Flori Mumajesi - Dhemb

28 Dhj 2020
2 635 058 Shikime

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect on instagram:
instagram.com/krista.merkoci
instagram.com/provideoalbania
instagram.com/abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Komente
 • Flori je me I miri. Por ke hip pak në kallem. Duhet të ulesh pak. 🤔 Te jesh si me par. Kenget e tua I dëgjoj pa fund pa fund dhe çdo dit me shum.

  Rita ZenelajRita Zenelaj2 ditë më parë
 • Ti gjithmonë do te jesh my King 😇

  Fitnet BeshiriFitnet Beshiri5 ditë më parë
 • Tani e kuptova qellimin e kesaj kenge nderkoh qe nena jote ndodhej ne spital ti Flori ishe duke shprehur dhimbjen dhe merakun qe kishe per te duke i ndar bashk me ne nepermjet kesaj kenge kjo eshte dashuria e nje artisti te madhe per nenen e tij

  Floriana HoxhaFloriana Hoxha6 ditë më parë
 • Dhimbje we nuk harrohet

  Alketa SinaniAlketa Sinani6 ditë më parë
 • Shume e thjeshte modelja dhe shum shum e bukur . Duhet nje kenge me emrin " Flori Mumajesi " . Sepse ky njeri na fal qetesi dhe na fut ne mendime per nenen qe mund ta kemi len anash . Na kujton se duhet te jemi dhe ti qendrojm afer nenes se nena na ka rrit dhe po na rrit . Nenat ne gjith Boten vrasin veten per femijet e tyre prandaj duhet tju qendrojm afer dhe tua plocojme cdo gje

  Fjona ShahoFjona Shaho8 ditë më parë
 • Anisa says she will have the opportunity for them in the future will take time for their was born in the next two months or months beforehand but I have a job done by the company will have a good decision on the project as a whole new business in your company to help them understand what you're going through the process with their product quality to make sure they are willing to offer their products with your business partner with your company in order to make a decision to take advantage over their business partners will be the best thing they can get them through a long term solution to the future will not be able not to make the most successful people out there are a good understanding the whole process can be made to ensure the quality will be the first one in the best decisions you can expect from someone who is the best in the world is not the same situation you have to make the decision better or not to have the best decisions you will have the right thing is going well for your future with your business partner with the best decisions you can expect in your career as a whole new business manager or a year or so you can achieve a good deal with the company to ensure the best decisions you have the opportunity to be able for a customer service to ensure your business partner with the best decisions are to make a decision on how you work in order not only the right for them for their business partners with a new product in the next two years because they are working on this issue because they Don't worry you will need more than you are going through your work in order not make you happy with their customers who want to know them all together but not for the future will not make you feel better when you're going home for the past few months or so for the company you want them in their business development team's business development team's business development team's success with their customers who want to know them through this process for the company they have been able to make a good understanding in the next two days whether you want them to provide for the company or the other companies who want to make a decision about your business partner for you to help with this year by day or to your customers are not going anywhere with them because they're not working together to achieve your goals with the company's financial managemen account manager or company manager in the future will take time to get the best decisions you have the best you have to be successful in developing your product or services you can achieve the goals you have the right tools for you when you're in a ways you can achieve the best possible ways for people to get a better job than you are you have to be able for many years before they have been successful or something else to make the decision better or not to make a difference between the future to be able to get to the company will have to understand how the business is going well with their products in the future will take time for them when they get a new product manager from the same situation where you are doing the work process with the company's business environment when you're going through your business partner for you will have to understand how they have made the decisions they want you to make sure they have made

  Anisa BallaAnisa Balla16 ditë më parë
 • Qava. Me dhembi shpirti kur e degjova kete kenge. Per ata qe me dhane jeten me dhemb pa fund... pa fund. Ata me mesuan ABC e jetes. Ata jane dashuri pa kushte❤❤

