Blerina Balili - Xhelozia apo Sevdaja? (Official Video HD)

267 554 Shikime

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Florjan Sacma
Kitare: Xhulio Imeri
Audio: Eran Pro Studio

Komente
 • Mè rrengjethet mishi kur degjoj kète keng.... Suksese o yll...🙏🙏

  Tani allkoTani allkoDitë më parë
 • Je mbretëresh 👑 e kenges popullore super kenge super tekst Respekte pa fund

  Taulant KaftiraniTaulant Kaftirani2 ditë më parë
 • Je nje yll e muzikes kenge shume e bukur ata qe e kane provuar e ndjejne ⭐🌷

  Aferdita KollaAferdita Kolla2 ditë më parë
 • Super keng

  Xheku XhekuXheku Xheku3 ditë më parë
 • Super keng plot kuptim ❤️😭

  Eliona KaceliEliona Kaceli3 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏❤❤🙏😘

  Gresilda MukeGresilda Muke3 ditë më parë
 • Ti moj vajze me ate ze ta rengjeth mishin.bravoooooo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Kozi BreguKozi Bregu4 ditë më parë
 • Më në fund një këng me kuptim ,dhe një veshje serjoze siç i përket gëngës 👏👏👏

  Majlida BejajMajlida Bejaj4 ditë më parë
 • Bravo Blerina Balili fjal te goditura në cdo koh që të jetë njerimi

  zyber vrapizyber vrapi4 ditë më parë
 • Bravo 💗💗💗💗

  erigent backaerigent backa5 ditë më parë
 • Bravo ylliii

  Alvina SadirajAlvina Sadiraj5 ditë më parë
 • kush janë përgjegjës për regjinë dhe montazhin? sa e bukur videoklipi!

  Brigada AGNBrigada AGN5 ditë më parë
 • Kur një zemër çahet thyet nga dhimbja mallkon dhe nënën sot vër dorën se skam faj ah lot e mij të mos ven dëmë Se ka njerëz në këtë bot që japin dhimbje dhe lot un do vazhdoj rrugën time ah ju kam lën të madhin zot Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara Çfare keni ju brenda zemrës gjak a helm o more shok kush guxon të më prek familjen botën tu tua shemb mbi kok Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara

  Brigada AGNBrigada AGN5 ditë më parë
 • Hallall ... Emoction I paster 😍

  Joana DuleJoana Dule6 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Sadikja EdisonaSadikja Edisona6 ditë më parë
 • Shum e bukur dhe me kuptim yll je si gjithmone nuk ngopemi se degjuari .

  bulentina Kajackabulentina Kajacka6 ditë më parë
 • Bravo ti je kengetarja ime e preferuar bravo bravo 🤗🤗🤗🤗❤❤❤

  Fani LulajFani Lulaj6 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Ermira NovruzajErmira Novruzaj7 ditë më parë
 • Bravo brelina Balili ❤️♥️

  armanda priftiarmanda prifti7 ditë më parë
 • Ooo sa keng e bukur sa fjal te verteta 👏👏👏👏

  Bruna SBruna S9 ditë më parë
 • ❤❤❤❤ cdo keng e jotja eshte ilac per mua ❤❤❤

  Galo RapajGalo Rapaj9 ditë më parë
 • Kenga me e bukur dhe me kuptim me ne fund nje keng per ziliqaret

  Alexander MatajAlexander Mataj9 ditë më parë
 • Je e pa arritshme je nje legjend respekte

  Jugu Jugu1Jugu Jugu19 ditë më parë
 • super....................

  Николай ГочевНиколай Гочев10 ditë më parë
 • Te lumt goja div e jugut brravo te uroj me te mirat e gjithë botes 👏👏⭐⭐🙏🙏🙏

  Flora VeliasiFlora Veliasi10 ditë më parë
 • Shume bukur bravo ⭐👏👏

  saelroab Mataisaelroab Matai10 ditë më parë
 • Të këndoft zemra yll je

  Aferdita DecjaAferdita Decja11 ditë më parë
 • 🙏🙏

  Erla CapuniErla Capuni11 ditë më parë
 • Bravoo super kenge

  Beni BeniBeni Beni11 ditë më parë
 • Super kenge plot kuptim ❤

  Klaudia ShegaKlaudia Shega11 ditë më parë
 • Super si gjithmon Belo 👌

  Antonio21302Antonio2130211 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur ,zemr

  Nora CuniNora Cuni12 ditë më parë
 • Lotet e mi Mos vene deme 😭 super kenge 👏👏

  elda hamollielda hamolli12 ditë më parë
 • Bravo Blerina ke nje ze te mrekullushem 👏👏

