Rrethimi amerikan i Ilir Metës, si rrethimi i Millosheviçit!

25 Shk 2021
110 435 Shikime

Komente
 • Kur po vjen ora e minuti qe kta te shpifur te zhduken 1 her è per gjith mon nga kjo bot qe kan bo si i do bytha ketyre.

  Besnik HasibraBesnik Hasibra7 ditë më parë
 • God bless America if they do this Ilir meta is not a president hi is a thief to all Albanian people and all over hi deserve jail

  Ed LEd L21 ditë më parë
 • AMERIKA PO VJEN NE PRILL META BASHA SALIU NE BURG AGJENTET E SERBISE

  Bashkim ArkaxhiuBashkim Arkaxhiu22 ditë më parë
 • Do te ti nxjerrin jo nga goja ato qe ke vjedhur ,por nga posht ,ty dhe shoqes tende Zonjes Makbeth .Aty e ke litarin gati ,mos u be merak

  Jakov SollomoniJakov Sollomoni24 ditë më parë
 • kta jan disa kukulla te illuminati un ashtu besoj ,

  Feja IslameFeja Islame27 ditë më parë
 • por rama duhet te ik .Rini Rini thuaja tash kenges ti .

  s. misinis. misini28 ditë më parë
 • hajt babuko se e ke trenin e fundit si ta sen i ke sendet ne rregull se mosha shum e shtyr e rinia ta zend vendin rinia nuk ka si ty pervoja ne detyr .

  s. misinis. misini28 ditë më parë
 • Meta do api luft me gjithe popullin per intéresat politike dhe kriminale sepse ne qofse edi rama mer prap pushtetin. Atere META DO MARI FUND dhe do katandiset ne Burg

  Florin BonfantiFlorin Bonfanti28 ditë më parë
 • Ky kok-breshka i Skraparit duhet ta kishte fundin politik dhe njerezor qekur... por falangat e Berisha - Meta i kane akoma te forta pozitat. Po vjen fundi o skaparlli...

  Bujar NallbaniBujar Nallbani29 ditë më parë
 • U bat me tall bythen me popullin plerat legenat 🙏🙏🙏

  mirash vokrrimirash vokrri29 ditë më parë
 • Presindeti me I shkerdhyer

  Namik HysenajNamik Hysenaj29 ditë më parë
 • Florinjtë fiorinjtë ku janë mjaft me këto fjalë florinjtë fiorinjtë ku janë mjaft me këto fjalë monika ku i ke fëmijët florinjtë fiorinjtë

  Demir PasoDemir PasoMuaj më parë
 • O plaku mere te erdhi fundi bashke me monen fallxhore uleret pa fund.

  Elvira DedjaElvira DedjaMuaj më parë
 • 🇺🇲🇦🇱👍

  Life is The BeachLife is The BeachMuaj më parë
 • Po ku do mbyresh o plehra meta iliri me thes floriri cfare di ti se amerika ha bare dhe genjen shqiptaret duke vjedhur floririn erdhi ora o kapedane floriri po shtrengohet trio per ty o hajdut

  Andrea LuigiAndrea LuigiMuaj më parë
 • Po ky tjetri zevpresident eshte o kuje o kuje moj shqiperi..

  Viktor ZenelajViktor ZenelajMuaj më parë
 • Ol Tu beft mami dhe 100 vjet tjera

  Hektor DyrmyshiHektor DyrmyshiMuaj më parë
 • Denimi i Metes dhe Saliu te varen ne litare para popullit dhe te qendrojne 5 dite varur ti shohi i gjithe bota si perfundojne kriminelat dhe te korruptuarit

  Azem KociAzem KociMuaj më parë
 • Po na hapen barkun te shpifurit e botes🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Tatjana hysenajTatjana hysenajMuaj më parë
 • Une sì shqiptare per te mire te popullit time i lutem zotit qe KETA badakcinje dhe kriminela hajduter dhe vrases te popullit te perfundojne ne varje

  Uka AvdulUka AvdulMuaj më parë
 • Ç'është ky histerizem President?Po të vret ndërgjegja andaj e ke humbur një qytetare

  Turi MurraTuri MurraMuaj më parë
 • tu shoft ymri o ilir muti

  dije müllerdije müllerMuaj më parë
 • E kupton si flet ?! Merr fryme dhe ji bindese per aro qe thua. ..

  Dhurata GerbiDhurata GerbiMuaj më parë
 • Shyqyr me ne fund ishalla ndodh.

