Genc Prelvukaj & Shaolin Gang feat Albash Eagle - Stay

14 Kor 2021
235 061 Shikime

Produced by : Genc Prelvukaj
Year : 2021

Special thanx to :

Marigona Residence
Meguana Sport
Kunora Weddings

Komente
 • 🖖👀👉🦍

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizaceDitë më parë
 • 👀👈👉📺 A

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace2 ditë më parë
  • AA🙄😏

   Anita SylaAnita SylaDitë më parë
 • Hiti Veres eshte ky 🔥

  Tirana Music ChannelTirana Music Channel2 ditë më parë
 • 🔥🍻👍

  Bledi LamjaBledi Lamja3 ditë më parë
 • I am from Bangladesh i am your big fan ❤️🙏❤️

  Syfee SaifSyfee Saif5 ditë më parë
 • Uaaaaa zotttt ca kenge pzzz uuu superrr uaaaa sa te bukur e kan ber kete superrrr oo zottt😍😍😍😍😍😍😍😍😍💕😍💕😍

  Delena VampireDelena Vampire5 ditë më parë
 • Shaolin Gang 🔝☝🏿

  Lion DJLion DJ8 ditë më parë
 • 👉👦👀

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace9 ditë më parë
 • 💫

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace11 ditë më parë
 • Genc ti je ajka e muzikes shqiptare

  DoryDory11 ditë më parë
 • Cf zeri ka ky Genci pz👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

  Rezo RezoRezo Rezo12 ditë më parë
 • 👀

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace12 ditë më parë
 • Shaolin gang back ⚡

  Doni DoniDoni Doni13 ditë më parë
 • Qifsha krejt kongt qe blejn viewsa , kong shum e fort respekt on top ket ver shum beati i fort

  039VIDEOS039VIDEOS14 ditë më parë
 • ❤️❤️

  AutoChThONousAutoChThONous14 ditë më parë
 • Me kenge te muharrem qenes ne kujtime te vokrrit e canes kush eshte duke e kuptu

  Labinot BerishaLabinot Berisha16 ditë më parë
 • Teskt?

  Giada GambariniGiada Gambarini16 ditë më parë
 • Shaoling gang genc max level

  Real TvReal Tv16 ditë më parë
 • 👉👆

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace16 ditë më parë
 • ...::::: B00M!

  sheep herdersheep herder16 ditë më parë
 • Genci pak present

  DugiDugi17 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  ZeshkaneHotZeshkaneHot18 ditë më parë
 • Genc je super kengtar o mjeshter 🎯🧿💯🤴🏼🤴🏼🤴🏼

  Arsen LackaArsen Lacka18 ditë më parë
 • Wow wow wow shqiptaria ka talenta dhe te gjith durt nalt shqiponjat kurr nuk dorzohen 👐👐👐👐👐👐👏👏✌️🎶🎧

  Toro ManToro Man19 ditë më parë
 • very nice

  Diturie BalajDiturie Balaj19 ditë më parë
 • Na kenaqe zemren .

  BYLINËT KingdomBYLINËT Kingdom19 ditë më parë
 • Shaolin gang Shum je tu ma thy E po du met pa un desh Shum je tu ma thy Kur po kesh kur po kesh Shum je tu ma thy edhe Stilin qysh po ec Shum je tu ma thy kur po kesh Kur po kesh Ma ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana oo na na na na ej Hama ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana zemren ama ama ej

  Elvis MorinaElvis Morina19 ditë më parë
 • Another level me qet keng bravoooo

  visar shalavisar shala19 ditë më parë
 • kur klikimet nuk jon te bleme

  Theold ScamsTheold Scams20 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e veres!!! Ne shqipri vlersohet kush kengetar ka me fame ai degjohrt me shume!!!Kjo kenge meriton 1 ml per 24 h jo si disa kenge pa lidhje me shum klikime!!!!

  klea Aelkklea Aelk20 ditë më parë
 • Albash Eagle reper nga belgjika shqiptar 🔥

  Jack DoughJack Dough20 ditë më parë
  • @Driton Berisha ooo nuk e kan ni hala Shqipen se I harrojn algjerjant

   NS MusicNS Music17 ditë më parë
  • @AS N hahahahahaga per belgjik sdi haver veq per franc mos t nin kush haver se franca i ka ata algjeriant qe i njeh kejt bota dihet kush jon mat mirt n franc

