Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

19 Qer 2021
5 448 888 Shikime

Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja
Video: Imagine Films

Alban Skenderaj on Istagram:
instagram.com/albanskenderaj

Elgit Doda on Instagram:
instagram.com/elgitdoda

Available on:
open.spotify.com/album/2aYQIo...
music.apple.com/us/album/para...
acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Komente
 • 🤩

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 😍

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 💓

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🤍

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🏅

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🦋💘

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • ❤❤❤

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • love you♥️

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • ☀️

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🤍

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • ♥️

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🤩

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 😍

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🥰

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 🤩🤩

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 😍😍😍

  Livja:)🤍Livja:)🤍16 orë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘

  Xhoni MehmetiXhoni Mehmeti17 orë më parë
 • الله يوفقك والمزيد من النجاح يااطيب وأجمل إنسان في العالم ❤🇪🇸✋

  Ima LedIma LedDitë më parë
 • Fantastic❤️❤️🎶

  Marijana PavlovicMarijana Pavlovic3 ditë më parë
 • Uje me bidon 5 liter dhe me buke me vete :-) , Don Perinjonat ja leme Noizit e me shoke :-)

  Gentian KalemiGentian Kalemi4 ditë më parë
 • 🟩⬜️🟥

  Alba KingAlba King4 ditë më parë
 • Te ngremë atmosferën te dal shpesh se kjo eshte koprace te mbyll brenda

  Mateo MetaMateo Meta5 ditë më parë
 • Dergo na nje lek se me duhen o Lea Meta

  Mateo MetaMateo Meta5 ditë më parë
 • Страхотни песен и видео, поздрави! ❤

  Alexandra GAlexandra G5 ditë më parë
 • Jsjeuzbysvbysvg zh sh dubsibuzbsubsiv sybabunsubsubsjjsnzi sh subdued hdubshbehbhijshbubsu snjehuteh

  MakingMaking5 ditë më parë
 • 🙏🤞🤗👍👍👍👍👍

  Ervin ViniErvin Vini5 ditë më parë
 • Vajza ne min 2.30 nuk pin alkohol por protein drink 👍 no drugs no alcohol.. Sa shembullor je o alban skenderaj. Theres still hope our youth will not be ruined.

  Good TimesGood Times7 ditë më parë
 • 👏👏

  RiNa SheHaj MeÇaNiRiNa SheHaj MeÇaNi7 ditë më parë
 • Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰

  sokin jonsokin jon11 ditë më parë
 • Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani

  miri mirimiri miri11 ditë më parë
 • Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!

  Erald BerberiErald Berberi11 ditë më parë
 • 💗💗💗

  anila kolaanila kola12 ditë më parë
  • Kot fare

   sokin jonsokin jon11 ditë më parë
 • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

  seiom jvonyseiom jvony12 ditë më parë
 • Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊

  Jasmina KeloJasmina Kelo13 ditë më parë
 • hidhe kengen tjeter parajsa 3

  Ami KerriAmi Kerri13 ditë më parë
 • Love your song. Greetings from Sweden

  miko foinmiko foin13 ditë më parë
 • Cok kyzel buiutiful fantastiko

  Ervis ShperdhejaErvis Shperdheja16 ditë më parë
  • Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

   seiom jvonyseiom jvony12 ditë më parë
 • Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

  Mimi MimiMimi Mimi16 ditë më parë
 • Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Paolo MukaPaolo Muka17 ditë më parë
 • Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰

  Leda AmzLeda Amz17 ditë më parë
 • Super Melodie🥰🥰🥰🥰

  Adriana Ramona SanduAdriana Ramona Sandu17 ditë më parë
 • Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂

  wnnalis cioovwnnalis cioov18 ditë më parë
 • Lxkxkxk

  EndriDumbo EndriDumboEndriDumbo EndriDumbo18 ditë më parë
 • Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?

