Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone

10 Qer 2021
161 356 Shikime

Teksti: Marjol Rrapaj
Muzika: Marjol Rrapaj
Zerat shoqerues: Adi Gllava
Klarinete: Alban Berati
Ork: Rino Boci
video: Rino Boci
Marjol Rrapaj--contakt: 0696603555

Komente
 • Per te gjithe na ruajte zoti 🙏🙏🙏🙏🙏dhe me koken larete djema dhe per ata qe kane zili te pine uje🤣🤣🤣🤣

  LDF FDLLDF FDL9 ditë më parë
 • Te kendofte zemra gjithmon

  Aventurieret😏Aventurieret😏9 ditë më parë
 • Te kendofte zemra vlla

  Klevi QatoKlevi Qato11 ditë më parë
 • Bravo marjol te kendofte zemra 👏👏👏👏👍👍👍

  Hisense 1Hisense 112 ditë më parë
 • O xhaxhi Marjol daja im Albani e ka mbiemrin Xhafa jo Berati

  ELION PROELION PRO12 ditë më parë
 • Kendo O, Mario,kendo .Po nje kengeper ne gra e vajza krjo.Shpresoi qe do e besh .Te uroj gjithte mirat ne familje.

  Natasha MalaiNatasha Malai19 ditë më parë
 • Te kendofte ❤️ ooooooo💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  FIER I FIERIFIER I FIERI20 ditë më parë
 • PO SLANICEN E HAROVE NJI LIKE PER GOCAT E SLANICES :p

  manush rushimanush rushi20 ditë më parë
 • Maroi,Mario jovetem dj po ka dhe shume,e shume vajzaegra qe evuajn kurbetin.,jam larg po nje kafe te sinqert do t pija .

  Natasha MalaiNatasha Malai21 ditë më parë
 • Bravo Mbreti muzikës popullore 👑🎵🎶🎤🇦🇱👏👏

  Engjellushe PajaEngjellushe Paja23 ditë më parë
 • Pranver e bukur pranver.Dal e rri ne ballkon vezhgoj natyren e bukur qe ti Stine me dhuron,,gjelberojn fusha e male,degjoj zogjte qe kendojne, vezhgoj flutrat ,qe fluturojn,dhe me ngjura ngjyra qiellin zbukurojne.Provoj te kendoj por talenti me mungon.Te lutem.Marioexoikto vargje dhe kendoi,se je talent I lindur.

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Te kendoft zemra vlla dhe sa me lart❤

  AlbiAlbiMuaj më parë
 • Donofrosa ,vendlindja ime, bravo complimenti Marjol

  Antoneta DukaAntoneta DukaMuaj më parë
  • Ca Po rs

   fatjon fejzullafatjon fejzulla24 ditë më parë
 • Ju falenderoi te gjitheve per komentet tuaja! Zoti ju ndihmofte!

  Marjol RrapajMarjol RrapajMuaj më parë
  • Ooooo te kendofte ❤️ oooooo 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎Me respekt Grisi

   FIER I FIERIFIER I FIERI20 ditë më parë
 • Te kendofte zemra o ze bilbil Te pershendes nga Anglia

  Tili AgalliuTili AgalliuMuaj më parë
  • Flm vella! Te uroi te jesh mire. Baba Tomorri ta ndricofte jeten!

   Marjol RrapajMarjol RrapajMuaj më parë
 • Suksese marjol. Tani radhen e ka roskoveci

  Perparim CepelePerparim CepeleMuaj më parë
 • Te kendofte zemra

  Saba BidaSaba BidaMuaj më parë
 • Bravo

  Ervina SinanajErvina SinanajMuaj më parë
 • Suksese shum bukur bravooooo respekte ju uroje suksese athina 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Jonnie JoniJonnie JoniMuaj më parë
 • Marjol Rrapaj me ben per dita qe degjoj kete keng e donofroses se jam vet nga donofrosa respekt te kendoft zemra gjithmon

  Nertil HoxhaNertil HoxhaMuaj më parë
 • Ty tebekoft, Perndia qe kendon kte kenge.

