Shpërthen Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel #EXPULS

27 Mar 2021
259 083 Shikime

#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Gjynaf shume Po e vertet kio ci thot

  Ledio KLedio K4 orë më parë
 • magjup i poshter

  promachonpromachon7 orë më parë
 • Aman ik

  L lilazekthiL lilazekthiDitë më parë
 • Po hajde ne kosove me jetu o njeri mir se vini vlla 🇽🇰❤🇦🇱👍

  Fadil RaciFadil RaciDitë më parë
 • Po gabel je o vlla , bon muzik ultra gabelski . Qfar qmimi don me marr ti , per qat lloj muzike qe e bon a ?? Le mos ja qi nanen se tpaska shterr kokaina mos fol palidhje

  BlackMaskBlackMask2 ditë më parë
 • 15 shtatori sosht Binjak o evlad , edhe pse sbesoj nksi prralla t Horoskopit

  Veton ZhdrellaVeton Zhdrella2 ditë më parë
 • Qa me te dekoru ty mor bethqim gabel qe thith kokaine sa mundesh, cfar dekoratet do ti mor bethqir

  Miro ShkodraMiro Shkodra2 ditë më parë
 • Je shum i mir

  OPERATORE GOOGLEOPERATORE GOOGLE2 ditë më parë
 • Duket cun i mire kur flet. po prape muzike jevgjish bon . Po shqiptar je plako , hallall

  Klodi drKlodi dr2 ditë më parë
 • Gipsy kings суперстарт albania my brother джипси 🥇🥇💪💪👏💯🇧🇬🇦🇱✌️

  Karaman KaramanovKaraman Karamanov2 ditë më parë
 • Nuk dekorohesh sepse ti zben muzik arti , ti ben muzik tallava .. pa kultur artistike . Adje tani te dekorojm kengetaret talla a dhe kengetaret e dasmave . Mos u bej idiot dhe viktimizohesh me fjalen gabel . Ne shqiperi ska rracizem . Te gjith kemi shok gabel qe i kena si vllezer .

  Fiks FareFiks Fare2 ditë më parë
 • Mos I thuaj vetes Gabel see je shqiptar dhe mbaje koken lart gjithmon ndjeki rruget tuaa te muzikes 👏👏👏

  lis muratilis murati3 ditë më parë
 • Ik mor te qifte kina ropt ne pith, do dekorata ti moterqir, artisti ne radhe te pare ka kultur ne vetvete ne familje dhe tek gjithe njerezit qe e rrethojne, jo si ty krye moterqens, ti duhesh fut ne shkolle riedukimi,

  RafaeloRafaelo3 ditë më parë
 • Ik o rrot kari....futi ne i vize e ne i teke konjak...Jo kengetar te jesh ti po perendi....ti ngelesh gabel e leket si gabel i ke len....sbeheni njerez ju o jevge....i plasi kari Edi Rames e shume vetave si Rama se kush je ti💨💩⚰️

  I'AMI'AM3 ditë më parë
 • E urrej racizmin edhe e urrej me permend fjalen gabel apo dicka qe nenqmon dikend cfardo nacioni qe eshte Por veq me ka hy ne mendje a ju bje Kovidi ketyre minoritetev se di pse nuk ndegjoj shum raste?!!

  Dini NADini NA3 ditë më parë
 • Si kangtar je i mire, as nuk i duhet kuj se je gabel por edhe pak keq fole ti tu sha Edi Ramen me nane e me babe se turp! Edhe politiken lene menjane se manej bahesh I neveritshem!

  The OneThe One3 ditë më parë
 • Te lumte goja ❣❣se ke te drejte

  Manuela TocillaManuela Tocilla3 ditë më parë
 • Politika eshte e deshtuar Mandi kshuqe mos prit te te dekoroje politika se do te shkoje koha kot !!

  All colors with MaidaAll colors with Maida4 ditë më parë
 • Respekt per sinqiritetin qe ke...

