Nuk ka me qetesi ne Style Star. Perplasje mes vajzave dhe jurise. Konkurentja le perfundimisht garen

3 Pri 2021
140 165 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algones.info
#abcnews #abcnewsalbania #StyleStar

Komente
 • Enxhi dhe Alda super

  eleo imaeleo ima15 orë më parë
 • Me pëlqen kiara është një moderatore shum me energji negative

  Arta1 DautiArta1 Dauti2 ditë më parë
 • kjo dhespina nuk me kujton tunen po elton ilirjanin kshu si ishte bo 🤦🏻‍♀️

  a. ka. k8 ditë më parë
 • Ja futi kot Dhespina ,ne 2021 vatat jane trend,shume ne mode..Para 1 muaji i kam blere 3 bluza me vata

  Den IsaDen Isa9 ditë më parë
 • Ideja e emisionit eshte fantastike ,thjesht sme pelqen stafi ,juria 0,Kiara e bukur por asgje me shume...Dhe vajzat gjithcka e kane personale dhe sjane fare kritike te drejta

  Den IsaDen Isa9 ditë më parë
 • Kjo qe thot se eshte vrshur si era me duket si enca me shum!

  Ela AliEla Ali10 ditë më parë
 • Kjo Fatima Ma knaqi syrin dhe shpirtin . mashalla

  kosovëkosovë14 ditë më parë
 • Ky Endriti ma lexo mendjen

  Cheetah ECheetah E15 ditë më parë
 • Nje kopje e shemtuar e my style rocks

  Andra NikkiAndra Nikki15 ditë më parë
 • rina si anjeza maja e futur ne uj

  Arni CANAJArni CANAJ21 ditë më parë
 • Shikoni Rinen nderkohe kur Niko i jep 2 pike Enxhit- 1h e 31 min

  artenis dragjoshiartenis dragjoshi21 ditë më parë
 • Sa pa lidhje dhe mos respect kjo Miranda me ato syze .la nam

  FATMA KONOMIFATMA KONOMI21 ditë më parë
 • kjo era me duket me shum si enca

  A.MA.M22 ditë më parë
 • Fatima je si zemer

  Happy ilaHappy ila24 ditë më parë
 • Elvana tha the?!!! 😝🙈 Fareeee

  Enxhi HalilajEnxhi Halilaj25 ditë më parë
 • Pervec Endritit, juria eshte e paqarte vete: nje here thone “Bravo, je fiks si personazhi” dhe pastaj “Nuk duhet te sillje fiks personazhin, por elemente prej tij pershtatur tek vetja”. Qe ketu nis kaosi! P. S endri tingellon cool se nuk “luan” si anetar jurie ndersa Niko dhe Miranda luajne rolin e ekstravaganteve, e atyre qe jane “ndryshe”😒Komplet cliche’ !

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to Ashes28 ditë më parë
 • Sa e tmerrshme. Gjithmone do ekzistoje paragjykimi ndaj veshjes vetem per shkak te peshes. Po ti veshesh Luanes nje thes patatesh iu duket bukur se ka paguar per ate trup, po Desara, edhe pse e ka qepur vete veshjen e saj prape do gjykohet per keq se nuk ka trupin plastik te Luanes. Ta shikonin te veshur te Luana do benin si dele pas saj te gjithe, po c’te besh qe e ka veshur nje vajze e thjeshte e hajde ta gjykojme. Plehra.

  alter egoalter ego28 ditë më parë
 • N fe ska mod ajo e mbulesa asaj 🤦‍♀️

  Kaltrina CocajKaltrina Cocaj29 ditë më parë
 • Me bukur i bejn disa femij show/in ne dhomen e vet se sa keto bobobo skandal showw🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Kurti KurtiKurti Kurti29 ditë më parë
 • Pa ofendim,por keto vajza i quajne keto veshje stil? Jo,dhe per mendimin tim vetem Fatima ka stil aty.

  Jabami YumekoJabami Yumeko29 ditë më parë
 • Miranda nje idiote. E para lepirese e ktyre plastikave. Luana eshte plastik si tranvestit. Ti bullizove vajzen. Ajo ka trupin e vet. Idiote femer nxirni kto bushtrat ne ekran. Eshte ber Vlera e plastikave dhe bythes jasht. Plera .

