Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)

10 Kor 2021
4 813 940 Shikime

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Buzeqeshje

@Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)
Music: BO Beatz x Ditty Beatz (SHAKE THE ROOM)
Recording and Mix : Rzon
Mastering : Lorenc Aliaj Avaxus
Video by: Imagine Films

Connect with Capital T:
facebook.com/KAPOofficial
instagram.com/truekapo
twitter.com/truekapo

Komente
 • Videoklipi me gabimin teknik eshte zevendesuar me verzionin origjinal ju kerkojme falje per paknaqesite e shkaktuara dhe ju sigurojme qe ska qene e qellimshme. Respekt per te gjitha religjionet Me respekt, Imagine Films

  ONIMAONIMA6 ditë më parë
  • Nje here të falet. Por gabimi mbetet nje gabim i rregulluar gjithsesi! Kujdes heren tjeter. Me qe ra fjala edhe gjyshi i Keti ishte katolik 🙂

   Mark GeorgeMark George2 ditë më parë
  • Lerini kto tani mos u tallni legena gabimisht ikni beni videklipet ne siri legena

   pasko gmpasko gm2 ditë më parë
  • Hiqe at kryq se si serb doket

   Avdi AvdiAvdi Avdi3 ditë më parë
  • A ka naj katolik qe ban klip ne Xhami jo e ki koqja qa ka ba aty klip para kryqin e kishes don mu kallxu serb me kryq

   Avdi AvdiAvdi Avdi3 ditë më parë
  • @Angela Selimi aman te lutem jo krahasime te tilla. Ku krahasohet Capital T me Encen te lutem. Po moj po me videoklipin e tij ben cfare te doje po nuk mund te beje dot cfare te doje me kryqin e katedrales ta heq e ta vere sa here te doje si te jete loder e tij. Kryqi e ka vendin aty,po se deshi ky apo produksioni shko e beje videoklipin te xhamia. Ska shance ky as asnje njeri ne bote te heqe kryqin nga kulti fetar i katolikeve.

   Z MZ M3 ditë më parë
 • Shume e bukur kanga po edhe vet je king te lumte suksese💓💓💓💓💓❤️❤️❤️

  Aurela HalitiAurela Haliti2 orë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI13 orë më parë
 • Shume keng e bukur ...👏👏👏👏👏

  Dajana ShehiDajana Shehi17 orë më parë
 • bukur shum suksese

  Mobileri XhesamiMobileri XhesamiDitë më parë
 • 👌👌👌

  Janet JanetJanet JanetDitë më parë
 • Këngë shumë e bukur!Suksese të mëtejshme" K.T"!❤

  REZARTA MADANIREZARTA MADANIDitë më parë
 • Shuuume kenge e bukur!😍😍😍👏👏👏 Suksese!🔥🔥

  Elvi SeliElvi SeliDitë më parë
 • Shum zhurm ke ber per me marr pak fam,duke lujt edhe me ndjenjat e shum njerzve ,ti shum thjesht videoclipin e kishe ber ne turqi ose arabi ,dhe ishe ken okay ,ama shkodres ti nuk ke as qka i shton as qka i hek ,shkodra eshte e bukur vet ,se ti as produksioni kryqin nuk jau hekni shkodranve se nuk ka mujt turku as enver hoxha ,kshu qe mos i shtin shum kastravec vetes se edhe ty majmun te bejm me filtra ..hic rsp per ty qe me ren nsy lun me gjera tilla..

  Anxhelina KolajAnxhelina KolajDitë më parë
  • pusho moj bushter

   su siisu siiDitë më parë
 • Nese ty te vjen keq pse nuk e hiqe musiken krejt per respekt te katolikeve po jo se te interesoj paraja me shum se respekti

  OSG BiGiOSG BiGi2 ditë më parë
  • pusho mor mut

   su siisu sii2 ditë më parë
 • Keng shum e bukur 🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤤🤤🤤🤤😗😙😚☺️😊😋😍😘😍😍😍😍😍😘

  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ2 ditë më parë
 • lat nam. vini kryqin hiqni kryqin po degkoni këngën njeher

  Amarda BodiniAmarda Bodini2 ditë më parë
 • Ky me kall fare pasha zot ❤️

  Artjola Jata 💞Artjola Jata 💞3 ditë më parë
 • Super kang

  Feride BerishaFeride Berisha3 ditë më parë
 • Oj koqe a ki pa naj katolik tu ba klip ne Xhami jo e qa karin ki shku aty para kishes

  Avdi AvdiAvdi Avdi3 ditë më parë
 • OOO CAPITAL T O KLLUF KARI

  E EE E3 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI3 ditë më parë
 • Te gjith dislike bejini ketoj gjesti

