Q.et me një hajdut Hallall ta ket q.r me parat e tij Populli shkret i lodhur I raskapitur Ka paguar dhe për këmbët e Elit për të ngritur

  citroen unocitroen uno10 ditë më parë
 • O po mir goja qe e ka nga natyra ksaj i punon edhe bytha hallall moj eli

  Erlind KamberajErlind Kamberaj10 ditë më parë
 • Shqipëria është si ai deti me kos dhe lugët i japin politikanët.

  andi reibonandi reibon10 ditë më parë
 • Aaauuuuaa ua cfare bahet ah mileti shkrete smerr vesh gja hic se cfare bahet pupupuup

  frida matraxhiufrida matraxhiu10 ditë më parë
 • Vetem.spakuja gjen ruget ketyre te pa ftyrsave

  Andonila LatifllariAndonila Latifllari11 ditë më parë
 • Ore cbehet keshtu, po mer populli aratine neper rruget e botes, keta hane me luge floriri. Mjerr mjerr ky popull.

  Pazari KorcPazari Korc11 ditë më parë
 • Kriminel ne burg

  Shaban LajciShaban Lajci11 ditë më parë
 • mehmet. sheu I ipte kazmen. pun k .......

  Komenti KomentiKomenti Komenti11 ditë më parë
 • POPULLI SHQIPTARE DUHET TI JETE MIRENJOHES USA 🇺🇸PER JETE, qe po i shkul nga trupi i SHQIPTAREVE kto ushojza te pa ngopura.

  Arian ZenuniArian Zenuni11 ditë më parë
 • Cfar m..n pret SPAK,ky plere duhet arrestuar sa me shpejte te jete e mundur.

  Arian ZenuniArian Zenuni11 ditë më parë
 • Fatmir mehdiu i bleu shtepi ne USA Eli Fares me paret e gerdecit.

  Arian ZenuniArian Zenuni11 ditë më parë
 • Po kto ku....va po i han lek e politikaneve e fryjn faqe e fryjn buz mjer populli shkret thuaj ne dor te kujt kemi ren politikan pushta e kto laviret pffff

  italia albaniaitalia albania11 ditë më parë
 • Cfar pret spaku .A duhen me informata te tjera per ti futur ne burg keta njerez qe kur u zihet emri me goje te vjen per te vjelle .Tu meret cdo gje qe kane .Kane vjedhur djersen e popullit.Mashtrusa .Zoti ju mallkofte .Ilace ju befshin ato leke

  Mana LandaMana Landa11 ditë më parë
 • Po ktij kush ja shtyp grun 🙄

  Juve JuveJuve Juve11 ditë më parë
 • Kesaj i thone ta shkatrrosh karrieren qe ke ndertuar neder vite per Mediun🤦‍♀️

  HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITY11 ditë më parë
 • Mjerr ky popull.

  Pazari KorcPazari Korc11 ditë më parë
 • MASKARAI

  Andrea PapaAndrea Papa11 ditë më parë
 • Te vdes un , sa paska vuajtur kjo 🙈🙈

  Alice NikeAlice Nike11 ditë më parë
 • Dashnorja eshte e embel Dhe ahkrimtaret per dashnoret shkruajne me pasion

  Fatbardha AvdejFatbardha Avdej11 ditë më parë
 • Vdekshi.

  Ger BenoGer Beno11 ditë më parë
 • E paska tun fati ket

  Red RedRed Red11 ditë më parë
 • Po pati shtet tja morin leket mrapsh

  Engli DishaEngli Disha11 ditë më parë
 • O zote ndimoje drejtesin shqiptare ti pastroje hajdutet dhe pleherat e shqiprise , taxat e popullit te shkrete .

  Alfred GjokrosaAlfred Gjokrosa11 ditë më parë
 • mesme mujt me besu, gjukata duhet me dhon flalen e vet

  santea santeakssantea santeaks11 ditë më parë
 • 150 here ka udhtu kurva me leket e shtetit Shqiptar. 150 Here me leket e taxpaguesve. 150 kur nje bilet vajtje ardhje kushton 2.000 euro. 150 X 2.000 euro = 300.000 euro!!!!!!

  Jimmy McNultyJimmy McNulty11 ditë më parë
 • Hahahah sa mir e paska ironizu gazetarja..... O hienat e dreqit qe spo e lini Shqiperin me ngrejt koken. O vdekshi nji nga nji. Ka njerez qe po vuajn per copen e bukes, njeres qe vdesin se skan lek per te shpetu jeten e vet....e kta tallin lesht me taksat e popullit... U djegshi ne ferr

  Meli MasonMeli Mason11 ditë më parë
 • Ka bere sevabe🙏🙏

  Mereme MartiniMereme Martini11 ditë më parë
 • Ju denoft Zoti o plera njers.

  Durim VrenoziDurim Vrenozi11 ditë më parë
 • Po ca ti beshe e ka rrushin shume te embel.biles shume e shume se te tjerate.