  Oni MukajOni Mukaj29 ditë më parë
 • Fatmaaaa❤❤❤❤

  Esmeralda MuratiEsmeralda MuratiMuaj më parë
 • Fatmaaaa❤❤❤❤

  Esmeralda MuratiEsmeralda MuratiMuaj më parë
 • Fatmaaa❤❤❤❤

  Esmeralda MuratiEsmeralda MuratiMuaj më parë
 • Kjo kllouni juris ca i duket vetja qe eshte nonje star pika mu ne syze moj macoke kopjace

  Grisela SchumannGrisela SchumannMuaj më parë
 • Pikaaa😂

  Βαλεντίνα ΘάνουΒαλεντίνα ΘάνουMuaj më parë
 • Ti qe je me mbules se ke venin aty femra muslimane nuk duet te reklamoj format trupore mos u mashtro pas fames moter e dashur largou nga ky dreq programi

  xhenise selmanixhenise selmaniMuaj më parë
  • Doja te komentoja per kete, por mu duk sikur po ju kujtoj qe te sillen drejte me fene, dhe jo sa per tu dukur. Programi nuk eshte dreq, por dreqi i ka hyre asaj ne qejf, qe bie ndesh me vetveten e saj. Ti i ke thene per mire dhe askush nuk te vlereson, jo sepse e ke permendur 666, por sepse kane deshire ta shikojne ndryshe. Shum gjera jan te pamundura te behen njekohesisht, nuk funksionon qe te jesh ne mal edhe ne fushe njekohesisht, kjo njek moden "FUSHEMALORE" :D Te pergezoj per drejtesine qe tregon, dhe deshiren per ti pare njerezit ne vendin e duhur!

   AlbOn ViewAlbOn View29 ditë më parë
 • Endrit shume pozitiv shume motivues 💫

  Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Viola 00000👎👎👎👎👎👎👎👎

  Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Qa jan kto goca kshu aman ku i keni gjetur

  Anisa HyseniAnisa HyseniMuaj më parë
 • Vjoles jepini nje brisk dhe te filloje punen te te gjitha ju, tju heq noi tegel, se kto pordh pa rigon te qelbin

  Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Fatimja the best😍

  MajlindaMajlindaMuaj më parë
 • Fatime esht si yll ⭐️😍 Viola🤦🏼‍♀️............cccc , ji pak modeste moj vajz mos e mbivlerso veten,qesh pa pik respekti sikur je n kafe

  pamm 1143pamm 1143Muaj më parë
 • Te gjitha komentet negative per vajzat, krahas vajzave dhe juris (pervec Endritit) eshte dhe kjo Kiara qe deri diku sdi te sillet as me respekt jo me si nje moderatore!

  ElenaElenaMuaj më parë
 • Endriti si tuleeee

  Darla PelinkuDarla PelinkuMuaj më parë
 • Vajzat ( balerinat) a Jan me shum se 16 vjeç apo aty sdim gjë. Dhe para se të bëni veshje ekstravagante ju lutem e bëni në përshtatje të masës trupore se dukeni si dordolec në mes t fushës me mistra. Dukeni çuditshëm. Dhe po Viola askush nuk del ashtu në rrug apo në pub kemi pa shum po si ajo veshje në rrugë dhe pub.... 🤷

  Photo. ArttPhoto. ArttMuaj më parë
 • Sa debile kjo Miranda o zot!!! Po si moj injorante ze ate karrige qe se meriton e sdi te dallosh nje person qe ka brum dhe sens mode si Desara e mban Aiden qe transmeton nga koka te kembet vulgaritet dhe mungese niveli. Pupupupu

  B GlamB GlamMuaj më parë
 • “Dukem qe jam si Lori” cit Rina fshatarja 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 omggggg e neveritshme

  A BA BMuaj më parë
 • Rina 🤮🤮🤮 fshatare komplet nga koka tek kembet 🤮🤮🤢🤢

  A BA BMuaj më parë
 • Mire do ishte tu vinit emisjonit emer shqip se as nuk di ta shqiptoje kjo prezantusja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Grisela SchumannGrisela SchumannMuaj më parë
 • Ky Niko nuk durohet fare sikur i ka ngec ne hunde fol🤣😍🤣

