Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

3 Pri 2021
146 851 Shikime

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgones for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Shume e bukur

  Ardiana GjataArdiana GjataOrë më parë
 • 🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

  Bosi BosiBosi Bosi5 orë më parë
 • EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA17 orë më parë
 • 🐦🐥🎼algones.info/global/oLqra3icr6eNr4k/video🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi GogoliDitë më parë
 • Shum bukur bravo

  Naim SadikuNaim SadikuDitë më parë
 • Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃

  Mirela ÇelajMirela Çelaj2 ditë më parë
 • Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘

  Alba GuzunaAlba Guzuna2 ditë më parë
 • AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱

  Suela LifoSuela Lifo2 ditë më parë
 • Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂

  Esmeralda SaliEsmeralda Sali2 ditë më parë
 • Aurela

  raisa shenaraisa shena2 ditë më parë
 • E dashuron aurela

  Linda AllmucaLinda Allmuca2 ditë më parë
 • Na kenaqet jeni shum te mir

  Fato VeliuFato Veliu2 ditë më parë
 • Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

  Diana ZeliaDiana Zelia2 ditë më parë
 • Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

  Zarina MitrushiZarina Mitrushi3 ditë më parë
 • ✓✓✓✓

  Jashar QenanajJashar Qenanaj3 ditë më parë
 • Me lot kam qesh

  Dava HaliliDava Halili4 ditë më parë
 • Ooooo zot

  Dava HaliliDava Halili4 ditë më parë
 • Ka lezet vlonjatja e tundi

  Angry gamerAngry gamer4 ditë më parë
 • O aurela o dashuriiii

  Filloreta ZanajFilloreta Zanaj4 ditë më parë
 • Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

  layy yyylayy yyy4 ditë më parë
 • o Aurela o ylll

  awkdnmpoawkdnmpo4 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Edmonda HamatiEdmonda Hamati4 ditë më parë
 • e madhe je Aurela❤😂😂👏

  Lili SumajLili Sumaj5 ditë më parë
 • Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

  Valbona LamajValbona Lamaj5 ditë më parë
  • @DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk

   Valbona LamajValbona Lamaj17 orë më parë
  • Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora

   DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA17 orë më parë
 • 😅😅😅

  anxhela loveanxhela love5 ditë më parë
 • Si e ka titullin kënga në fund

  fabjola berberifabjola berberi5 ditë më parë
 • Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

  Enrik RushanEnrik Rushan5 ditë më parë
 • Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

  Vasilika SinaniVasilika Sinani5 ditë më parë
 • Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

  Ana BekteshiAna Bekteshi5 ditë më parë
 • Yll bote na kenaqe

  Christian HoxhaChristian Hoxha5 ditë më parë
 • Sa i madh albano hahahahaha

  Mario BrunelliMario Brunelli6 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  eda lutajeda lutaj6 ditë më parë
 • O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

  Donika MazajDonika Mazaj6 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

  Ina XheloIna Xhelo6 ditë më parë
 • Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

  Valentina KulemaniValentina Kulemani6 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA6 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA6 ditë më parë
 • Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

  Evja DavidhiEvja Davidhi7 ditë më parë
 • O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

  Tereza VrapiTereza Vrapi7 ditë më parë
 • U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

  Emilia EmiEmilia Emi7 ditë më parë
 • Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

  Klaidi MerkaiKlaidi Merkai7 ditë më parë
 • Aurela Gace je gjigande

  Festim YzeiriFestim Yzeiri7 ditë më parë
 • E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

  Enrik RushanEnrik Rushan7 ditë më parë
 • Shum bukur

  Enrik RushanEnrik Rushan7 ditë më parë
 • Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

  Enrik RushanEnrik Rushan7 ditë më parë
  • Harram ato goca qe ta japin ty

   Kland DelKland Del5 ditë më parë
 • Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska7 ditë më parë
 • Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

  Rudina SubashiRudina Subashi7 ditë më parë
 • E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

  Enrik RushanEnrik Rushan7 ditë më parë
 • Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

  Eva RriskaEva Rriska7 ditë më parë
 • Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi7 ditë më parë
 • 13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi7 ditë më parë
 • Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

  Omi OmiOmi Omi7 ditë më parë
 • Sa bukur qe e luane

  Nurie ThomoNurie Thomo7 ditë më parë
 • Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi7 ditë më parë
 • Preku preku🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi Omi7 ditë më parë
 • Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

  Blerina VeiziBlerina Veizi7 ditë më parë
 • Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

  Michele KetaMichele Keta7 ditë më parë
 • Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

