‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë - 18 Korrik 2021

18 Kor 2021
353 514 Shikime

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Sa budallaçka o zot car niveli zdin te flasin te lidhin dy fjal 🤦‍♀️🤦‍♀️ u rrofte shkolla qe beni

  the worldthe world4 ditë më parë
 • Bravo gaforet

  Albana FejzulahiAlbana Fejzulahi6 ditë më parë
 • Hahahhahahahah doli skifteri te fle Pak te punoj shum hahahhah

  Soni JaruaSoni Jarua7 ditë më parë
 • Qekjo shipja si shtrig si mamun

  Ajne JahajAjne Jahaj9 ditë më parë
 • O olsa o pler po Geliani ishte 20 vjeç moj....

  Nejada IbrahimiNejada Ibrahimi9 ditë më parë
 • O Tea je e shpifur .femer e qelbur....

  Nejada IbrahimiNejada Ibrahimi9 ditë më parë
 • Ta kap ket tean prej flokeshh😡👊🏻

  ff_fionaxff_fionax9 ditë më parë
 • Ana na shpife

  Brikena istrefiBrikena istrefi9 ditë më parë
 • kan ik njerzit perlesh ngelen pas kytyre zulshave. paskemi qen te gjith te perrveluar ne shqiperi

  anxhela mahmutajanxhela mahmutaj10 ditë më parë
 • Ooohhhhh medet o njerez ku Po shkojm presin sikur vjen kombetarja mbase ka fituar evropianin jesus

  Laura BehariLaura Behari10 ditë më parë
 • po kush jan kta qe bojn ture neper shqipri ca do ti japin rinis ato kurvlliqe qe bojn aty kta jan llumi te rinjeve shqiptar

  Refit MysliRefit Mysli11 ditë më parë
 • Po hec moj ana kauri baju prej ati mos e shpif emisionin 🤮

  denis Ramadanidenis Ramadani11 ditë më parë
 • Si bejn kto karakurvat sinme qen zysha psikologjie 🤦‍♂️

  Adeljan MecajAdeljan Mecaj11 ditë më parë
 • We sa te degjeneruar!

  Elen DrgElen Drg11 ditë më parë
 • O "komisioni" ju jeni te gjithe te paperputhur per vete e do merrni intervista ju, si te njohish e te lidhesh me dike!? Pa piken e sensit, bajat fare.

  Mile_d 2020Mile_d 202011 ditë më parë
 • Na plasi riku !

  Name SurnameName Surname11 ditë më parë
 • Kejt Analista jan Ba tash e shef se ki program kejt loj asht kan 🤮🤮🤮

  Dont Give upDont Give up12 ditë më parë
 • BRAVO ANA

  anxhela agoanxhela ago12 ditë më parë
 • 27:14 ik moj kokboshe , me zore do dashurohen me mevlanin ato ?? Ah keto bleserite ju shkaterruan .

  anxhela agoanxhela ago12 ditë më parë
 • Mos e shfaqni me Shqipen se me ka shkakton shume stres .Me ka bere shume dem ai njeri .SA HERE E SHOHE ME VJEN TI JAP NJA CA FJALE TE MIRA QE TA QEP

  anxhela agoanxhela ago12 ditë më parë
 • 22:49 kulmi i budallallekut , se clidhje ka gaforrja me personalitetin e njeriut ?? hajde mendje hajdeeee . Sdin te lidhin dy fjale . Vetem batuta pa kuptim thone .

  anxhela agoanxhela ago12 ditë më parë
 • Fjithe funderrinat jane mbledhur Fshatarat qe sdin te lidhin dy fjale .

  anxhela agoanxhela ago12 ditë më parë
 • 🤷‍♀️ si para byros politikës pa na thoni pak pyetjet e audicionëve të ktyre ish përputhen pastaja i merrni të pyesin deri në palc e duke ironizuar e gacmuar të tjerët pa lidhjes njerzore lat nam mblidhni kallaballëkun se nuk jeni askushi ok🤦‍♀️😌

  iside musarajiside musaraj12 ditë më parë
 • Qa eshte puna e ketije Fatjonit, ky duket si nje femije i rritur shpejt dhe pa edukate, qe shkruan duart ter diten me stilolapsa ....🤑

  Adriatik JoniAdriatik Joni12 ditë më parë
 • Ky qe kendonte unee nuk ediiiiii ska si ajo ajo ajo ajo ajo ajooa joo 😂😂😂😂😂😂

  official officialofficial official12 ditë më parë
 • Te gjithe keta qe bejne pyetje, behen aq te menqur sa te shkojne ne Keks...Respekt ketije djali Fierak...