  Fieri FieriFieri Fieri4 ditë më parë
 • qenka djek truri na ashaashi keti i shkretit 😂😂😂

  Edis PriftiEdis Prifti4 ditë më parë
 • Bravo jo per politik ti ja vlen si kengetar 👍

  Elvira SalaElvira Sala4 ditë më parë
 • O mandi ti je mbreti shqipris o zemra ta knaq zemren me ate zo qe ke le te thon cka tdojn për ty ti je mbret o lla

  Alban KarajAlban Karaj4 ditë më parë
 • Bravo je talent por mos u ngatro me politik se humbet vlerat .

  Kreshnik BatajKreshnik Bataj4 ditë më parë
 • Qifsha Nanen

  BallistBallist5 ditë më parë
 • Te lumt jto fjal qe ike fol jan te xhitha me vend

  Foxi GamerFoxi Gamer5 ditë më parë
 • Mandi je i fort bac ska lidhje qka je po je njeri si krejt muziken e ki mat miren

  Cetaj BesnikCetaj Besnik5 ditë më parë
 • Ik mor te shkerdhefsha rracen. Cfar artisti je ti mor cop k....! Kur u bo dhe tallavaja art 🤮

  Klodian shqipeKlodian shqipe5 ditë më parë
 • kjo është një ofendim haptazi më keqardhje ky këngëtare është i njohur në kret botën unë nuk kam problem më racën e tij apo ngjyrën e tij ky është pjesë e Shqipërisë andaj duhet ta respektojmë ashtu si vetveten mos u brengos Mandi të uroj shendet dhe suksesë më pëlqente fjala të gjithë do vdesim askush nuk do mbetet këtë botë respect you are part of our community take care of you 👍

  Is-Haq dhe ALBANIIs-Haq dhe ALBANI5 ditë më parë
 • Ky ka te drejtë kur thote qe ca Kane me shume se une ata që Kane marre Dekorata si Ylli Baka, Jul Deda, Zamina, Ciljeta e ca jane me radhe... 😂😂

  BESABESA5 ditë më parë
 • Nuk ka rendesi ngjyra ata tregojn fytyrat e tyre te pista po ti je gjigant mandi nishtulla forever respekte

  Mariglen KallmiMariglen Kallmi6 ditë më parë
 • BRAVO MANDI JE VLLAO JONE JE.. SHQIPITARE

  danqi Luandanqi Luan6 ditë më parë
 • Hajt mos vrit mendjen se nje dit do dekorohesh

  Astrit K VlersoniAstrit K Vlersoni6 ditë më parë
 • Respekt

  Sead JasariSead Jasari6 ditë më parë
 • Respekte për Mandin!

  SupertoniSupertoni6 ditë më parë
 • Mandi o djal i lindur ne lagje te varfera si te gjith ne , je shqiptar dhe nuk ke pse e nenvlereson vehten sepse i ke bere nje emer te madh vehtes tende dhe komunitetit rom,Mos u merzit se zoti te ka beku me gjitha te mirat dhe ke arritur majat,Cdo sakrifice qe ke bere ,ke marre me shum se askush tjeter,Nese kerkon fame nga politika ose nga njerzit qe te shfrytezojn imazhin tend harroje ,Disa jane perfitues dhe mundohen te te vjedhin djersen por ty ta ka pri zoti mbare dhe kurr mos harro se je njeri si gjith te tjeret...respekte nga Chef Arjani

  Arjan AlivodajArjan Alivodaj6 ditë më parë
 • Mandi ti je Gabeli jon edhe te dojna qysh je edhe qka je ❤❤❤

  Kreshnik kryeziuKreshnik kryeziu6 ditë më parë
 • Ti je njeriu me i sinqert ne bote o Mandi🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

  Korab MenaKorab Mena6 ditë më parë
 • Ky moderator krejt budall ish

  34kmi ks54934kmi ks5497 ditë më parë
 • Mandi mo pral tu isijan rom i ma ladza i me sa isijom rom

  Jonny AndersonJonny Anderson7 ditë më parë
 • Vacer romanes ma dara ko chibane

  Jonny AndersonJonny Anderson7 ditë më parë
 • Njeriun e Drejt Zoti☝️Nuk e Humb kurr . Edhe ty Mandi ne qofse sta din askush por ta din I Madhi Zot dhe fansat e tu anemban botës, sepse para zoti kur dote dalim ska dallim Ngjyre jemi Barabart ⚖💫