  Grisela SchumannGrisela SchumannMuaj më parë
 • Ky nikoo ma shpifff saaa antipatik sa injorant ooo njeri edhe ty sta pëlqen ndokush stillin me këmbë në tokë ri vetëm Endri ma i miriiiii💗

  M KM KMuaj më parë
 • Kjo Viola esht veshur fiks si minator qe i tha edhe Aida 😂😂😂😂😂😂🤣🤣

  Gjino tv GjinoGjino tv GjinoMuaj më parë
 • Kjo Fatima rri kot se asgje nuk sjell veç ju vjen keq ta heqin

  Gjino tv GjinoGjino tv GjinoMuaj më parë
 • viola femra me ordinere qe mund tkem pa nojher dhe ju siguroj dicka edht aq e pashpirt nga brenda qe ka kaluar nje jete te shpifur sa do te tregoj te kunderten o zott ca mba kjo tok

  Mery MeryMery MeryMuaj më parë
  • @Mari Maria epo ne nje tv me mire trego pjesen reale te karakterit sa tbesh si karagjoze duke u shtirur sikur ka prekur qiellin me dor , un jam askushi per ta gjykuar ate apo ke do tjeter por ajo duhet te qendroje me kembe ne toke te sillet si femer sic ka hije .

   Mery MeryMery Mery18 ditë më parë
  • Kam par kaq shum komente qee I beni ksaj vajzes sa, thoni mendime pa e njofur ndoshta, ku aty te gjitha jane per te dhene mendimet e tyre, kur ajo brenda mund te jet nje person qe askush se njeh.

   Mari MariaMari Maria18 ditë më parë
 • Fatma shembull per ato grifshat tjera per edukaten👏🏼🥰

  Ilajda LokaIlajda LokaMuaj më parë
 • Despina pa ate make up qe kishte bere do ishte shume me e bukur😭gjithsesi me pelqen qe perdor edukaten💗

  A DemajA DemajMuaj më parë
 • Sa arrogante qe jan me njera tjetren,tjetra thot mendimin e vet ato thojn jo e ke gabim🥱

  Irini AbediniIrini AbediniMuaj më parë
 • Ca yll fatimjaaa😇😇

  Andi 1Andi 1Muaj më parë
 • Mendoj qe Niko eshte shume fake, dhe mundohet shume per te dhen komente negative, shume kot

  Anisa VatociAnisa VatociMuaj më parë
 • Fatimja esht perfekte😍

  arsi arsiarsi arsiMuaj më parë
 • endriti esht super❤️

  arsi arsiarsi arsiMuaj më parë
 • Kjo spershtatet as pak me Eren esht laperic fer aspak si negjan Eres sillet si te ishte padroe femer e ult shum lavire

  fazile mehmetifazile mehmetiMuaj më parë
 • Ky show eshte shum i bukur, por vleften po ja humbka juria, perveq Endritit qe kritikon me vend ata dy tjeret🤮🤢

  Besa GashiBesa GashiMuaj më parë
 • O zot kjo Fatima shum me e lezetshmja s💎💖💖💖

  Lendita DaLendita DaMuaj më parë
 • Bravo Enderit sepse sado qe neve na pelqejn sna pelqejn keto vajza nga karakteri duhen gjykuar per sa i perket temes jo si pordhet e Nikos duke i gjyku si u sollen edhe mban turi jep 1 kjo se ben aspak profesionist

  shella shellashella shellaMuaj më parë
 • Era Istrefi left the chat😅

  V DV DMuaj më parë
 • Kiara ma shpif je fallco shume

  Eralda AldaEralda AldaMuaj më parë
 • Nuk luhet perdite, nje here ne jave??

  Ina InoIna InoMuaj më parë
 • Car Jan kto bacella kshu

  Bledar LutaBledar LutaMuaj më parë
  • Baxhella do jene ato qe ke ne shpi....Nuk ofendohet femra ne kete menyre o cop mishi me dy sy

   linda arlindlinda arlindMuaj më parë
 • dmth miranda dupi 3cerekun e kengetateve si njeh stilin dhe eshte aty per tr gjykuar dmtj nonsensense

  Xhoana ShahinajXhoana ShahinajMuaj më parë
 • Fatima😘🥰❤💎

  fat& majfat& majMuaj më parë
 • Kur jane kaq t afta,futini n nj dhome t gjitha ti shofim cdo krijojne