  Adriatik JoniAdriatik Joni12 ditë më parë
 • Hahaha redi personal trainer??? Ja fut kot se vetem ai nuk stervit njeri😂😂😂😂

  Jola MustajJola Mustaj12 ditë më parë
 • Tea Jep mendje kur Mendje Ska

  K MK M12 ditë më parë
 • Keto audicione qe bejne keta jane pa pike lidhje, sill Fatjonin, sill Atdheun improvizo ca do beje ti. Po ju beni audicione per aktor?? Sepse nje reality show duhet te jete situata reale, dhe eshte e veshtire te besh dicka se te thone te tjeret.

  ariela elmaziariela elmazi12 ditë më parë
 • Te lumte oj Zonjushe qe ia bane 8 me 2 Atdheut....bukur shume....

  Adriatik JoniAdriatik Joni13 ditë më parë
 • Cjan keto pyetje aman "po vjen per fame " dhe ironizojne kur thone jo kur kta te gjithe per fame kishin ardhur ne prp.

  Ketrina KetiKetrina Keti13 ditë më parë
 • fuj fuj fuj kto vajzat qysh ja ber mete ardh keq 🤮🤮🤮

  Gjeladin TotajGjeladin Totaj13 ditë më parë
 • Perfundimisht jeni qesharake, me audicione si te jeni duke kerkuar talente 🙄🙄🙄

  Mira PMira P13 ditë më parë
 • O kjo .Ana njeri i tmerrshum ja ban pytjen sita ban ni hajz per veti djal tregon po nes 5a jep rastin nes se jep rastin u hi veq per fam sikur ti ana sikur tishe ma serjoze..qtmebesh mua perme ber per veti pyt po ti je tmerr njeri moj ana as vet se din qka fol

  Lumturija zogajLumturija zogaj13 ditë më parë
 • Bora zgjidh problemin ton mas pari e mos kqyr tjerve me jav ndreq o moj lop

  Elheme NerjovajElheme Nerjovaj13 ditë më parë
 • Sa fallco duket Bora! Vetem si te fitoj lek e ka mendjen!

  Pink & blue jelly vibes ❤Pink & blue jelly vibes ❤13 ditë më parë
 • Erxhiiiii

  Marina AvdulajMarina Avdulaj13 ditë më parë
 • Dele 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

  Real LifeReal Life14 ditë më parë
 • Mos u zgerdhini

  Altin RizaAltin Riza14 ditë më parë
 • Qr djali 30 vjeç thot *erdha te shoh perputhasit*

  Gxx OfficialGxx Official14 ditë më parë
 • Shum cringe ky emision jqj

  Kejdi MalajKejdi Malaj14 ditë më parë
 • O djali futi nji te qir sares

  Donald AliajDonald Aliaj14 ditë më parë
 • U bot te gjith pidha te zgjur

  coza nostracoza nostra14 ditë më parë
 • Ki esht nje emissioni kurvash e pederastash

  Ili FeratiIli Ferati14 ditë më parë
 • Nga i gjeni keta tipa aman 🤦🏼‍♂️

  David FerkoDavid Ferko14 ditë më parë
 • Me pelqen jeta lluksit thot😅😅😅😅

  Tirane tiraneTirane tirane14 ditë më parë
 • Kjo bora shm paragjykuese e shikoj ne disa kapje pa mendje menyra si e ben ftyren shm ofenduese kundrejt konkurenteve qe duan te marin pjese harroj kjo si ka qen dikur vete si qepe e prishur

  Ana AnaAna Ana14 ditë më parë
 • Si qekan kto konkurentet e rinj si vrroma t gjith

  Albjon TafiliAlbjon Tafili14 ditë më parë
 • Aman kur nuk di me fol pse fol o Fation se na e shpife, si mo je mesuar me kete atmosfere ti pse sa here qe shkon ti ne Fier ashtu te dalin para ty Aman kur te duket vetja VIP dhe ty 🙈Dihet Boterisht 🤦‍♀️

  Deon My babyDeon My baby14 ditë më parë
 • Malida ademi pse nuk perfaqson veten ted ti ler te mar pak fam pasaj te bej muzik me ty 👌👌👌

  Sajmo FerkoSajmo Ferko15 ditë më parë
 • Eh bre robinat me pas mundesi me ju fut te gjith me nje shpell dhe me ju ly me benzin dhe mu djeg