  Zeni MyftariZeni MyftariMuaj më parë
 • U erdhi fundi kelyshave te komunizmit do kapet si lepur si gadafi

  Petraq BucajPetraq BucajMuaj më parë
 • ARDJAN VORANI ESHTE PIS BURR I LIDHUR ME RAMEN NE NUK E BESOJME KETE BOLL MA MORE VETEM I VIHENI Z METES SE RAMA KAMAR FUMD DIKTATORI QE VEN NE KRYE KOMUNISTAT BOLL GENJEVE MORE PAMFLET

  Murat SalijuMurat SalijuMuaj më parë
 • Pos u arrestuan para 25 prillit Sali gomari Fatos legeni Edi zagari Ilir Skrapari dhe Zagaret e tyre atehere ne Shqiperi nuk do te kete kurre Shtet dhe drejtesi do te na komandojne gjithmone antishqipetare si keta ndyresira sherbetore te Turqve Grekeve dhe Sllaveve mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

  Albert HakaAlbert HakaMuaj më parë
 • Lajmet è cefundit

  Celo CeloCelo CeloMuaj më parë
 • u ban nji shekull me sa mbaj mend qekur pamfleti ja ka nis me qeto mbeturina meta sot meta neser po boll bre jau qifsha tan ropt qe keni oj serbi e gjalle he jau pshurrsha gjakun qe keni ne trup shum serb paskeni qene ne ate shqipri te mjere,

  Andy WhiteAndy WhiteMuaj më parë
  • @Big D ma jep voten mu besnik qema e kam emrin ather e shef

   Andy WhiteAndy WhiteMuaj më parë
 • Like kampion korrupsioni

  Pellumb XheloPellumb XheloMuaj më parë
 • Litarin ja kisha van ne fyt KETIT ilir hajdutit

  BesnikBesnikMuaj më parë
 • ILIR META esht esht i mbarum, shum shpejt falimenton...boll me intriga , me politik te piset..Amerika ja ka bo kukllen gati..😄🤣

  kastriot jahollikastriot jaholliMuaj më parë
 • Bravo amerik duhet ti pastroni peshqit e mdhaj tradhtart e mafijozt e hajdut ne gjith ballkanin shipni e kosov e maqedoni e maltezi e serbi e greqi qe ta zhdukeni krimin e linjen mafijoze qe po shkatrrojn ballkanin ne venqanti popullin shiptar ne ballkan

  Minire IsufiMinire IsufiMuaj më parë
 • diçka deshta te tham; nje gja nuk arrin ta kuptojn politikanet ton, se Amerika nuk terhiqet mrapsht. ne Amerik mund te kete ndonje padrejtesi ne sistemin politik Amerikan por ata e bajn me qellim dhe jo qe nuk arrin te jen te afte dhe te drejt, por e rendesishme eshte qe ketu ne Shqiperi ka ardhe koha qe Amerika te na jape nje dore qe te zhduke nga politika ata qe jane te korruptuar. ne Shqiperi nuk eshte qe nuk ka njerze te afte per te drejtuar, por kush te len te jesh i paster ne drejtesi. nuk pretendojm qe ne vendin tone do te ndryshoje 100% sistemi por te largohet korrupsjoni dhe te mposhtet njeher e mire banda Komuniste qe deri me sot ishin ata qe drejtonin vendin ton. Zoti e bekoft Shqiperin dhe e largoft djallin se boll ka nejt ne vendin ton to hanger qyl.

  aleksander gegajaleksander gegajMuaj më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • E hongre o Like ksaj rradhe

  Brian JonesBrian JonesMuaj më parë
 • President teper i vogel.sodite hijet andej nen koder.Mos bene krahasime.Ti hap syte fjala ime.Milloshi ty e ne pat me na fshi.e ti po luan me zjarr e hi.mekatet tua kane met perbi.ne rruge pa diell vet ke hy.teper te lehte e ke koken verbalishte veti ja ke mbush goten.gjeniu

  Rrahim DrenasiRrahim DrenasiMuaj më parë
 • Ylber seferi ku ke byth ti te kritikosh Ameriken more morracak Amerika e vuri brenda dites i beri hi Ata qe hun brenda o morracak nuk ber 30 vjet te digjesh si shqiperija po brenda muajit i vuri se cilin e vent vetdhe numerimet 3 muaj deri sa i bente saliu qe te thoshte fitova o morracak

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • JU KA ARDHUR FUNDI METES DHE BERISHES 👍👍👍👍👍BURGU I PRET.. PO JO NGA PROKURORET TANE QE SKAN ASPAK GUXIM, POR AMERIKA DO TI COJ ATY KU E KAN VENDIN.. NE BURG!!! RESPEKT PER DVORANIN 👍👍👍👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Ilir Metës do mi marr familjen peg me ja shkërdhy. Tan jeni Mafioza tan jeni Tradhtar si AHMET ZOGU.

  Gua KipGua KipMuaj më parë
 • Ilir Meta ësht MAFIOZI I shekullit 21. Transport droge nga South Africa to European Countries.

  Gua KipGua KipMuaj më parë
 • Ilir trathtari a i lexon keto komented ne internet, ta shikoj sa e do populli kete moster te pa ngopur, vdekshi familjarisht Meta Kryemathi

  Bristol UKBristol UKMuaj më parë
 • Po he do zoti ta shohim brenda kete maskara... ajdut...

  Turi SelmaniTuri SelmaniMuaj më parë
 • Eshte nje gje e pabesushme!qe nje dite te behet nje pastrim total.