  Anila. ZAnila. Z18 ditë më parë
 • 😍

  Klodiana AllaKlodiana Alla21 ditë më parë
 • 🌹💗

  Juna RåđhīmåJuna Råđhīmå21 ditë më parë
 • Interpretim I bukur 👏👏

  Manjol HysolliManjol Hysolli23 ditë më parë
 • Kam nenen semur me kete virus te mallkuar. Kjo eshte e vetmja kenge qe degjoj kto dit.Ahh sa ma nxjerr dhimbjen nga brendsia e shpirtit, qaj e qaj e qaj dhe e kthej ne fillim kengen dhe me or vazhdoj njesoj.. 🥺🥺🥺🥺🥺

  Jehon MushkolajJehon Mushkolaj23 ditë më parë
  • te uroj te shkuara nenes tende. inshalla zoti i madh i jep sherim dhe shendet . babai im luftoi 4 muaj e nuk ja doli dot 🥲🥲🥲

   Adriano CetaAdriano Ceta13 ditë më parë
  • Do ta kaloni mos u shqeteso🤍

   Xhoana HudhriXhoana Hudhri21 ditë më parë
 • .

  Suzana PaliSuzana Pali29 ditë më parë
 • I love this guy & I love his songs 🎵

  Suzanna LicavoliSuzanna LicavoliMuaj më parë
 • Si kuptoj keto njerez shkojne dhe ju japin super klikime Tayna, Rina etc dhe kesaj kenge perfekte kaq pak 🤦‍♀️

  Vita KolaVita KolaMuaj më parë
 • Vetem ata qe e kan provu kte dhimbje per prindin mund ta kuptojne kengen. Shum mall per babin tim 💔

  Oltion KasaOltion KasaMuaj më parë
 • Qfare kryevepre 🥰

  Bella 123Bella 123Muaj më parë
 • Mann wie ich mein job hasse😭😭😭

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraMuaj më parë
 • Duket sikur me kte kenge ka parandjere dhimbjen per humbjen e te emes

  lala landlala landMuaj më parë
  • 😓

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • Per mua je kan kangtar shum i mir edhe prej kangtarve ma i bukuri amo um ki dal prej qefi

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraMuaj më parë
 • Ky ven ne dyshim egsistencen e zotit

  Kuti SamsungKuti SamsungMuaj më parë
 • O zot cfare super hiti

  Mm ElectronicaMm ElectronicaMuaj më parë
 • Një perlë që vetëm Flori di ta shprehë dashurinë e përjetshme me vargjet e muzikën e mrekullueshme , gjithmon brilant💋♥️💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️💞💞❤️

  Nikoleta BuziNikoleta BuziMuaj më parë
  • yep

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • Flor ngushellime e kuptoj dhimbjen tende edhe cdo fjal te kesaj kenge Nena mrekulli qe zoti krijoj per ne ❤

  Tirona bluTirona bluMuaj më parë
  • 😭😭😭😭

   lala landlala landMuaj më parë
 • 🥺🥺🥺

  Dorina AisaDorina AisaMuaj më parë
 • 💔😭 per vellain tim💔😭

  Ciljeta BardhiCiljeta BardhiMuaj më parë
 • Nuk e di dmth Sa kam qare me kte kengen Edhe klipin

  SE 28SE 28Muaj më parë
  • 😓😢

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • Love you ❤️

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
  • @Katerina Kushi ne emer te Florit e kisha jo per mu 😂

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
  • @Piano Shqip nuk e kisha per ty e kisha per Florin

   Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
  • U2

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • Me shum emocion brenda 🥺🥺

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • Super❤️

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 💟♥️♥️💟

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱❤️🔥

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • ⭐⭐⭐⭐

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 😘🥰😍🤩🥰🥰😍🤩

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Katerina KushiKaterina KushiMuaj më parë
 • Shumë këngë e bukur Florian Mumajezi kështu vazhdo je artist super .😍😍🥰🥰🥰

  Valmira NdojValmira NdojMuaj më parë
 • sa e bukur 😍

  Xhoia DinajXhoia DinajMuaj më parë
  • yep

   Piano ShqipPiano ShqipMuaj më parë
 • 👑👑👑💎💎💎💎

  Remi BunciRemi BunciMuaj më parë
 • kenge shume melodike - pak e shkurte po prap mire. Flori je gjenial! athu a je ke perkushtuar dikujt? emocjonet ne kulm ☺️

  Grow your Baby with baby sleep musicGrow your Baby with baby sleep musicMuaj më parë
 • 👌👌

  reza godarzreza godarzMuaj më parë
 • Привет

  Сюзанна ДаштуСюзанна Дашту2 muaj më parë
  • Привет как дела! Нравится это наши музык албанский?