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Kenge shume e bukur.Ju uroj shendet,jete kenge o MARIOL RRAPAJ.

  Neshat KoxhajNeshat KoxhajMuaj më parë
 • Mario.me fal qe te flas ne emer pa u njohur, por dua te them qe zeri yt eshte I vecante.Thuaj te verteten,vezen e pules se gjyshes e pi qe ne mengjes fshehurazi..

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Bravo kusho Te lumte goja suksese

  Valdete RapoValdete RapoMuaj më parë
 • Faleminderit qe pergjigjesh .

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Miremengjes ,Mario ,jam duke degjuar kengen e Donofroses edhe pse qaj e degjoj disa here..Kalofsh nje fund jave te kendshme

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Bravo Marjol suksese suksese

  EDI DURAJEDI DURAJMuaj më parë
 • Po i afroeni kurjanit po deri ne cukalat keni ardhu 👌🏼

  Niku KurtiNiku KurtiMuaj më parë
 • Hereeeee pat nga kurjani ju🤣🤣🤣🤣

  Lulzim CelaLulzim CelaMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥👌🏻👌🏻👌🏻

  Daniel ArisDaniel ArisMuaj më parë
 • Bravo si gjithmon me i miri marjol

  Ersida ShehuErsida ShehuMuaj më parë
 • Shume bukur suksese marjol

  Mixalis KurraMixalis KurraMuaj më parë
 • Te bekofte perendia ty o vlla respekte per kte ze magjik ! Na heq stres dhe sheron mall !!! Un nuk jam nga donofrosa por kur kendon ti un andej jam

  Klodian EleziKlodian EleziMuaj më parë
 • Sa lëkë do ore djalë të bësh nji këngë për Velmishin

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng MacokuMuaj më parë
 • Mario me ne funde te vura 10 kur ju drejtove nenes ,Se nena eshte nje ne bote ,dhe nuk harrohet kurri.

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Super keng bravo marjol te kendoft zemra perher te pershendesim na rodosi

  Lubjana HazizajLubjana HazizajMuaj më parë
 • Komplimenti atorit qe ka krijuar kengen.Ty more ,djal ,jeta te vafte kenge.

  Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
  • Eshte edhe vet autori i kenges

   cico cicocico cicoMuaj më parë
  • Marjo ,faleminderit qe I mer ne konsideracin komplimentet ,qe te bejne,.Fjalet e keges per ne qe jetojm jasht jan teper mallengjyse qe edhe na perlotin .Qence me fat ne kte jet.

   Natasha MalaiNatasha MalaiMuaj më parë
 • Te kendofte Zemra Marjol Je Mjalte Hallall

  Albion DomeriAlbion DomeriMuaj më parë
 • Te lumte goja na kenaqe me kete kenge kaq te bukur.me shume mkengjim te madhe e degjonme edhe ne ne mergime nga greqia.te kendofte zemra gjithe jetes ta degnofte zoti te kthehen te gjithe birt e nenanave kudo qe jane neper bote..

  Flora GjermeniFlora GjermeniMuaj më parë
 • Shendet ne familje

  Alim GegaAlim GegaMuaj më parë
 • Bravo per kengen ilac per te sheruar zemrat e nenave te kendoft zemra deri ss te kesh frym si gjithmon me hite te bukra jet dhe pac

  Alim GegaAlim GegaMuaj më parë
 • Te kendofte zemra pac bekimin e zotit 🙏 po bej edhe nje per skrevan faleminderit Respekt.