  FF fabio D garenaFF fabio D garena4 ditë më parë
 • Kongen e ka bo tbukur amo me videoklipin e ka dhi fare rsp

  op_juli Agaop_juli Aga4 ditë më parë
 • Ha mor qa fitut qe shajtet ju E riktheu simbolin Fli gjume tash Dilni dhe njani tjetrit nmbrojtje kshu e jo me u sha e me u vra Dilni dhe per padrejtsit e tjera qe po i bohen Shqiperise Apo e keni ma kallaj me shkrujt nga tastiera me si horra te indinjum

  SeviSevi4 ditë më parë
 • Ma mir vone se kurr eshte shprehja .Gjithsesi ok,i keni dhan origjinalitetin e duhunit vendit dhe gjanat sic jane :) Suksese me klipin e dalshi faqebardhe ☺️

  Diana BDiana B4 ditë më parë
 • Pse s'ma dhe doren

  Erjon BerishaErjon Berisha4 ditë më parë
 • Po Kryqi🙏 te Katedralja💒 cfar te beri mar i idjot 🦧

  Leonora SokoliLeonora Sokoli4 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI4 ditë më parë
 • ❤️

  A AA A4 ditë më parë
 • Qysh kapen shqipet prej ni hiq gjë apo doni muzik apo dizajn pffff

  Amar & Almir ShalaAmar & Almir Shala4 ditë më parë
 • ✝️ is back bravo krejt shqipet qe detyrut ket mut me kthy ✝️ aty ku i takon 🙌🏻

  Agim ShkembiAgim Shkembi4 ditë më parë
 • Kryqin bre jau qifsha

  Lalierilalieri2qinlek LekuvuLalierilalieri2qinlek Lekuvu4 ditë më parë
 • Super kengetar super kenge

  Sadete CakoSadete Cako4 ditë më parë
 • Super klip, SHKODRA si gjithmon ma e bukra, flm per perzgjedhjen 🥰

  Rona GashiRona Gashi4 ditë më parë
 • Mryqin e ktheve je i madh

  Albaniain ethnic IliryianAlbaniain ethnic Iliryian4 ditë më parë
 • Une jam katolike dhe nuk mendoj qe eshte gabim i kengtarit per ate cka ishte ber gabim. Zoti trujt💒✝️ e shum suksese ne jet CAPITAL-T

  Aida IdaAida Ida4 ditë më parë
 • Turp turp turp . Kisha e xhamia jan shpijat e zotit ashtu si jan o arabee

  Johny AlbaniaJohny Albania4 ditë më parë
 • Imagjinoje sikur te vinte nje pushtues muslimon per te zaptu shqiperin . Shqipfolesit turq jan rreshti par qe u bashkohen . Nqs mendoni se heqja kryqit nuk eshte problem ca nuk pritet nga ju . Kryqaliu kurt nuk do u shiste te serbi apo zaptuesi me kryq. Kyy eshte shqiptari i vertet o shqipfolsa u dhifsha mu ne turqi.

  A bit of EverythingA bit of Everything5 ditë më parë
 • Bota zihen per buken e gojës keta ziheni per kryqe e per katedrale Rini o shqiptar shifni punen tuaj

  Kristina MustafaiKristina Mustafai5 ditë më parë
 • Kosova 🥇🇽🇰👍 Shqipnia 👎🏻🤮

  TiTAN OnlineTiTAN Online5 ditë më parë
  • ti sje as kosovar as shqiptarë , ti je turk ose serb 🇦🇱♥️🇽🇰 = 1

   FLORDIFLORDI4 ditë më parë
 • Pthuu bre zot po njerz ma te poshter qe jeni skom pa kerka ne bote as sorra eshnat mos mi qoft ne shqipri kurr sjam kan as skam me shku po goj flliqt jeni sleni gja pa than e nem thu ti ja hjeki at kryq me rraj prej kishes ndodhin gabimet njerz jemi kur zoti din me fal kush jeni ju qe shani

  donka monkadonka monka5 ditë më parë
 • Gabimet jan njerzore dhe jeta nuk ka shije pa to. Suksese ❤

  Klaudja FrrokuKlaudja Frroku5 ditë më parë
 • Po don me arsytu fundamentalizmin tend ti a. Ti duhet me qen artist per te gjith nese nuk don me te ndegju kaolikt shko kendo ne arabi ne vendet islamike dhe mos ta sheh kush Sarratin.50% te fames e ke prej katolikve se i pelqejn kenget tua. E kuptojm besimin tend por shko kendo maje xhamijav ateher mos jau gjymto bukurin kishes edhe vetes tende me kete veprim. Ke qen kengetari me i preferuar je kthyer ne islamisti me i shpifur duke treguar veten terrorist islamist!