   Kein RacaKein RacaMuaj më parë
 • ............................................................................

  Fiton LatifiFiton Latifi2 muaj më parë
 • Muzika dhe fjalet shume te ndjera Po ky kengetar i ska fare ze per muzike🤷‍♀️

  P.M P.MP.M P.M2 muaj më parë
 • I ja gji vfn

  Fjolla MehmetiFjolla Mehmeti2 muaj më parë
 • Super 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱

  Luli XhaferiLuli Xhaferi2 muaj më parë
 • Je unik i pa zevendesueshem🤩

  Rudina KastratiRudina Kastrati2 muaj më parë
 • 👌

  reza godarzreza godarz2 muaj më parë
 • What is the language?

  SNVSNV2 muaj më parë
 • Ky esht mbreti

  Gent MacolliGent Macolli2 muaj më parë
 • Tepr ti dua kegat e tua te dua

  Sejhan ShkretaSejhan Shkreta2 muaj më parë
 • Ehhh sa m’dhemb , por dhembja zbutët kur shpirtërisht në çdo hap e ndjej praninë tënde 👩‍👧dhe e di se do ishe krenare me mua 🌹🌹

  Zymryte KostanicaZymryte Kostanica2 muaj më parë
 • Flori si atehere dhe tani je I mrekullueshme, ajo qe te ben te vecant eshte thjeshtesia jote dhe ndjeshmeria shpirterore qe ke ❤️

  Aida BaAida Ba2 muaj më parë
 • Flori ⭐⭐👌🏼👌🏼👏👏❤🤗🤗

  Mirela LelaMirela Lela2 muaj më parë
 • Flori Qaj zemer

  Apu NahasapeemapetilonApu Nahasapeemapetilon2 muaj më parë
 • 😢😢😢nena ime akoma s'e pranoj dot humbjen tende🖤

  ElaEla2 muaj më parë
 • @@......

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deusch2 muaj më parë
 • Babi 😥💔

  Albania AAlbania A2 muaj më parë
 • ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  SeliSeli2 muaj më parë
 • Pershendetje te dashur vellezer, kam shpenzuar shum koh duke ber nje remix te kenges thjesht te du flori mumajesi. yu lutem futuni na faqen time dhe digjoheni dhe me ipni nje mendim a eshte remix i bukur faleminderit.

  Muzik TekstMuzik Tekst2 muaj më parë
 • algones.info/global/oJvMn4jWq5OMr5E/video

  FlordiFlordi2 muaj më parë
 • Pa dyshim badala e shekullit

  Malsor KrasniqiMalsor Krasniqi2 muaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  Μirada LezajΜirada Lezaj2 muaj më parë
 • algones.info/global/e9SraG2a2IWttKs/video Dhemb - (piano cover)

  Abona HoxhaAbona Hoxha2 muaj më parë
 • Sapo humba babin tim te shtrenjt, fisnik, te urte . Sa me shume ditet kalojn , aq me shume po me mungong zeri yt babi im i mire. Me perloti kenga jote Flori. Me dhemb shpirti se nuk i dhash dot lamtumiren e fundit babushit tim. Me lot ne sy , ne telefonin qe i mbante mami prane veshit nje jave para se te largohej ,i them sa shume e dua e sa shume me mungon pasi jam larg. Ne agoni , i miri im, zgjoget e me thot- " Po ti nuk e di se une te dua me shume se ti mua!!!" U preft ne paqe shpirti i shpirtit tim! 🙏🙏💕 U prefshin ne paqe gjith te dashurit tuaj miq!!!🙏🙏 Suksese Flori dhe faleminderit per kete balad zemre !!❤

  Valbona MalValbona Mal2 muaj më parë
 • ❤️🇩🇴✨

  Esthel SueroEsthel Suero2 muaj më parë
 • Zëri yt sherim per gjdo shpirt te plagosur Sa mir qe eksiston ky zeri yt brilant

