Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj

7 Maj 2021
1 414 893 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Ledijana esht dhelper dinake shum femer me provoi ne fjalen e pist

  Zejko JovanovicZejko Jovanovic16 ditë më parë
 • Po ter fajet i ka ledijana edhe mo ja mban doren mevlanit

  trp prosimetrp prosime24 ditë më parë
 • Oj ledijana Kur nuk ja don nanen Shka pi mashtron po djalin Nuk ka vy me hy ne Ket program Ki mi ra pishman te ka ardh fati po je tuj mshu shkelum Po ki me Vujt tan jeten e nuk ki mu ba rahat me asnji

  Remzije TrshaniRemzije Trshani25 ditë më parë
 • Krejt në rregull rrespect po të ishte e sakt po si ste erdhi turp mor burr me bo ket serial turqve per like jazek

  Sopi RidvanSopi Ridvan25 ditë më parë
 • i vetmi djale qe me pelqen me shume eshte cimi pz e madh je shum i sjellsh edhe shume i perkushtuar ndaj familjes zoti te ruajt familjen vlla,,,

  A BA B29 ditë më parë
 • Antonela❤❤❤❤❤❤❤

  Enver SadikuEnver SadikuMuaj më parë
 • Atonela je shum e prekshme

  Enver SadikuEnver SadikuMuaj më parë
 • prindit sa nje zot e di😥😥😥😥😥😥

  wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Aristela po aq kg ke moj , e vure balonin grastik

  Valdeta VeliuValdeta VeliuMuaj më parë
 • Sindi stay strong Tetova is with you Sindi & Blerim :)

  mmpj twodmmpj twodMuaj më parë
 • Kjo eshte nene jo ajo e Antoneles shtrige

  erion leoerion leoMuaj më parë
 • O MEVLAN o cun kampion gjithe Shqiperia te rrespekton!bashk me Cimin kan qar gjithe Shqiptaret!ju rujt zoti

  sokin jonsokin jonMuaj më parë
  • Qit sindin e kisha leqit

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Lol ça mjekrash si nga mesjeta, njëri më i shpifur se tjetra , meshkujt parukerie, ju muren ne qafe telenovelat Turke, po turqit rruhen vetem ne fila dalin si ne mesjet. Ju kopjoni mesjeten, tobe strofulla

  Gilles torresGilles torresMuaj më parë
 • Shum po na befason Arjan qe je ka ana e Ledianes Mevlani asht shum djal i mir dhe korekt e Lediana asht konfuze e fslco Mevlani ka nervat e kalit e durimin pa kufi prandaj Arjan shum gabim nga ana juaj qe e mbron Ledianen

  Shabaze IstrefajShabaze IstrefajMuaj më parë
  • Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

   mmpj twodmmpj twodMuaj më parë
 • Jo

  Lazer IsufiLazer IsufiMuaj më parë
  • Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Ok kjo ledjana daahka dal aktorja me e madhe ketu

  Laura BehariLaura BehariMuaj më parë
 • ledjana mu me dukesh si gjarper, e pabes...me fal nqs e kam gabim

  BISHA BOSIBISHA BOSIMuaj më parë
 • 😭😭😭😭😭😭respektoni prindrit kush i ka gjall se vertet une dhe gjith ato qe si kan prindrit na mungojn 😭😭😭😭

  HALIL VELIJAHALIL VELIJAMuaj më parë
  • Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

   abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • O Aristela o lop se ti bsn muuuu

  Flora MarkuFlora MarkuMuaj më parë
  • Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • 😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢

  Anxhela SinaniAnxhela SinaniMuaj më parë
 • Bora te te lutem nuk je aq e famshme dhe Lediana e tha 1000000 her qe nuk ka koh per takime

  Sara ArapiSara ArapiMuaj më parë
 • Po hiqeni ate Sindin aman se po na can veshet gerr gerr ajo femra virgjer ajo

  Klaus LekaKlaus LekaMuaj më parë
 • Per zoten lediana behet shum e dyshimt si duket nuk do te ket asgje mes saj dhe Mevlanit