  Daisy MalkaDaisy MalkaMuaj më parë
 • Kjo rina ,kish ber shkolle tha?? Stili eshte n gen moj goc mund t marresh leksione ose t kopjosh cfare shef por q t krijosh ose dicka t stilit t vjeter ta rifreskosh .....hapi thesin kjo per ti ber reklame vetes😂😂

  Daisy MalkaDaisy MalkaMuaj më parë
 • Ky endriti eshte ta hash krejt 😅😂🙌🏻

  IldaIldaMuaj më parë
 • kjo miranda si tranvestite😁

  linda sfinjari linda sfinjarilinda sfinjari linda sfinjariMuaj më parë
 • Endriti ,djale sh i edukuar dhe etike n sjellje...bravo

  Daisy MalkaDaisy MalkaMuaj më parë
 • Sa pordhe qe kane kto gocat! 🤦🏻‍♀️ Pranoni kritikat ose mos hyni ne nje program te tille!

  Denisa DeDenisa DeMuaj më parë
 • Skandaloze te gjitha veshjet Sa me shume mundohen me karikatura dalin Edhe alda me zhgenjeu shume me bukur vishet per ig

  Eridnkh EridnkhEridnkh EridnkhMuaj më parë
 • Endriti esht me i miri dhe me i sinqerti ndersa te tjeret bazohen shum ne votimet e te tjereve!

  Unknown DisasterUnknown DisasterMuaj më parë
 • Sa bukur Kiara Tito yllll dhe si prezantuese super👌👌❤

  Tasha MankoTasha MankoMuaj më parë
 • Po ky niko pse ben kshu?😂😂max roza latin ke veshur ,deshtak

  Amela LemaAmela LemaMuaj më parë
  • Ka veshur Tunen,Luanen,Encen,Rozen etj qe spo me vijne ne mendje tani

   Mimii BonitaMimii BonitaMuaj më parë
 • Vajza ka te drejte

  astritiableastritiableMuaj më parë
 • Sa e shemtuar eshte kjo viola ..duket qe ka pasur nje jet te veshtir ..eshte plot mllef kjo vajz ..e shemtuar ne shpirte edhe ne pamje🤮

  Amela LemaAmela LemaMuaj më parë
 • O zot kjo violaaaaaa Ok zmr e kuptojm je kreative po jo kaqq mendje madheee

  Besjana TrakalaciBesjana TrakalaciMuaj më parë
 • Kjo Viola na e shpifi, sa e paedukate je moj vajze, vetem energji negative percjell, grifshe komplet!

  xhina elmazixhina elmaziMuaj më parë
 • Shume te egra dhe agresive vajzat ndaj Desares 😒🙄

  Elisa BetaElisa BetaMuaj më parë
 • Bejeni Endritin pjese te jurise! Shume profesional!

  Ilda DybekuIlda DybekuMuaj më parë
  • Endriti e ka kohen e cmuar per tu marre me kohe te plote ne kete program. Mgjt jam ne nje mendim me ju

   Rexhina BaciRexhina Baci23 ditë më parë
 • Mesojani emrin e show-t Mirandes se la nam..

  Katerina VantasiKaterina VantasiMuaj më parë
 • Ska faj niko, lat nam me ato taka🤣 perfundimisht tgjitha me rroba tregu visheni.

  ItsAlessiaItsAlessiaMuaj më parë
  • @Besjana Trakalaci nuk ka naj gjo se sipas mundsive eshte, por te dalesh ne nje tv show me veshje tregu se di dmth. Europa jan me Bottega Veneta , balenciaga..

   ItsAlessiaItsAlessiaMuaj më parë
  • Pse ata qe veshin rroba trregu ca kan o zmr rroba jan gjithsesi 😁🤞

   Besjana TrakalaciBesjana TrakalaciMuaj më parë
 • Dhespina 🤮🤮🤮

  Sofie NikaSofie NikaMuaj më parë
 • Alda nje tmerr!!!!