  Ramazan DajaRamazan DajaMuaj më parë
 • SHYQYR O PAMFLET QE TE KEMI TY , SE NA KE ÇLIRUAR NGA ZINXHIRAT ? TURP TJU VIJ NGA KETO BROÇKULLA , KINI TER JETEN QE AMERIKA, ILIR META, PO PER ÇFAR DO TË THOT GJITH KJO AMULLI USHTARAKE? PER DOVORANIN ? PER NJE KRIMINEL I ASAJ KOHE TE DIKTATURES? PO PER NJE DOVORANIN , NA QENKA GJITH , KJO FATUR PER ILIR METEN ? AMERIKA E KA SHESHIT 30 VJET ILIR METEN? KUSH E KA PENGUAR , PSE ESHTE MENDUAR PËR KETE KOHE FUSHATE? KETO , TEATRO , MOS JA BEJE ZHURME SHQIPTAREVE ? VUNDJA NE TE FUNDIT , AMERIKANËT TE MOS FUTIN UNDET , NE PUNE E BRENSHME TË SHQIPËRISË ? PSE AMERIKA E KA LENE PA DREJTESI , PA GJUKATA , PA LIGJE , DHE AKOMA KJO AMULLI ESHTE FLAGRANT ? DHE NA I KANE VENE EMËRIM HEROIN , NJE INORANTI ,QE PASKA QENË NE SYTE E AMERIKES ? KETO I BEN NJE KYLYSH , NJE QEN BIR QENI, QE KA 8 VJET , DHE , NUK ESHTE NGOPUR ME PARATË E POPULLIT FUKARA? JEPINI PAK DRIT KETIJ DIKTATORI, KETIJ KRIMINEL? PSE HESHTJA ËSHTË E SHITUR NË INTERES TE RAMES ? PO UNE NUK ÇUDITEM, SE ÇDO TE BEJE AMERIKA ? SHQIPTARËT JANË FUNDI I KAVALLIT PER AMERIKEN ? ISOT E KENGEVE TE SHEKULLIT TE KALUAR, DHE TE SOTEM , E KANE KAPLLAHISUR SHQIPRIN DHE SHQIPTARET. BASHA PROSTITUT HOLLANDE DHE KARAKURVE BURRE PSE HESHT PËR KETE DOVOVORAN ? PO NA DEL NE EKRAN ME AMBASADËN KINEZEN ? PSE NUK PO RAGON ,PSE NUK NDIHET, NUK KA NDIKUAR NE PARTIN DEMOKRATIKE? ? UNE JAM DEMOKRATIKE SHQIPTARE , DHE NE FAMILJE TIME, E KAM DASHUR DHE E DUA VENDIN TIM TË LIROHET , TE ÇLIROHET NGA DIKTATURA KOMUNISTE ÇNJERZORE, QE PO I BEN NJE RAMË SOT NË KETE SITUAT? KY POPULL SKA KOMENTE PER BESIMIN E NJE LAJMI , PËR NJE GJE , QE GRUPI I RAMES I KURDIS , DOVORANIT GJITH KETE ARZUALL , QE NUK E NJEH KETE NJERI , SE ÇFAR KA BERE BETEJËN E DREJTESIS? NJE POPULL, QE UL KOKËN DHE UL KOSTOT E NDERSHMERIS TE TIJ , DHE PRET SE ÇDO NA BEJE AMERIKA NE ? NUK TE SHPETON KURRË NJERIU I HUAJ , TE DO VETEM PER TE ZHFRYTEZUAR , DHE KJO QENDRON, E DUAN SHQIPTARIN PER PUNEN TE RENDOMTA . SE JE ZOT DHE SHQIPTAR NE VENDIN TEND. KJO TA RIT PERSONALITETIN TONË. AMERIKATE DEGJOJE NJE DESHMI RENGJEDHESE . "KUR DOLA NGA BURRGU NUK NJOHA FEMIJET " KTHEHEN NË BETEJËN E DREJTESIS TË DOVORANIT ? KY ESHTE DOVORANI.

  H HH HMuaj më parë
 • Tani po e kuptoj se te gjith budallejt merren gazetari

  Isa MeleqiIsa MeleqiMuaj më parë
 • Bravo pamfleti

  Agim PriftiAgim PriftiMuaj më parë
 • Ilir Meta i rrethuar ka qene me kohe.... Po te mos ishte Sali Berisha ,Meta duhej te ishte ne burg per videon me Dritan Priftin. Po te mos ishte Edi Rama ,Ilir Meta nuk do te ishte president,por ne burg. Po sikur t'i jepet dora perseri ? Cili prej jush ve bast se jo ? Keta mishin ia hane njeri-tjetrit,por kockat jo....

  Real M7Real M7Muaj më parë
 • Te ngihen akuza para zgjedhjeve, atehere do besoj te drejtesia

  Real FreedomReal FreedomMuaj më parë
 • P, afleti pse rama e veri PRESIDENT ILIR METEN por jute pamfleti i sllave. Te. RAMES SHKERDHATA

  Fize LulaFize LulaMuaj më parë
 • Si puna e sadamit kur kapen ne funde kishte zene pleshta.

  Kiku HajdariKiku HajdariMuaj më parë
 • Kta jena te pa ngopur duhet te ven te vendi te gjith. Qe populli te mari frym lirshem.