  Lulzim ShaqiriLulzim ShaqiriMuaj më parë
 • E shkreta Sidi qe I duron ata se ne punen time do e kish kput turn nje dack nga I pari deri I fudit

  Sara ArapiSara ArapiMuaj më parë
 • Fjalimi mevlanit po ta kputka shpirtin

  Xhevdet TemajXhevdet TemajMuaj më parë
 • Qit sindin e kisha leqit

  Kronii ArifiiKronii ArifiiMuaj më parë
 • Sa shume nxitohesh mos sindi bohhhh

  Naim UjkuNaim UjkuMuaj më parë
 • Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

  Toni XhemaliToni XhemaliMuaj më parë
 • Kjo Ledijana i ka plotcuar senet e veta që i kishte për qëllim, fama ju be e bëri ëndrrën e saj realit, tani ska me dobi nga Mevlani kjo është dhe ska tjetër.

  Fortesa HotiFortesa HotiMuaj më parë
 • Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

  Lala LokoLala LokoMuaj më parë
 • Sa e poshter eshte Bora nuk e len me fol ledianen edhe qe mevlani nuk i del krah ledianes e kallxon vetin qe nuk osht real edhe vetem mashtron

  Lala LokoLala LokoMuaj më parë
 • Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

  Erzan QejvaniErzan QejvaniMuaj më parë
 • Sultan e pagujte dashurin tue lujt CIC MIC METE SI HASAN KRCELI.

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • Like kush mendon se ledianes I ka dal I dashuri nga burgu😂😂 dhe nk Po I jep dum ca te bej tani 🤣🤣🤣

  Kica NebiKica NebiMuaj më parë
 • Amaaaaan hice kte idjoten ledjana, trap fare.

  Animore. CaAnimore. CaMuaj më parë
 • Strong 💪 cimi

  Waveruner AlWaveruner AlMuaj më parë
 • Ledjana je si shpirtt sa e zjut je ky mevlani stkupto qeka dem . zdo takim romantik mos e boj shpirtt puqq

  Kemi xanaKemi xanaMuaj më parë
 • Bora ma shpifi per her tpar se mu dukshe si fasad shpirt

  Kemi xanaKemi xanaMuaj më parë
 • O mavlan nuk e kuptoi si ke nerva ta durosh kete ledianen Mevlan lediana o esht idiote ose ka nje hall tjeter te madhe qe sillet kesht

  fieraku philadelfiafieraku philadelfiaMuaj më parë
 • Jam un e vetmja qe qesh me lot ne minutin 26:04 kur Princi I kujton Boren se dhe Blerimi po qaaaaan 😂😂😂😂😂

  Viola LenaViola LenaMuaj më parë
 • Pse doni te beni show me ledianem LEDIAMA ESHT SHUM OK.

  Linda 88Linda 88Muaj më parë
 • Ore mevlan po gjej more nje vajze flori por vete dhe per nenen tende se je flori dhe vet

  Enkelejda PjeciEnkelejda PjeciMuaj më parë
 • Mevlani meriton nje vajz te singjert jo si puna Ledjanes👹

  Florie HashaniFlorie HashaniMuaj më parë
 • O bora qetsohu moj se rregullat e juaja i dim shume mire sapo ta tha ka rene dakort me olsen qe takimet jane mbyllur mes ledianes dhe mevlanit. Dhe juve ju iku cifti tjeter tani ja ngecni takimet ledianes. Si pelqeni te vertetat ju pelqeni furcat

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaMuaj më parë
 • Pas gjith ketyre puntatave te emisionit pyetja lind. Me mir shqiptare per te kaluar jeten apo te huaj

  Blind BlindBlind BlindMuaj më parë
 • Ledjana esht njeriu me fallso fake ne emisjon . Njeri urith e fshehur .