  Naja nikuNaja niku18 ditë më parë
 • Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈

  Monda BardhiMonda Bardhi18 ditë më parë
  • Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

   wnnalis cioovwnnalis cioov18 ditë më parë
 • Kot fare

  Servis ShopServis Shop18 ditë më parë
 • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

  bilishu alissbilishu aliss18 ditë më parë
  • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

   dolita windodolita windo17 ditë më parë
 • uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

  dolita windodolita windo19 ditë më parë
 • Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

  Aria SheriAria Sheri19 ditë më parë
 • Kjo keng ta shton jeten❤️

  Klei AlKlei Al19 ditë më parë
 • Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

  bilinas minibilinas mini19 ditë më parë
 • 😘😘😘⭐⭐⭐

  Miranda KouraniMiranda Kourani20 ditë më parë
  • Ta moj

   dolita windodolita windo19 ditë më parë
 • Super

  Petrit KapajPetrit Kapaj20 ditë më parë
 • Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤

  melissa musarajmelissa musaraj21 ditë më parë
  • Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

   bilinas minibilinas mini19 ditë më parë
 • Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  gioyu comigioyu comi21 ditë më parë
 • Hit 👏👏👏👏👏👏

  Anxhela BAnxhela B21 ditë më parë
 • Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

  Stella KristoStella Kristo21 ditë më parë
  • ελληνίδα?

   agjelo agjeloagjelo agjelo18 ditë më parë
 • Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

  Anxhela BAnxhela B21 ditë më parë
 • Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

  abbsnn coseabbsnn cose21 ditë më parë
  • Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

   gioyu comigioyu comi21 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Ελενη ΚεριμηΕλενη Κεριμη21 ditë më parë
 • Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr

  Juli FeroJuli Fero22 ditë më parë
 • Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍

  a1ver7ocar10sa1ver7ocar10s22 ditë më parë
 • 👍👍

  Alketa BufiAlketa Bufi22 ditë më parë
  • So wonderful🤩

   abbsnn coseabbsnn cose21 ditë më parë
 • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

  hoiy vinosahoiy vinosa24 ditë më parë
 • Ta moj

  blerta marrablerta marra24 ditë më parë
 • Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

  aola wiliaola wili24 ditë më parë
 • Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

  Erjona DokoErjona Doko24 ditë më parë
 • Super!

  L FL F24 ditë më parë
 • Super

  Xheku DashiXheku Dashi25 ditë më parë
 • 🤩👏

  Elona KumjaElona Kumja25 ditë më parë
  • Djema jeni yje🌟🌟

   aola wiliaola wili24 ditë më parë
 • Parajsa ime je pergjithmon

  Bate BateBate Bate25 ditë më parë
 • Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

  Bate BateBate Bate25 ditë më parë
 • un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha

  Elton BulkuElton Bulku25 ditë më parë
 • So wonderful🤩

  Rozerta BrahoRozerta Braho25 ditë më parë
 • Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌

  pəachy_rosèpəachy_rosè26 ditë më parë
 • Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼

  Lumi ShalaLumi Shala26 ditë më parë
 • E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏

  Tefta BicakuTefta Bicaku26 ditë më parë
  • Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

   serry ciokserry ciok26 ditë më parë
 • E mir !

  Eddy TorajEddy Toraj26 ditë më parë
 • Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

  User userUser user26 ditë më parë
 • 👉👈👌👍👍😘

  Vjola VilmaVjola Vilma26 ditë më parë
 • shum këngë e bukur👌👌

  Sejda RejsiSejda Rejsi26 ditë më parë
 • Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍

  😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com27 ditë më parë
 • O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

  Emily AnEmily An27 ditë më parë
 • O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏

  Gladiola ResulajGladiola Resulaj28 ditë më parë
 • Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘

  Efi GjikaEfi Gjika28 ditë më parë
  • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

   Emily AnEmily An27 ditë më parë
 • Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞

  Bianka SchultzBianka Schultz28 ditë më parë
 • 😍🔥🔥

  ᎧᏒᎶᎥᏖᎧᎧᏒᎶᎥᏖᎧ29 ditë më parë
 • 👌👌👏👏👏👏👏

  greta zacegreta zace29 ditë më parë
 • Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇

  Eriselda shehaj Eriselda123Eriselda shehaj Eriselda12329 ditë më parë
  • Super keng

   serry ciokserry ciok29 ditë më parë
 • Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

  Eriselda shehaj Eriselda123Eriselda shehaj Eriselda12329 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍

  Njazi BegoNjazi Bego29 ditë më parë
 • Pt.2 2021

  Emanuel BrahimllariEmanuel Brahimllari29 ditë më parë
 • Super kenga😍😍

  JetaJetaMuaj më parë
 • Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...

  SidiSidiMuaj më parë
 • like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Muaj më parë
 • Bravo ,,

  Sadete GrecaSadete GrecaMuaj më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDIMuaj më parë
 • the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
 • Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗

  ErlindaErlindaMuaj më parë
 • Shum bukur

  ArjanitArjanitMuaj më parë
ALgones