  Sander KaciSander KaciMuaj më parë
 • 30 vite pushtet hajni hajni derra kriminel mos votoni derra kriminel

  mitro Kosovamitro KosovaMuaj më parë
 • more fund o plere

  the dark knight risesthe dark knight risesMuaj më parë
 • Booll se na i ahpife PAMLEEEEET !@

  Thello SinovarfiThello SinovarfiMuaj më parë
 • Perse se vriteni ilir meeten ose vareni ne mes tiranes

  Mark GjiniMark GjiniMuaj më parë
 • Trupat ushtarake i ka thirrur vet lakuriqi qe gjoja do behet rremuje ne zgjedhje mor lakuriq i ndyre qe i varferove shqiptaret deri ne palc dhe u pasurove vet me mafien e Italis ndrahgeta te qropt klysh komunisti

  Engjell ShtyllaEngjell ShtyllaMuaj më parë
 • Ha mut kot nga njeher ky pamfleti dvorani ka qene gjyqtar qe ne kohen e komunizmit ky duhet te eleminohet nga drejtesia por si shtet mafie qe jemi dhe ne krye te shtetit eshte koka mafies kryeministri lakuriq normal qe keta te degjeneruarit gjyqtar do vejm neper gjykata.

  Engjell ShtyllaEngjell ShtyllaMuaj më parë
 • DHELPRA META I PRESIDENCES PO PERGATITET TE HEQE BREKET.ME DESHIREN E TIJ TE BEHET DESHMITAR I SPAKUT QE TE KETE LEHTESIRA.NE BURGUN D RECIT DO KETE SHOKE TE TJERE TE LLOJIT TE TE NJEJTE RRACE.KY PERVERS DO PERGJIGJET PER TE GJITHA KRIMET.QEN I BURI I QENIT NE PRESIDENCES!!!

  Customer ServiceCustomer ServiceMuaj më parë
 • PO PO , BATH BATH , PO NJE KOKER .

  Souzana KaSouzana KaMuaj më parë
 • Dvorani ?! Mire Po... trimi i mire me shoke shume Amerikanet krijojne baza ushtarake ne Ballkan as per ti vene kufi Metes apo larove si ai,po per nje lufte te ftohte ndaj dy superfuaive qe rrezikojne te ngushtojne influencen e amerikaneve ne Evrope Kjo eshte me se e qarte Te medhenjve u terheqim vemendjen ne te vegjlit sa kohe u interesojme dhe sa kohe e hedhim vallen sipas dirigjimit te tyre ndaj nuk duan barishte neper kembe Keshtu qe u tundin gishtin ndonjehere shkaktarevet te rremujave e turbullirave ne vendin tone TUNGJATJETA Pamflet Na mban gjalle shpresat ne nje fare menyre 😕

  Anil LemiAnil LemiMuaj më parë
  • E PAME DHE AMERIKEN NE ZGJEDHJEN E PRESIDENTIT...TYM E FLAKE U BE PER VJEDHJEN E VOTAVE..!!!!

   Thello SinovarfiThello SinovarfiMuaj më parë
 • Shikojeni ne foto si i cmendeur

  Dalip KrymiDalip KrymiMuaj më parë
 • Don Zoti e perfundojne ne burgggggggg kto kriminelaaaaaetu merret pasurijaaaaaa marramenseeee qe ia kan vjellur popullin tesh 30 viteeeee, bani kujdes o popull diten e votimeve vendosni mir kujt ia jepni votennnnnn🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Zoti iu rujt Shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Keshtejari DonikaKeshtejari DonikaMuaj më parë
 • Shqiperia. nuk. pastrohet. vetem. me. ilir. meten. : te. gjithe. ata. qe. kane. profesione. ' dhe. qe. kane. karriket. ne. shqiperi. ' qe. te. gjithe. shfritezojne. nevdin. e. punes. ' dhe. te. gjithe. ne. pergjithesi. rrjepin. " popullin. : / ne. spital. nuk. shkone. dot. pa. lek. " / ne. shkoll. nuk. mesojne. dote. femijet. e. fukarenjeve. " qe. ajo. eshte. nje. katastrofi. " per. femijet. dhe. te. ardhemen. e. tyre. ' / ( shkollat. e. bithes ) Vendi. eshte. vende. dhe. popuj" ××××× ¿¿¿¿¿¿¿.. te. jap. nje. shembull. / fshati. im. dy. hapa. nga. saranda. ' nuk. ka. rruge. " dhe. ato. qe. jane. ' jane. cop - cop. / nuk. ka. uje. shteti. nuk. ndihmon. popullin. e. vete. qe. te. prodhojne. produkte. ne. vendin. e. tyre. " i. ka. lene. pa. pune. ' pa. shprese. " dhe. marrin. zarzavate. nga. jashte. " / Atje. ne. ate. shtete. duhet. qe. te. kete. ligje. te. forta. " duhet. te. kete. drejtesi. shteterore. " dhe. jashte. politikes. " SHQIPERIA. KETO. 80. VJETET. E. FUNDIT. UDHEHIQET. VETEM. NGA. NJE. PERSON. " DHE. AI. PERSONE ' DREJTONE. TE. GJITHA. ISTITUCIONET. " SI. KA. MUNDESI. ? C'FARE. ESHTE. AI. " ? DHE. MBAJNE. 5 VETA. NGA. MBRAPA. BUDALLENJE. " SA. PER. FIGURE. " PARLAMENTI. SHQIPETARE. ESHTE. PAZARI. I. DROGES. " PAZARI. KUSH. TE. BEJE. ME. SHUME. PASURI " / ESHTE. PAZARI. I. DHUNES. KOMUNISTE. " / TE. GJITHE. KANE. BERE. PRONE. TE. TYRE." KARRIKEN. " DHE. I. MADHI. " KA. BERE. GJITHE. SHTETIN. " PRONEN. " E. TIJ.: A. ' NDODHE. KJO. NE. NDONJE. VENDE. TE. BOTES " ? SHQIPERIA. NUK. ESHTE. VETEM. TIRANA. ' ( qe. edhe. tiranes. mutin. i. kane. bere. ne te. katerta. anet " ) 30. VJETE. SHAIPERIA. ESHTE. E. NJEJTA." ASNJE. NDRISHIM. ' VETEM. SHKATERIM. " DHE. DISA. DERTESA. TE. HAJDUTEVE. " DHE. TE. DROGAXHINJEVE. " / TE. GJITHA. TE. TJERET. " RROJNE. ME. GENJESHTERA. " TE. TJERET. KANE. LENE. SHTEPITE. E. TYRE. ' TE. SHKRETA. " DHE. KANE. MARE. RRUGET. E. BOTES. " ASNJERI. KETO. 30 VJETE. NUK. PUNOI. PER. SHQIPERIN. " KRIESORET. JANE. TE. SHITUR. TEK. MAFIA. " TEK. GROGA. " DHE. TE. GJITHE. TRADHETAR " DHE. TANI. DALIN. ' DER. ME. DERE ' QE. TU. MARRIN. VOTEN. NJERZEVE. " PO. TE. TILLET. MASHTRUSA. " GENJESHTARE. " DHE. TE. SHITURIT. E. AGJENTEVE. TE. HUAJ. " / NE. SHQIPERI. PENSIONISTAT. KANE. MBETUR. ' QE. NUK. DINE. KU. KANE. KOKEN. E. TYRE. " ATA. DO. TA. SJELLIN. NDRISHIMIN " NE. 25. PRILL. " ? /