  Claudio HysiClaudio HysiMuaj më parë
 • i paska dal burgaxhiu nga burgu ledjanes hahahahahaa

  virusi1987virusi1987Muaj më parë
 • Sa ulet kjo femer lediana

  Rudina SulaRudina SulaMuaj më parë
 • Vje ne emision dashurie me kamera dhe zdon te ben asgje para kamerave.Te pshursha logjiken

  Mr. DreeMr. DreeMuaj më parë
 • Kur je ne kurbet e kupton shum me mire vleren e prinderit e kupton sesa vlen prania e tyre pran teje e kupton sa vlen aroma e nenes e kupton sa vler ka vetem nje fjale e saj jemi krenar per prinderit tane dhe duam qe ti bejm krenar dhe ata per ne lutemi te jene mire zoti I bekoft te gjithe prinderit dhe zoti bekoft dhe ne te kthehemi pran tyre perseri 🙏😭

  Eleni HakarepiEleni HakarepiMuaj më parë
 • Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎

  Mondi MimozaMondi MimozaMuaj më parë
 • ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman

  John LeoninJohn LeoninMuaj më parë
 • qenke rehat BORA ! Thjesht nuk do te ekspozohet para kamerave

  sposami.special Events & Decorationsposami.special Events & DecorationMuaj më parë
 • Ledjana hiqi nga fjalori fjalet ktij dhe ksaj duke ju referuar personave qe i ke vetem 20 cm larg.Perdor emra moj vajze se dukesh shume e paedukuar keshtu!

  Kingari niceKingari niceMuaj më parë
 • LeDiana e acaruar ne pergjigje ngase eshte fake

  Gonn BerdGonn BerdMuaj më parë
 • Te lumt mevlan moment renqethes dhe un jam larg familjes😥😥

  Mimo Mimo0071Mimo Mimo0071Muaj më parë
 • Perse o njerz i beni dislike pse sju plq emisioni skgj po per Nenat qe u derdhen gjthato lote

  Mistrec BeratiMistrec BeratiMuaj më parë
 • algones.info/global/jae3safXuX9_3Hk/video

  Production BY IDRIZ IDRIZIProduction BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë
 • algones.info/global/jae3safXuX9_3Hk/video

  Production BY IDRIZ IDRIZIProduction BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë
 • Kjo lediana esht fake falco

  elsa zeqirielsa zeqiriMuaj më parë
 • i ka then ke von balone. po vk esh e padurueshme kur fillon bertet

  TerramareTerramareMuaj më parë
 • po ik se na ke ca trapin gjith kto koh i pllom per mi toke. ik se bijm rehat

  TerramareTerramareMuaj më parë
 • Lediana aktore e madhe po dalin fjalët që të kam than Mevlan ( i ka ba lekët me( media ) Lediana se do të mbaj të dashurin që ka në burg në Belgjikë.

  Marjana DedndreajMarjana DedndreajMuaj më parë
 • Respekt X Qimin

  Marjana DedndreajMarjana DedndreajMuaj më parë
 • Kjo Aristela shume pa lidhje ,

  Gurra MozaikGurra MozaikMuaj më parë
 • Zot kto femrat pa pik ndjenjë as një pik loti çunat qanin gocat hiç as se kuptuan as e dëgjuan historin një zot e di Mevlan Çimi jeni me te miret

  Fabjan DurresFabjan DurresMuaj më parë
 • Fjala Nene eshte gjithcka eshte ajo qe na mbron na edukon na fal dashuri qe fal cdo gabim ❤️❤️faleminderit nene ❤️❤️ duaini nenat respektoini ❤️❤️

  Flori ShkembiFlori ShkembiMuaj më parë
 • te rujt zoti ty the nonen tate

  regi biciregi biciMuaj më parë
 • Moj aristela gape syt dhe ti moj mbulo shalet aty lope ke trup si balen ik shikohu ne passqyr moj

  Mimoza PetoMimoza PetoMuaj më parë
 • Qe ledjana ste do, sdo men por qe mevlani tmos I kuptoj ala, ca bo o shok mblidh menjen mos le kent me tmar per budalla. I ke aq experience besoj mos me u be lolo

