Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

4 Shk 2021
2 114 701 Shikime

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.music/
Follow Yll Limani on:
Instagram : instagram.com/ylllimani/
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente
 • O zot sa kenge e bukur 🥰🥰

  Mrs. MMMrs. MM21 orë më parë
 • teksti : koka prej tirone jena na

  Gzim JusufiGzim Jusufi2 ditë më parë
 • Xhenetë gjdo dit jom ka e pres qat mesazh prej teje😔😔😔

  EverythingEverything2 ditë më parë
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  sokin jonsokin jon3 ditë më parë
 • Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰

  Anxhela BogdaniAnxhela Bogdani4 ditë më parë
 • e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn

  Kini KinKini Kin4 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤💋💋💋

  Shauka HodanShauka Hodan4 ditë më parë
 • Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura

  bucii rebelbucii rebel5 ditë më parë
  • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

   sokin jonsokin jon3 ditë më parë
 • Per ca i beni keto keng per te qar

  denis Sulovaridenis Sulovari5 ditë më parë
 • Yll limani❤️

  Erza ThaqiErza Thaqi5 ditë më parë
 • bravo te koft

  Kini KinKini Kin6 ditë më parë
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  bilinas minibilinas mini6 ditë më parë
 • Kang e buker 🤌

  4Nejo44Nejo47 ditë më parë
 • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  yuoop nokeyuoop noke7 ditë më parë
  • Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

   bilinas minibilinas mini5 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  dolita windodolita windo8 ditë më parë
  • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

   bilinas minibilinas mini5 ditë më parë
 • Jkk

  Anxhentila KolaAnxhentila Kola8 ditë më parë
  • Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

   bilinas minibilinas mini6 ditë më parë
 • Art fantastik cricket 🔥 & Yll

  nickalmnickalm8 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  seiom jvonyseiom jvony10 ditë më parë
  • Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

   yuoop nokeyuoop noke7 ditë më parë
 • Ti don me na myt 😄

  Mia TipsMia Tips10 ditë më parë
  • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

   dolita windodolita windo8 ditë më parë
 • Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤

  Ptao TomPtao Tom11 ditë më parë
 • 🌟🌟❤❤

  Safete KokiciSafete Kokici11 ditë më parë
 • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  opzz xsinopzz xsin12 ditë më parë
  • Sa pak views,marre

   seiom jvonyseiom jvony10 ditë më parë
 • Je me i miri

  Servis FresiServis Fresi12 ditë më parë
  • Sa pak views,marre

   seiom jvonyseiom jvony9 ditë më parë
  • je i papar❤️

   seiom jvonyseiom jvony9 ditë më parë
 • Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀

  ehe poehe po12 ditë më parë
 • Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  Meso GjermanishtMeso Gjermanisht12 ditë më parë
  • 😔♥️

   opzz xsinopzz xsin12 ditë më parë
 • Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩

  BESABESA13 ditë më parë
 • Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓

  Lona LushajLona Lushaj13 ditë më parë
 • degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎

  fouoii gyhhfouoii gyhh13 ditë më parë
  • algones.info/global/b7rOgK2rlqeL0Hk/video

   soinhu foitusoinhu foitu12 ditë më parë
 • Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️

  tirana918tirana91813 ditë më parë
  • Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

   soinhu foitusoinhu foitu12 ditë më parë
 • Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘

  Ornela PergjegjiOrnela Pergjegji14 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪

  Sene SeneSene Sene14 ditë më parë
  • Je ma i mir ylli 👑💜

   fouoii gyhhfouoii gyhh13 ditë më parë
 • like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️

  Egli ChannelEgli Channel14 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  JoannaJoanna15 ditë më parë
 • Sa pak views,marre

  l.l l.ll.l l.l15 ditë më parë
  • Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

   bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • je i papar❤️

  minij hooiminij hooi16 ditë më parë
 • O jettt

  Perik PriftiPerik Prifti16 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺😍😍😍😍

  Leda PreciLeda Preci16 ditë më parë
  • Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

   JoannaJoanna15 ditë më parë
 • 😔♥️

  L LL L16 ditë më parë
  • 🥰🥰🥰🥰

   minij hooiminij hooi16 ditë më parë
 • Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli

  Proo ProoProo Proo17 ditë më parë
 • Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

  hen kohen ko17 ditë më parë
 • Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Lilly Goold-AdamsLilly Goold-Adams18 ditë më parë
 • algones.info/global/b7rOgK2rlqeL0Hk/video

  Polikseni ZoutaPolikseni Zouta18 ditë më parë
 • LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺

  Dark WebDark Web18 ditë më parë
 • Je ma i mir ylli 👑💜

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide18 ditë më parë
  • 👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

   hen kohen ko17 ditë më parë
 • Je ma i mir ylli 👑💜

  Emily AnEmily An19 ditë më parë
 • Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?

  Olta BaniOlta Bani20 ditë më parë
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming Relax21 ditë më parë
  • Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide18 ditë më parë
 • Fccv

  Lorida AfrinderinLorida Afrinderin21 ditë më parë
  • Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

   Emily AnEmily An19 ditë më parë
 • Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.