  Βερα ΜπεκιριΒερα ΜπεκιριMuaj më parë
 • Mirmëngjes ditën e mirë Mirdita MIRMBRËMA natën e mirë

  Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • Po shyqyr qe paska ne shqiperi figura te mira po shqiperia eshte ne duar te korrupsionit

  Liza SinaniLiza SinaniMuaj më parë
 • Bravo bravo suksese Shba 👏👏👏👏

  Leonard HoxhajLeonard HoxhajMuaj më parë
 • Ndryshe nga Milosheviçi Meta eshte dhe kriminel dhe hajdut legen injorant

  llaqi taqillaqi taqiMuaj më parë
  • Ke shume te drejte vetem me nje ndryshim te vogel .Milloshevic ishte kriminel per popujt e tjere kurse Meta kriminel i popullit te vet

   Mynyr NunajMynyr NunajMuaj më parë
 • Ishalla ta zhdukin kete bashk me saliun, te vetemit armiqt e popullit qe shktarruan, vodhen dhe masakruan njerez per tu ber miliarder, na lan mbas 30 vite!!! ka dhe plot te tjer si keta Por keta jan kryesoret !!!!!!

  Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Prifti vdiq prej exhelit...!!?😃☝

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek JsjsjsjjajsjMuaj më parë
 • Amin o zot te pastrohet llumi i shqiperis njihere e mire.

  JJ69JJ69Muaj më parë
 • HE SA ME SHPEJTE KTE AJDUTE META FLORIRI BASHKE ME SALEN SEKUESRIM PASURIE DHE BURGE KTA DO VARUR NE LITARE TE DY KAN VRARE SAL METE

  Nity DilyNity DilyMuaj më parë
  • Ishalla ta zhdukin kete bashk me saliun, te vetemit armiqt e popullit qe shktarruan, vodhen dhe masakruan njerez per tu ber miliarder, na lan mbas 30 vite!!! ka dhe plot te tjer si keta Por keta jan kryesoret !!!!!!

   Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Hajt Ilir Floriri se erdh koha me shkua te shoku yt Slobodan Millosevic. Por mos harro merre edhe Salihin dhe Gramose Rucin me vete dhe nisja kengen hajde Slobo te bunari se per ty me ka marr Malli. E more Illr Meta cka ke mendua se ti je Faraoni i Egiptit jo ilir jo se gjithmon asht dikush nalt e i shef te ghitha gjerat gjithmon por ai ndoshta vonon por kurr nuk harron. 🇦🇱 long live my peepul. 🇦🇱💓🇽🇰.