  Shpresa XhShpresa Xh7 ditë më parë
 • A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

  Jeta CiliaJeta Cilia7 ditë më parë
 • Shum per te qeshur😂👏👏

  Veli RekaVeli Reka7 ditë më parë
 • Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

  Jeta CiliaJeta Cilia7 ditë më parë
 • Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

  Alba GuzunaAlba Guzuna7 ditë më parë
 • Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj7 ditë më parë
 • Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj7 ditë më parë
 • Me mir e ben humorin aurrela gace

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj7 ditë më parë
 • Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj7 ditë më parë
 • Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

  King Kong2.0King Kong2.07 ditë më parë
 • Aurela je ❤️

  Speranza CastelliSperanza Castelli7 ditë më parë
 • Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

  Jesmina HarapejJesmina Harapej7 ditë më parë
 • Arela e nadhe si gjithnje

  Vlore VloreVlore Vlore7 ditë më parë
 • Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

  lyon lyonlyon lyon7 ditë më parë
 • O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

  Sali RerzaSali Rerza7 ditë më parë
 • Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

  ELJO IsLamiELJO IsLami8 ditë më parë
 • Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

  giax giaxvegiax giaxve8 ditë më parë
 • Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

  Mimoza UkaMimoza Uka8 ditë më parë
 • 😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

  Jtree SamsJtree Sams8 ditë më parë
 • Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

  katerina koutsoukoukaterina koutsoukou8 ditë më parë
 • Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

  Sazan BobociSazan Boboci8 ditë më parë
 • 🥰🤪😎

  Gen KolajGen Kolaj8 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Bali AjetBali Ajet8 ditë më parë
 • Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

  Aferdita XhelajAferdita Xhelaj8 ditë më parë
 • O sa e bukur bravo aurela

  Vita RohaniVita Rohani8 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Fatmira KondiFatmira Kondi8 ditë më parë
 • Cfar idiotisch

  Mimoza JeschkeMimoza Jeschke8 ditë më parë
  • Aurela je shum e mir

   Trendelina HysaTrendelina Hysa7 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

  Mimoza PriftiMimoza Prifti8 ditë më parë
 • Aurela diva 👏👏👏

  Juljana StafaJuljana Stafa8 ditë më parë
 • Na kenaqe mi motra

  Lindita CianciLindita Cianci8 ditë më parë
 • Je i.pa paree

  Vesa SerenaVesa Serena9 ditë më parë
 • te gjitha rolet i bon Aurela

  Morena 5Morena 59 ditë më parë
 • Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

  Fatbardha AbdullahiFatbardha Abdullahi9 ditë më parë
  • @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

   Raiden ColemanRaiden Coleman7 ditë më parë
  • Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

   Karter HarperKarter Harper7 ditë më parë
  • Aurelia esht 1shi

   Hamide DervishiHamide Dervishi7 ditë më parë
 • O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

  Mimoza SadushajMimoza Sadushaj9 ditë më parë
  • poo shpirt😘😘😘

   granitOffcialgranitOffcial9 ditë më parë
 • O sa kam qesh

  Richie SpiroRichie Spiro9 ditë më parë
 • Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥

  esi dakuesi daku9 ditë më parë
 • Aurela numer 1

  best- onebest- one9 ditë më parë
 • Emison rreth ilirëve me 5 episode. m.algones.info/global/krrNoqzOmnVruKc/video

  DIY WorldDIY World9 ditë më parë
 • Albano eshte MARADONA i humorit ne vendin tone

  Sander LiloSander Lilo9 ditë më parë
  • @rosa Imed un nuk thashe qe eshte ai dhe do mbes ai edhe 38 vjet, por sot per sot eshte me i miri. Pershdetje

   Sander LiloSander Lilo8 ditë më parë
  • @rosa Imed ke fole drejte,,,

   Ergi HoxhaErgi Hoxha8 ditë më parë
  • Se nuk ben ndonje humor COC ,,po' thuaj ska me aktore te mire ,,,se ka rrjedh truri shqiptar neper bote

   rosa Imedrosa Imed8 ditë më parë
 • O sa gallat 😂😂🤣🤣🤣 deshi sdeshi gezimja ja beri gropen 😂🤣🤣😂😂😂😂😂

  Mishel NakoMishel Nako9 ditë më parë
 • The best....shume bukur...Bravo Aurela Gace....Kengetare,e bukur,aktore...everything...weldone 🤩🥰

  Nazo DemoNazo Demo9 ditë më parë
ALgones