  Havana 1996Havana 199621 ditë më parë
 • Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  soinhu foitusoinhu foitu21 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Eriselda SaliajEriselda Saliaj21 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

   soinhu foitusoinhu foitu21 ditë më parë
 • Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket

  AM13 AM13AM13 AM1321 ditë më parë
  • Nice job guys?

   soinhu foitusoinhu foitu21 ditë më parë
 • Yf

  Art BislimiArt Bislimi22 ditë më parë
 • ❤❤♥️

  Art BislimiArt Bislimi22 ditë më parë
  • duhet me qep copat e zemres tash!!!!

   soinhu foitusoinhu foitu21 ditë më parë
 • Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏

  Shabani GezimShabani Gezim22 ditë më parë
 • Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss22 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆

  Violeta ManoliVioleta Manoli22 ditë më parë
 • algones.info/global/mdTWbm7W0KSbrnA/video🤩

  Filloni Një KoleksionFilloni Një Koleksion22 ditë më parë
 • O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet

  mondi banimondi bani23 ditë më parë
 • sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte

  Mira ZenelajMira Zenelaj23 ditë më parë
  • Njeriu i fort e ka zemren te fort

   Skenda 1234Skenda 123410 ditë më parë
  • Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss22 ditë më parë
 • Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.

  Samsunges SamsungesSamsunges Samsunges23 ditë më parë
  • Po pra, Melisa 3M 🤦‍♀️🤷‍♀️

   Ornela KrosiOrnela Krosi2 ditë më parë
 • Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍

  AntonetaAntoneta23 ditë më parë
 • Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎

  florea stanflorea stan23 ditë më parë
 • 🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼

  ꪑꫀꪶꪖ 02ꪑꫀꪶꪖ 0223 ditë më parë
 • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  niduoe streniduoe stre23 ditë më parë
  • Zbrite pak zbrite zbritje sezonale

   Skenda 1234Skenda 123410 ditë më parë
 • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹

  Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian23 ditë më parë
 • Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊

  Anxhi MAnxhi M23 ditë më parë
 • duhet me qep copat e zemres tash!!!!

  ThizIzNeryThizIzNery24 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian23 ditë më parë
 • Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️

  Future BbFuture Bb24 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian23 ditë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe Manchestor24 ditë më parë
  • 🤍🤍🤍🤍

   drttyu liqmdrttyu liqm23 ditë më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl Beshure24 ditë më parë
  • Bukur ✌🇧🇬✌

   drttyu liqmdrttyu liqm23 ditë më parë
 • Wjwjwuusuww

  Vanesa ZekaulVanesa Zekaul24 ditë më parë
  • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

   niduoe streniduoe stre23 ditë më parë
 • Sa mzk e bkr 😍❤️

  laskin riubnlaskin riubn24 ditë më parë
 • Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much

  ilda canguilda cangu24 ditë më parë
 • Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺

  Aaşşalıkk Hilmi ÖnalAaşşalıkk Hilmi Önal24 ditë më parë
 • Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤

  Xhulja JaceXhulja Jace24 ditë më parë
  • Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

   laskin riubnlaskin riubn24 ditë më parë
 • Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!

  Aida ShAida Sh24 ditë më parë
 • Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏

  Bensu SoralBensu Soral25 ditë më parë
 • Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!

  Bensu SoralBensu Soral25 ditë më parë
 • algones.info/global/qs67rW3NkYOLyX0/video

  Jurgent JurgentJurgent Jurgent25 ditë më parë
 • 🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤

  drttyu liqmdrttyu liqm25 ditë më parë
 • Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍

  Albanian VersionAlbanian Version25 ditë më parë
 • Bukur ✌🇧🇬✌

  Ivanova LuydmilaIvanova Luydmila25 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍🤍

  Sara PolikuSara Poliku25 ditë më parë
  • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

   drttyu liqmdrttyu liqm25 ditë më parë
 • kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff

  john denverjohn denver25 ditë më parë
 • Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂

  Albert SufajAlbert Sufaj25 ditë më parë
 • Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅

  Ylli LimaniYlli Limani25 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian23 ditë më parë
 • algones.info/global/a8myqq2emHyJzXA/video

  FlordiFlordi25 ditë më parë
 • Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️

  Armanda RingajArmanda Ringaj25 ditë më parë
 • Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏

  misolou foutmisolou fout25 ditë më parë
 • Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝

  Real Moments LifeReal Moments Life25 ditë më parë
 • It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰

  Anna MosinyanAnna Mosinyan25 ditë më parë
 • Super

  besmir fanibesmir fani25 ditë më parë
  • Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli

   misolou foutmisolou fout25 ditë më parë
 • Perfect song 😍😍🙈🙈

  Tushe DaulleTushe Daulle25 ditë më parë
 • Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️

  Eren TinEren Tin25 ditë më parë
  • " Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".

   Golden Motivation AlbanianGolden Motivation Albanian23 ditë më parë
 • E paske qit ni kang tkillt

  Berati 1Berati 125 ditë më parë
 • Armida Vllaca ❤ te dua shum

  miri mirimiri miri26 ditë më parë
 • o vdeksha un per ty o Ylli

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu26 ditë më parë
 • ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu26 ditë më parë
  • Zbrite pagzzzz😣

   Skenda 1234Skenda 123410 ditë më parë
  • Ky ne albanian talent deshtoj nuk e vlersuan por nuk u dorzua dhe ja ku ka arrit sot 👍ka sukses i lumt cunit

   Sokol ActorSokol Actor22 ditë më parë
ALgones