  Naser AruciNaser AruciMuaj më parë
  • Tamam ,eshte Dikush lart

   Burbuqe PeronaBurbuqe PeronaMuaj më parë
 • Titulli me krahasim të tillë është i turpshëm,si dhe lavdërimi i hetuesit të PPSH

  Bishen BashenBishen BashenMuaj më parë
 • O zot kur do zhduket ki moster manjak e sekustrim pasunie tja kthen venit qero kurv.

  kalaja dodeskalaja dodesMuaj më parë
 • Me rrespekt ndaj panflet.amerika e shpetoj shqiperin ne vitin 1997 kur sali berisha si agjent i serbis hapi depot me nderhyrjen e serbis dhe e destabilizoj vendin duke e çuar ne nje kauz.ky ishte nje projekt i serbis nepermjet shrbetorve qe kishte ne shqiperi te betuar per zhdukjen e kombit.nuk ishte rastesi hapja e depove por ishte ajo qe kishte projektu serbija bashk me rusin.serbija ne at koh po shifte qe po humb dardanin ose kosoven siç ja vuren emrin serbet edhe kjo e qedhimshe ishte se duke i ndryshu emrin u munduan ti ndryshojn edhe kombesin.ne ate koh kur kosova ose dardanija qe esht emri i vertet po fitonte pavaresin kriminelat dhe tradhtaret shqiptar shkaterruan ushtrin dhe hapen depot ushtarake.kjo ishte tradhetija me e madhe qe i esht ber ndonjeher nje kombit.shqiperija ne at koh do u ndante ne copa kjo ishte strategjia e serbis dhe rusis pa diskutim ne bashkpunim me salen dhe shokt e tij.kosova ne at koh qe po luftonte per pavaresin sala shiste naft ne serbi dhe hante dreka me arkanin.por per fatin ton amerika nderhyri dhe dhe nuk ja arriten qedhimit.por sala si njeriu me i betuar per zhdukjen e kombit nuk ndaloj kurr ti perkrahin serbet ne strategjin e tyre.tani te vim tek edi rama.edi rama vazhdoj ate qe la sala pergjysem se nuk ja arriti siç e thash dhe me lart se hyri amerika dhe ju prishi projektet.ndersa edi zgjodhi nje strategji tjeter per te njejtin qedhim qe kishte edhe sala.zgjodhi te bej gjoja miqesi me vuçiçin gjoja per te miren e dy vendeve dhe per tju hedh pluhur syve shqiptareve shkonte gjoja bente marreveshje me serbin per te miren e shqiptareve vetem se kjo ishte nje politik serbe per ti mashtruar shqiptaret.ndersa shqiptaret e shkret nga vujtet dhe hadhet per te jetuar nuk kuptojn se çfar politike te pist po loz edi me vuçiçin.shqiptareve te shkret nga vujtjet dhe hadhet ju kan qeru syt dhe ju kan shurdhu vesht sepse robi kur vun per jetes i harron te gjitha nuk do tja di as per istori dhe as per komb.nuk e ka fajin popudhi me gjith kta vujte qe ka ne kurriz nuk i shkon mendja per asigja po shikon si te gjej nje dit pune per me ushqy familjen.kta kriminelat tan me qedhim e lan popudhin ne kete varferi ne kete mjerim pos ktyre i lan edhe pa shkodhim e shkatrrun zhdo gje qe mban nje popudh dhe nje komb ne kemb.Poudhi i shkret gjithmon duke mbajt shpresa dhe duke ec me sy mbydh ne ven qe te shikonin driten ato hynin me thedh ne erresir.çonu o popudh mos mani ma shpresa hapni syt dhe kerkoni driten.thonju ktyre tradhtareve mjaft me shitjen mjaft me grabitjen dhe mjaft keni lujtur me fatet tona.ne kosov po fryn nje er e re bashkohuni edhe ju qe tju vij fundi sherbetorve serb qe kan pushtu shqiperin.çohuni tregoni edhe botes qe kombi jon do ekzistoj tregoni evrope se nga ky komb ka lind evropa tregoni serbis se bijt e ilireve jan akoma gjadh.tregoni serbis se kur neve kishim qytetarizim ato jetonin akoma neper shpedha.tregoni serbis se nuk ka kosov por ka dardani tregoni serbis se ato ishin territore ilire dhe kur erdhen atje ishin thjesht sherbetoret e ilirve.

  Safet MaliSafet MaliMuaj më parë
  • @Mynyr Nunaj e rrespektoj mendim tend shoku.por un kam mendim tjeter po te ishte ashtu siç thua nuk ishte nevoja ti shisnin armet kosoves.nje shtet armet i ka per tu mbrojtur shqiperia mund te çonte ushtrin ne kosov dhe ta ndihmonte se kjo ishte çeshtje kombetare.ti shoku jem i rrespektuar e din sa naft perfundoj ne serbi dhe sa monicio luftarak.e din se sala hante drek me arkanin e din se sa ushtar te uçk ka shit sala e din se sala i jepte informat serbis per ushtrin e kosoves.ato e shiten zhdo gje per tu pasuruar i shiten kosoves pak dhe serbis shum.kosoves i shiten per tu pasuru dhe jo per ta ndihmu.krimet qe kan ber politikanet tan ktu e tridhjet vjet ja te pa fund.tani dalim tek amerika nese ekziston ajo qe thu ti.kur ti vet e shet shpin tende kush ta ka fajin ai qe e blen apo ndermjeci.padiskutim qe fajin e ke ti.apo jo?dikush i huji mun te ndihmoj se ka interres kjo dihet siç kishin interres kur e coptun shqiperin ne shum copa.por neve si komb duhet te jemi te bashkuar per te mbrojtur historin ton gjuhen ton dhe kombin ton.politikanet gjith kto vite i shiten te gjitha per tu pasuru ata si indivit.