  Bruna XhoBruna XhoMuaj më parë
 • Te bekofte zoti edhe ty se ke ze te shkelqyer me respekte nga large 👏👏👏👏

  kozma ngjelakozma ngjelaMuaj më parë
 • 👌👌👏👏🙏🙏

  Entela AgalliuEntela AgalliuMuaj më parë
 • Ku bie ky donofrosi qenka fshat i bukur

  Linda 1973Linda 1973Muaj më parë
 • algones.info/global/raTakKOXu5av2Xk/video ju pershendesim donofrosar

  Dinny andreeaDinny andreeaMuaj më parë
 • Bravo marjol rrapaj ke nje ze brilant na kenaqe me kenget e tua te uroj suksese te pa fund te persh nga italia

  Arber CobajArber CobajMuaj më parë
 • Bravo shume kenge e bukur

  Aleksander XhaxhoAleksander XhaxhoMuaj më parë
 • RESPEKTE GJIGAND ! PO PER TEPELENEN TONE DO ENXJERESH NO NJE KENG RESPEKTE VELLA TE PRSHD 🇬🇧❤⚘

  Geri DervoGeri DervoMuaj më parë
 • Bravo marjol super kenge sa me shum kenge te bukura prsh nga suku 👏👏👏👏👏🙏🤩🤩🤩

  Agim XhelajAgim XhelajMuaj më parë
 • Bravo Loli , oh loli o Vella ! O burri i dheut, na krijo nje keng per Kuqarin tone ?! Te lutem,se eshte si eshte ! Atje jemi rritur .Faleminderit,

  Marko ToliMarko ToliMuaj më parë
 • Bravo 🧿🧿🙏🙏

  Fier FierFier FierMuaj më parë
 • Shum bukur ju lumt goja zoti ju bekoft jeni artista

  Artian BeqirajArtian BeqirajMuaj më parë
 • 👏 👏 👏 👏

  Artur KalemajArtur KalemajMuaj më parë
 • O ylli Myzeqes Zoti te beft Mbret♡

  Ermira ShehuErmira ShehuMuaj më parë
  • 🤗

   Ermira ShehuErmira ShehuMuaj më parë
 • Urime urime pere kengen .ska rendesi qe sjame na donofrosa .pore ibene kenger shume te bukura respekte .jame fanse pere kengete qe ncjere per dite te degjoje dhe kenaqem shume

  Luftar CiliLuftar CiliMuaj më parë
 • Ti je shtim jete.

  kamela Shehajkamela ShehajMuaj më parë
 • Te lumte goja 👏👏👏👏👏

  Aferdita TopajAferdita TopajMuaj më parë
 • Suksese Marjol Rrapaj

  Nikonik NiNikonik NiMuaj më parë
 • Respekte Marjol flm vella Keng e merituar 🙏🙏🙏🙏 do e beje kengen e bukur se je e nip vet ne fshat 😂😂😂

  cico cicocico cicoMuaj më parë
 • Super keng Bravo 🇦🇱🇦🇱🙏🙏

  Hekuran AvdiuHekuran AvdiuMuaj më parë
 • Respekte cunat e Donofroses

  Boss MenBoss MenMuaj më parë
 • Shume bukur qenka kenga te lumte goja Marjol Rrapaj

  Boss MenBoss MenMuaj më parë
 • Bravo fshati im

  @1231@1231Muaj më parë
 • Te lumt goja keng e merituar per ate fshat, suksese

  Irena IrenaIrena IrenaMuaj më parë
 • Po skrevavin o marjol që urrite e ke harruar fare o nipçe

  flori Selamajflori SelamajMuaj më parë
 • Super👏👏🔥🔥🥰

  Aferdita AbedinajAferdita AbedinajMuaj më parë
 • Bukur 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  veiz cakaveiz cakaMuaj më parë
 • Marjol te lumt bravo ❤❤❤❤❤

  Klevis belgjikKlevis belgjikMuaj më parë
 • Super bravo .

  Englison QoseEnglison QoseMuaj më parë
 • Bravoooo Shum Keng e Bukur..thurur Drenovices Marjol Rrapaj Super.. Te Lumt Goja.. Suksese..