   Driton BerishaDriton Berisha17 ditë më parë
  • Albash Eagle reperi ma i mir nga belgjika dhe franca

   AS NAS N18 ditë më parë
 • Me gjithe respektin kete kange e ndegjoj vetem per real1

  Xhavit HalitiXhavit Haliti20 ditë më parë
 • Qiky videoklip koka xeher

  Arlind KastratiArlind Kastrati20 ditë më parë
 • Mpaska marr malli me i ngu kta shaollinat me knu qysh duhet

  Xhigees BabbsXhigees Babbs20 ditë më parë
 • Qe 20 vjet tu e ngu Gencin Ishalla edhe 20 tjera :))) ETNOMANIA

  Dardan SylaDardan Syla20 ditë më parë
  • 🦅

   AS NAS N18 ditë më parë
 • Edhee. G qo kryt pak 🔝🙈😔

  Anita SylaAnita Syla20 ditë më parë
 • ❤️❤️👏

  Valericã DãnilucValericã Dãniluc20 ditë më parë
 • 3 Stilat Perfekt, RESPEKT 💪

  NS MusicNS Music20 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Mari OlimbieMari Olimbie20 ditë më parë
 • wow genf legjend tkem be ty

  Albanian boayAlbanian boay20 ditë më parë
 • Genci another level

  Serxho RrushiSerxho Rrushi20 ditë më parë
 • Si zeri i Kanites ky 😅

  Rea IslamajRea Islamaj20 ditë më parë
 • add this song on spotify

  ツandyyツandyy20 ditë më parë
 • Genci presim nje geng edhe si etnon...plzzz

  Andoneta OuroutsiAndoneta Ouroutsi20 ditë më parë
 • Pa Real1 sbohet hitii hiq vallah

  PlusDental OrganisatorPlusDental Organisator20 ditë më parë
 • Real1 shume i fort , uku i moqem

  Xhavit HalitiXhavit Haliti20 ditë më parë
 • Super e bukur.Bravooo1🔥🔥🔥

  Gleda MashaGleda Masha21 ditë më parë
 • Mos um thuj jo. 🔑🗝🔐🔗 Mos shko..

  Anita SylaAnita Syla21 ditë më parë
 • Paska qen e shkruar qe gjitha hitet e veres te behen ne korrik 😂😂😂😥#fansja e komentusit #

  Erdana ZefiErdana Zefi21 ditë më parë
  • Ghetto geasy feat Majk 💥 tani ne korrik😂

   Zani BlloshmiZani Blloshmi20 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂

   Leda LedaLeda Leda20 ditë më parë
 • Psh genci kryt nalt qoji dhe merre cfare do fitoje☺️

  Xhn KmmXhn Kmm21 ditë më parë
 • Sa super 😍 👏

  Markelian KukaMarkelian Kuka21 ditë më parë
 • Gencoooo 👑

  Kiri QirjaziKiri Qirjazi21 ditë më parë
 • 👌👌👌🥰🥰🥰🥰

  Xheni BeshelloXheni Beshello21 ditë më parë
 • Shaolin gang po kalonin rastesisht aty dhe than te hyjne dhe ato ne klip, shpejt e shpejt perseriten 2 fjal dhe vazhduan rrugen 😂😂😂😭

  Tiki TokiTiki Toki21 ditë më parë
 • 😍😍😍🖤

  Albi BrahimiAlbi Brahimi21 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  ILLYRIAN AVGUSTINILLYRIAN AVGUSTIN21 ditë më parë
 • i paska pelqy martesa gencit a :D