  Elona Ferdi DervishiElona Ferdi Dervishi12 ditë më parë
 • Bravo familja esht gjithcka 🙏🙏🙏

  Devis BeshajDevis Beshaj12 ditë më parë
 • Bravo shum keng e bukure 👏👏👏

  aurora ngjeloaurora ngjelo12 ditë më parë
 • Bravo!!!Superrrr kenge😘😘

  Salife CekaSalife Ceka12 ditë më parë
 • Je mbreteresha 👑 e kenges popullore , super kenge , super tekst Respekte pa fund

  Mihalis GramosMihalis Gramos13 ditë më parë
 • Te kendofte zemra gjith jeten o yll super keng 💓💓🌹🌹

  Ediola ZadejaEdiola Zadeja13 ditë më parë
 • Suksesi eshte i sigurte kur behen bashke tre artista te vertete! Vargjet e Vojsava Aliaj,muzika e Vani Rushitit,dhe zeri i Blerina Balilit👏👏👏

  Gladiola DukaGladiola Duka13 ditë më parë
 • Tejsushi love u🍁❤

  jessi _aljessi _al13 ditë më parë
 • E keni qare me lot kete kenge kaq te bukurnuk ngopesh se degjuari❤️

  Klevi QatoKlevi Qato13 ditë më parë
 • Super kng bravooo

  Silvana SaliajSilvana Saliaj13 ditë më parë
 • Super kenge bravo blerina🤗🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏🎉🎉🎉🎉

  Ergysi BeniErgysi Beni13 ditë më parë
 • Te kendofte zemra ngahera Blerina

  Jetnor MuckaJetnor Mucka13 ditë më parë
 • Te kendoft zemra o ulli bukur

  joni hazizijoni hazizi13 ditë më parë
 • Bilbil i kenges popullore ,je e papar bravo ❤💓💓

  Rigels KaloshiRigels Kaloshi13 ditë më parë
 • O zot çfar kenge prekëse .Bravo o Bela

  ROVENA CELAROVENA CELA13 ditë më parë
 • O belo o e pavdekshme 👸👸....

  Thiago ThiagoThiago Thiago13 ditë më parë
 • Super kenge! Suksese te metejshme! 👏👏👏

  Ermina GjiniErmina Gjini13 ditë më parë
 • Un do vazhdoj rrugen time ju kam len te madhin zote🙏🙏

  AleAle14 ditë më parë
 • Te lumte goja Blerina Balili💗💋shume shume kuptim 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💗

  Dhurata FikajDhurata Fikaj14 ditë më parë
 • Bravo esht shum keng e bukur dhe me kuptim bellissima blerina

  Edlira GjojdeshiEdlira Gjojdeshi14 ditë më parë
 • Super super kenge🥰🥰

  Leda HoxhajLeda Hoxhaj14 ditë më parë
 • Shumë bukur bravoooooo Blerina me zërin tënd rënqeth mishin të këndoft zëmra mos të cpoft gjëmbi asgjëkund qofsh perher è lumtur 💗💗💗💗💗💗

  Aulona SqilloAulona Sqillo14 ditë më parë
 • Shume bukur, bravo Blerina.Asem kenge.Ylli I Tepelenes.Tp.USA

  Blah JohnsonBlah Johnson14 ditë më parë
 • 😭😭😭😭

  Agerta ZykajAgerta Zykaj14 ditë më parë
 • Ty te kendofte zemra, sa te jete dynjaja moj gjigante.

  Bledar MyrtajBledar Myrtaj14 ditë më parë
 • Një tekst me shume kuptim dhe shumë prekës I lumtë dora dhe mendja atije që e ka shkruar dhe yillit që e këndon.

  bruna soaresbruna soares14 ditë më parë
 • Se kam provuar as xhelozin as sevdan po di te them qe e ke qare kte kenge 🥰🥰💯👌❤

  Denisa MejdolliDenisa Mejdolli14 ditë më parë
 • Te lumte goja Blerine..👏👏👏👏

  LuzianaLuziana14 ditë më parë
 • Super keng .e madhja blerina balili❤

  Denisa MucaDenisa Muca14 ditë më parë
 • Super kenge te lumte goja

  Gencian MeciGencian Meci14 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Miranda SatkaMiranda Satka14 ditë më parë
 • Ti me shplodh me zerin tend te bukur je Bish suksese gjithmon e bukur Dhe shpirte mire 🙏❤️👑🥰😘😘

  Elona CetaElona Ceta14 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Avni CekaAvni Ceka14 ditë më parë
 • Me ne fund nje keng per ta degjuar se kush ben mir behet i keq nga njerezia po ja ndrin rrugen perendia urime