   Safet MaliSafet MaliMuaj më parë
  • Të respektoj për patriotizmin e paster,por nuk ke njohuri për 97-ten.Dihej që Jugosllavia do të shpërbëhej dhe për balancë Greqia donte pjesë të jugut.Dihet që kishin aleancë me serbët.E keqja është se kjo lojë e rëndë pothuajse po lejohej nga kabieti i Klintonit,dhe po pëlqehej nga të shiturit këtu në Shqipëri.Për hir të rrëzimit të Berishës u ngritën flamuj grek në jug.Për saktësim depot u hapën fillimisht në jug nën komanden e oficerëve tëPPSH të shitur te greku,por në fund populli e kuptoi dhe Klintoni shkarkoi këshilltarin e tij grek.Ajo pjesa me Arkanin është barcoletë.Megjithatë përgjegjësitë e Berishës janë të mëdha si zot shpie.

   Bishen BashenBishen BashenMuaj më parë
  • Safet Mali :te mbeshtes plotesisht ,sidomos kur thua se serbet jetonin neper shpella kur iliria mund te theme ishte zonje dhe plote autoritet gje qe shkaktonte urrejtje jo vetem tek fqinjet por ne mbare europen,dhe dale nga dale ata punuan ne fshehtesi duke e coptuar dhe duke i vjedhur historine sic beri greqia.Dua te ndalem pak tek 97 ku u hapen depot ju thoni se ajo u be nga serbet dhe ruset kurse une mendoj ndryshe se ajo u organizua nga amerikanet ,pasi ishte e vetmja rruge qe kosova te armatosej,jo se dua ti dale ne mbrojtje saliut, por them se po te ishte bashkepunetor me serbet do te kishte perfunduar ne burg me kohe.Dhe persa i perket qe ata fatkeq kane shkaterruar dhe vjedhur vendin jame shume dakord.Sot shqiptaret kane nevoje per politikane patriot qe para se gjithash vene interesin kombetar.Shpresojme tek vetvendosja e Albinit qe ta beje nje gje te tille.Dhe ajo behet gradualisht duke bashkuar institucionet duke bere ajtivitete te ndryshme me vellezerit ,dardan,dhe jo duke thene duam bashkim,per cfare bashkimi behet fjale kur ne na ndane,prandaj duhet thene shqiperia natyrale ashtu si e krijoje zoti.Kur fuqite e medha na ndane nuk na pyeten e ne perse duhet ti pyesim ? Kush jane ata? Sot per fat te mire jetojme ne kohen e informimit ku cdo gje merret veshe menjehere,vecse duhet te kemi njerez te ndershem qe drejtojne vendin

   Mynyr NunajMynyr NunajMuaj më parë
  • @Bishen Bashen po ti ma shoku ku jeton ne serbi

   Safet MaliSafet MaliMuaj më parë
  • Paske qënë në mal o Safet duke ça dru

   Bishen BashenBishen BashenMuaj më parë
 • Mera. Psikopat. e. Mbron. Ligji🇦🇱🇺🇸

  Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
 • USA sillni edhe 200 Bomba Atomike, se Boll ke ma me keta komshi sllav dhe të vetëqujturit Grek ,por për fatë të keq i kemi edhe do pederasa komunista në pushtet si në SHQIPËRI ashtu edhe në DARDANI 🇦🇱🇺🇸🇮🇱🇽🇰

  Arsim DrmakuArsim DrmakuMuaj më parë
 • U bere PLEHERE Meta PLEHRE .. Shume resistove shpirt KATRAN .

  K LK LMuaj më parë
  • Ishalla ta zhdukin kete bashk me saliun, te vetemit armiqt e popullit qe shktarruan, vodhen dhe masakruan njerez per tu ber miliarder, na lan mbas 30 vite!!! ka dhe plot te tjer si keta Por keta jan kryesoret !!!!!!

   Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Ju te pamfletit keni kaq kohe qe na beni kto lajme, por asgje spo behet.Dhe sa do presim qe ti shohim pas hekurave te gjithe kto hajdute e vrases te shqiptareve?

  Luiza HasaLuiza HasaMuaj më parë
  • Po edhe Pamfleti mvaret nga qarqet politike por nuk po dij se kush e shponzorizon.?!

   Ukshin KomaniUkshin Komani28 ditë më parë
 • Ilir meta ti s din as qka eshte pushteti komni e jeta.Mos bene krahasime.Mendo mire qfare thua.Qenke terbue.Millosheviqi ne ty pat me na blua edhe barin e token pat me helmua.qdo gje deshti me shkaterrua.mos me kan Amerika per shqiptaret e zeze dita.Srrbia e Greqia rrine nje kembee na lene pa diell e hene jep dorheqje te pa revokueshme mos ta sheh sherrin kombi e familja.Veq per pushtet je sul.pa koke pa vule.Amerika eshte zoti i dyte per ne.Po ti vetes qe moti ja ke verbue syte.terhiqu e s mund ti ikesh pergjegjesise.Edhe ne dhe kie mu terturue sa te jeni ne jete ke mendua me flturue.Teper koklehte as s njeh shtet as popull as s do jete.Kunder populli kunder zoti.