  you tubeyou tubeMuaj më parë
 • Rinaaa ❤❤❤❤❤

  Erve DostiErve DostiMuaj më parë
 • Endri eshte shum shum i mir😊

  Dorjana NdojaDorjana NdojaMuaj më parë
 • Nuk e njek kete emision, por doja te komentoja dicka, qe i perket titullit te videos. "Konkurentja le perfundimisht garen" Uroj qe mos te beheni si TOP-CHANNEL, qe ben tituj pa lidhje me permbajtjen. Ndersa ajo Sara, thjesht humbi dhe nuk e la, sic shkruhet. Foli bukur edhe pse humbi, dhe nuk ja kam idene pikeve apo cfar flitet aty, sepse e kam kaluar videon shpejt e shpejt per te gjetur titullin e videos. Nese titulli behet fjale per kete INA RINA apo DORINA, ajo u ul perseri ne vend. Me apo pa te drejte, ajo dhe askush nuk mund te vendosi per veten e vet, sepse ngjan si perralla e "Borebadhes me 7 xhuxha", ku shtriga flet me pasqyren. Ajo mund te jete dikush ne jete ose mund te mos jete, por nuk merret parasysh asgje pervecuese nese ka edhe te tjere qe po ndjekin te njejten rruge. Pikerisht ekziston "komisioni", te vleresoje secilin individ ne baze te logjikes, te cilet ata jane zgjellur qe te mos menjanojne, edhe te tregojne ate cfare ne te vertete mendojne, duke dhene vleresimet e tyre. Vajza ne fjale eshte e llastuar dhe po shikohet shume qarte, "juria" nuk duhet ta pranoje ate femije qe pretendon se idea e saj eshte me brilante se ata. Pastaj se cfar e kane genjyer prinderit ose rrethi shoqeror i saj eshte gje tjeter, por stili i saj nuk i meriton as 3 me qe qenka ⭐5STAR🌟 maximumi. Mund te jesh njeri modern dhe nuk ka asgje te keqe, fillimisht duhet logjika per te terhequr vemendjen e atyre qe do te shikojne. Pallto deri ne fund te kembeve, qe po te mberthehet, ajo nuk te le per te bere hapat normal. Syzet mbi koke, qe nuk pershtaten me stinen, qe ajo pretendon se palltoja eshte e njejtes stine me syzet. Kepucet skandal. Mendoj se ajo do te bej reklamin e ndonje dyqani rrobash, dhe do te paraqese gjerat qe nuk jane shitur. Ishte me mire ta therriste SAREN qe humbi "tja jepte piket e veta" dhe te ike vete kjo me 0. Kjo do te kishte vlere me shume se gjitha qe ajo u mundua te thoshte, nuk tha asgje me shume sesa tregoi qe eshte e llastuar, nga njerez qe e genjejne. Gezuar Pashket! Uroj perzemrsisht besimtaret katolike kudo qe ata ndodhen! Paqja dhe harmonia mbizoterofte gjithmone ne familjet tuaja! Populli me kombin Shqiptar le te sillet mire me te gjithe ata qe takojne ne mbare boten! Ju Faleminderit.

  AlbOn ViewAlbOn ViewMuaj më parë
  • Gjithashtu te uroj shendet dhe mbaresi@As Sej . Pastertia e logjikes vjen duke ditur te keqen edhe duke e menduar mundesine e se keqes qe ka probabilitetin me te madh se sa te mendosh per mire apo te besh dicka te mire. Njerezit po vleresojne njeriun se kush eshte dhe cfar ka, apo i kujt eshte dhe nga vjen. Duke e vleresuar tjetrin per hater, zhvleresojne vetveten e mohojne realitetin.

   AlbOn ViewAlbOn ViewMuaj më parë
  • @AlbOn View te lumtr per xhdo gje , asgje nuk ke tepruar por aq mire qe ke analizuar e gjithe situaten sa edhe tani hina edhe e lexova edhe nje here, sa mire qe kemi keshtu njerez me kete logjike te pastert si ju , qofshi të shëndetshëm gjithmonë🙏🏻🙋🏼‍♀️

   As SejAs SejMuaj më parë
  • Faleminderit @As Sej, por ndoshta e teproj ndonje here, sepse me irritojne gjerat e padrejta, me pelqen qe ti ndaj gjerat qe pretendojne se jane reale, e verteta ju pelqen te gjitheve por vetem atyre qe dashurojne genjeshtrat nuk bien dakord.

   AlbOn ViewAlbOn ViewMuaj më parë
  • @AlbOn View te lumt 10000x sa mire ke then 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

   As SejAs SejMuaj më parë
  • @Blerta Greca U ul dhe foli perseri dicka tjeter.