  Enes RiziEnes Rizi7 ditë më parë
 • Mandi je shqiptar dhe je ropi I adhahut xhele Shane mos e vri mendjen ca thon njerzit ke adhahun per cdo gje

  London londonLondon london7 ditë më parë
 • Oh Mandi spari dua te pershendes! Jam nje Shqiptar nga kosova dhe te uroj shum dashuri. Ti je Shqiptar dhe ashtu siq don ti duam te respektojm. Mvjen keq qe ndihesh kshtu dhe koleget e tu qe nuk te kan vlersuar. Ti nuk je gabel dhe dua qe ti si njeri dhe krejt ata qe identifkohen si gabel qe mos te perdorin ket fjal. Termi Roma-Shqiptar apo Ashakali Shqiptar ose Vetem Shqiptar. Te japim fund ksaj fjal ofenduse siq esht fjala Gabel. Ti je nje talent. Kenget e tua dhe gjith kolegeve te tu qe kendojn tallava ndegjohen ne gjith Shqiptarine. Talenti juaj duhet te vlersohet sepse na sjell vetem gezime me kenget e tua. Te respektoj dhe te dua pa fund. Mos e ndalo kurr kengen o Legjendar!

  C EvansC Evans7 ditë më parë
 • Ti je i dekoruar nga zoti..

  Enkelejda HinaEnkelejda Hina7 ditë më parë
 • Ok në qoftë marem shembullin që je gabel ok po je gabel Shqipërie. Si dhe Italia ka gabelet e vet me Pashaport italiane po quhen gabel italian ok edhe ti je gabel po je shqiptare kio zdo të thot je vetëm gabel po gabeli ka një ardhie vëllai mos vri mendjen jem gjithë njesoj

  Edison JanakEdison Janak7 ditë më parë
 • ik o plak futi naj cigare hashash tjeter

  Shqiponja BluShqiponja Blu7 ditë më parë
 • Nuk eshte nevoja te te dekoroje shteti je ti vetja qe dekoron veten dhe ne shqiptaret qe te dekorojme ty.dhe mos e quaj veten Gabel se ti je shqiptar si te gjithe shqiptaret dhe mos e ruaj hic per politikanet.respekt per ty se je krenaria dhe Ambassadori i gjithe shqiptareve.po te te kisha ketu afer do te puthja dhe do te te shtrengoja fort

  Ermin AzoErmin Azo7 ditë më parë
 • Hahahahhahahahhaha 🤦‍♂️

  Eros MariniEros Marini7 ditë më parë
 • O mand respekte po 200mij jan jevgj n shqipri jo gjys milioni , te behen sa t duan shqiprin se marin dot se jeni minoritete tek e fundit dhe 2 milion te ishit prap ju blihet vota me lek e do e humbnit gjithsesi. Prandaj mos bej kercenime kot

  ALB BeastALB Beast7 ditë më parë
 • 👑👑👑👑🎳🎳🎳🎳

  Marjon RamaMarjon Rama8 ditë më parë
 • Mandi jek San ❤️❤️❤️

  Ady AmetowskiAdy Ametowski8 ditë më parë
 • O mandi ka shum rom si puna jote qe kendojn dhe jan te adhuruar nga publiku por ti je kengetar i degjeneruar drogogesh ne lokal bohesh tap .. dhe pastaj nuk e ke zonin tenor ..si rrema prandaj mos te rrej menja

  Zaian BellunoZaian Belluno8 ditë më parë
 • Je me i mir ne bote 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Hilaj RovenaHilaj Rovena8 ditë më parë
 • Mandi kerko te drejtat e Tua ne cdo menyre leri llafet e te thon cte duan

  melina nasimelina nasi8 ditë më parë
 • O mandi ,,,po fletë taman ,,,,ylli baka dhe valbona mema janë 0 në krahasim me ty ,,,,,po kto dunë kuçkat ,,,,,të lumt se mirë jua bënë ,,,,,plerat ,

  xhoni xhonixhoni xhoni8 ditë më parë
 • Gabel ...o shpir ...te marr un per burre vetem eja ti ... 😘la tua voce unica arriva dentro al cuore

  Lusi KoniLusi Koni8 ditë më parë
  • 😂😂😂Dashke burr ti e

   Bujar EminiBujar Emini8 ditë më parë
 • Politika esht e quajtur nga njerzimi qe esht kurv. Mos ofendo e paragjuko njerzit e tu se me ata jemi rritur edhe per ne jan njesoj si ne, por edhe me te mir. Thirri trurit rrot kari.