  Drane ThaqiDrane Thaqi5 ditë më parë
 • .....edhe nga ne do te kerkojme te falur,mbasi..

  Dj NikollaDj Nikolla5 ditë më parë
 • Si ka mundesi qe nje person vendos te beje nje videoclip perpara nje kishe por kryqi e bezdis 🤔

  Domenika JakajDomenika Jakaj5 ditë më parë
 • A keni sy me pa KRYQIN mo njerz se ka hjek . Po ati si e ka qit kyt lajm ja qifsha ropt ne pill . Shifeni kengen mir 😠

  Kleo KleoKleo Kleo5 ditë më parë
 • Capital t ska pas lidhje e veq gabim teknik ka qen , un jam Katolik po kam pa si capital t ke emisioni albana osmanit qe ndihmoj nje familje katolike nga mirdita e djalin e tyre , kshuqe e dijm mir qe capital ashtn universal e ka bo video ne cdo vend te botes pa dallim

  Elidon JakuElidon Jaku5 ditë më parë
 • Qenkan qmend krishtert thu ti kryqi i man gjall kur as 10% të fes as muslimant as katolikt se majn jan zgju niveli ult me kritiku okey e kuptoj ju është djeg bishti e tasht pallni si gjaja

  Ide AziIde Azi5 ditë më parë
 • Eshte e kote permiresimi. Gabimi ishte i qellimshem. Ska problem kot e keni. Me pamje jeni nga Perendimi me zemer jeni nga Lindja. Kemi Noyzin qe e mban kryqin ne Zemer dhe ne Gjoks. Capitali me Produksionin e tij jane shume te ulet. Turp.

  Prishtina BoyPrishtina Boy5 ditë më parë
 • Per ata qe donin kryqin u rikthye pamja e kryqit

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE5 ditë më parë
 • Nje here shume gabim heqja e kryqit nga katedralja e Shkodres,mendimi im eshte qe nuk e ka ba Capital,nuk i leverdis Capital me ba at gabim se normalisht qe ndikon negativisht per artistin,edhe ky gjest normalisht e ka demtu. Mendimi im eshte qe dikush nga ata qe montojne gjirimet e videos ja ka ba me qellim. Edhe mendoj qe Capitali edhe mund mos ta kete vene re heqjen e kryqit sepse 2 seconda eshte ne klip. Atij dikush ka desht me i ba keq edhe me i ul imazhin artistit,sepse artisti sulmohet ne keto raste. Capital t nuk eshte i atij niveli qe te beje kete gjest te shemtuar. Shiko i dashur Capital se dikush don te te demtoje edhe te te ule imazhin qe ke kriju. Shqiptaret te kane dashur gjithmone per ate qe je,por dikush afer teje po te xhelozon,KUJDES.

  Z MZ M5 ditë më parë
 • Ide e mirë me këtë spot të bukur, por e huazuar apo e... nga algones.info/global/g7aZbJi2wGNpvYU/video

  Xh NXh N5 ditë më parë
 • YALL BETTER WATCH THE VIDEO AGAINNNNN

  Festim luis HoxhaFestim luis Hoxha5 ditë më parë
 • Shyqyr qe e rikthyet kryqin zoti t rujt✝️✝️✝️

  MartiMarti5 ditë më parë
 • bash mir e ki perderisa je myslinan nk kishte ca ju donte kryqi aty kot pa lidhje

  Erdona MukaErdona Muka6 ditë më parë
 • Kenga super 👏👏👏

  Bona BonaBona Bona6 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI6 ditë më parë
 • Kryqi eshte vendosur perseri app me duket mua🧐

  Edi KociEdi Koci6 ditë më parë
 • Tani kryqi shifet ndoshta ka qen nji gabim 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

  TX.FalconTX.Falcon6 ditë më parë
 • Se prz qa me thon….

  TX.FalconTX.Falcon6 ditë më parë
 • Akoma nuk dihet me verte arsya… mdkt ska pas qellim t keq ngaqe kryqi u postua ne insta po ktu jo

  TX.FalconTX.Falcon6 ditë më parë
 • 0:50 ku e ka heq kdyqin unë nuk pe shoh çka jeni çu pesh po edhe nqs. Ta kish hek nuk u bake nami

  Art XhemailiArt Xhemaili6 ditë më parë
 • Pa kapacitet?

