Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

14 Shk 2021
959 760 Shikime

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► instagram.com/endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► instagram.com/stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

  GENAGENA21 ditë më parë
  • Sadbere AgushiSadbere Agushi3 ditë më parë
  • @ANIANI a

   Eva1917Eva191714 ditë më parë
  • Super kenge

   Dhurata GrecaDhurata Greca21 ditë më parë
  • Suksese !!! Super kenge ❤️

   Vilma Duro KafexhiuVilma Duro Kafexhiu21 ditë më parë
  • Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

   ANIANIANIANI21 ditë më parë
 • Mrekullia e dashurisë ❤

  ajda Belishovaajda BelishovaDitë më parë
 • Super keng super kengetar,dhe nje gje eshte per tu ardhur keq qe paskeni mare me Pak se 1milion shikime dhe te mendosh qe tea e perpth ka ma shume kjo eshte vertet per tu ardhur keq.suksese te metejshme cuna 👍

  Erico EricoErico EricoDitë më parë
 • kesi lloj kenge per eurovision .

  Migjen DreshajMigjen DreshajDitë më parë
 • Gena qe 1 miljon like prej meje je grof,,

  Migjen DreshajMigjen DreshajDitë më parë
 • On fireeeee🔥💥🔥💥🔥💥🇦🇱☝

  MiMi Blue MoonMiMi Blue Moon4 ditë më parë
 • Voi siete Perla di Albania Che voce e canzoni belisima cantano i miei paesani bravi bravi bravi❤❤❤🥰🥰🥰

  Klandina KrutaniKlandina Krutani4 ditë më parë
 • PERFEKT 👏👏KORCA 🇦🇱🇦🇱

  Suela LifoSuela Lifo5 ditë më parë
 • Super kenge .....

  genti cecagenti ceca5 ditë më parë
 • Numer 1 bravo e madhe ju lumte goja bashkpunim super 🎵🎧💃💃💃💃💃

  Albana bonoAlbana bono6 ditë më parë
 • Bravo shume bukur tre korcaret

  Viovan CiciViovan Cici6 ditë më parë
 • Brava jeni më të mirët🌹❤️💓💚🌻🌼🌸💐🌷🌹🥀🏵️💞

  Nikoleta BuziNikoleta Buzi7 ditë më parë
 • yza munteanuyza munteanu7 ditë më parë
 • uauuu muzik e fort qekjo

  gjakov - prizrengjakov - prizren7 ditë më parë
 • mos te kishte tekst shqip do me dukej si keng serbe apo boshnjake po prap se prap shum keng e bukur

  ilir petroilir petro7 ditë më parë
 • Respekt per qef 👏👏👏👏

  Armando MukaArmando Muka7 ditë më parë
 • Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻

  viktoriaramaviktoriarama8 ditë më parë
 • Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰

  mirela aliajmirela aliaj10 ditë më parë
 • Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese

  Xhina MemushajXhina Memushaj10 ditë më parë
 • O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja

  Suzana GjiniSuzana Gjini11 ditë më parë
 • Ju kendoft zemra shum bukur artista

  Rigels LukeRigels Luke11 ditë më parë
 • So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Selçuk TürkmenSelçuk Türkmen11 ditë më parë
 • Brravo korca👏👏👏👌👌👌

  Valbona HysejanValbona Hysejan11 ditë më parë
 • Super kenge videoclip yll fare

  Valbona LlullaValbona Llulla11 ditë më parë
 • Sa like shkojn per zeshkanet 👇

  Aj babaAj baba12 ditë më parë
 • Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.

  word englishword english12 ditë më parë
 • Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.

  Sami PeciSami Peci13 ditë më parë
 • Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

  seeni gztyseeni gzty13 ditë më parë
 • ❤️❤️💋💋💋💋

  Edita GegicEdita Gegic13 ditë më parë
 • Bellissimo

  Brixhilda NovalliBrixhilda Novalli14 ditë më parë
  • Ku eshte ky vend?

   seeni gztyseeni gzty13 ditë më parë
 • 👍❤🇦🇱🇽🇰👍

  mitro Kosovamitro Kosova14 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👏👏

  Fatosi RedxhaFatosi Redxha14 ditë më parë
 • Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏

  Elton VloreElton Vlore14 ditë më parë
 • 3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!

  Alban KokaAlban Koka14 ditë më parë
 • ⭐⭐⭐

  luiza caniluiza cani15 ditë më parë
 • 🌷

  Ela CelikuEla Celiku15 ditë më parë
 • Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem

  Lamprini VankoLamprini Vanko15 ditë më parë
 • 👑KORÇA👑

  sildian zylollarisildian zylollari15 ditë më parë
 • Gena vdes per bionde😁

  Besa BesaBesa Besa15 ditë më parë
 • Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese

  soiung toiuesoiung toiue15 ditë më parë
 • Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super

  Samira HoxhaSamira Hoxha16 ditë më parë
  • Ne klipin tjeter... 👍😍

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official15 ditë më parë
 • Super..ju kendofte zemra..

  angela angelangela angel16 ditë më parë
  • complimenti ragazzi

   soiung toiuesoiung toiue15 ditë më parë
 • Bravo Gena

  Driton BajrajDriton Bajraj16 ditë më parë
 • Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍

  simin siminsimin simin16 ditë më parë
  • Albaboy King z qw

   Marta MetushajMarta Metushaj3 ditë më parë
  • ZHahahahaha sw

   Marta MetushajMarta Metushaj3 ditë më parë
  • @Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷

   simin siminsimin simin12 ditë më parë
  • 🇦🇱🤜🤛

   Albaboy KingAlbaboy King12 ditë më parë
 • Ku eshte ky vend?

