Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

16 Kor 2021
1 729 073 Shikime

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: instagram.com/anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Komente
 • Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  Ervis MyqelefiErvis Myqelefi19 ditë më parë
  • Hahahaha bukur

   Majlinda SulajMajlinda SulajDitë më parë
  • 11111111111111111

   Joel AjasllariJoel Ajasllari10 ditë më parë
  • super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

   te dua shpirtte dua shpirt11 ditë më parë
  • super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

   te dua shpirtte dua shpirt11 ditë më parë
  • 😂

   F. SADJAF. SADJA15 ditë më parë
 • A t’ka marr malli ?

  Emira EmiraEmira Emira12 orë më parë
 • perfekt

  Neron GashiNeron Gashi17 orë më parë
 • Anila je fantastike nje ze te embel

  Perparim ZerePerparim Zere18 orë më parë
 • Superrrr🤩🤩🥰🥰

  Bardha HamzajBardha Hamzaj21 orë më parë
 • Shum kenge e bukur.👏💐💐

  Tina BonheurTina BonheurDitë më parë
 • Gabimet paguhen shtrejt ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit 🍻🤫🤬🔥🤗

  Bledi LamjaBledi LamjaDitë më parë
 • 🥰🥰

  MadonaMadonaDitë më parë
 • Super

  Noku KasneciNoku KasneciDitë më parë
 • Te mrekullushem ❤🖤🇦🇱

  Bujar CullhaiBujar CullhaiDitë më parë
 • Zerin .me te bukur ke je fantastik cdo keng çe gendon je ze shum i ,embel bravo!!!

  Mirela CenkolliMirela Cenkolli2 ditë më parë
 • Anila je perfecte zemer ske nevoje te ekspozosh trupin por me zerin tend te ben per vete kjo eshte artiste gjithashtu Altin suksese

  Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)3 ditë më parë
 • Shum bukur

  Myseret BregajMyseret Bregaj3 ditë më parë
 • Hajdeeeeee jashaaa

  albaner bulialbaner buli3 ditë më parë
 • Vallaj mu per ty mkalli mkalli

  Luca ZlatarLuca Zlatar3 ditë më parë
 • Sektor rinia ndurres brravo na ngjallet pak me ket keng

  Everything ZoneEverything Zone4 ditë më parë
 • Zera te mrekulleshem te dy embelsir jan te dy⭐⭐

  Vera LajaVera Laja4 ditë më parë
 • Bravo

  Klanthi ZotajKlanthi Zotaj4 ditë më parë
 • Bombe kjo kenge 👏👏👏👏

  Suada SejdiniSuada Sejdini4 ditë më parë
 • Anila,kenget e tua me kan ber te dashurohem me burrin tim dikur 🥰 edhe tani qe te degjojm na rreh zemra si ateher...faleminderit 😍💋

  Anila GegaAnila Gega5 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur bravo Anila dhe Altini👏👏👏👏suksese te metejshme na kenaqet

  Leda CollakuLeda Collaku5 ditë më parë
 • Yje te dy

  Nojzy OTRNojzy OTR5 ditë më parë
 • Süpersin

  Anida KumaniAnida Kumani5 ditë më parë
 • Olsi

  Olsi HaliliOlsi Halili5 ditë më parë
 • Pwrsh

  Olsi HaliliOlsi Halili5 ditë më parë
 • zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

  david lamcjadavid lamcja6 ditë më parë
 • Fantastic 😍😍

  Irena MusaiIrena Musai6 ditë më parë
 • Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

  Andi ArmandoAndi Armando7 ditë më parë
 • BRAVOOOO ♥️

  kilicberkcan 34kilicberkcan 347 ditë më parë
 • Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

  Ela MyrtezaEla Myrteza7 ditë më parë
 • Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

  Ina BukriIna Bukri7 ditë më parë
 • algones.info/global/pazHaaS00ZyzyIE/video

  iris gjurairis gjura8 ditë më parë
 • Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

  Marinela MehmetiMarinela Mehmeti8 ditë më parë
 • Shum keng e bukur komplimenti e suksese

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLI8 ditë më parë
 • Perfekt song

  Roze SINANIRoze SINANI8 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

  luljeta Kolajluljeta Kolaj8 ditë më parë
 • 🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi8 ditë më parë
 • Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

  Lejla MahmutajLejla Mahmutaj8 ditë më parë
 • Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  Armand DemollariArmand Demollari9 ditë më parë
  • Flmm vllai 🙏🙏🙏

   MB MusicMB Music9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Aurora Di BonoAurora Di Bono9 ditë më parë
 • Sa keng relaksuse 😊

  robertoroberto9 ditë më parë
 • please text anybody? ❤

  sandra msandra m9 ditë më parë
  • text of the song

   sandra msandra m9 ditë më parë
 • Talent

  Gigi CiprianGigi Ciprian10 ditë më parë
 • Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