  Vasiliki PlakaVasiliki PlakaMuaj më parë
 • Shum bukur zemra te kendoft po fisim kam kengn .ske Sherim or djal 👏👏👏👏👏

  Sonila MalushiSonila MalushiMuaj më parë
 • Zemra te kendoft Marjol ,ke nje ze te Mbrekullueshme, Suksese dhe lart e me larte 🖐🖐 pershendetje nga Gjermania

  Dea DeaDea DeaMuaj më parë
 • Te kendoft zemra marjol Rrapaj

  Nertil HoxhaNertil HoxhaMuaj më parë
 • Te kendoft zemra te pershendes nga londra

  Merita BickauMerita BickauMuaj më parë
  • ❤♥️

   Merita BickauMerita BickauMuaj më parë
 • Bravo

  File MetohuFile MetohuMuaj më parë
 • Super kenge vendlindja ime donofrose.❤❤shume bukur Marjol Rrapaj.

  dhurata Nuriudhurata NuriuMuaj më parë
 • Shum e bukur ❤❤⭐⭐⭐💫💫💫💫👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

  amore Arce Awardamore Arce AwardMuaj më parë
 • Marjol të lumtë goja dhe pac jetë të gjatë si gjithmon shkëlqen me këto këngët e t'ua bravooooo ooooo

  Mira XhaferajMira XhaferajMuaj më parë
 • Marjol super,eshte kenga e 2 e re ne you tube qe po degjoj per ne ketu ne angli vertet na plagoset me keto kenget se vertet jemi ketej po mendjen andej e kemi,te pershendes Marjol edhe gjith shqiptaret ketu ne angli

  Paviola HoxhajPaviola HoxhajMuaj më parë
 • Te kendoft zeri gjithmon o bilbil I myzeqes

  Donaldo DoganiDonaldo DoganiMuaj më parë
 • Mbrekulli zeri jot,,,te kendoft zemera ter jeten tende❤

  Nida CanaiNida CanaiMuaj më parë
 • Shum këng e bukur bravooooooooooooooo Marjol 👍👍👍👏👏👏👏👏👏

  Eri BufaziEri BufaziMuaj më parë
 • Super kenge Donofrosa vendlindja ime 🙏🙏❤❤

  Krenar MataKrenar MataMuaj më parë
 • Te kendoft zemra o marjol rsp

  Bad boyBad boyMuaj më parë
 • 😥😥🇬🇧 resp

  Leonardo LEONARDOLeonardo LEONARDOMuaj më parë
 • Kenge normale,ka bere edhe kenge me te mira

  Dea AlushajDea AlushajMuaj më parë
 • Sempre numero 1 .ti vogliamo tanto marjol 😊😊😊😊

  Kelment JancariKelment JancariMuaj më parë
 • Bravo super....suksese Mariol rrapaj 🎼🎵🎤🙏🙏🙏 Te persh nga gjermania 👋👋

  Behar ShahuBehar ShahuMuaj më parë
 • Bravo marjol të kendofte zemra

  zyber vrapizyber vrapiMuaj më parë
 • Shum bukur 👏👏👏👏

  Lulzim KapajLulzim KapajMuaj më parë
 • Shume bukur bravo🌟🌟

  Fijoneda ZijajFijoneda ZijajMuaj më parë
 • Bravo fshati im me I mrekullushem

  sandri xhaxhosandri xhaxhoMuaj më parë
 • Donofrosaaaaaaaaaaaa

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaMuaj më parë
 • Shkum bukur marjol

  Nikolin AkulliNikolin AkulliMuaj më parë
 • Urime gjithmon per ty marjol djali .te kendoft zemra si gjithmon .te rujt zoti se bashku me familje🙏🙏🙏🙏respekte

  Sokol RamajSokol RamajMuaj më parë
 • Te kendofte zemra Mariol

  Miri MeckaMiri MeckaMuaj më parë
 • Shume bukur thx njish

  Bledar baxhijaBledar baxhijaMuaj më parë
 • Bravo o marjol te lumte goja respekte

  Vaska ByzykaVaska ByzykaMuaj më parë
 • Te pershendes re mjeshter te kendof zemra ...po kendon per fshatin tim 🙂🙂🙏🙏

  Nentor SinjariNentor SinjariMuaj më parë
ALgones