  Tirana 2001Tirana 200116 ditë më parë
 • Gena super, man in red...!!!

  Ridvana SinaRidvana Sina16 ditë më parë
 • Super ! nje bigap !!

  Frida bibaFrida biba16 ditë më parë
 • Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...

  Spiro RokoSpiro Roko16 ditë më parë
 • Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak

  Melissa RivaMelissa Riva16 ditë më parë
  • Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

   Melissa RivaMelissa Riva13 ditë më parë
  • @Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official15 ditë më parë
  • @Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️

   Melissa RivaMelissa Riva15 ditë më parë
  • Beni qejf edhe pak...😍😂

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official15 ditë më parë
 • Bravo djema

  Fatmir CallmoriFatmir Callmori16 ditë më parë
 • Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓

  Eva RriskaEva Rriska16 ditë më parë
 • Super kenge 👏

  xhemal bokaxhemal boka16 ditë më parë
 • Super kenge 👏

  xhemal bokaxhemal boka16 ditë më parë
 • 👍👌

  Wolfgang LiedtkeWolfgang Liedtke17 ditë më parë
 • na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss

  Dorina RinaDorina Rina17 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

  Merita AsllanajMerita Asllanaj17 ditë më parë
 • complimenti ragazzi

  Elena SubashiElena Subashi17 ditë më parë
 • Super

  Shqiponja DervishajShqiponja Dervishaj17 ditë më parë
 • Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  Rock girlRock girl17 ditë më parë
  • Mo bre nga vorri.

   Migjen DreshajMigjen DreshajDitë më parë
  • Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire

   Bylis For everBylis For ever13 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa17 ditë më parë
  • 😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

   Rock girlRock girl17 ditë më parë
 • Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁

  Eliada BeluliEliada Beluli17 ditë më parë
 • Gena je njish per zotin bravo

  Astrit RuciAstrit Ruci17 ditë më parë
 • Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂

  Niko 3600Niko 360018 ditë më parë
  • Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!

   Kevi TiraneKevi Tirane16 ditë më parë
 • Tre zera te kombinuar shume bukur bravo

  Albino Antonio CazzatoAlbino Antonio Cazzato18 ditë më parë
 • Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...

  Teuta VezuliTeuta Vezuli18 ditë më parë
 • Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗

  Kadrie SejdiKadrie Sejdi18 ditë më parë
 • Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda

  Genc Torba TorbaGenc Torba Torba18 ditë më parë
 • Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹

  SoleilSoleil18 ditë më parë
 • Hajdeee hajdeee 💙💛🖤

  Pastor BiLaLiPastor BiLaLi18 ditë më parë
 • Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur

  BlossxomBlossxom18 ditë më parë
 • Gena gjithmon fantastik

  S KS K18 ditë më parë
 • Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz18 ditë më parë
 • Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

  Ledjana PrengaLedjana Prenga18 ditë më parë
 • Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪

  qopoy dnonqopoy dnon18 ditë më parë
  • E keni qelbur flamurin e Suedise 😂😂😂😂

   Albanian OrthodoxAlbanian Orthodox9 ditë më parë
  • Copy paste koment 😋😅

   Marius DuleMarius Dule12 ditë më parë
 • 😍😍🌹Per kaqurrelen🥰

  Flurije KukalajFlurije Kukalaj18 ditë më parë
 • Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍

  Elo naElo na18 ditë më parë
  • algones.info/crone/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw

   qopoy dnonqopoy dnon18 ditë më parë
 • Sh e bukur

  Lejla MansakuLejla Mansaku18 ditë më parë
 • Shume bukur qe te tre ju lumt goja

  Fato VeliuFato Veliu18 ditë më parë
 • 👏👏

  Majola LazeriMajola Lazeri18 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa18 ditë më parë
 • Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa18 ditë më parë
 • Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa18 ditë më parë
  • 1💎💎💙💙💚💚❤❤

   Enejda XhatufaEnejda Xhatufa18 ditë më parë
 • Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉

  olioliolioli18 ditë më parë
 • SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE

  Selime BylykuSelime Bylyku18 ditë më parë
 • Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️

  Marjana DidiMarjana Didi19 ditë më parë
 • Sa kercej me kete keng ne veture une 😂

  A AA A19 ditë më parë
 • Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur

  Sofia ChamzallariSofia Chamzallari19 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  Saadet MaviliSaadet Mavili19 ditë më parë
 • Suksese Suksese...👏👏👏👏👏

  Flutr O.Flutr O.19 ditë më parë
 • Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗

  josi Osmanijosi Osmani19 ditë më parë
 • Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot

  Best Family Forever 2021Best Family Forever 202119 ditë më parë
 • Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit

  Best Family Forever 2021Best Family Forever 202119 ditë më parë
 • Super kenge na kenaqet

  Lindita CianciLindita Cianci19 ditë më parë
 • bravo me ju krenohet Korca

  Landa PLanda P19 ditë më parë
 • Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️

  Kadrie SejdiKadrie Sejdi19 ditë më parë
 • Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip

  Bad girls for l1feBad girls for l1fe19 ditë më parë
  • @Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓

   Bad girls for l1feBad girls for l1fe19 ditë më parë
  • Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍

   Endri & Stefi OfficialEndri & Stefi Official19 ditë më parë
 • Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘

  Tefta DedejTefta Dedej19 ditë më parë
 • Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️

  Sara GlassSara Glass19 ditë më parë
 • Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻

  linda bletalinda bleta19 ditë më parë
 • Super 👍

  Qamil IsufajQamil Isufaj19 ditë më parë
ALgones