  Ymer MusteqjaYmer Musteqja11 ditë më parë
 • Ja jepte asaj turi petlles

  Violeta AlimehmetiVioleta Alimehmeti11 ditë më parë
 • Po ca prisi ti hetoi spaku

  Luciano FerriLuciano Ferri11 ditë më parë
 • TE MOSE QAJME HALLIN E KALORSIT SE I RRINE KEMBET VARURE NE KALE.CDO GJE ESHTE BERE ME MARREVESHJE ME QEJFE.KURE NUKE ANKOHEN DY PALET PO NE CFARE KEMI.SE MOSE ESHTE I PARI KY.PO ATO TJERET JANE PA DASHNORE.KAME UNE DASHNORE QE SJAME I KOKERR LEKU NE XHEPE.JO ATO QE KANE MILONA E MOLONA.BILES KANE NGA DYYYY NGA TRIIIIII.

  Ymer MusteqjaYmer Musteqja11 ditë më parë
 • PO MIRE MOJE ZONJE SE CFARE I PASKA DHENE FATMIR MEDIU ELI FARES NAI THE TE GJITHA .PO ELI FARA CFARE I KA DHENE MEDIUT SNA THE GJE.????????!!!!!!!!!!!!!.

  Ymer MusteqjaYmer Musteqja11 ditë më parë
  • Ika pas qef zërin i ka pëlqy këngën

   Pranvera CerrikuPranvera Cerriku11 ditë më parë
 • Kishte dobesi per zerin apo per fytin? Kush e gjen pergjigjen?👹

  Elvin HaxhiuElvin Haxhiu11 ditë më parë
 • Me ca fytyre del kjo putane e fshehte kendon dhe tundet para publikut dhe vidioklipe te pa fund me parate e taksapaguesve. Turp te teVij moj moster. Ish burrin e meritoje se e tille qenke. Bashke me vajzen tende ATO PARA te marra nga arka e shtetit i blefshi ilace fytyre zeza Eli &Marina. UROJ te dali ndonje tu qendisi nje kenge per keto pislleqe qe keni bere ne kurrriz te popullit qe po vuan ne varferi ekstreme nga Drejtues Te pa afte.Nje shtet qe qeveriset si ekip sportiv. Mjere NE qe na ra per pjese te jetojme ne kete epoke.

  Elsa PambukuElsa Pambuku12 ditë më parë
 • Nuk po dini ku me ja nise hetimeve ma perpara, megjithse keta se kan problem !

  Gianmarco 07Gianmarco 0712 ditë më parë
 • Fatmir Mediu eshte i njejti me Berishen e Meten....te hetohet dhe ate sa me pare....

  Adriatik JoniAdriatik Joni12 ditë më parë
 • Le ti pagujn

  Luljeta HallvaxhiuLuljeta Hallvaxhiu12 ditë më parë
 • O korcare o hic fare

  Tonipatos FeratajTonipatos Ferataj12 ditë më parë
 • Cfar jane keto qe degjojme ? Po poòo!!! Nese eshte e vertete kjo , keta njerez a e kan menduar ndonjehere se ku do ti shkoi shpirti ? Apo kan harru se ka nje Zot lart !!!!!

  Natassa TsiflikoNatassa Tsifliko12 ditë më parë
 • Ne burg pa asnje hezitim Konfiskohen pasurite e vena nga ky lloj korrupsioni I ndyre ,dhe ska Turp e surrat Medi kurvari qe I kerkon popullit vota prap per tu bere prap minister qe te ushqejne veglat e Elit te se bijes dhe mjer populli ke ja votuar dhe voton ,plehra hajdute vagabonde qe e Kane vjedhur kete popull ,ekonomine ja shkatrruan ja dogjen e shiten dhe rinia e populli shqiptar ka marre rruget e botes prej ketyre fundrrinave dhe jashtqitjet e kombit .Nuk ishte budalla ENVERI qe sojin e tyre e conte ne Space dhe I Varte ne litar .Duhet edhe nje here ai qe Keta legenat te paguajne cfar I Kane bere ketije kombi .Turp dhe faqe e zeze ,mos dil me neper ekrane o legenat vagabond e hajdut .Po si ty dhe te tjereve do ju vije fundi do jepni llogari nje dite edhe ato pasurite si Brenda dhe jasht do tu sekuestrohen dhe ti kalojme shtetit .O legenat e felliqur .