  Zecrom YtZecrom Yt10 ditë më parë
 • Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

  Nertila ShetaNertila Sheta10 ditë më parë
 • Wwwaaaawwwwwww

  Nertila ShetaNertila Sheta10 ditë më parë
 • Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

  lorenc cakulorenc caku10 ditë më parë
 • Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  zafiris zafiriszafiris zafiris10 ditë më parë
 • Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

  Anisa GeriAnisa Geri10 ditë më parë
 • Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

  Brunilda TefaBrunilda Tefa10 ditë më parë
 • Super kenge bravo super duet hit hit

  Florenc HodiFlorenc Hodi10 ditë më parë
 • thjesht te mrekullueshem😘😘

  lu lulu lu10 ditë më parë
 • 👌👏👏👏💃

  anonimanonim10 ditë më parë
 • Super kenge bravo 🥰🥰

  Arsen StojkuArsen Stojku11 ditë më parë
 • Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

  ami lami l11 ditë më parë
 • ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

  ami lami l11 ditë më parë
 • Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

  Monica KojtariMonica Kojtari11 ditë më parë
 • O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

  shpresa Odei Dahen Kamil konjashpresa Odei Dahen Kamil konja11 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur

  Juljana MetajJuljana Metaj11 ditë më parë
 • ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

  Ejona kajoEjona kajo11 ditë më parë
 • Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

  Dj NikollaDj Nikolla11 ditë më parë
 • 😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

  Ela MyrtezaEla Myrteza11 ditë më parë
 • 😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

  Ela MyrtezaEla Myrteza11 ditë më parë
 • 😢😢

  Kledi UkuKledi Uku11 ditë më parë
 • Ke ze briland sukses

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss12 ditë më parë
 • Gorgeous song love you guys 💞

  Lira ShabajLira Shabaj12 ditë më parë
 • Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

  Denisa DhanaDenisa Dhana12 ditë më parë
  • Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss12 ditë më parë
 • Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

  Riklejda MecajRiklejda Mecaj12 ditë më parë
 • Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

  Ani EniAni Eni12 ditë më parë
 • Super 👏👏

  floreta hakramafloreta hakrama12 ditë më parë
 • Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

  arlinda nastoarlinda nasto12 ditë më parë
 • Ckemi

  Ilda GjuraIlda Gjura12 ditë më parë
 • Hahahah

  Ilda GjuraIlda Gjura12 ditë më parë
 • Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

  cleast 67cleast 6712 ditë më parë
 • Super

  OJ NUBEOJ NUBE12 ditë më parë
 • Iyiu

  Liza GjoniLiza Gjoni13 ditë më parë
 • O yjeee 💥💥👌👌

  alketa gjataalketa gjata13 ditë më parë
 • Ke ze briland sukses

  koiun dwrrukoiun dwrru13 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

  Erinda PodaErinda Poda13 ditë më parë
 • Super keng 💖

  Ela VloreEla Vlore13 ditë më parë
  • bukur

   koiun dwrrukoiun dwrru13 ditë më parë
 • Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

  Ani AniAni Ani13 ditë më parë
 • Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

  Majlinda FerhatiMajlinda Ferhati13 ditë më parë
 • Bravo sa bukur 👏👏👏👏

  Nurie ThomoNurie Thomo13 ditë më parë
 • Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

  Danjela BarolliDanjela Barolli13 ditë më parë
 • Muzik tallava

  Jam IlireJam Ilire13 ditë më parë
 • A good duet. Bravo

  Artush DjartushArtush Djartush13 ditë më parë
 • Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

  Emiona BiciEmiona Bici13 ditë më parë
  • Anila

   chding zuurechding zuure13 ditë më parë
 • Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

  Emanuela ManiEmanuela Mani13 ditë më parë
 • Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

  Malvina NazerajMalvina Nazeraj13 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

  Anjeza aliki alice sioreAnjeza aliki alice siore13 ditë më parë
 • ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

  Николай ГочевНиколай Гочев13 ditë më parë
 • Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

  ARTI ZakaARTI Zaka13 ditë më parë
 • Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

  kristjana gjergjikristjana gjergji13 ditë më parë
 • Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

  Jesica JesicaJesica Jesica13 ditë më parë
 • bukur

  Gea ToliGea Toli14 ditë më parë
 • Ich libe sises lied

  Ariana RamadaniAriana Ramadani14 ditë më parë
 • Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

  Ilir MuharremiIlir Muharremi14 ditë më parë
 • Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

  Alba musaAlba musa14 ditë më parë
 • Bravo

  Best Papi chuloBest Papi chulo14 ditë më parë
 • Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

  Nila NilaNila Nila14 ditë më parë
ALgones