  Ermela LutiErmela LutiMuaj më parë
 • Edhe mua me bet me lot per bes 👋🏼jo veq ju aty ne studjo

  Linda KurtajLinda KurtajMuaj më parë
 • Ledijana ka drejt nuk ka nevoj ne publik ti bej gjitha ajo esht vajz e moralshme ka familje te ndershme qe nuk duron gjeja te pista qe doni ju si emision

  Gostivar GvGostivar GvMuaj më parë
 • Cimi shum mu dhimt shum Djal i mir Zoti e Bekoft me nje Nuse te bukur dhe dasht Zoti dhe e beft te lumtur 🤴🏻🥰🙏🏼Paqt Jet perplot Dashuri pa vujtje

  Linda KurtajLinda KurtajMuaj më parë
 • ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

  E KurtiE KurtiMuaj më parë
 • ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Krishti eshte i vetëmi qe të fal mëkatet sepse pagoi vet paudhesine tone duke u treguar i shenjtë në drejtësi qe nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine, ashtu siç Zoti është.. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

  E KurtiE KurtiMuaj më parë
 • Qofsh i Bekuar mga Zoti Mevlan dhe u Trashigofshi me Ledjanen💞🤴🏻👸🏻 dunani njeri tjetrin pa kushte dhe shijone gjdo dit sa ma bukur me mbar Familijen Lum Nena qe te ka Mevlan☀️👏☀️👋🏼Pershendetje nga Zvicrra Nese nuk shkon me Ledjanen Zoti te ndihmoft ta gjesh ate qe te ben te Lumtur ty Mevlan sepse e meriton 🙏🏼☀️🙏🏼☀️🙏🏼☀️Hallall te qoft

  Linda KurtajLinda KurtajMuaj më parë
 • Ledjana pret t dashurin ce ka n burggg hajt papar ce lozz kjo

  Celik AllaCelik AllaMuaj më parë
 • Antonela tu lexu komplimentet e saj hahahahahha poezi poezi

  Djgimi Ohhh (Mxxx)Djgimi Ohhh (Mxxx)Muaj më parë
 • Më vjen keq për të gjithë ata që kanë besuar në lidhjen Mevlan Lediana, sepse kurrë nuk besova në të, për vet faktin se jnë femër që të do nuk e nis lidhjen me dy mëndje gjithë kohën. Lediana është shumë femër egoiste dhe pa moral, sepse me moral nuk kuptojmë vetëm njerëz që tradhëtojnë, por që luajnë nga mëngjesi në darkë me ndjenjat e tjetrit dhe ajo e ka bërë këtë me Mevlanin. Zoti ia faltë shpirtin për dhimbjen që i shkaktoi Mevlanit. Dhe dicka tjetër, mundohuni të kuptoni lotët e Mevlanit, i cili nuk qau për nënën e tij apo për të gjetur mbështetjen tuaj, por sepse ISHTE MBUSHUR nga sjellja e padrejtë e Ledianës.

  luljavioletluljavioletMuaj më parë
  • Wow shume e sakt

   Rosy Apple KitchenRosy Apple KitchenMuaj më parë
 • Sa mir qe na keni ber bllok ne instagram ram qetsi 🤣

  Francesko BeqiriFrancesko BeqiriMuaj më parë
 • Lediana bon si engjull e pa prekur

  Bedrije BreshkaBedrije BreshkaMuaj më parë
 • Nuk edi por bora ka fillu tme pelqej

  Alrexh RexxxAlrexh RexxxMuaj më parë
 • E shihni sa fake esht emisoni , kur ishte ne at koh qe e zgjodhen mevlanin edhe Lediana edhe Antonela , produksioni nuk pranoj sepse sben 2 vajza per 1 jav 1 takim me 1 djal, ndersa tash per Cimin pranojn.