  Genti PllanaGenti Pllana6 ditë më parë
 • Ket kenge duhet me boykottu trup mor tvi capital thu vetit shqiptar ni shqiptar ket gjest nuk e ben kurr marre koft njeri i ult njeri budalle kur hiqet krYqit qe na fllqite kosoven doni me na ba si ne arabi e zoti ju marrofte atje luftojne grat per drejat tYra nder to esht edhe mbartja e shamis cka ban shqiptari qohet mlohet si sto grat isist ka po ju shoh pom vjen marre me than vetit shqiptare shqiptart se kan pas ket kultur….

  BlertA GashiBlertA Gashi7 ditë më parë
 • Bravoo capital t !! Vashdo keshtu 👍🏻

  Hasan AHasan A7 ditë më parë
 • Pederast mashkull tqr

  Xhuljano KolaXhuljano Kola7 ditë më parë
 • booooo gjith komentet per kryqin

  gimi gimigimi gimi7 ditë më parë
 • respektojmë çdo besim fetar..

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide7 ditë më parë
 • E paska hangur bëyhes mire prej shove turk. Me hi ne shkoder e ma pasht ne ftyr ly tipi? Hahaha Hajt se shofim per kete tipin e femijet e tij. Shifna kur njihna "vlla", shifna nuk njihna

  Angel SionAngel Sion8 ditë më parë
 • ✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️💒💒💒💒💒💒💒💒krenare qe jam katolike gjak i paster shqiptari🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Mimoza GjokaMimoza Gjoka8 ditë më parë
 • Krishter apo mysliman , jemi shqiptar te gjithe dhe duhet respektojme fejet tona. Kjo katredal eshte pjes e historis e shqipris dhe popullit dhe pse me fshi diqka. Jam mysliman dhe kjo nuk ke nevojshme.

  John KenethJohn Keneth8 ditë më parë
  • Hajde krejt report per heqjen e kryqit

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide7 ditë më parë
 • Woo far komentesh si e paskit ven re kaq shpejt,,,nrm gabim bani,,kshu pat ba edhe Stresi ne Theth dhe e vut re shume von,,mos ndillni urrejtje kemi vetem 1 Zot

  Eltklo KucajEltklo Kucaj8 ditë më parë
 • Bravo capital t

  Erald RamaErald Rama8 ditë më parë
 • Shkodra ka kisha e xhamija e rrespektojm te dyja. Shqiptart nuk diskriminojn fe nuk kena pas kurr nje percarje fetare e xheste te vogla si Kto krijon percarje fetare o pusht.

  Prralla Me MbretPrralla Me Mbret8 ditë më parë
 • veprim jo i mir ⛪ prje nje kengtari 👎👎👎👎👎 nē kemi edhe vllazen katalik

  Langssame Musik ArLangssame Musik Ar8 ditë më parë
 • Its realy amazing

  عهد محمدعهد محمد8 ditë më parë
 • Love it😫🌏💕

  noizydailynoizydaily8 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI8 ditë më parë
  • Klip i bukur, kenga hit veror, por ke prish gjithcka me 3 sekonda... Ngushellime

   mikoy huiomikoy huio8 ditë më parë
 • Kryqi left the chat 🤣🤣

  XIKIXIKI8 ditë më parë
 • Motren e ca kesh ne gabzherr byths motershkerdhym

  Milkjor BeltojaMilkjor Beltoja9 ditë më parë
 • Nuk vjen trup, me ba kyt gja ne shkoder ku ka vujt ma shum feja si katolike edhe myslimane, edhe shum njerz e plq, armiku i shqiptarve asht shqiptari vet, turp per ty edhe per Ata qe e Kan plq videoclipin

  Genc TomaGenc Toma9 ditë më parë
 • Ishalla e gjen pergjigjje e heqjes se kryqi legen WTF pse duhet te ulesh nje fe 💩💩💩💩💩

  lali lillali lil9 ditë më parë
 • Hajde krejt report per heqjen e kryqit

  aswer huioaswer huio9 ditë më parë
 • Questi sono i cosi detti "artisti di merda"! Che invece di promuovere la pace e la cultura di un popolo. Istigano la gente verso l'odio usando la religione come mezzo di provocazione.. Niente viene per caso!Ma spero che il popolo Albanese dimostri come altre tante volte la sua grande civiltà e armonia interreligiosa 👏

  Ciccio PipzCiccio Pipz9 ditë më parë
 • Pervec kryqit, ja ka qr autotunit

  sub for subsub for sub9 ditë më parë
 • Per te gjith ju qe thoni pse e ka hequr kryqin... E ka hequr se ts gjith te famshmit jan me djallin, jan satanista, qe nese nuk ju besohet ju praktikojn rituale etj Sepse eshte vetmja menyr te behesh sa me i famshem....