   AlbOn ViewAlbOn ViewMuaj më parë
 • Po kjo Rina seriozisht e kishte? Ky nuk eshte nje one-women-show.... jo po nqs sm jepni ate qe meritoj/ata qe DUHET une do iki fare, se un jam pretendente🤣, se kam shume pune jashte ,instagram me shume ndjeksa. Kjo madje nisi dhe nje fushate ne instagramin e saj , jo po padrejtesit jo po ju nuk e dini ca ndodh prapa skene, pastaj sa u trasmetua kjo puntate nuk kam me komente thoshte🤣. Keto emisione kane qellim argetus, te shikojme nje veshje , nje model flokesh, se mori njera noten 1 apo 3 nuk ndryshoi asgje. Vajza flisni me edukate dhe me etike ne skene, jo si ne kafen e lagjes.

  kam mendimin timkam mendimin timMuaj më parë
 • Bravo Endriti, shume profesional dhe mbi te gjitha shume i edukuar. Nje keshille shume te mire per keto vajza. Me te qeta kur jepni mendimin moj vajza 👍🏻

  J KJ KMuaj më parë
 • Benja me muziken e vett se nuk shifet a doni klikime injoranta

  Ann 1Ann 1Muaj më parë
  • Eee sa mire do ishte po probleme me ALgones per te drejten e autorit te kenges

   blerta grecablerta grecaMuaj më parë
 • Nobody: Kiara tito : mirseerdhet ne stall star

  Ann 1Ann 1Muaj më parë
  • Stalla e yjeve 😍😍😍😍

   Γιούλη ΓΓιούλη Γ17 ditë më parë
  • Hahahahahahahaahahah

   Louis VuittonLouis VuittonMuaj më parë
 • Shume e lezetshem kristina

  Abi gurlAbi gurlMuaj më parë
 • Kristina yll, dhe veshja dhe makeup, e vecant, nuk ishte per 1 pike. Keta ja fuskan kott

  sugabtssugabtsMuaj më parë
  • Dhe mu m plq sh kristina

   Abi gurlAbi gurlMuaj më parë
 • Po kjo kristina serio e ka🤦🏻‍♀️🙄

  Heee EeHeee EeMuaj më parë
 • Rina dashuri gjithmon

  Laura KociasiLaura KociasiMuaj më parë
 • Uaaa moj Vjola je shum antipatike..sikur ta diha qe do komentoje te veshja Aldes se smira ste le ty si person te ecesh perpara.shko me brek ne nje feste se do kesh sukses😂😂

  Genta BardhiGenta BardhiMuaj më parë
 • Kiara sikur ka vu ambazhur te krahet 🤦🏼‍♀️

  Elka ElkaElka ElkaMuaj më parë
  • @Rekeep Real rendesi ka qe ti e kuptove 😂😂

   Elka ElkaElka ElkaMuaj më parë
  • I thon. . Abazhur jo ambazhur. 😅😅😅

   Rekeep RealRekeep RealMuaj më parë
 • Emision si ne greqi e keni vjedhur

  Silvana RuciSilvana RuciMuaj më parë
  • @Rekeep Real 😂😂😂😂 sa bukur e ke shkruajtur, asnje gje spelqejn keto 😋😋😋

   Blerta GrecaBlerta GrecaMuaj më parë
  • Po derguan ca njerez te armatosur dhe e vodhen. . Pastaj doli qe edhe Greqia ja kishte vjedhur Turqis. .Turqia nga ana e saj Amerikes. ...e keshtu me radh. . Sipas mendimit tend. .ka ndonje emision tv ne Shqiperi qe s'esht i kopiuar??

   Rekeep RealRekeep RealMuaj më parë
 • Aida eshte 1 💫💫💫

  Ameis amiAmeis amiMuaj më parë
 • Bravo Rina, meriton me shume 😍😍

  Ana KungulliAna KungulliMuaj më parë
 • Sa inat qe keni o njerez po ka me te embel dhe trup me te drejte se Kiara Tito. Nuk e kuptoj si e kane lene pa e promovuar me pare,

  anila titoanila titoMuaj më parë
 • Fatima vajze shum e bukur dhe shum bukur vishe,por dhe shum e kulturuar !

  nora noranora noraMuaj më parë
ALgones