  Besa HBesa H2 muaj më parë
 • Gänsehaut ❤

  Rita HajdariRita Hajdari2 muaj më parë
 • Bravo flori mumajesi per muziken qe solle

  Artan ShabhasaArtan Shabhasa2 muaj më parë
 • Shum kenge ebukur 😘⭐😢

  Kevi HoxhaKevi Hoxha2 muaj më parë
 • perle

  katalea leakatalea lea2 muaj më parë
 • Bravo Flori po kur do na i besh nje bashkpunim me Ylli Limanin se po e presim me padurim

  Erjola IbiErjola Ibi2 muaj më parë
  • Po . Kemi nje vit qe presim . Dhe per ne esht shum

   Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
 • Dhimbe tamam dhimbje trishtim e cdo gje qe na solli ky 2020 . Vetem zemra ime e din sa po vuan per ty 😭😭

  Besa NeziriBesa Neziri2 muaj më parë
 • 👌

  Nehat AliliNehat Alili2 muaj më parë
 • algones.info/global/r5eeb7Ce2qipzGg/video Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶

  Abona HoxhaAbona Hoxha2 muaj më parë
 • Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔

  Nezahat AjruliNezahat Ajruli2 muaj më parë
 • Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !

  Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
 • Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor

  Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
  • Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote

   Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
 • Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

  Meto DitaMeto Dita2 muaj më parë
  • Me nxorre lotët !

   Massimo RemisMassimo Remis12 ditë më parë
  • @Tirona blu faleminderit

   Meto DitaMeto DitaMuaj më parë
  • O zot ngushellime 💔 e di ska fjal te ngushelloj por ajo eshte nje engjell te ruan nga lart . Te perqafoj

   Tirona bluTirona bluMuaj më parë
  • @Meto Dita Faleminderit . Edhe juve gjithashtu!🙏🙏

   Ana MalAna MalMuaj më parë
  • @Ana Mal ishalla zoti te jep force 😔

   Meto DitaMeto DitaMuaj më parë
 • 😍🥰😍🤩sa po me mundon

  Edita SinaniEdita Sinani2 muaj më parë
 • Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥

  Yess NoooYess Nooo2 muaj më parë
 • Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!

  adelina vasaadelina vasa2 muaj më parë
 • 😢😢😢😢

  Pap KodraPap Kodra2 muaj më parë
 • O flor mumajesi mos vdeksh kurr

  Titi KorraTiti Korra2 muaj më parë
 • anisa anisanisa anis2 muaj më parë
 • Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭

  NobodyNobody3 muaj më parë
 • se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................

  Besjana KoldashiBesjana Koldashi3 muaj më parë
 • ❤️Lukiprrrr❤️

  Wishing You HappinessWishing You Happiness3 muaj më parë
 • Dhemb shum😔

  Kledisa KarajKledisa Karaj3 muaj më parë
 • hey umm what about

  wnnalis cioovwnnalis cioov3 muaj më parë
 • Je i mrekullushemmmm

  mani smani s3 muaj më parë
 • Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !

  Fjona ShahoFjona Shaho3 muaj më parë
  • Dhemb dhe kur t'kujtohet e Yllit ne fillim fillojne me nje tingull te lehte . Dhe plot dashuri.

   Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
  • Te kush te rre me shum Zemra !

   Fjona ShahoFjona Shaho2 muaj më parë
  • @Fjona Shaho edhe un ate po pres

   Erjola IbiErjola Ibi2 muaj më parë
 • Thjesht super 👌👏👏

  Elsa ShkodërElsa Shkodër3 muaj më parë
  • Artisti im je ti❤❤❤

   wnnalis cioovwnnalis cioov3 muaj më parë
 • 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  Manuela TocillaManuela Tocilla3 muaj më parë
 • Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  AnisaAnisa3 muaj më parë
 • 🥰❤️

  Elmire BerishaElmire Berisha3 muaj më parë
 • 😭😭😭😭😭😭

  Orges DautllariOrges Dautllari3 muaj më parë
 • You are the best

  Shauka HodanShauka Hodan3 muaj më parë
 • anisa😂😂😥😥

  Anisa BallaAnisa Balla3 muaj më parë
ALgones