  sub for subsub for sub9 ditë më parë
  • deshira islmit esht me zhdug kryqin e fen e vertet te Jzusit

   aswer huioaswer huio9 ditë më parë
 • Krejt ma ki prish, me qef ta kum nigu kangt e tash e bane mut krejt

  LirNikLirNik9 ditë më parë
 • Eshte veprim shum i ulet per nje si ti , me kete gjest ke rene poshte , nje Zot eshte per te gjith ☝️ ✝️🤝 ☪️ ❤️

  Igli KolajIgli Kolaj9 ditë më parë
 • 👎

  Juli ShordjaJuli Shordja9 ditë më parë
 • Klip i bukur, kenga hit veror, por ke prish gjithcka me 3 sekonda... Ngushellime

  Cincilimin NimilicnicCincilimin Nimilicnic9 ditë më parë
 • Kang mat tmir ska bravo zemra je ma i miri❤❤❤❤❤

  Fatime DemiriFatime Demiri9 ditë më parë
 • O idiot kur te pelqeu te besh vidioklipin buze kishe pse e hoqe kryqin. Njeri i shpifur

  Antoneta InaAntoneta Ina10 ditë më parë
 • Whats wrong with this video -Removed Cross from probably one of the oldest churches of Albania -MASSIVE AUTOTUNE USE -Talentless fuck with some cliche video ( Ngjyra e Kuqe was better) Good things in this video Nevina Shtylla is a lady to dream on.

  Stewie GriffinStewie Griffin10 ditë më parë
 • Respekt Capo 🤘🤝

  Eduard LjatifiEduard Ljatifi10 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj se si nji kengetari i publikohet klipi ne you tube pa e ditur permbajtjen e saj (ne ket rast heqja e kryqit ne klip). Kjo asht rrene me bisht!! Heqja e kryqit asht ba me dijenine e plote te kangtarit! Shkodra qe dikur tka respektu sot te injoron!

  Inna LoveInna Love10 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 Pse e ben videoklipin aty kur te pengon kryqi ooooo Funderrire

  CassieCassie10 ditë më parë
 • Injorant i prapambetur. Te kesh mundesi, ti jo kryqin e heq por ben me shume se aq.

  Thomas dxbThomas dxb10 ditë më parë
 • Jam musliman, por gjesti ne kete videoklip eshte i pafalshem, thene drejt e shkurt gjithe e dijme se nuk postohet asnje videoklip pa e pare artisti montazhen finale, me nje fjal ke pas nje respekt tjeter, qe sot e tutje do jesh ne rrethin e njerzve racista, ka Hoxhollar e Prifterinje qe nuk e kan perbuz simbolet e njera-tjetres fe, ne fund na vjen nje artist qe arrin me perqa shqiptart ne mes vete duke fyer ne komente, besoj se duhesh te japesh nje deklarate te forte dhe morale, pastaj nje video deklarate per Shkodranet qe ndihen me te fyer se gjithe te tjeret, hajde t'u mirmbetshi

  Hidajet HoxhaHidajet Hoxha10 ditë më parë
 • Aaaaaa

  Jusufi ImeriJusufi Imeri10 ditë më parë
  • Do ta kuptosh kur t'na takosh...o legen djale.

   CassieCassie10 ditë më parë
 • Turp qoft Ty si këngetar edhe atyre qe kan hek Kruqin i vraft kryqi ata persona qe e kan hek kryqin me fotoshop me sigyri kan qen mysliman se islmi esht kunder katolikve deshira islmit esht me zhdug kryqin e fen e vertet te Jzusit

  ll6767ll676710 ditë më parë
 • Kujt po ja ndjen per kryqin, dhe ju qe e keni kap keq me kryqin e kishes, sikur ca eshte! Shijoni kengen e komentoni per kengen qe eshte kaq e bukur dhe relaksuese! Capita T gjithmone on Top

  Alba L.Alba L.10 ditë më parë
 • Ta thefte qafen ai kryq qe ti e ke heq me montazh o pederast

  Bledar HilaBledar Hila10 ditë më parë
 • Oo kopili I erdoganit kujton se na plas kari ne pse hjek me photoshop kryqin ton aa ne sna bajn asisen njerzit si puna jote e as Kari nk na plas po kij menen per ditet ne vazhdim se nk ke ne dal kollaj prej ksaj situate

  David QarkuDavid Qarku10 ditë më parë
ALgones