  PapaTili TiliontopPapaTili Tiliontop8 ditë më parë
 • Ti mos e ca b fare ti je 1 je talent

  Klaudeta HakaniKlaudeta Hakani8 ditë më parë
 • Hec bajo mut i fliqt

  Dema PatrikDema Patrik8 ditë më parë
 • Or vlla je I pa arritshem pz

  berti dedaberti deda8 ditë më parë
 • Respekt mandi

  Muhamet ZejnullahuMuhamet Zejnullahu8 ditë më parë
 • Haha je i modh jevgji dhe gabel thot

  Rufat DushkuRufat Dushku8 ditë më parë
 • Bravo Mandi asnjëher nuk duhet t'a ulim veten as nga racizmi dhe nga askush tjetër ..me kokën lart gjithmon ...sa mir qe këngët e tua i dëgjojnë nëpër makina qofshin edhe vipat bravo 👍👍👍

  Orjana RoshnikuOrjana Roshniku8 ditë më parë
 • Je vonuar nisu edhe merr dhe te tjeret me vete... Ca paske bo ti mer kar,, dashke dekorime

  I fix for uI fix for u8 ditë më parë
 • Je shum i mir mandi ❤

  Tina FlorentinaaTina Florentinaa8 ditë më parë
 • Ti lekuren e ke te zez po shpirtin e ke te bardh ti je tu fol si burr 100 vjeq

  Ilir GjinajIlir Gjinaj8 ditë më parë
 • Eshtë turpi i madhe të nënvlersohet origjina e njerihut, stop racizmit ndaj diferences çfardo qoft rasti. Vertet më bëri me lot dhe më emocionoj shumë sepse nuk arrij ta kuptoj urrejtjen ndaj diferencës, jemi njerëz të gjithë dhe duhet të shuhet ky lloj mentaliteti.

  sasa sasasasa sasa9 ditë më parë
 • normale ik ne orgjin o ne bullgari ose ne egjypt gabeli mbetet gabel

  Robert XhezairajRobert Xhezairaj9 ditë më parë
 • bravo vlla tlumt ska gabel e magjup krejt kemi ghak e mish tdon vllavi edhe pse jam katolik

  Albert GrandeAlbert Grande9 ditë më parë
 • qa ban si pidh ti kar une jam katolik poo mandi nishtulla asht ylli jon broo mos merr shum turr ok mandi vazhdo bro kurr moss e kthe koken mbrapa se une dhash respekt te njerzt po nuk ma pranun fejen

  Albert GrandeAlbert Grande9 ditë më parë
 • Grandeee Mandii...

  Mirela MiskuMirela Misku9 ditë më parë
 • Hik mor kar i trash

  Princi VejsiuPrinci Vejsiu9 ditë më parë
 • Te dekorohesh nga presidenti?? Tallavaja nuk dekorohet se nuk eshte muzike shqiptare, kurse Ylli kendon si kendon po kendon kendon kenge shqiptare. Pastaj ti uleret, nuk kendon.

  edi qatoedi qato9 ditë më parë
 • E ka bo bari filozof mandin e nishtulles

  Adi AlexaAdi Alexa9 ditë më parë
 • Po ik o bole ik ne arabi atje ku ke origjinen, rrot k.. po qa ke ba ti per shqiprin me dekoru ty

  Bobi ManBobi Man9 ditë më parë
 • Vertet je Gabele Por kam patur nje dashnore gabele njerz jeni dhe ju

  Gjin XykeGjin Xyke9 ditë më parë
 • na plasi 🥒

  Erick BehariErick Behari9 ditë më parë
 • Shko mer mledh kanoce

  Alban DedaAlban Deda9 ditë më parë
 • Gabel është, por është artist - dhe duhet të shikohet si të gjithë artistat e tjerë. Gabel, por jan Shqiptarë, e dunë vendin si ne të tjerët.