  Rrahim DrenasiRrahim DrenasiMuaj më parë
 • Me zi po presim te shpetojm nga kta kasap te ndyre qe i dhan rrugat femijve tane 🙏

  Tatjana hysenajTatjana hysenajMuaj më parë
 • Besoj te Zoti i madh te bej ate qe duhet ne vendin tim .Shqiperia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

  Qemal DajciQemal DajciMuaj më parë
 • Meta.... don't mess around with tough Country USA🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱 this is the final moments for you president of Albania

  A. B.A. B.Muaj më parë
 • Po ku do I gjeje America t ndershmit ktu t gjithe t pa ndershem jane

  helltoserbiahelltoserbiaMuaj më parë
 • qeverria me e poshter qe nga koha e skenderbeut nuk kane lene gje pa ber ne shqiperi krime vrasje prostuticon drog vrases me pages e shkaterruan nga themelet shqiperin keta nuk lahen me vdekje

  Taulant BoraTaulant BoraMuaj më parë
 • Këto jan armiqt e popullit,jo ata që i pushkatonte enver hoxha,se po të ishte gjall do i ishte qelbur gjith shqipëria me kufomat e varura të këtyre bobave sotëm

  Shaqir ShehuShaqir ShehuMuaj më parë
  • Pooooo tamam,hak llaf

   Burbuqe PeronaBurbuqe PeronaMuaj më parë
 • Do varue nga llapa krimineli I tre dekadave.

  Zyhra SadikuZyhra SadikuMuaj më parë
 • E paska hapur gojën si gomari kur pëllete

  Alikaj ShezaiAlikaj ShezaiMuaj më parë
 • LIKJA DON BURG BURG SEKUSTRIM PASURIJ BURG

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • O Ishalla Po shlirohet Nena Shqipri nga Bandat

  Avni AvdiuAvni AvdiuMuaj më parë
  • Shqipria duhet me u cliru nga populli i vet se pari pastaj nga kta bakteriet kanceroze

   Andy WhiteAndy WhiteMuaj më parë
 • Ju te Pamfletit na keni ca b........me Liken.Keni fakte coi ne peokurori.Koqet keni rruajtur gjith keto vite.Plera.

  Galaxy S3Galaxy S3Muaj më parë
 • ......psemata!

  JAK ZEFIJAK ZEFIMuaj më parë
 • Eeee Like ma ne fund po iken per lesh! Hahahaaa 👎

  Deiv DeivDeiv DeivMuaj më parë
  • @Key Board ee|rr

   Llambi LlupoLlambi Llupo29 ditë më parë
  • Do iki ne te semes ropqiri ftyra me negative ky dhe gruja vet , njerezit me gjakpires ne politike, bashk me saliun nuk diskutohet, pastaj vin keta tjeret me radh

   Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
  • Iku derri

   Key BoardKey BoardMuaj më parë
 • DASH " AMERIKAN " PA BRIRA ,I HUMBI BRIRET ME VJEDHJEN KOLOSALE TE VOTAVE TE REPUBLIKANEVE ,DASH DEMOKRAT LUFTE KORUPSIONIT " NE SHTEPINE E TE TJERVE " SE NE SHTEPINE E TIJ E KA MAR PERUPIA !!!!!.

  ylberi seferiylberi seferiMuaj më parë
 • Ti moj nene mos ki frike i ke djemte ne Amerike ka thanr Noli i madh !

  Vasco IslamajVasco IslamajMuaj më parë
  • 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

   Hetem IdershajHetem IdershajMuaj më parë
 • Po duhe varur midis qytetit boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Tahir GifjrjTahir GifjrjMuaj më parë
  • Ishalla ta zhdukin kete bashk me saliun, te vetemit armiqt e popullit qe shktarruan, vodhen dhe masakruan njerez per tu ber miliarder, na lan mbas 30 vite!!! ka dhe plot te tjer si keta Por keta jan kryesoret !!!!!!

   Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Sh b a,është e vonuar,si ka munsi me dy rroga të bëhen sheik këta,maskarenjë,e populli han darken ,mendon për mjesin,kurse këta nuk,nuk kemi dru për ngrohje,sa kanlek klta,zoti i ndeshkoftë në kët bot,edhe në tjetren,

  Shaqir ShehuShaqir ShehuMuaj më parë
 • Hahaha ger ver dhe asgje ne drite po pse i lini akoma te lire keta kriminela America sot e America mot

  Andreas BraholliAndreas BraholliMuaj më parë
 • Te shpresojm ta ndodh kjo e mir edhe te populli Shqiptar.

  TetovariTetovariMuaj më parë
  • Ishalla ta zhdukin kete bashk me saliun, te vetemit armiqt e popullit qe shktarruan, vodhen dhe masakruan njerez per tu ber miliarder, na lan mbas 30 vite!!! ka dhe plot te tjer si keta Por keta jan kryesoret !!!!!!

   Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
ALgones