  Ylli DemajYlli Demaj15 ditë më parë
 • Ana kauri ka pyetje budallicash sta jep munsin per takim

  L AbaziL Abazi15 ditë më parë
 • Teaa Luan at rolin e shef ices te bordello

  L AbaziL Abazi15 ditë më parë
 • Atdhe je cun i mire per te ruaj dera 😭⁉️ndersa tea qe zgerdhindet me nen qeshje sikur mer vesh ne ruaj lesh me brisk me at aroganc e qelbur dhe menyra e trajtimit me perqeshje nga ju te tjeret tregon nivel budallenjsh PA Kur far shije artistike politike dhe Kultur albaneze PA nivel se si silleni ne rapport me konkurenr

  L AbaziL Abazi15 ditë më parë
 • Sa injorant mossss llumi

  Ernest HamitajErnest Hamitaj15 ditë më parë
 • i pelqen lluksi me bluz 990 lek tek lcwakiki😂

  Redian SaliahaRedian Saliaha15 ditë më parë
  • ja gucci aty sikur ekan bler 300 -500 € te gabi 5 mi lekshat🤣🤣🤣

   a alba alb3 ditë më parë
 • Tallen me konkurentet

  admir selmaniadmir selmani15 ditë më parë
 • Po kjo tea ca ben kot si e zgjuar 🙄

  GLEDIAGREISGLEDIAGREIS15 ditë më parë
 • Te tallur picken qe ben olsa me kta

  Luca LucaLuca Luca15 ditë më parë
 • Sa fshatare qe paska fieri 😂😂

  Dani DaniDani Dani15 ditë më parë
 • Keta e kan ne terezi. Pushimet pushime qejfi qejf leku lek. Arjani Bora dhe Olsa te 3 beqar dhe japin leksione mbi dashurin😂

  Pregnancy&MotherhoodPregnancy&Motherhood15 ditë më parë
 • Shun Mir o fatjon ❤️💖💋💝😘💋💋💋

  Sofie MatmujaSofie Matmuja15 ditë më parë
 • Deri dje thoshin qe "mosha eshte veq 1 numer" ktu njerit ja bojn je shum i ri per te perputhen... mosha ndoshta...

  Genti DautiGenti Dauti16 ditë më parë
 • Dordello emisjon

  Grisela SchumannGrisela Schumann16 ditë më parë
 • Rrembythje

  Luana LuiiLuana Luii16 ditë më parë
 • Edhe kto konkurenter sikur dalin para Allahut aq shum që tremben. Po jepi gishta aty fol une dua kshtu . Kshtu ma do qefi, Nuk të njoh nuk me intereson, po deshe mir po sdeshe thye qafen andej mos trego pordha ktu.

  Big AlbaniaBig Albania16 ditë më parë
 • Ky princi zi zagaar !!!

  AaaAaa16 ditë më parë
 • Shoh shum komente qe thon ku i gjejn kto budallenj... eshte e thejsht konkurentet jan te perzgjedhur dhe nuk i dimi akoma kush jan kto jan thjesht per show duke i tallur

  Genti DautiGenti Dauti16 ditë më parë
 • PASHTAPORTIZIMIN -fationi

  Genti DautiGenti Dauti16 ditë më parë
 • Kur të bëhesh që Olsa me lujt me ty me mirë me vdek asnjërin nga kta te asnjërit qytet nuk do i marrin vetëm i kanë përdor për klikime🤦🤭😕🤔

  Xhani XhaniXhani Xhani16 ditë më parë
 • O zot shqipja kishe une bukuroshe qka dreqi ki oj budalle pfffff

  Xhani XhaniXhani Xhani16 ditë më parë
 • Sa pak shqiptare , sa shume budallenj !!!

  human verificationhuman verification16 ditë më parë
 • Keq më vjen por ky emision u bë bajat fare sepse duken si tallen me njerzit nk ka pik serioziteti , bejn të zgjuarin ata qe qe dikur ishin po si këta personat që kërkojnë të hyjn sot në perputhen. I them që gezoni famën që moret dhe të ja dini për nder top-channel

  VIKU BUZIVIKU BUZI16 ditë më parë
 • Sme pelqejn keto te perputhen qe i ven njerezit e rinj shume ne siklet dhe qeshin ata kane emocjone mos qeshni te pakten si pordhace se dhe ato ne fillim ashtu kane qene si qullaca

  Lani LacionniLani Lacionni16 ditë më parë
 • Kan faj kta bufat qe vijn aty dhe tallni ju penisin