  Dea AsllaniDea AsllaniMuaj më parë
 • I pari ne shqiperi me 5 miljon subskride VINCENZO 🇦🇱

  Arjan CanaliajArjan CanaliajMuaj më parë
 • Me shm klikime ka vincezo se ju

  Arjan CanaliajArjan CanaliajMuaj më parë
 • 😓😓😓

  Life if beautiful For you pageLife if beautiful For you pageMuaj më parë
 • Po o bora o mute ndryshe o para kamerav ndryshe kur ska kamera o biq sa veshtir e ke me kuptu sepse ti je mesua para kamerave kuder

  Samile MazrekuSamile MazrekuMuaj më parë
 • Lediana na hape barkun po na vjen per te vjell me ato qe po thua.je shume acaruse .Ti nuk di se ku je e ca thua,nuk bie dakort as me trurin tend.🥵🥵

  Darius bezatiDarius bezatiMuaj më parë
  • Prz kur bejn femerat keshtu zakonisht kan dike tjeter

   Rosy Apple KitchenRosy Apple KitchenMuaj më parë
  • Nuk e kuptoj pse ke vajtur ne ate program kur qenke kaq e mbyllur e nuk do te ekspozohesh.Fallsitet i gjall jeeeeeeeeeeee.po ku ka ze nuk eshte pa gje i thuhet nje fjalet ,dhe ketu ben pjese Ti 😤🤮 .

   Darius bezatiDarius bezatiMuaj më parë
 • Kjo Aristela si Jogurt disi...Ndersa Sindi si Shakira ma e mira,ksaj Antoneles ja kisha dhan nje shkop me i ruajtur Lopet e madhe kishin pas frik Lopet te ikin nga kjo,ndersa Olen e kisha shti me pastru WC se i shkon pershtati....

  remi kaminiremi kaminiMuaj më parë
 • Oi Olsa oi kuder e poshtert dy fytyrshe u mundove ta poshterosh Ledianen veq se nuk vazhdoi ta luan lojen tyy,po ti e ke ditur per te gjith qfar bejn jashta kamerave,per Tean per Anen per Antonelen Melisen dhe tashi mundohesh te na mashtrosh kinse ne jemi te drejt dhe nxore keq ledianen kurse ne te gjith e dim qe edhe ajo ka ber ate qfar i ke then ti,po ashtu ate qe i deshiron ti jau fshin edhe nishanet neper faqe gjithqka mundohesh te besh te mundur per sa klikime.....dhe i ben edhe opinionista.

  E ME MMuaj më parë
 • Oj antonela brravo se poti shohim lotet tiki dhimt per. mevlanin shum

  adrian zockeradrian zockerMuaj më parë
  • Se ledjana kurripik se mepakan ti memevlanin sekishelan qeshtu paeqecu pomore mevlan salotin edderdh eshum upermallove ledjana. kurrqysh sveproj perty

   adrian zockeradrian zockerMuaj më parë
 • Kjo Lediana shum fallco ...as vet nuk e din çfar kerkon

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhzMuaj më parë
 • Mos kliko ne linkun me posht: algones.info/global/ZafcoKidqmKGzYE/video

  Animal WorldAnimal WorldMuaj më parë
 • algones.info/global/ZafcoKidqmKGzYE/video

  Animal WorldAnimal WorldMuaj më parë
 • Lediana fallco krejt

  Ti TiTi TiMuaj më parë
 • Dolen dhe skenaret. I nxori bora vet. Emision i shpifur harxhojm ne kohen pas ktyre.

  Ola HariziOla HariziMuaj më parë
 • Spo kuptoj si Mevlani se kupton fallcitetin e Ledijanes ??

  flora Hashaniflora HashaniMuaj më parë
 • Ledjana patjeter duhet me than qe e don mevlanin perderisa as mevlani nuk thot per ledjanen qe e don po vetem e kam pelqimin per ledjanen 🤔🤔🤔 🙄🙄🙄

  Besarta ajetiBesarta ajetiMuaj më parë
 • Princi shume i kote

  Itapsh 1Itapsh 1Muaj më parë
 • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Liria PrizrenitLiria PrizrenitMuaj më parë
ALgones