  Cen HyseniCen Hyseni12 ditë më parë
 • O zot ç, far po dëgjojmë ,nuk kanë të mbaruar bëmat dhe prapë asnjë gjëmb në këmbë ,Spak mos ketë frikë N Q S nuk e bën dot le të ikin të vinë të tjerë më të guximshëm ,se kështu nuk mund të vazhdohet

  Nikoleta BuziNikoleta Buzi12 ditë më parë
 • Yp xhixhi yp xhixhi ..Se mban mbi kuriz ky popullin akoma 😡😡😡

  A little of allA little of all12 ditë më parë
 • Nuk i kan mjafuar parat qe kendon. Por ka dasht kete ftyr duke ulur veten per para

  Dal ferDal fer12 ditë më parë
 • A te qifsha ropt paret e popullit

  Agustin GjoniAgustin Gjoni12 ditë më parë
 • E ca do me thene te jesh Drenovare qe te maresh pare

  Sofika NgjelaSofika Ngjela12 ditë më parë
 • Te denohet dhe Eli qe ka pranuar kete korupsion be kuriz te populit I dalshin nga hundet me ilace i hharxhofshin ketej e tutje

  Mira FierMira Fier12 ditë më parë
 • Po jemin gjana me drejtoren valbona paluka sa shetiten bashke

  Kraja KrajaKraja Kraja12 ditë më parë
 • ne burg te gjitha k......t , Eli para , Bieta Sulo ,Mira Kazhani ,te gjitha i zente mallkimi i popullit ,Zotin ju lenshim 🙏

  Majlinda TolaMajlinda Tola12 ditë më parë
 • SPAKU A KA VESH APO ESHTE SHURDHUAR

  Pelikani bluPelikani blu12 ditë më parë
 • Mallikimet e Shqiptarëve tju kapin juve dhe çfar kini në fiset tuaja...........

  Edmond GushaliEdmond Gushali12 ditë më parë
 • Ka qene kontrate e rregullt punesimi si eskorte. Me sigurime dhe fjetje te siguruar.

  shpellari kingshpellari king12 ditë më parë
 • Pas ardhjes se Elit ne dikaster,pati nje booooooom artistik me Ministri..

  shpellari kingshpellari king12 ditë më parë
 • TE RRoJ AMERIKa qe do e fusi ne burk kremineli vrau dogji njeres vodhi beri qef me dy gra dhe kreminelet e hajdutet me ne krye spiunin sali berishensi ben as nje gjepo i dhan dhe nje dashnore qe ta funizonte me pika pika posht sali berisha

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 ditë më parë
 • Si i mban dheu këtë! Nuk e kanë fijen e turpi këtë paçavure që dalin nëpër intervista !Nuk e kuptoj! !!!

  CristinaCristina12 ditë më parë
 • Po per ca i mbani o delet e shqiperis qe uk folet 30 vet deri sa nderyri Amerika o delet e shqiperis rrin pa buk e pa shtepi se ben qef mediu na dogji femijet ne gerdec se benin pun fukarenjnt e shkreti la femijet pa baba i la pa shtepi i mbuloj 27 i futi ne varr 300 te plabosurr

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 ditë më parë
 • O te dalte shpirti nga bytha o Medihoxha bashke me Elin.

  ervin mufaliervin mufali12 ditë më parë
 • E cke ber kshu o Fate...o tu mbyllte...🤔

  Krenar MetaniKrenar Metani13 ditë më parë
 • Doli dhe u ankua Eli para ca diteve qe sja del dot te jetoj me koncertet,ngaqe qenka mesuar duke mar rrogen kot prandaj,po ca pret nga 1nëne qe shet femijen e saj?i shkerdhen Hajduti te dyja ne USA,dihet,me leket e popullit😡😡😡😡

  Sokol LilajSokol Lilaj13 ditë më parë
 • Hemo cuna boll mos e shani fatmirin Se sthon kot Qe pidhi terheq vaporin Dhe jo me fatmirin

  Landi KapetaniLandi Kapetani13 ditë më parë
 • ytttt qorri qelbur

  Nevro VeraNevro Vera13 ditë më parë
 • Po kjo qe flet i kan ven thonjte ne fyt qe flet me tercellim

  Dona FushaDona Fusha13 ditë më parë
 • Ma hoqen trunin goce e re buzet si pi,,,,,,, ck

  Bledi KokomaniBledi Kokomani13 ditë më parë
 • Po' kjo Baxh,,,,,,,, l,,l a lo nam

  Bledi KokomaniBledi Kokomani13 ditë më parë
 • Mediu hajde hajde, eh moshkull nuk u dukte kaq i arrapatur ska faj qeraxhiu i krebenese,

  Bledi KokomaniBledi Kokomani13 ditë më parë
 • Futeni brenda

  Oni xhuvani OnixhuvaniOni xhuvani Onixhuvani13 ditë më parë
 • Edhe une do ipsha cdo gje eli faren vec zoti qe eka kriju bukuroshe epa shoqe

  Islam JashariIslam Jashari13 ditë më parë
 • Paska shume gjynahe per te lare KY Mediu

  Shpresa DhimaShpresa Dhima13 ditë më parë
 • Po normal se jan ber te dyja nuk shihen fry krej e fryu andej lan nam..njerzit e shkret vujn per huken e gojes kto qef o qef o qerrrata ..legenet

  Flora KovaciFlora Kovaci13 ditë më parë
 • Pall ariu

  Flora KovaciFlora Kovaci13 ditë më parë
ALgones