  Shqipe 24k Call of dutyShqipe 24k Call of duty16 ditë më parë
 • Kjo Ana , i duket vehtja se cfare esht

  Ivy VulajIvy Vulaj16 ditë më parë
 • Kte shqipen e ftojn si te jet qen pit bull

  sojer shehusojer shehu16 ditë më parë
  • Hhahahahhahahahha sa Kam qesh

   ona Selimiona Selimi15 ditë më parë
 • Krejt qerra kan shku aty per Fto te “famshmit “

  Adla adlaAdla adla16 ditë më parë
 • We kjo erxhi begaj qe Ben kto videot ne ALgones😂😘😘✨

  Cal BoyCal Boy16 ditë më parë
 • Sikur kane cliruar Shqiperin keta perputhasit🥴

  Luna MusicLuna Music16 ditë më parë
 • Beni more emisione edukative, po e lini prapa rinine shqiptare

  Gi NaGi Na16 ditë më parë
 • Keta u lidhen vet tani do perputhin te tjeret

  Nori 2Nori 216 ditë më parë
 • Nuk e ndjek me si emision qe me skandalin e Teas Dhe genjeshtrat e tyre… Nese Erxhi Begaj do futet do e ndjek sigurte Sepse asaj vertete nuk ja ndjen per fame se famen e ka Dhe eshte vajze serioze

  Jesica Jey Pes Ps4Jesica Jey Pes Ps416 ditë më parë
 • 19:04 HAHAHAHAHHAAHHA

  violet darknessviolet darkness16 ditë më parë
 • Olsa o ftyr byth

  MM DiMM Di16 ditë më parë
 • Vjen robi nga londra per Tean 🤦‍♀️ Zot i madh kan ikur njerezit nga mendorja…

  Ariela IbiAriela Ibi16 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Roll RoysRoll Roys5 ditë më parë
 • Rrepeer me mbaruar shkollen per derjtesi dhe ti kendon ne rruge

  Afrim CalaAfrim Cala16 ditë më parë
 • Po na ndimo zemer me keto rrjetet social ike atedhe leri cunant te Marin ndonj number

  Afrim CalaAfrim Cala16 ditë më parë
 • Sa Ironike je I ri 21 po edhe 22 prap i ri je . NDERKOH Fationi ne krahun e tyere 20 vjeq WTF. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  Arjan DArjan D16 ditë më parë
 • Une cuditem kurshikoj gjithe keta njeres qe i presin keta sikur po bjen kupat qe kane fituar ne bot o zot cfare behet dhe padtaj ankohen

  Monda AgMonda Ag16 ditë më parë
 • Si bejn kto vipset e perputhen sikur ca jan.. i shikojn njerzit sikur Jan ne nivel te ulet. Po hule hunden tea me shqipen se shume shpejt do mbaroj edhe fama juaj

  Elis AElis A16 ditë më parë
 • Po mbledhin artista për filma këta të degjeneruarit

  Lucy PashaiLucy Pashai16 ditë më parë
 • Epo i ven ne siklet keta te vjetrit duke ju thene:aa ke ardh per fame .keta krye mashtruesa e aktore vet pffff

  Anna CondiAnna Condi16 ditë më parë
 • po mir o Bora po asnje nuk ja vlen aty ,me zgjeth ,me fal po asnje nuk esht aty qe ja vlen ,na vjen neveri ti shikojm

  loy . Royloy . Roy16 ditë më parë
 • Po si ka surrat Tea t'i kerkoje kujt llogari... "a do futesh per fame" thote.. po ti per fame shite fytyren e talli b*then nje Shqiperi e tere me ty moj e degjeneruar

  elena elenaelena elena16 ditë më parë
 • Krejt jam gaforre jam dash jam kshu jam ashtu ore a jeni njerez ju a qa jeni 🇦🇱🤣🤣🤮🤮🤮

  Kristina FilajKristina Filaj16 ditë më parë
 • Po nuk keni turp ju o emison koti mos egzagjeroni me bo pytje si do sillesh e cfar do besh po kush jeni ju duhet tu vi turp per pak klikim boni dhe aidudicione ikni more turp tju vi

  UniciUnici16 ditë më parë
 • Sa te merzitshme pyetjet dhe pergjigjet e ktyre pupu nivel i ulet faree spo shofim naj rob te hajrit

  hellohello16 ditë më parë
 • Tgjith cunat fjerak te njejtin model flokesh 🤦‍♀️🤣

  Paola OlaPaola Ola16 ditë më parë
ALgones