  SparkSpark9 ditë më parë
 • Mandi eshte kengtare top de top mériton shperblime se eshte kengtari ma I mire ne ballkon 🙋👍💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

  Ridvan BelhuliRidvan Belhuli10 ditë më parë
 • Sa i vertete qe eshte.

  Mimoza JolldashiMimoza Jolldashi10 ditë më parë
 • Bravo mandi ke fol fjal me vend Po thuj ti leganat si politikant e ata qe ju shkojn nga pas per interes jan njelloj,nuk kan seder.ty bravo te qoft fjale me vend 👏👏

  Ola NikolliOla Nikolli10 ditë më parë
 • mandiiiiiiiiiiiiiiii je gjigant vllau jem, a ata si te thuan ty gabel ata jan te varfer ne zemer e shpirt, per ata me vjen gjynah se skan nji pik mend. ne fund fare ca problemi ka te jesh gabel, mos jemi ne shqiptaret ma te mir se gabelt ose tjeret, te gjith nji mut jemi.

  Dj SettiDj Setti10 ditë më parë
 • Qfare Flet Ky Budalla Basha Te Fitoj???!!!! Hajduti Dhe Tradhetari Nr.2 Nr. 1 Berisha

  ILLYRIAN KINGDOMILLYRIAN KINGDOM10 ditë më parë
 • Bravo çuno, je shum i ri per dekorata, mos e çaj trapin, kno shit noi disk e me rregull e ke ti. Futi nji tralala e ne rregull je ti.

  Arben LuliArben Luli10 ditë më parë
 • Oo Mandi,bani nje mut ne te pashaportes shqiptare,se vetem ateher do te kerkojn shqiptaret.

  Ndoc MetushajNdoc Metushaj10 ditë më parë
 • O zot o zot mir e ka mandi po ti je shqiptar edhe tradita jon pik tfala vlla nga kosova Respekt per ty shum mor harro Falminderit teje na ngjen bota rekord hala yotube te ka lali xhan

  Abi AbibosAbi Abibos10 ditë më parë
 • No coment 👏👏👏

  BLEONBLEON10 ditë më parë
 • O je shqiptar edhe per ty kam respekt

  Abi AbibosAbi Abibos10 ditë më parë
 • Mandi mreti tallavas

  Some TimeSome Time10 ditë më parë
 • KACULI ME BYTH QIMIN .NJONI GOZDES TJETRI PATKOIT

  esat ftojiesat ftoji10 ditë më parë
 • Bravo Mandi, Respekt 👍👍👍

  Muri RamosMuri Ramos10 ditë më parë
 • Po ca talent ke ti o zgjebs se na hoqe mendjen..

  lodi 59lodi 5910 ditë më parë
 • Ti gabel i thua vetes o tqr...nuk i pelqen shqiptarve ..sjemi tgjith arab si puna jote

  lodi 59lodi 5910 ditë më parë
 • Je bos o vlla

  Shkelzen ShametajShkelzen Shametaj10 ditë më parë
 • Respekt mandi Für deine Wörter Bravo..... 😘👍👍👍

  Mika LorencoMika Lorenco10 ditë më parë
 • Ikere gabel anej enveri ka bo gjon me t mir athere qe i internoj pushkatoj maloket se e dinte se jan kafsh shikoj tani si jan bo vetem vrasje vjedhje degjon shumica te kqijave ate vend jan nga maloket njerez pa zakone njerez pa pik vlere gjith gocat kurvat e tirones nga veriu baxhella gjith

  D29D2910 ditë më parë
 • JA ANKISHT AT PJESEN TE POSHTMEE

  comando deltacomando delta10 ditë më parë
 • Mandi, mos kerko vella ta dije politika. Ta dime ne! Respekte dhe u befsh 100 vjec dhe larte e me larte. Kerrmilli iken duke u lepire ndersa ti nuk ben pjese aty

  Edmond HazizajEdmond Hazizaj10 ditë më parë
 • Mandi 🤩

  Valentina BeguValentina Begu10 ditë më parë
ALgones