  Kela HajdariKela Hajdari14 ditë më parë
 • Super keng te këndoft zemra ylli Shqipërisë ❤❤❤

  Shyqe VenariShyqe Venari14 ditë më parë
 • Super kenge te qofte halla moj e mira e jugut ek qare kete kenge un do vazhdoj rrugen time e ju Kam len te madhim zot 🙏🙏🙏👏👏👏🥲🥲🥲🥲

  Alba musaAlba musa14 ditë më parë
 • Super

  ariela arielaariela ariela14 ditë më parë
 • Bravo per kengen suksese 👏👏te metejshme 😍😍

  melisaa12melisaa1214 ditë më parë
 • Bravo super këngë të këndofte shpirti gjithmon jë këngëtarja ime e preferuar bashk me grupin tënd🎇❤

  Violeta MucaVioleta Muca14 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏

  Elona PlashnikuElona Plashniku14 ditë më parë
 • Super kenge je nje kengetare me ze te embel je gjigante

  Majlinda PlakuMajlinda Plaku15 ditë më parë
  • Super kenge⭐

   Bedollari GenaBedollari Gena13 ditë më parë
 • Të këndofte zemra gjithmon ty o zmr këngë me vler bravoo fjal me vënde ❤

  Diana ZeliaDiana Zelia15 ditë më parë
 • Te kendofte zemra

  giorgos tsitsolisgiorgos tsitsolis15 ditë më parë
 • Bravo Blerina familja eshte shume e shtrenjtë te lumt goja💝💝💝💝💝

  Pushime KotiPushime Koti15 ditë më parë
 • Super kengen gjithmone te.kendofte shpirti

  Dea olimbia imerajDea olimbia imeraj15 ditë më parë
 • Super kng bravo Blerina

  Albiona KapxhiuAlbiona Kapxhiu15 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👌

  Maria MetaneMaria Metane15 ditë më parë
 • Sa me pelqen kjo Kengetare Yll yll yll vete ajo zeri dhe kenget ❤️❤️

  Sidorela KloeSidorela Kloe15 ditë më parë
 • Suksese Blerina bravo

  Marsela KajtariMarsela Kajtari15 ditë më parë
 • Te kendoft zemra edhe shpirti super kenge suksese

  Rudian PociRudian Poci15 ditë më parë
 • Super keng.bravo bravo ❤❤

  Denisa MucaDenisa Muca15 ditë më parë
 • Pu pu mu rrénqeth mishi, té lumté goja Super kéngé,, Suksese gjithmoné ❤️❤️❤️❤️❤️

  Lola DashiLola Dashi15 ditë më parë
 • ☺☺☺☺😍o zot ca zeri 😍😘😘love blerina

  Erjona ShtyllaErjona Shtylla15 ditë më parë
 • Suksese Blerina Balili

  Λάμπρος ΧαληςΛάμπρος Χαλης15 ditë më parë
 • Shum bukur super

  Nerta nertaNerta nerta15 ditë më parë
 • Se njerez ne kete bot qe japin dhimbje e lot ju kam len te madhin zot bravo

  Formula UnoFormula Uno15 ditë më parë
 • Te lumt goja o gjigande 🔥🔥🔥

  sandokan zykasandokan zyka15 ditë më parë
 • Suksese blerina vërtet shum domethënëse bravoo

  Enzo LlupoEnzo Llupo15 ditë më parë
 • Superrrr Blerina 😍🌟🙏❤

  Graci Graciela15Graci Graciela1515 ditë më parë
 • bravo 😔😔😓😓👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Studio KaninaStudio Kanina15 ditë më parë
 • 💗💗💗💗💗

  Shila MemaShila Mema15 ditë më parë
 • Super kenge .

  Elsona SulajElsona Sulaj15 ditë më parë
 • Te kendoft zemra perher Blerina te uroj suksese ne punen tuaj te pa lodhshme respekt

  Gezim VeiziGezim Veizi15 ditë më parë
 • Shu.m keng e bukur suksese

  Diana dua nje boks me blutuf DianaDiana dua nje boks me blutuf Diana15 ditë më parë
 • Super Kenka ka nje dhimje te maddh e dhe ti Kendove bukure

  Anxhelino ShenajAnxhelino Shenaj15 ditë më parë
 • Bravo 👍👍

  Arsen BarjamiArsen Barjami15 ditë më parë
 • Se ka njerez ne kte bote qe japin dhimbje dhe lot .....xhelozia apo sevdaja kush nga kto te vret me para 🙏❤suksese 🌹

  Klodi QarrajKlodi Qarraj15 ditë më parë
  • te dyja te vrasin e te godasin zemren . 😭

   Daniela MerkajDaniela Merkaj14 ditë më parë
ALgones