  Albrim MazrekuAlbrim Mazreku21 ditë më parë
 • O me i miri I ktij vendi 💪💪💪💪

  Labi MenaLabi Mena21 ditë më parë
 • Best hit 2021🔥🔥🔥

  Serani XimoSerani Ximo21 ditë më parë
 • i fort je tybe king genci

  Bitcoin Trader666Bitcoin Trader66621 ditë më parë
 • 🙌🦅

  Albash EagleAlbash Eagle21 ditë më parë
  • 👊

   sheep herdersheep herder16 ditë më parë
 • Genci shum i qart 👊🏻👊🏻

  Fidan AlbaniaFidan Albania21 ditë më parë
 • Always Rock with his song

  ravinder singhravinder singh21 ditë më parë
 • Hit 🔥🔥

  AS NAS N21 ditë më parë
 • what a beautiful Song 🔥🔥🔥

  ILLYRIAN AVGUSTINILLYRIAN AVGUSTIN21 ditë më parë
 • Albash Eagle trop fort 💪🔥

  NS RollsNS Rolls21 ditë më parë
  • 🦅

   AS NAS N18 ditë më parë
 • Super kenge...1 like 1 fuck don xhoni 👇

  Arbër 2020Arbër 202021 ditë më parë
 • Nje gje nuk po e kuptoj babzzz,,,,,shume pak klikime ka ne kenget e Gencit a tuli papaki e papakice ka miliona klikime...me te vertete shume poshte ka ra katuni.

  dritero bekajdritero bekaj21 ditë më parë
  • Keto jan klikime reale dhe jo ato si Shiko me miljona ato Jan fallcot e estrades tung

   mokemoke20 ditë më parë
 • 💣💣💣💣💣

  Olgersi QevaniOlgersi Qevani21 ditë më parë
 • Shaolin gang the best 👌😎

  Avdi lushajAvdi lushaj21 ditë më parë
 • Teskt? Please?!

  Giada GambariniGiada Gambarini21 ditë më parë
 • Shaolin Gang mo tqartit. Nuk e di kush ja ka shkrujt tekstit atyre po hallall 👍 😂

  Frans KociFrans Koci21 ditë më parë
  • hahahahaha vdiqa 😂😂😂😂

   Tiki TokiTiki Toki21 ditë më parë
  • shauling gengat mojti kullen kto vet i shkrujn tekstet

   betim betbetim bet21 ditë më parë
 • Super hit🔥🔥

  Altin ÇiraAltin Çira21 ditë më parë
 • Bello bello bello 👏👏👏

  jola jolajola jola21 ditë më parë
 • Hiti veror 2021 💯🔥

  TinargGTOTinargGTO21 ditë më parë
 • Shaolin Gang 🔥

  Blend BerishaBlend Berisha21 ditë më parë
 • Hitt hitt😍

  Bler HysBler Hys21 ditë më parë
 • WOWW ❤️

  Inaya HamdiInaya Hamdi21 ditë më parë
 • super

  Cun Londre 333Cun Londre 33321 ditë më parë
 • 🎈🥰

  Enxhi HidriEnxhi Hidri21 ditë më parë
 • *Po Kur Del Aj **#Album** Bree Ooo **#Genc*

  DjBennyDjBenny21 ditë më parë
 • Sku sku sha shaaa

  Shaolin ShaolinShaolin Shaolin21 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Shaolin ShaolinShaolin Shaolin21 ditë më parë
 • Shaolin gang 👎 ama ama mama mama ama ama mama mama.......

  Good TimesGood Times21 ditë më parë
 • E mir

  gerta Ballagerta Balla21 ditë më parë
 • Ky është hit!🔥

  Mimoza BerishaMimoza Berisha21 ditë më parë
 • Superrrr Genci fenomenal

  Muhamet JahajMuhamet Jahaj21 ditë më parë
 • Superr💖💖💖

  Janina NinaJanina Nina21 ditë më parë
 • Shaolling Gang po hajna peshk

  Xhavit HalitiXhavit Haliti21 ditë më parë
 • Qysh ish dal kjo kong pa zhiten 😍

  A R I A NA R I A N21 ditë më parë
 • 🤞

  vullnet maliavullnet malia21 ditë më parë
 • 👍👍👍👍❤❤

  Mr_Salam_VlogsMr_Salam_Vlogs21 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Big Boss BeatzBig Boss Beatz21 ditë më parë
 • Shaollin Gang

  Xhavit HalitiXhavit Haliti21 ditë më parë
 • Krenari qe jetojm n epoken tende genc Përshëndetje nga anglia

  mariglen xhaferrajmariglen xhaferraj21 ditë më parë
  • @Mirjan Duli ca ka bere noizy per “Epoke “?

   Megi ChelseaMegi Chelsea21 ditë më parë
  • N epoken e noizy do thuash 😁

   Mirjan DuliMirjan Duli21 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Bruno BrunoBruno Bruno21 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  GIZAGIZA21 ditë më parë
 • 🔥

  G13G1321 ditë më parë
ALgones